Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MyFitness

 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Labs vakars!
Kādas atsauksmes par šo sporta klubu? Vai iesakat apmeklēt?
Vēlos pāriet uz tādu klubu, kas tuvāk mājām un MF kā reiz ir netālu. Vienīgi palasīju līgumu, tik daudz nepilnību atradu un tā mēneša maksa ar obligāto pieslēgšanu bankas kartei arī savāda liekas. Tajā, ko tagad apmeklēju sistēma vienkārša- nopērc abonementu uz attiecīgo laiku un kad vajag jaunu vai nu tur pat uz vietas vai internetbankā samaksāju nākamo. Ja ir kāds ceļojums vai atvaļinājums pa vidu, tad nākamo pērku pēc atvaļinājuma, nevis pa tukšo maksāju.
08.02.2019 23:58 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Čau! Eju uz MyFitness - ļoti patīk. Tuvāko klubu vienmēr var atrast un sev vēlamos treniņus arī vienmēr kādā no klubiem var atrast.
Es nezinu, man līgumam karte nav pieslēgta, visu maksāju klubā uz vietas, veicot apmaksu ar karti :)
Bet, ja ir atvaļinājums un negribas iesaldēt līgumu - tad gan sanāk pa tukšo maksāt, jā. Bet, manuprāt, tā ir vairumā klubu.
09.02.2019 00:28 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Arī interesē. :-)
09.02.2019 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Līgumā tā apmaksas daļa neskaidri uzrakstīta - ir tā, ka vari pieslēgt bankā automātisko maksājumu (ikmēneša maksājums aiziet uz MyFitness automātiski), bet var arī izvēlēties, ka rēķinu sūta uz e-pastu un Tu līdz katra mēneša 10. datumam maksā. Vai arī, ka maksā klubā uz vietas.
Ja man būtu tuvāks kāds cits sporta klubs, ietu uz to - man tuvais MyFitness vienmēr tāds papilns un visi trenažieri (izņemot kardio), ir tikai pa 1 eksemplāram. Lielākā zālē gan jau ir vairāki. Un mazā zālē kaitina, ka visi viens otru visu laiku redz. :-D
09.02.2019 00:57 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Nepatīk tā myfitness sistēma, ka dēļ līguma visu laiku obligāti jàmaksā. Man pie mājas bez myfitness ir velviens klubs, eju uz to otru tieši dēļ tā, ka par mēnesi vari maksāt kad gribi , nav nekādi konkrētie datumi utt. Kā arī ja esi slims bijis, tev pagarina dienas utt
09.02.2019 01:33 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
esmu gudrs cilveks,bet aizejot uz to mfitnes uz barona ielas tur noteikumi kaa kkadam idiotam man galva saaka saapeet veic pirmo iemaksu 20 vai 30 eiro par to ka vini mani ieregistrees tad kkadi abonomenti,es sapratu viniem nevis klientus vajag nu atnac samaksa 40 eur pasporto patik neaptik tmldz,bet baranus kurus piesiet lai gruti atsieties no viniem,man nepatik ta pati galvas chakareshana ar tiem neskaidrajiem noteikumiem.
09.02.2019 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Katram pašam jāvērtē kas ir svarīgs lai pakalpojuma būtu un kas ne tik svarīgs.
Mana skatījumā MF ir sporta kluba tikls ar visplašāko piedāvājumu un pretī ne ar to dārgāko cenu Rīga. Ja līgums nav patīkams bet domāju tā viņi notur cenu salīdzinoši zemu. Un nav obligāta opcija ka automātisko novelk apmaksu.
Piedavajuma klāsts ļoti plašs, nezinu nevienu līdzvērtīgu ... 11 klubi un šogad atvērs vēl klubus, džakuzi, pirtis, skvošs, klints kāpšana, ļoti plašas grupu nodarbību iespejas, viena kluba ir arī lielais baseins, bieži visādas aktivitātes klientiem, labs darba laiks, bezmaksas semināri par uzturu un treniņiem, bezmaksas gym tuure ar treneri, visādi bonusi ka piemēram šobrīd iet akcija ka var 5x vest draugus bez maksas sev līdzi utt.... Ja šim visam pretī paņem cenu tad manuprāt ļoti labs puedavajums
Ja Tev ir svarīgas extras tad ideāls variants, ja tikai sporta zālē tad domāju ir labāki varianti atrodami.. bet svarīgi jau arī atrašanās vieta...katram pašam jāvērtē
Esu gājis arī uz ļoti lētu zāli bet nekā vairāk pa gym un dušu nebija... Šādas zāles var atrast arī uz pusi lētāk nekā MF
09.02.2019 10:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits