Kā meklēt darbu?

 
Reitings 2
Reģ: 11.02.2019
Aizbraucu uz ārzemēm studēt maģistratūrā, pēc tam paliku strādāt. Gribu braukt atpakaļ uz Latviju, bet es nevaru atļauties atbraukt un mēnešiem ilgi meklēt darbu. Cik reālistiska ir iespēja, ka būtu Skype intervija un mani tā pieņemtu darbā?
Arī, pēc jūsu pieredzes, pēc darba sludinājuma publicēšanas/intervijas, cik ātri parasti jāsāk darba attiecības?
11.02.2019 15:22 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Miss Universe parasti ir zem 1.70, kas ir skaistuma konkurss.
Bodybuildingā sievietēm līdz 1.70, bet parasti 1.65. Šeit vērtē proporcijas un muskuļu ielaidumu un arī definīciju.
Bet modeles ne vienmēr ir garas, ne vienmēr skaistas un ne vienmēr slaidas. Pārsvarā modeles ir īpatnējas, lai paliktu atmiņā. Man, personīgi, patīk tik 1/10 modelēm. :-)
12.02.2019 14:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kuram interesē, kas tev patīk?
12.02.2019 14:54 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pēdējo gadu Miss Universe uzvarētājas ir visas no 170 un uz augšu :-P
12.02.2019 14:59 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kuram noteikti, ka neinteresē, bet babenes gan te cepjās par atšķirīgu viedokli. :-D
12.02.2019 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu tu gan fleitē.:-D Miss universe , tieši visbiežāk uzvar no 170cm:-D Te pat LV iekšējos konkursos pēdējo gados 170cm ir vidējais optimālais, mazākas kaut kā neredz. Bodybuilding ir kategorijas daždiem garumiem gan līdz tiem 165cm , un 170cm +.
12.02.2019 16:09 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Pēdējos gados miss universe ir garākas, bet vidēji ņemot tā nav norma rēķinot vidēji. Hormoni pārtikā - nekas skaists :-D
12.02.2019 16:58 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tev ar derētu mazliet iešaut, citādi īsi vīrieši arī nekas skaists (un vīrišķīgs) nav.
12.02.2019 17:15 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
gribēt daudz ko var, bet pat rijot steroīdus 24/7 tas Tev nesanāktu. Kā jau sieviete - vārgule saknē :-P Kaut Tev 3m bez galvas Tavs šņukurs tecētu.
12.02.2019 17:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Cik ilgi neesi dabūjis? :-D
12.02.2019 17:48 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
precizējums?
12.02.2019 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu protms tas nav nekas skaists, ellle, tev tāpat kā resnulēm ieslēdzas loģika, tievs auguma arī neesot nekas skaists, vīrieši uz "kauliem" nekrītot.:-D:-D:-D Tā teikt,kas tev nespīd, to tu noliedz, jo tā taču ir vieglāk samierināties un sev ieskaidrot, nekā kaukt.:-D
12.02.2019 19:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
andie, šis viss man atgādina vienu manu paziņu ar kuru, par laimi, ceļi vairs nav krustojušies. Reiz vaicāju viņam: "Kādas ir tavas vērtības?" Atbilde: "Man ir trīsistabu dzīvoklis Rīgā, ir savs auto, nauda netrūkst, esmu ļoti izskatīgs, sportisks..." Jautāju vēlreiz: "Nē, nē, es domāju - kādas ir tavas cilvēciskās vērtības?" Atbilde: "Nu... es esmu ļoti inteliģents." Mjā... tikai pašpasludinātais inteliģents joprojām ir viens, sēžot sava smalkā, glaunā trīsistabu dzīvokļa sienās, dzerot dārgu viskiju un pats se uzsmaidot spogulī. Kāpēc? Jo tad ar vienu neesot paveicies, jo (citēju) "seja kā pakaļa", tad ar vēl vienu nav veicies, jo "nevelkot līdzi viņa līmenim", tad trešā aizgājusi no randiņa, kad šis meitenei pateicis, ka "jocīga frizūra, es sākumā domāju, ka tā ir parūka". Arvienvārdsakot, cilvēks brīnās, ka tāds bagāts, tik ļoti inteliģents, bet nu neveicas attiecībās, jo vienas vienīgas "blozgas" apkārt. Tas, ko cilvēks nesaprot, ir tas, ka ne jau sieviešu kvantitātē un/vai kvalitātē vaina, bet tajā, ka tev, cilvēk, mīļais, var piederēt kaut desmit villas Ibizā un garāžā kauč desmit mersedesi stāvēt, bet, ja nav emocionālā inteliģence un sirds gudrība, čiks vien būs. Un tad, protams, visi citi būs vainīgi: viena būs par garu, otra par īsu; viena par tievu, otra par resnu. Labi nebūs nekad, jo neviena nebūs gana laba pašpasludinātajam inteliģentam ar trīsistabu dzīvokli un māju mantojumā. Nez, kaut kā ienāca prātā šis stāsts iz dzīves, jo, lasot diskusijas, kurās piedalās šis vīriešu dzimuma pārstāvis, izsakoties par sevi kā par inteliģentu, bet par sievietēm kā par parazītiem, nav brīnums, ka joprojām ir viens, neskatoties uz to, ka ir dzīvoklis un kas tik vēl ne. Diemžēl, par naudu sirds siltumu nenopirkt.
12.02.2019 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Arī.:-D Bet nu tā ņaudēšana man reāli atgādina to pašu loģiku ,kas ieslēdzas atsevišķām resnulēm.:-D Bet ,principā, tas pa lielam ir tevis aprakatītais variants.
Tas man vnk šito atgādina.:-D:-D:-D
13.02.2019 09:00 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Par izskatīgu sieviešu uzmanību, normāla auguma, sūdzēties nevaru, tādēļ izvēlos to kas patīk labāk. Protams, jo skaistāka meitene, tad viņai arī prasības ir augstākas un arī man ir savas, tādēļ arī ne visos gadījumos sanāk kas. Forums ir forums un šeit es nelakstojos ne ar vienu. Ir iepazīšanās vietnes, kur var izpausties.
Bet pārlieku liels liekais svars gan ir pretrunā ar manām interesēm un dzīvesveidu - par daudz cukura un par maz kustības. Velk uz diabētu, sirds mazspēju, vēzi vai insultu, pēc pāris gadiem.
Ja meitene ir tik bagāta, ka var atļauties tā slimot, tad labi, bet es negribu un nevaru. Neuzskatu arī, ka nedrīkst pieminēt šo aspektu, jo tas ir vēl briesmīgāk kā smēķēšana :-)
13.02.2019 10:34 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Te Zinai taisnība; ir pārbades laiks, kurā, vēsi un nesaspringstot var pateikt; Mēs Jums uzsakām darbu. Padarīt darbinieks neko daudz nevar un mēs nereti formējam pušu vienošanos par darba attiecību izbeigšanu. Uzteikuma pantu PL formējam tikai ja naglijs darbinieks. Parasti viņi nestīvējas itin nemaz.
Kompetences pārbaudes online, jā tiek intensīvi praktizētas vairākos uzņēmumos. Tur var gan mājasdarbus iedot, gan testu likt aizpildīt, gan intervēt online, vajag tikai norm interneta pieslēgumu.
Smirdēšana, par ko te minēja, visp bezpreğela apgalvojums, 12,5 gadu laikā nevienu smirdošu nav nācies ostīt.
Neatbraukt? Pats vainīgs, ņem nākamo un uzmetēju blacklisto, ja nav brīdināts par plānu maiņu.
Līgumu var noslēgt kaut 01.04.2018 , galvenais ir datums, kurš norādīts kā darba uzsākšanas datums.
Piem, 01.04.2018 noslēdzam Darba Līgumu, kurā skaidri uzrakstīts; darbinieks uzsāk pildīt darba pienākumus 01.06.2018. Tā drīkst darīt.
Neierodas 01.06,2018, svieki un ardievu.
Vienīgais, kad remote atlase var SMAGI jo SMAGI iegriezt ir ja jāformē vīza tam kandidātam. Tad, ja uzmet, bet papīri jau pusē noformēti vai pat vīza jau nokārtota, ir piseC pretīgi.
13.02.2019 12:45 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul
Te Zinai taisnība; ir pārbades laiks, kurā, vēsi un nesaspringstot var pateikt; Mēs Jums uzsakām darbu. Padarīt darbinieks neko daudz nevar un mēs nereti formējam pušu vienošanos par darba attiecību izbeigšanu. Uzteikuma pantu PL formējam tikai ja naglijs darbinieks. Parasti viņi nestīvējas itin nemaz.

Neviens jau nesaka, ka nevar atlaist pārbaudes laikā, ja cilvēks tomēr neder. Kāda taisnība vai netaisnība?:-D Es rakstīju no DD viedokļa, ja es tāds būtu. Man negribētos maksāt kādam, lai apmāca jauno darbinieku, kurš beigās izrādās nederīgs kaut kādu iemeslu dēļ, kas iepriekš netika pamanīti (nu, tīri teorētiski tā var būt). Tāpat negribētu, ka paiet mēnesis, divi, bet darbinieka nav. Bet tas tā... Tikai fantazēju :-D
Tur var gan mājasdarbus iedot, gan testu likt aizpildīt, gan intervēt online, vajag tikai norm interneta pieslēgumu.

Ir darba vietas, kur Tu netiksi galā ar normālu interneta pieslēgumu. Bet te jau atkal jautājums ir par to, uz ko cilvēks tēmē. Noteikti daudzos gadījumos var iztikt ar Skype, utt, bet kaut kādās vietās nē.
Smirdēšana, par ko te minēja, visp bezpreğela apgalvojums, 12,5 gadu laikā nevienu smirdošu nav nācies ostīt.

Domāju, ka te nav grūti saprast domu, kas ar to bija domāts. ;-) Vismaz es teicu pārnestā nozīmē.:-D
...
Tev laikam bezjēdzīgi kaut ko atbildēt, ne? :-D:-D
13.02.2019 12:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
DP-WW
Ne tikai Skype, testēšanai ir spec servisi plus mums pašiem ir online testi, piem, 200 jautājumi ar 5 atbilžu variantiem, kur jāatķeksē pareizie varianti, plus MD, ja nav norm tests un norm MD, nekāda pirmā saruna Skype nenotiek vispār.
Nja, tiem, kurus pašus uzrunājam, parasti piezvana un paprasa, vai ērts brīdis runāšanai, ja nē,vienojas par citu sarunas laiku vai uzraksta, cikos viņam ērtāk lai piezvanām.
Kas attiecas uz to, ka kāds speciāli jāalgo jaunā darbinieka apmācībai, tie ir meli, tukša tufta.
Nekad kaut ko tādu neesmu redzējis. Jā, aizņem laiku kādam speciāistam, bet TIEM, kam to uztic, jau amata aprakstā ielikts papildus pienākums apmācīt un konsultēt kolēğus. Kolēği jākonsultē visiem, bet apmācīt, uzraudzīt to apmācību; par to jau starta alga viņiem ir cita, ja iesācēju nav, mums viņam tik un tā jāmaksā tā pati alga!
Ko tad, ja kolēğim ar 10 gadu pieredzi tai amatā vajag kolēğa ar 5 gadu vai kaut 16 gadu pieredzi konsultāciju? Atlaist konsultējamo vai piemaksāt kolēğim par atbildi? Tad mums viena valde vien paliktu, visus citus būtu jāatlaiž.
Tādus, kuri nav apķērīgi, vienkārši neņemam. Tas, ka kāds % nederēs ir ierēķināts biznesa riskā.
Palasot tekstus; meklējam kolēği ar pieredzi ar A vismaz 5 gadi un nodrošinām apmācību, nāk smiekli.
Laikam lielākā daļa kruto firmu HR. NAV nekad redzējuši labus kompetences un apmācāmības testus. Palasa skandināvu/ kanādas psihologu brīnumdarbus, tuftu par tēmu " personāla kompetence " un dragā.
13.02.2019 13:35 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul
Ne tikai Skype, testēšanai ir spec servisi plus mums pašiem ir online testi, piem, 200 jautājumi ar 5 atbilžu variantiem, kur jāatķeksē pareizie varianti, plus MD, ja nav norm tests un norm MD, nekāda pirmā saruna Skype nenotiek vispār.

Es to visu labi saprotu, bet ir lietas, ko var izdarīt tikai klātienē. ;-)
Kas attiecas uz to, ka kāds speciāli jāalgo jaunā darbinieka apmācībai, tie ir meli, tukša tufta.

Vot tikai nevajag. Es neteicu, ka kāds speciāli jāalgo, bet "negribētos maksāt". Izlasīji to, ko gribēji izlasīt? Ir tomēr atšķirība. Un ar to es domāju kā piemaksu jau strādājošam darbiniekam. Pati iepriekšējā darba vietā esmu apmācījusi kādus 5 jaunos darbiniekus, un man par to maksāja papildus. Un ir bijuši gadījumi, kad viņi paši pārbaudes laikā izdomā, ka tomēr nespēj pavilkt, un aiziet. Rezultāts ir tāds, ka DD man ir samaksājis par apmācīšanu (kā piemaksu, jo mēnesi apmācu jauno darbinieku, un to es darbu papildus tiešajiem darba pienākumiem). Pēc tam kaut kādu iemeslu dēļ jaunais darbinieks aiziet, vieta paliek tukša, laiks pagājis, atkal jārīko konkurss (es runāju par savu iepriekš.darba vietu, bet vispār jau var piezvanīt kādam citam +/- normālam kandidātam, ja viņam tas vēl aktuāli), atkal jāmaksā citam darbiniekam, lai apmāca, u.t.t.
13.02.2019 13:46 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Pārējo man slinkums lasīt un iedziļināties.:-D
13.02.2019 13:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nav jau tik briesmīgi daudz laika jātērē uz viņiem, citreiz 2 srundas parāda, vēlāk 30 min pakontrolē, bet paziņo; es visu dienu ņēmos ar to zaļo gurķi, kurš ne sūda nejēdza..............
Taču lai pie Jums strādā tikai zinošie, vērtīgie "ğedi", jaunu nevienu ņemt Jums nevajag, visi ir slikti, neapķērīgi, darbaspēks nekvalitatīvs........
Jums gribās darbinieku kā no konveijera nopirkt; ar tieši Jums piemērotu pieredzi jau Jūsu firmā.....
Vissirslikti elvē..... vissirslikti.
Jārēķinās, ka var aiziet.
1. Nē, par manu apmācīšanu nevienam nekas nav ticis piemaksāts, ne santīma un es to 100% zinu.
2. Nē, man nepiemaksā nevienu centu par apmācīšanu, tāpat NEVIENU centu par tām kompetences videointervijām, pat ja viņa pēc LV laika notiek....naktī.
Pamatalga ir laba, grēks sūdzēties.
13.02.2019 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!