Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekarot vīrieti

 
Reitings 22
Reģ: 02.12.2018
Zinu, ka attiecības uzsākas dažādi. Arī man līdz šim neviens vīrietis nebija jāiekaro, bet nubir sanācis tā, ka tiekos ar vīrieti, kur šķirt, ka, ja es viņu gribu, būs jāiekaro... (t) nezinu vēl vai to darīšu, bet gribētos dzirdēt pieredzi no meitenēm, kuras to ir izdarijusas. Pec horoskopa pusis skorpions, ja tas ko maina.
P.s lūgums tām, kuras- es nekad nekrietu pakal, virietim jaiekaro sieviete.. seit nerakstit. Paldies
17.02.2019 10:38 |
 
Reitings 22
Reģ: 02.12.2018
Up
17.02.2019 10:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.12.2014
Kāpēc jāiekaro vīrietis? Tev trūkst normālu, neaizņemtu vīriešu? Varu tikai brīnīties par tādām, kā Tu. Lai Tev izdodas atrast vīrieti, kurš iekaros Tevi, ne otrādāk. ;-)
17.02.2019 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Tev vēstule :)
17.02.2019 11:39 |
 
Reitings 22
Reģ: 02.12.2018
Viņš nav aizņemts. Brīvs pusis!
17.02.2019 11:52 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Vīrieši dažkārt izturas atturīgi, lai novērtētu cik daudz viņa ir gatava ieguldīt attiecībās.
.
Skriet pakaļ un ķerties ap kaklu nevajag - tam parasti ir pretējs efekts. Parādi, ka cieni sevi un zini savu vērtību, bet tajā pašā laikā parādi, ka viņš tev patīk un esi gatava spert savu pussolīti pretī viņam. Ja viņš savu pussolīti spert negrib, tad tur nekas tāpat nesanāks un pat melnā maģija nepalīdzēs.
After some time, he told me that he didn’t feel the “spark.” After discussing everything, he came to this conclusion: I wasn’t enough of a challenge. I was too open. And though that’s what he wanted–what he told me he was looking for–he felt that the games (the mind-fucking) are part of the attachment process for men.
17.02.2019 13:30 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Manuprāt, ja nav nekādu jūtu, intereses pret otru, nevar tur neko iekarot. Sievietes var vēl iemīlēt naudu ko vīrietis pelna, drošības sajūtu ko sniedz, vai pieņemsim ja sieviete piedzīvojusi daudz neveiksmju attiec;ibās, tad nākotnē izvēloties vīrieti ir citas vērtības pēc kā vērtē, ne tikai akla iemīlēšanās, bet vīriešiem ir ļoti svarīgas šīs sajūtas, ja tur nav, tad arī nebūs.
17.02.2019 13:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vai viņam par Tevi ir vispār liela, patiesa interese? Vai gribi visu laiku skriet pakaļ, organizēt randiņus, būt tā, kura sper pirmo soli?Vai jau ejot ar viņu uz randiņiem Tu jau nepasaki ar šo darbību, ka Tu man patīc, gribu būt ar Tevi kopā?Var jau viņam pateikt, uzrakstīt - vēlos Tevi satikt, uzprasīt , kad būs nākamais randiņš, bet, kaut kādas vēl lielākas darbības liekas pilnīgi liekas. Ja vīrietim būs interese, tad viņš pats interesēsies, zvanīs. Iespējams, ja šaubās vai vispār Tev patīk, tad var apliecināt to ar iepriekš minēto tekstu ar jautājumu par tikšanos, bet tā rīkoties jau arī ne katru nedēļu:-D
17.02.2019 14:01 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017

Manuprāt, ja nav nekādu jūtu, intereses pret otru, nevar tur neko iekarot. Sievietes var vēl iemīlēt naudu ko vīrietis pelna, drošības sajūtu ko sniedz, vai pieņemsim ja sieviete piedzīvojusi daudz neveiksmju attiec;ibās, tad nākotnē izvēloties vīrieti ir citas vērtības pēc kā vērtē, ne tikai akla iemīlēšanās, bet vīriešiem ir ļoti svarīgas šīs sajūtas, ja tur nav, tad arī nebūs.

++++
17.02.2019 14:19 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Arī piekrītu, ka iekarot vīrīeti var būt pretējs efekts, ja vienīgi viņš nav pilnīgs lupata un viņam patīk, ka sieviete ir galvenā un dominantā attiecībās.
Vispār laiki pienākuši, tāpēc jau vīrieši vairs necenšās, jo zina, ka būs kāda, kas skries viņiem pakaļ, jo normālu sieviešu skaits ir trīs reizes lielāks, nekā sakarīgu vīriešu.
17.02.2019 14:39 |
 
Reitings 180
Reģ: 19.08.2015
Samērā līdzīga situācija ir arī man. Iepazinos ar puisi kādā pasākumā, parunājāmies, padejojām, viss jauki. Caur kopīgu draugu viņš dabūja manu telefona numuru, uzsāka sarunu, sākumā bija pat kaitinoši uzbāzīgs ar jautājumiem kā man klājas, jaukiem vārdiem no rītiem utt. Pamazām tomēr arī man radās interese par viņu, līdz ar to atvēros saziņai. Bet nekādu tālāku darbību neesmu no viņa sagaidījusi, pati gan neplānoju aicināt viņu uz tikšanos, kaut gan ļoti vēlētos. Un te, man šķiet, parādās tas, ka līdz ko vīrietim vairs nav jācīnās, viņam kļūst neinteresanti. (t)
10.03.2019 21:49 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Skriet pakaļ un ķerties ap kaklu nevajag - tam parasti ir pretējs efekts. Parādi, ka cieni sevi un zini savu vērtību, bet tajā pašā laikā parādi, ka viņš tev patīk un esi gatava spert savu pussolīti pretī viņam. Ja viņš savu pussolīti spert negrib, tad tur nekas tāpat nesanāks un pat melnā maģija nepalīdzēs.

+++ Ļoti piekrītu šim! Sieviete var spert solīti uz vīrieša pusi, bet, tai pat laikā, nevajag zaudēt savu pašcieņu, ja vīrietis nesper atbildes soli. Esmu reiz bijusi neilgās attiecībās ar vīrieti, kuru ne kā citādi kā par drāmas karalieni nosaukt nevaru, jo no manis tika gaidīti visi solīši - ka pirmā uzrakstīšu, pirmā piezvanīšu, pirmā organizēšu randiņus, pirmā pajautāšu kā darbā gājis utt., taču, kad pārstāju pirmā spert visus šos soļus, sākās stresošana, nervozēšana, ka pievēršu viņam par maz uzmanības, ka laikam viņu nemīlu un tādā garā. Biju priecīga, kad mūsu ceļi šķīrās. Principā es pat neesmu pret to, ja sieviete sper pirmo soli, taču, ja neseko atbildes reakcija, tad gan nav vērts, citādi tāda skriešana pakaļ vīrietim beigu beigās vien sanāks.
10.03.2019 22:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits