Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievišķība un ilgstošas attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Aizdomājos par tēmu, vai es, atrodoties ilgstošās attiecībās, nezaudēju motivāciju patikt otram, pieturēties pie veselīga dzīvesveida, neiedzīvoties liekajà svarā,turēt roku uz pulsa. Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?
09.02.2019 19:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Galīgi neatbilstošā tēmā esmu aizsākusi diskusiju
09.02.2019 19:43 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Es pašā sakumā pieņēmos svarā par ~10kg:-D:-D:-D.... Pēc tam sapratu ,ka attiecības tak nav iemesls sevi nolaist ,nometu svaru,sāku atkal skriet un vēl vairāk rūpēties par sevi.(l)
09.02.2019 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 2461
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu, ka mazliet ir gan tomēr mainījusies attieksme - tagad, esot attiecībās vairāk domāju pie tā kā izskatos, rūpējos par savu izskatu un sportisko formu. It īpaši piedomāju, kā izskatos mājās - ja agrāk, kad biju viena, varēju atļauties uzvilkt mugurā kas pagadās īpaši nedomājot kā izskatos vai pāris dienas staigāt neizmazgātiem matiem, tad tagad vairs tā neatļaujos. Manuprāt tā ir necieņa pret sevi un pret otru - pārstāt rūpēties par savu izskatu. Nekad neesmu sapratusi sievietes, kas tā dara. Un pēc tam brīnās, ka vīrs krāpj.
09.02.2019 20:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Ja sievietes dzīves centrā ir viņa pati nevis mērķis dabūt vīrieti, tad tā nemaz nevar notikt :-)
Drīzāk piekrītu šim variantam:
It īpaši piedomāju, kā izskatos mājās - ja agrāk, kad biju viena, varēju atļauties uzvilkt mugurā kas pagadās īpaši nedomājot kā izskatos vai pāris dienas staigāt neizmazgātiem matiem, tad tagad vairs tā neatļaujos.

Tas varbūt nav par atļaušanos, bet vienkārši negribās būt noplukušai vīrieša klātbūtnē, gribās būt skaistai, smaržīgai, sapucētai :-P
09.02.2019 20:37 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Visam ir jàbùt normas robezàs. Pàràk liels laikais svars var but nepatikams gan sev, gan otrajai pusitei. Higèna ir passaprotama lieta. Bet pamatà, ipasi nesatraucos par to, lai izpatiktu otram. Tapat ar gadiem busim vecas un grumbainas, un ja virietis ir kopa ar tevi tikai slaidàs pècpuses dèl, tad tas ilgi neturpinasies, atradis svaigàku. Labak ir iemilet otru personibas/rakstura del, izskatas ir mazsvarigs. Bet kaa jau piemineju - normas robezàs. :-)
09.02.2019 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es pucējos priekš sevis, nevis priekš kāda cita, tas man vajadzīgs labai pašsajūtai. Attiecību dēļ nekas nav mainījies.
09.02.2019 20:45 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
notika Pretēji kā minēts tēmas pieteikumā, svars strauji pazuda attiecībām sākoties un tāds arī ir jau vairākus gadus.visādi citādi arī arī kļuvu vēl uzmanīgāka pret sevi, savu izskatu un arī nelabās rakstura iezīmes vairāk cenšos izskaust, kā tad kad dzīvoju viena.
09.02.2019 20:54 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Sevi kopju neatkarigi no viriesa esamibas vai neesamibas, jo man patik but sievietei. Absoluti neatbalstu « ka tik ertak, sneakers un sweatpants » trendu.
Esot ilgtermina attiecibas, izskatam pieversu pat vel lielaku uzmanibu,it ipasi majas. Neviens virietis, ar mani dzivojot, nav redzejis mani nekoptu un noplukusu, neskutam kajam vai netiriem matiem.
Ka jau te mineja, palaisanos izskata zina ar virieti pie saniem, uzskatu par necienu pret savu partneri. Es tacu ari negribu, lai mans virietis staiga ka pagadas un uzaudze riepu.
Konkreti manam virietim par so ari ir loti strikts viedoklis, kas sakrit ar augstak mineto. Ari sieviesu « jabut forma, jo vasara nak un pludmale jaizskatas labi » vins uzskata par visparako necienu, jo ka nakas, ka, paradoties bikini svesiniekiem, formas ir no svara, bet tas, ka izskatas gulamistaba savam virietim, ir mazsvarigi.
09.02.2019 21:41 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nav mainījusies, mēs abi izskatamies arvien labāk :D
bet piekrītu viedokļiem par to, ka motivācija uzturēt formu un pucēties nav lai iepatiktos vīriešiem, bet, lai patiktu sev.
09.02.2019 22:12 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Es nekad nesaprotu cilvēkus, kas pa mājām var staigāt nesmukā apģērbā. Jā, tās ir mājas un tā, bet es tāpat vienmēr cenšos piemeklēt ērtas, bet glītas drēbes arī mājām, jo uzreiz foršāka sajūta. :D
09.02.2019 22:18 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Par šo tēmu jau ir visādi joki. Tā attieksme mainās ne tikai no sievas puses, bet arī no vīra puses.
..
Pēc komentāriem spriežot, pasaulē bez izskata nekas cits neexistē. Tas, ka sieva pretēji iesākumam kļūst par raganu, bet vīrs par slaistu, laikam neskaitās.
09.02.2019 22:29 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Tās, kas palaižās, kad tikušas attiecībās, varbūt visu sāk uztvert kā pašsaprotamu..vai arī skrien pa dzīvo un darbiem, ka sevi atstāj otrajā plānā. man arī laikam ir tā, ka patīk būt sievišķīgai - pucēties un vilkt kleitas. Ir reizes , kad ikdienas skrējienā ar darbiem, skolu un bērniem, neatliek daudz laika, ko atlicināt saviem sievišķīgajiem rituāliem, bet tās jau atkal prioritātes.
09.02.2019 22:30 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Kopš esmu attiecībās tieši vairāk pievēršu uzmanību savam izskatam. Kopju sevi, pucējos, šobrīd mēģinu atgūt savu četrpakas presi, jo ziemassvētkos daudz ēdu :D mājās gan nestaigāju ar full face make up, bet vienmēr koptu ādu, tīra, smaržīga. Parasti mugurā velku ērtākas drēbes - staigāju sporta legingos, jo man tādi daudz, bieži ejot uz zāli un kādā smukā džemperī, uz atlaidēm visādus var dabūt tajā pašā reserved pa 10€. Draugs man neko nesaka kā ģērbties mājās, tikai to, lai pati jūtos ērti. Tā kā ilgi esam kopā, zina arî kā izskatos ar gripu vai rota vīrusu, un ka veselība ir svarīgāka par nemazgātiem matiem un izstaipītiem t krekliem :D bet tie ir reti gadījumi
09.02.2019 22:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja sievietes dzīves centrā ir viņa pati nevis mērķis dabūt vīrieti, tad tā nemaz nevar notikt

+++
Es vienmēr esmu pucējusies sevis, ne vīriešu dēļ, tāpēc man tāda palaišanās nešķiet pieņemama ne vienai, ne attiecībās esot. Es, pirmām kārtām, gribu patikt pati sev, būt labā formā, izskatīties labi, jo tad arī emocionālā ziņā jūtos labāk, pacilātāk. Arī tad, ja visu dienu pavadu mājās (kas ir samērā bieži, jo strādāju no mājām), tik un tā vēlos labi smaržot, labi izskatīties, labi apģērbties, būt ar ieveidotiem matiem, minimālu make-up. Un tā esmu darījusi vienmēr, arī tad, kad vēl nebiju precējusies un dzīvoju viena. Rūpes par sevi uztveru kā cieņu pret sevi. Un tam nav nekāda sakara ar to vai esi viens vai jau ilgstošās attiecībās.
09.02.2019 23:12 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Reiz lasīju vienu pētījumu, kurā tika minēts ka tie pāri, kuri ilgstoši atrodas kopā(laulībā) ar laiku abi pieņemās svarā.
Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?

Es vienmēr izskatos un izskatīšos labi neatkarīgi no tā vai blakus ir kāda vai nav, izskatos labi priekš sevis un tikai tad priekš citiem.
09.02.2019 23:15 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kopu sevi pirms un arī tagad, bet nedramatizēju neko. Sev ar puisi esam atzinušies, ka jūtamies pilnīgi droši viens otra klātbūtnē, īpaši mājās varam pusi dienas būt kreklā un netīriem matiem, bet kad dodamies ārā viens otram pat piemeklējam ideālu tērpu līdz sīkumam.:-)
Viss atkarīgs no tā, kāds ir cilvēks un tas ar ko dzīvo.
10.02.2019 00:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Noteikti nē. Veselīgs dzīvesveids, sports, higiēna un pucēšanās man vienmēr bijuši svarīgi aspekti, neskatoties uz attiecību stāvokli. Bet, esmu vienkārši cilvēks, ir gadījies depresīvāks dzīves posms, kad vīrs ir redzējis mani ne-perfektā stāvoklī.
Svarā gan attiecību laikā neesmu nekad uzņēmusies (drīzāk otrādi).
10.02.2019 02:21 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par sevi es varu teikt tikai to,ka es gribu izskatiities "peec cilveeka" arii maajaas.Es nestaigaaju maajaas ziida bluuzees un augstpapeezu kurpees un ar kosmeetiku,bet man patiik buut koptai.
Jo ilgaak dziivoju lauliibaa,jo vairaak saprotu vienu lietu-maajaas arii mums ir jaaizskataas labi,ne tikai izejot aaraa.Jaa,es gribu patikt savam viiram!:-)
Vecos laikos biezi dzirdeeju fraazes-taas sievietes,kuras ir appreceejusas vecaakus viiriesus ,parasti noveco aatraak,jo biezi neruupeejaas par sevi,ar domu-viirs jau taapat vecaaks,uz vina fona vienmeer buusu jaunaaka ,smukaaka utt.Tas ir loti aplami.
10.02.2019 03:32 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Patīk puceties sevis dēļ ne vīriesa, patiesībā mans vīrs pat reizēm nesaprot to sievišķigo kleitu vilkšanu, blūzīšu, augstpapedeņu utml., viņš nav laikam nav audzis kur mamma pucētos. Es sportoju, domāju kā izskatos, ieturu formā ēdot pardomāti un izskatos labāk kā 20 gados, tad biju apaļīgāka jo nesportoju un bija cits ritms un intereses. Tagad gan seja paliek vecāka, to redzu izteikti tagad kad sasniegti 30 gadi, seja parādas izteiktaki defektiņi, grumbas to nevar izmainīt.
Vīrietis gan redz mani ikdiena bez kosmetikas, sliktā izskatā, platā kreklā utt.
Diemzēl tas ko redzu no malas ir bedīgi, lielākajai daļai sieviešu tomēr isti nerūp sava fiziskā forma, izskats, diezgan tāda bezrupīga attieksme, ja manikīrs būs, varbut pedikīrs, līdzekļi atļaus, bet piemēram apģērbs vai nemak ģērbties vai negrib terēt līdzekļu, nu tā švaki, kā tantes, blāvi, nesievišķīgi.
10.02.2019 06:56 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
es maaku pateikt kura esot attieciibaas nav nemaz attieciibaas,nu vinja pati demonstree to ka vinai taas attieciibas nav svariigas un vinja grib citus un ir atverta citiem piedavajumiem pie tam pati taa meitene teelo laimigu un ka vinjai ir attieciibas,amizanti mazliet
10.02.2019 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits