Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievišķība un ilgstošas attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Aizdomājos par tēmu, vai es, atrodoties ilgstošās attiecībās, nezaudēju motivāciju patikt otram, pieturēties pie veselīga dzīvesveida, neiedzīvoties liekajà svarā,turēt roku uz pulsa. Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?
09.02.2019 19:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tas tak feik profils
12.02.2019 19:30 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Tā šortu firmas pieminēšana bija obligāta? :-D
12.02.2019 19:18 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.03.2018
Man ir pretēja problēma, es mazgāju matus un citas vietiņas katru dienu, taču mans vīrietis pasācis vēdināt bikšu priekšu, atnāk no sporta zāles un tad atver saviem giorgio armani šortiem priekšpusi un izvelk ārā oliņas un pincīti, tā viņš pavada visu vakaru. Ko man darīt?
12.02.2019 18:53 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Kosmētiku neesmu lietojusi nekad - šī problēma atkrīt.
Matus mazgāju,iepriekšējā vakarā kad jāiet uz darbu vai pa dienu ja plānots kur iet. Brīvdienās matus mazgāju ļoti reti citreiz sanāk pat kādas dienas četras atkarībā no darba grafika. Draugam problēmu ar šo nav,jo zina ka man nepatīk bez iemesla to darīt.
Pa māju staigāju kā man ērti. Varu staigāt arī vecās trennuškas draugam nav pretenziju
12.02.2019 18:41 |
 
Reitings 16786
Reģ: 27.11.2018
Tas ir normāli, ka sākumā visi sevi cenšās parādīt no labākās puses, un jo ilgāk cilvēku kopā dzīvo, jo uztver pašsaprotamāku un tuvāku, kā radinieku.Jaunas un ilgstošas attiecības nu ir tak starpība, bet nav jau tā, ka normāli ir konkrēti noalist sevi un galīgi seksuāli nepievilcīgais un nesievišķīgais palikt.
Man vienmēr ir bijis un būs savarīgs mans izskats, kopju ādu, matus, nagus, fizsika saktivitates, labs miegs, uzturs, ūdens utt Mājās ģērbjos maksimāli ērti, bet nestaigaju caurimainām drebem izstaipītiem ceļgaliem :D mani vīriieši ir redzejusi visādu- ari galīgi nesvāktu. Nevaretu būt ar vīrieti, kura dēļ būti ļooti jaiesprings uz izskatu, krāsoties mājās utml
12.02.2019 09:34 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Vienmer ir paticis puceties un attiecibu del nekas nav mainijies. Neuzskatu, ka ir pienemami pirmos menesus sevi izradit no labakas puses un tad viena diena palaisties, jo tagad ir kopiga dzivesvieta vai planojas kazas. Ari kad dzivoju viena, izvelejos skaistu velu un nekad nevilku treninbikses, kapec, lai to tagad mainitu?
11.02.2019 17:29 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Nekas īpaši nav manījies. Man pat šķiet, ka esot attiecībās esmu sākusi vairāk par sevi rūpēties un vairāk uztvert sevi kā sievieti.:-)
11.02.2019 08:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kas attiecas uz sevis kopšanu - nekas daudz nav mainījies. Svars, kas nācis klāt grūtniecības dēļ - gada laikā parasti ir atpakaļ īpaši neiespringstot. Citu iemeslu svara svārstībām nav. Pa māju staigāju ērtās tīrās drēbēs. Netīri mati mēdz būt un tā ir bijis vienmēr (lai mati būtu “tīri” - man tie jāmazgā katru dienu, un es nudien neuzskatu, ka tas ir nepieciešams, ja tupu mājās). Vienīgais, kas ir mainījies - stils, kādā ģērbjos ārpus mājas. Tagad prioritāte ir ērtos apavos un vienkāršā, ērtā un galvenais - siltā apģērbā (ja nav vasara). Tas nenozīmē krosenes un sporta tērpus, bet, piemēram, džinsi vai džemperkleitas, vienkāršas kleitiņas vasarā, zābaki bez papēža, kedas, sandeles (bez papēža) u.tml. Agrāk mocījos uz neērtiem apaviem ar augstu papēdi, apģērbs vairāk bija tāds biroja standartiem atbilstošs utt. Un rotas lietas - ja agrāk varēju nēsāt bižutēriju (arī no aliexpress pasūtīto), tad tagad tikai un vienīgi zeltu, sudrabu vai pērles. Bižutēriju (pat dārgu un kvalitatīvu) vairs neizvēlos nemaz..
11.02.2019 08:15 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es sievišķību vairāk piekopju pavasarī un vasarā ;-) Ziema un rudens man ir vairāk sportiskais laiks, kad staigāju džinsos un t-kreklos, vasarā ir mini svārki, kleitas, kurpes, brūnas skaistas kājas utt. Bet kosmētiku vairāk lietoju rudenī un pavasarī, vasarā pārāk karsts. Man vispār viss ir sadalīts pa gadalaikiem :-D un manu sievišķību neietekmē attiecību esamība vai neesamība ;-)
11.02.2019 07:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Mēs viens otru mīlam arī visparastākajās mājas drēbēs un ar izpūrušiem matiem, un tur manuprāt arī slēpjas viena no kopdzīves un ilgtermiņa attiecību burvībām - otra klātbūtnē jūties ērti, brīvi, un nav nepieciešamības kaut ko tēlot vai slēpties aiz kosmētik

miljons +++
10.02.2019 23:11 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Gan jau, ka esmu palaidusies. Joprojām mazgājos 2x dienā (ja uz sporta zāli -tad 3x), jo mamma tā iemācīja. Bet neiespringstu uz kosmētiku tā, kā sākumā. Pirms mūsu pirmajiem randiņiem un arī vispār dzīvē baigi pucējos - frizūra, grims, lakoti nagi, rūpīgi izvēlēts apģērbs. Kad sākās pirmās naktis, vēlāk kopdzīves sākums, it kā noņēmu kosmētiku, bet ne visu. Gribējās no rīta viņam pamosties blakus uzlabotākai, nekā esmu. Tagad staigāju pilnībā bez kosmētikas, nagus lakoju pēc noskaņojuma. Viņš uzskata, ka pa mājām krāsoties ir nejēdzīgi, man tas liek justies forši. Jo pati sev arī patīku bez grima jeb neuzskatu, ka izskatītos neglita. Ejot ārpus mājas ikdienā, acis nekrāsoju, uz saviesīgiem pasākumiem - full make up, kas agrāk bija mana ikdiena. :-) Mājas velku parastas mājas dēbes. Ja esmu atnākusi mājās no kādas tikšanās, viņš mani tieši mudina - novelc taču nost to labo, smuko džemperi, nosmērēsi. :-D Agrāk ģērbos līdz detaļai pārdomāti, klasiski seksīgā stilā. Šīs kopdzīves laikā esmu pārgājusi uz sportiskāku stilu.Liela nozīme tajā, ka manējam patīk dabisks sievietes izskats, tāpēc esmu diezgan no tā ietekmējusies.
10.02.2019 23:09 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Ja esmu patiešām viena mājās un zinu, ka neviens neplāno ierasties pie manis, tikai tad atļaujos staigāt nemazgātiem matiem. Noplukušas treniņbikses un novalkāti t krekli tāpat nav manā garderobē. Patīk, ja arī mājas drēbes ir smukas. Smukas un ērtas. Ziemā ir legingi un tunikas. Vasarā ir pāris kokvilnas kleitiņas. Kosmētiku ikdienā daudz nelietoju, tāpēc arī mājās ne. Reizēm uzkrāsoju skropstas. Drauga esamība /neesamība neietekmē manu ārējo izskatu.
10.02.2019 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Nekas īpaši nav mainījies. Arī atriecību sākumā mājās staigājām mājas drēbēs un krāsojusies īpaši nekad neesmu. Neviens svarā neko mega nav ne ņēmies, ne krities. Nevienam no mums neinteresē būt perfektiem. Un ja ziemā auksts, tad es gulēšu garā T kreklā un biksēs nevis seksīgā naktsveļā. Ja viņam kkas nepatīk, lai guļ pats pliks :D
10.02.2019 20:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Hmn nu es mēdzu mājās sataisīt netīros matus copē un uzvilkt ērtu, neseksīgu apgērbu, bet tam nav sakara ar sevis necienīšanu:-)
Nu es cenšos vienmēr izskatīties labi, nestaigāju neskūtām kājām, padusēm, netīrām drēbēm utt, bet pa māju gan nekrāsojos, tikai ja eju ārpus mājas vai attiecīgi mājās ir iemesls uzkrāsoties un ieveidot matus. Bet tā staigāju mājās astē, jo ar gariem, izlaistiem matiem pagrūti.
Bet mēs viens otru esam redzējuši visādus, loti slimus un attiecīgi gultā zem segas un izpūruši. Dzemdību namā vispār nomocīta un nekāda. Bet tas nekā uz slikti neietekmē attiecības. Jo kopumā es rūpējos par savu izskatu, bet nebaidos arī atslābt.
10.02.2019 18:54 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nav jau jābūt saveidotiem matiem, meikapam un kleitai mugurā, lai smuki izskatītos :) legingi, copes un tīra seja un ērtums kopumā man galīgi neasociējas ar "nolaišnos"
svara kāpšana, slikts matu/nagu/ādas stāvoklis gan.
10.02.2019 18:40 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Pa mājām staigāju trennuškās vai legingos un vilnas zekēs. Vispār mājās ir pavēss, švaki kurina. Vasarā - mājas šortos. Nepiedomaju. Mājās esmu es pati. Bez kosmetikas, izpurusi, vai mati copē.. Pilnīgi vienalga. Mājas uzlieku riktīgu mīksto, un neiespringstu, pat ja bikšainis ir mājās. Kad izeju ārpus majas, vai braucu ciemos savācos protams.
10.02.2019 17:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt vienīgi kas ir mainījies,ka es atļaujos justies brīvāk kā attiecību sākumā! Bet tas nenozīmē,ka esmu palaidusies, elementāru tīrību manuprāt katra sieviete ievēro,bet varu staigāt teiksim bez kosmētikas, pamosties ar izpurusiem matiem un neslēpties zem segas. Manuprāt galvenais ir būt tīrai, tīriem matiem, tīrām drēbēm, kas nav nonēsātas arī pa māju var vilkt smukas mājas drēbes:-), :-D. Tieši pēc dzemdībām varu teikt ka pat vairāk pievērsu uzmanību savam izskatam, fiziskajai formai, esmu nometusi 20+ kg , un jau no 1. februāra 3x ned apmeklēju zāli! :-D8-)
Manuprāt galvenais ir ne jau kosmētikas līdzekļu uzlikšana uz sejas Bet tas lai neesmu redzējis izplūdusi ar lieko svaru. :-D
10.02.2019 17:04 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Sarmite, Tev kāds personīgs naids uz viņu? Kāda Tev daļa ko viņa dara mājās un kā izskatās,
Es arī ar visu temperatūru esmu ne reizi vien mazgājusi matus, neko pārdabisku un nenormāli grūtu tur neredzu. Arī slimības laikā elementāru higiēnu ievērot nav nekas grūts.
Vīrs mani ir redzējis visādu, bet cenšos tomēr arī mājās izskatīties labi. Noplukušās, novalkātās trenuškās un kreklos nestaigāju, staigāju legingos un kādā maiciņā. Man ērti un vīram prieks (if you know what I mean). :-D
10.02.2019 17:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Interesanti, vai vīrieši forumos arī spriež par to, cik svarīgi nepalaisties un turpināt dzīt bārdu un apgriezt matus, kad uzsākta kopdzīve?
10.02.2019 16:28 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mhm, tagad ir skaidrs, kam pieder tas viltus profils, kurš uzdodas par Cataleya. Vēlme paņirgāties un pa visām varītēm ielīst sveša cilvēka dzīvē, Sarmītei pa visām malām spraucas ārā. |-)
10.02.2019 16:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits