Ceļot vienai

 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Pēdējās dikusijas par šo temu ir bijušas diezgan sen. Lasīju, ka dažas te pus pasauli vienas ir apbraukājušas.
Bet ir tā-pašai ceļošanas pieredzes nav itin nekādas. Nulle varētu teikt. Ir vēlme uz dažām dienām pabaudīt Pēterburgas skaiatumu. Bet bail, ka nonākot galā nepazūdu pilsētā. Līdzekļi ir, uz mutes ar neesmu kritusi, bet tomēr :-D
Padalaties ar saviem stāstiem :-)
05.02.2019 11:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
http://cilvektiesibas.org.lv/media/attachments/10/05/2017/studentuaptaujaLV2016.pdf
Labāk arī pa Latviju apkārt nestaigāt. Mellos te nemīl un ģedovščinu vēl ir baudījusi pietiekami liela populācijas daļa. Par došanos vienatnē (atcerēsimies, par ko ir temats) uz Lielbritāniju, Zviedriju vai Vāciju arī pēc šīs teorijas vajadzētu aizmirst. Un nu jau pēc Tul loģikas, par bubuli kļūst arī Šengenas robežās esošās valstis. Buuuu - baidies ;-)
06.02.2019 21:51 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Es jau sen ievēroju, ka Tul izceļas ar gariem savārstītiem palagiem, kurus vairs nelasu :D
Par tēmu, Pēterburgā nevajadzētu būt problēmāma ceļot vienai tāpat kā lielākajā daļā Eiropas. Vienkārši nevajag iet vienai nakts vidū uz šaubīgajiem rajoniem un ceļojot ieslēgt “common sense”.
06.02.2019 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es arī Tul komentārus nelasu, jo pusi vienkārši nesaprotu, otra puse ir kaut kāds debilisma paraugs :D
jāā, uz Āfriku noteikti nē, zinu, ka tur ir ļoti skaisti, bet nebrauktu. kā arī esmu saskatījusies pārāk daudz dokumentālās filmas par Dienvidameriku, kaut gan mani uz turieni nenormāli velk, bet es brauktu tikai ar vīrieti pie sāniem, viena nē. :D
06.02.2019 22:11 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Jā, same, ja ir elementārs jautājums par ceļošanu, tad viņš aizmals bezsakaru līdz pieklapēšanai pie kojām, šasiju numuriem un citiem bezsakariem :D vieglāk to visu nelasīt
06.02.2019 22:14 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ğedovščina, yes, PSRS armijā bija kā kurā kara daļā, atkarībā no daļas vadības un seržantiem, prasībām pret smadzenēm daļā norīkotajiem kadriem.
Sākās ğedovščina PSRS 1960ajos gados, kad armijā sāka ņemt mazizglītotus puišus, kuri bija mācījušies specskolās - internātos. Tā armjā ienāca visādi jociņi; visizplatītākais ; "izpletņlēcējs", vienīgais veids kā to apkarot; nedot divstāvu gultas kazarmās, kuru īpašības naski izmantoja arī padsmit citiem izpriecu veidiem. Tos priekus īstajā vārdā sauc par spīdzināšanu, psiholoğisku un fizisku.
Tradicionāli arī radiatoru starpu un podu berzšana ar zobubirsti, visādi citi jaukumi, cik nu kuram izdomas.
Diemžēl bija kara daļas, kurās PSRSijā ğedovščina radīja lielāku mirstības procentu nekā butirkā....
Kad 1989 ajā viens kareivis iztukšoja kalaša radziņu savos dienesta biedros, tika sarīkota PSRS mēroga paraugtiesa slepkavam - zaldātam. Tās gaitā divus mēnešus tiesa iepazinās ar mocībām, to dažādību, izdomas bagātību un cinisma neierobežotību.
Tad parādījās termins " ārpusreglamenta attiecības ", kā nu maigi perestroikas laika beigās šo spīdzināšanu atļāva publiski nosaukt.
06.02.2019 22:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu pavasaris tuvojas trakie aktivizejas:D ka nsv slinkums drukat palagus? Cali nelasija sis bezjega te parnetas:D
06.02.2019 22:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. tudal sekots sisterikes palags:D
06.02.2019 22:36 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Tālākais, kur esmu ceļojusi viena, bija UAE. Tur naktī uz ielas jutos drošāk kā Rīgā :D Eiropa vienai nešķiet nekas neparasts vai biedējošs.
06.02.2019 22:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tu man norādīsi, kur ko rakstīt?
Kas tu esi? Nelaimes putns ar varas kompleksiem, kuru pašas miesīgie bērni neciena.
06.02.2019 22:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Jā, Rīdziniece. Tas bija Tev.
Citu normālību tu nosaki visos LV forumos, bet pašu Rīdzinieci pat darbā neviens necienīja, LOL.
06.02.2019 22:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nelasu palagus vairs,bet mos stiena dejotaja kas te katru dienu ir trako no feik ?/:-D
06.02.2019 23:00 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Jā, es arī Rīgā naktīs nestaigāju apkārt. Labāk vairāk uzmanos no liekām situācijām, nekā neuzmanos :)
Neesmu ceļojusi viena. Esmu lidojusi viena daudzkārt, arī ar pārsēšanos. Tādā veidā gaidot, iepazinusies ar cilvēkiem, parasti kāds uzsāk sarunas. Vai, teiksim, dažkārt dažādās no Eiropas lielajām pilsētām (Londona, Vīne, Frankfurte, Diseldorfa, Minhene, Cīrihe uc) pavadījusi visu dienu viena, kad braucu līdzi vīrietim biznesa ceļojumos. Bet vairāk par vienu dienu negribētu, nebūtu interesanti, gribas tomēr dalīties ar kādu par iespaidiem utml.
06.02.2019 23:41 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Nav īsti izprotams tā cilvēka psiholoģiskais portrets, kas grib ceļot viens. Itkā ar komunikāciju nav problēmas, bet tāpat nevar nevienu sastapt ar ko dauzīties.?
Tad sanāk, ka ar to perosnu kaut kas tomēr nav līdz galam kārtībā vai arī persona veic nepieņemamas darbības.
Bet ta jau var ceļot tur . Var palikt un dzemdēt. Kam tādu klaidoni te Lv vispār vajag? (Uz pieres viss rakstīts) :-D
07.02.2019 00:09 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Itkā ar komunikāciju nav problēmas, bet tāpat nevar nevienu sastapt ar ko dauzīties.?
A tev neienāk prātā, ka varbūt nav iespējams sakombinēt kopīgus atvaļinājumus? Vai draudzenēm nav lieki līdzekļi ceļošanai? Vai ceļošana neinteresē? Un galu galā mēdz būt arī atšķirīgi tempi un vēlmes - vienam patīk lēni un pamatīgi izstaigāt Luvru, citam sēdēt Šarm el šeihas pludmales zvilnī.
07.02.2019 08:34 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Kopš sevi atceros, vienmēr esmu ceļojusi viena, jo tikai vienatnē spēju tā pa īstam izbaudīt ceļojumu un būt sava laika noteicēja, rēķināties tikai ar sevi un pati izvēlēties kā vēlos pavadīt savu laiku un kur vēlos doties.

++ :)
man ne tikai patīk, ka nav jārēķinās ar citiem, nav jāpārplāno ceļojums citu cilvēku iegribām un iespējām, bet arī ļoti izbaudu vienatni un laiku ar sevi, savām interesēm, savā tempā.
07.02.2019 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ar Pēterburgu pavisam vienkārši: jāpērk caur tūrfirmu individuāls brauciens, t.i., viņi nopērk visas vilcienu biļetes un viesnīcu. Papildus vajag palūgt gidu Pēterburgā. Maksā ap 40 EUR dienā. Mana draudzene tā brauca vienīti, Pēterburgā viņu katru rītu viesnīcā sagaidīja forša gidu meitene un kopā ar viņu visu dienu ar metro braukāja pa interesantākajām pilsētas vietām, arī tādām, kuras tūristi nemaz nezin - māju iekšpagalmi, mākslinieku kvartāli utt. Iesaku! :-)
07.02.2019 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Esmu viena ceļojusi, man patika. Forši ir tas, ka tev nav ne ar vienu jārēķinās, vari doties kur gribi, pavadīt tur kaut visu dienu, un neviens par to nečīkstēs. Vienatnē var labāk izbaudīt muzejus utt, ja tādi interesē. Noteikti iesaku doties!
07.02.2019 14:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
StoreBute, tu ko! Tie, kuri ceļo vieni, noteikti ir kaut kādi dīvaiņi vai maniaki, kuriem ir kaut kas slēpjams. Jo tas, ka cilvēkam vienkārši var patikt ceļot vienam, ir pilnīgi izslēgts! Un vispār - ceļotāji ir kaut kādi klaidoņi. Īpaši sievietes, kuras, maitas tādas, ceļo, nevis to vien tikai dara kā dzemdē. :D Pats interesantākais, ka šis viedoklis no konkrētā lietotāja izskan ne pirmo reizi, līdz ar to mani vairāk interesē psiholoģiskais portrets personai, kurai par tēmu (kā šajā diskusijā) teikt nav ko, bet iepļūtīt vajag tik un tā.
07.02.2019 15:23 |
 
Reitings 17082
Reģ: 27.11.2018
Tik tiešām, ne vienmēr ir tik viegli saorganizēt kopejus ceļojumus ar kādu, lai sakrīt visas iespējas un vēlmes. Tagad pat tas ir trendīgi tā sauktais solo travel, noteikti, ja ir vēlme izmēģinat- uz priekšu, protams, dodoties uz jāizvērtē valsts kultūra, stāvoklis utt, bet visādi citādi drosības ziņā es nestrauktos, ja ir galva uz pleciem. Personīgi neceļotu viena, jo vienkarsi patīk ceļot ar kādu un dalīties.Man ari ir bijusi pieredze vienai parcelties un dzīvot cita valstī, saskaroties ar visam grūtībām-bankām, darba devējiem, aģentūrām, aģentiem, aviolīnijam, valsts iestadēm utt Pēc tadas skolas ceļošana vienai, īpaši, ja parvalda valodu nebiedē.
07.02.2019 15:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar Pēterburgu pavisam vienkārši: jāpērk caur tūrfirmu individuāls brauciens, t.i., viņi nopērk visas vilcienu biļetes un viesnīcu. Papildus vajag palūgt gidu Pēterburgā. Maksā ap 40 EUR dienā. Mana draudzene tā brauca vienīti, Pēterburgā viņu katru rītu viesnīcā sagaidīja forša gidu meitene un kopā ar viņu visu dienu ar metro braukāja pa interesantākajām pilsētas vietām, arī tādām, kuras tūristi nemaz nezin - māju iekšpagalmi, mākslinieku kvartāli utt. Iesaku!
Super , vari ludzu pateikt ar kuru firmu viņa sadarbojās, un cik kopsummā izmaksāja
07.02.2019 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits