Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

11-17 BEZTĒMIS

Lai sarunām bagāta šī nedēļa.
11.02.2019 07:26 | saite

Labrīt.
Pamodos šorīt 1h ātrāk.
Brokastīs miso zupa ar tomātmaizēm. Drīz jau jātaisa kafija un kakao, un jāmodina savējie.
Vakar izstaigājājāmies/izslidinājāmies pa Brīvdabas muzeju un saēdāmies medu.
11.02.2019 07:33 | saite

Nevaru nekādīgi saprast vaig vai ne vaig man Kichenaid blenderi http://www.loyalty-rimi.com/LV/ ???
11.02.2019 07:47 | saite

Labrīt!
Pieteikuma bilde ļoti ŗaksturo šo dienu un visu nedēļu, kas vēl tikai būs.
Miso zupa.. hmm.. varbūt jāpaķer ideja rītdienas gatavošanai 8-). Apskatīju jauno Rimi uzlīmju piedāvājumu - nu forši! Nekad nekas nav bijis no KitchenAid, bet laizījusies esmu gan. Rokas blenderis un elektriskā tējkanna ir ļoti pievilcīgi.
11.02.2019 08:17 | saite

Oho! Es gribu KitchenAid nažus. Reāli pa lēto.
11.02.2019 08:27 | saite

Apskatīju jauno Rimi uzlīmju

Uj, nē, tas vecais. 18 dat. beidzas akcija.
Iespējams Tev uz Rimi kartes ir sakrātas uzlīmes.
Pēdējās dienas akcijai un mani nomoka : būt vai nebūt blenderim ?
11.02.2019 08:45 | saite

Labrīt, jā, tie KitchenAid naži ir labie. Mēs paņēmām divus nažus (mazo un lielo), gaļas nazi jeb cirvi un pašu statīvu. Esam apmierināti.
-------------------
Vakar devos garākā pastaigā, pārgājienā varētu teikt, un jutu ka pavasaris IR gaisā. Meži smaržoja jau pēc pavasara. Šitādā laikā laikam bez gumijniekiem nekur. Šausmīgs slapjums, bojā tikai apavus.
11.02.2019 09:41 | saite

Es gaidu savu pasūtījumu mazajam no HM, pagājušo nedēļu pasūtīju, man HM ne vienmēr veiksmīgi pirkumi bijuši, pērn sūtīju atpakaļ bērnam jaku, vēl ir saņemti ne īpaši labas kvalitātes džemperīši.
Laiks tiešām izcili drūms, un sola pamatīgu puteni, neizskatās gan pagaidām, bet kas zin.
Es gribu jau pavasari, šogad ziema gara, saprotu ka vēl viss februāris un marts priekšā :-D
11.02.2019 09:47 | saite

Man shis riits iesaakaas visnotalj interesati - pamodos 05:00 no saksafona skanjaam.
Kaads gudrinieks bija izdomaajis piecos no riita raut dzhezu valjaa uz ielas, tieshi zem muusu logiem. :-D
11.02.2019 11:18 | saite

Kaads gudrinieks bija izdomaajis piecos no riita raut dzhezu valjaa uz ielas, tieshi zem muusu logiem. 

Trenējas Valentīndienas serenādēm zem mīļotās logiem.
11.02.2019 12:11 | saite

Tie Kichenaid naži labi - sapirku sev, māsai un draudzenei. Vēl darbā izdalīju bukletus.:-D
Kā es pieēdos mīdijas m...
11.02.2019 13:00 | saite

Kaads gudrinieks bija izdomaajis piecos no riita raut dzhezu valjaa uz ielas, tieshi zem muusu logiem.
Trenējas Valentīndienas serenādēm zem mīļotās logiem

Sasmējos :-D:-D
-
Bet vispār Kaut kāds nomākts prāts pāris dienas turas :-(
11.02.2019 13:03 | saite

Šodien darbā ar kolēģiem runājot sapratu, ka laikam esmu viens atšgārns cilvēks. Man patīk lietus, vējš, sniegs , atkusnis utt., bet nepatīk vasara un saule. Smējās, ka laikam esmu vampīrs.:-D
11.02.2019 16:24 | saite

Visu dienu istabās deg gaisma.:'-( Elektrības rēķins tā mazāks nepaliks. Sasodītais laiks. Un vispār gribu jaunu matu krāsu.
11.02.2019 16:27 | saite

7heaven Arī bez gaismas tas rēķins mazāks nepaliks. Man pēc aprēķiniem sanāca, ka tērēju mazāk kā pagājušo gad, bet tā pat rēķinā klāt krietna summa.
Vēl jau Rīgas namu pārvaldnieks arī ir izdomājis pacelt cenas, būs jāskatās kas tur...
11.02.2019 16:33 | saite

Es jau iepriekš sūdzējos, ka pēc viedskaitītāja nomaiņas mūsu mājsaimniecības patēriņš pieaudzis par 100kwh ziemas periodā. Nu redzēs, kas būs vasarā.
11.02.2019 17:02 | saite

Čau, dāmas!
Varbūt kāda var ieteikt labu frizieri? Interesē šķipsnu balināšana un galiņu apgriešana. Rīgā.
Šodien tik drēgna un drūma diena, laikam jāiet būs vakariņām vārīt silta zupa! :D
11.02.2019 18:19 | saite

Varbūt iepriekšējais skaitītājs neviedais rādīja nepareizi, mazāk kā patēriņš, un tagad rāda pareizi, vismaz kaut kādā senā sižetā par šiem skaitītājiem runāja.
11.02.2019 18:20 | saite

Kaut kā jūra līdz ceļiem.:-D Mazliet besīts, mazliet noguruma ,ir TIKAI 1diena, un sūdīgs laiks bonusā.:-D Peachy af.
11.02.2019 22:42 | saite

Šodien tāda dīvaina diena un draņķa laiks ārā.
12.02.2019 09:52 | saite

Brokastīs atkal miso zupa. Šoreiz ar gurķmaizītēm. Pusdienās jāuztaisa humus ar burkāniem.
12.02.2019 09:53 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits