Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man vajag tavu BILDI

 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Čau!
Kādu laiku hobija līmenī nodarbojos ar fotogrāfēšanu, bet bez tās man ļoti patīk arī pēcapstrāde. Tā kā ne vienmēr ir pašai laiks bildēt, tad prātā ienāca doma piedāvāt jums nelielu akciju - tu man atsūti bildi, es to apstrādāju & nosūtu atpakaļ. Man to vajag tīri treniņa nolūkos. Varbūt bilde iepatiksies un varēsi pēc tam ielikt IG vai FB. :-D
Es jau apzinos, ka mans piedāvājums izklausīsies diezgan creepy, tāpēc norunājam, ja nevēlies, vari nesūtīt bildi ar sevi, atsūti ar savu auto, kaķi/suni/trusi, dabasskatu, puķēm utt. Ja ir drosme, sūti bildi ar sevi. Bildes tālāk nekur netiks izmantotas.
Ko es vēlos no savas puses?
*Kvalitatīvu bildi. Tādu, kur objekts nav aizmiglots, bilde ir asa.
*Bilde ar māksliniecisku pieskaņu. Lūdzu, nesūtiet bildes no tusiņa pirtī piektdienas vakarā. Es vēlētos, lai arī man būtu pašai prieks un azarts to bildi apstrādāt.
Kad saņemsi bildi?
Apstrādāšu rindas kārtībā un savā brīvajā laikā, tāpēc rezultāts nebūs uzreiz.
Cik bildes var sūtīt?
1
Kur sūtīt?
Bildi sūti uz e-pastu: [email protected]
09.02.2019 14:21 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Pagaidām viena drosmīgā ir atsaukusies, bet varu šodien vēl padarboties, tāpēc paceļu tēmu ;-)
09.02.2019 19:50 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Lai bildi kvalitatīvi un maksimāli apstrādātu, tai ir jābūt fotografētai raw formātā. Ja bilde ir noknipsēta jpeg formātā, editošana ir bezjēdzīga, jo kopskats būs nenormāli samākslots.
Es tev silti neiesaku apstrādāt ko citu, kā tikai raw formāta bildes. Tie, kas zin, kas ir raw bilde, droši vien arī edito paši :-D
BTW, ar kādu programmu apstrādā?
10.02.2019 10:29 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Nezinu kaa tu prasi bet es sen atceros te man 10 vai 20 meitenes pat atsuutija no shii foruma plikas sevi bildes un katra pat vairaakas,es bez jokiem uz melu detektora varu apstiprinat pat lai nestridamies
10.02.2019 10:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Lai bildi kvalitatīvi un maksimāli apstrādātu, tai ir jābūt fotografētai raw formātā. Ja bilde ir noknipsēta jpeg formātā, editošana ir bezjēdzīga, jo kopskats būs nenormāli samākslots.
Es tev silti neiesaku apstrādāt ko citu, kā tikai raw formāta bildes. Tie, kas zin, kas ir raw bilde, droši vien arī edito paši

Es fotogrāfēju RAW formātā. Neuzskatu, ka JPEG formāts būtu tik slikts, ka nav pelnījis apstrādi. Pašos pirmsākumos es pati fotogrāfēju jpeg formātā, nemaz nenojaušot, ka ir tāds raw un tas jau mani netraucēja apgūt pirmos soļus pēcapstrādē. Protams, tas nevar būt tik kvalitatīvi, bet es arī nevaru prasīt, lai man sūta raw formāta bildes, ja cilvēks pat nesaprot, kas tas ir. Man tieši interesanti, ko es varu iesākt ar telefona bildi. Arī pati savas telefona bildes esmu editojusi caur LR, neredzu tur nekādu problēmu.
10.02.2019 12:19 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Ja bilde ir noknipsēta jpeg formātā, editošana ir bezjēdzīga, jo kopskats būs nenormāli samākslots.

Nu nav tik traki :) Ir liela pieredze ikdienā strādājot ar visdažādākajiem reklāmas materiāliem, apstrādājam arī jpg bildes, arī labi zināmiem pašmāju un starptautiskiem brendiem. Nekas neizskatās samāksloti, ja tas,kurš apstrādā, prot savu darbu :-):-)
10.02.2019 12:27 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Riot, tieši punkts par asumu, ir raw stiprā puse pēcapstrādē, "džeipekam" pēcapstrāde ir limitēta :-) YouTube fotogrāfu community ir tik daudz izskaidrojumu (l)
Personīgi nezinu nevienu fotogrāfu, kas nefotografē raw (vienīgais kaut cik normālais jpeg ir jaunajai Fuji kamerai) :-)
Vairāk tēmu necelšu :-) lai veicas, fotografēšana nudien ir jauka un dvēseli veldzejoša (l)
10.02.2019 14:06 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Paceļu. ;-)
17.02.2019 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits