Kā meklēt darbu?

 
Reitings 2
Reģ: 11.02.2019
Aizbraucu uz ārzemēm studēt maģistratūrā, pēc tam paliku strādāt. Gribu braukt atpakaļ uz Latviju, bet es nevaru atļauties atbraukt un mēnešiem ilgi meklēt darbu. Cik reālistiska ir iespēja, ka būtu Skype intervija un mani tā pieņemtu darbā?
Arī, pēc jūsu pieredzes, pēc darba sludinājuma publicēšanas/intervijas, cik ātri parasti jāsāk darba attiecības?
11.02.2019 15:22 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
DP-WW
Man nebūs slinkums uzrakstīt, ka slinkums un skopums ir vairuma LV firmu galvenie mīnusi, tāpat to, kā melošana, ar ko intensīvi nodarbojas HR un PR beibītes.
13.02.2019 13:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul
Nav jau tik briesmīgi daudz laika jātērē uz viņiem, citreiz 2 srundas parāda, vēlāk 30 min pakontrolē, bet paziņo; es visu dienu ņēmos ar to zaļo gurķi, kurš ne sūda nejēdza..............

Nu, ja Tev nav briesmīgi un tiec galā 30 minūšu laikā, tad apsveicu, bet tā nav visās vietās. Arī darba pienākumi var būt daudz un dažādi, un nevar vienā dienā visu iemācīt. Tāpat arī ir jākontrolē, ko tas jaunais darbinieks dara un ir jāpārbauda pilnīgi visu. Tas, ka Tev tur 2x2=4, uzreiz automātiski nepārnesas uz visām citām darba vietām. Tā kā pietiks vispārināt un paskaties plašāk, joptvai.
Taču lai pie Jums strādā tikai zinošie, vērtīgie "ğedi", jaunu nevienu ņemt Jums nevajag, visi ir slikti, neapķērīgi, darbaspēks nekvalitatīvs........
Jums gribās darbinieku kā no konveijera nopirkt; ar tieši Jums piemērotu pieredzi jau Jūsu firmā.....
Vissirslikti elvē..... vissirslikti.

Kas tā par h*iņu?
1. Nē, par manu apmācīšanu nevienam nekas nav ticis piemaksāts, ne santīma un es to 100% zinu.

Nu, par Tevi nepiemaksāja, par citiem piemaksāja. Un?
2. Nē, man nepiemaksā nevienu centu par apmācīšanu, tāpat NEVIENU centu par tām kompetences videointervijām, pat ja viņa pēc LV laika notiek....naktī.

Nu, Tev nepiemaksā, bet citiem piemaksā. Un?
Nevajag arī visas darba vietas samest vienā maisā un censties kaut ko pierādīt. Var būt gan tā, gan citādāk, un tas nenozīmēs, ka ir pareizi vai nepareizi.
13.02.2019 14:02 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul Ar to arī Tevi apsveicu!
Iespējams, ja Tu rakstītu sakarīgāk un vairāk pēc būtības, tad nebūtu slinkums izlasīt un normāli atbildēt. Negribas izmežģīt acis un salauzt smadzeni, lai izzīlētu, kas tad īsti ar to domāts :-D
13.02.2019 14:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul Kāpēc Tu esi iedomājusies, ka Tava darba vieta ir tas paraugs visiem un visam jābūt tikai tā, kā ir Tavā darba vietā? Manuprāt, ir labi, ja spēj skatīties uz visu plašāk, nevis kladzināt vienu un to pašu.
13.02.2019 14:08 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nepiemaksā, es to zinu.
Nepatika, yes, viss kas tev nepatīk, tiek nosaukts par huiņu?
Huiņa ir patiesība par uzņēmumu, kurā Tu strādā. Tādu ir vairākums, biznesa riskus nerēķina, grib lētu darbaspēku ar ekselentu kvalitāti.
Nezin kādēļ neviens necer nopirkt īstu Šveices pulksteni par Nigērijas krāmutirgus laikrāža cenu.
13.02.2019 14:08 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Jā, es zinu nedaudz arī citas firmas.
Mūsu partneriem no 5 iesācējiem pēc 2 - 3 mēnešiem pāri paliek 2 cilvēki.
Viņi gan nečīkst, jo sākumā tā iesācēja aldziņa ir simboliska un te ir runa par cilvēkiem ar augstāko vai vecāko kursu studentiem, nevis burgeru fliperiem ar pamatskolas atestātu.
Viņi arī izmanto Darba Devēja darbstacijas ar dārgu programmatūru, protams, tie kuri tiek paņemti darbā.
Pēdējā ciklā no 28 gribētājiem paņēma 10, pēc 3 mēnešiem viņiem palika pāri 4 cilvēki.
Četri iesācēji no( 28 gribētājiem ) 10 it tiem, kurus paņēma pamēğināt.
Viņiem tur tas ir ikdiena jau gadus septiņus, viņi samierinās.
No tādiem 4 iem parasti 1,5 gadu laikā 2 aiziet strādāt citur un paliek 2 gabali.
13.02.2019 14:15 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Nepiemaksā, es to zinu.

Visa pasaule negriežas ap Tevi un Tavu uzņēmumu. Es teicu, ka citās iestādēs un uzņēmumos maksā.
Nepatika, yes, viss kas tev nepatīk, tiek nosaukts par huiņu?

Par huiņu es saucu bezjēdzīgas un bezsakarīgas lietas. Tieši to Tu arī uzrakstīji.
Huiņa ir patiesība par uzņēmumu, kurā Tu strādā. Tādu ir vairākums, biznesa riskus nerēķina, grib lētu darbaspēku ar ekselentu kvalitāti.
Es pat varētu piekrist :-D:-D Bet ir "bet"... Tā ir valsts iestāde, un tur ir cita sistēma.
13.02.2019 14:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Valsts iestāde? Jūtu līdzi.
Zem kuras ministrijas ir tā iestāde? Mans sencis strādā, kaut sen jau pensija, viņam darbs nepiemaksā par citu apmācību ne centa. Inženiertehnisks speciālists. Jaunie tur visi ātri raksta atlųgumus, tikko CV pieredze 6 - 24mēn sakrāta.
13.02.2019 14:30 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Nu, man tā valsts iestāde vēl tikai nedēļu būs, un tad jau jauns darbs. Tā nav nekāda medus maize, bet pieredzi un rūdījumu labu iedod. :-D Zem Tieslietu ministrijas.
Mans sencis strādā, kaut sen jau pensija, viņam darbs nepiemaksā par citu apmācību ne centa. Inženiertehnisks speciālists. Jaunie tur visi ātri raksta atlųgumus, tikko CV pieredze 6 - 24mēn sakrāta.

Paga, bet viņam ir valsts iestāde? Kāpēc tur jaunie tik bieži raksta atlūgumus? Laikam jau laba vieta, kur uzkrāt pieredzi un pārējo, un tad šaut tālāk, labāka darba meklējumos.
13.02.2019 14:35 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Valsts, jā.
Cik es sapratu, amata apraksts okei, alga ne okei un dokumentu visu laiku daudz utml. Tie ir...hmm, jaunie inženiertehniskie speciālisti.
13.02.2019 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits