Ceļot vienai

 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Pēdējās dikusijas par šo temu ir bijušas diezgan sen. Lasīju, ka dažas te pus pasauli vienas ir apbraukājušas.
Bet ir tā-pašai ceļošanas pieredzes nav itin nekādas. Nulle varētu teikt. Ir vēlme uz dažām dienām pabaudīt Pēterburgas skaiatumu. Bet bail, ka nonākot galā nepazūdu pilsētā. Līdzekļi ir, uz mutes ar neesmu kritusi, bet tomēr :-D
Padalaties ar saviem stāstiem :-)
05.02.2019 11:30 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Die Kleine Hexe, tu esi sūdenes kloniņš no sūdenes sūda, viens no entajiem taviem slimnieces sūdkloniem 10+ gadu laikā LV internetā.
Ņirgas par tevi, aka Rīdziniece aka 25 + citi atkrituma niki nāk, jampampe nolādētā augstprātīgā pajolene tu esi. Niecība, starp citu neanonīma lūzere tu te esi, nevis cilvēks.
05.02.2019 19:38 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Otra idiotene ir kaku biznesa vācēja, arī ar entajiem kloniem un trešais ir jampamps arī ar fantāzijām, entajiem kloniem. Johaidī. Anonīms "sieviešu" forums 3 slimām personām tēlojot vismaz 100 tēkus. Ibio, cik forša vide.
05.02.2019 19:40 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Viens mājiens; nevajag no sevis tēlot tulkošanas speciālisti, uzdodot tupus jautājumus forumā ( ne šajā ), kas ir jāzina vidusskolas absolventei, tas attiecas uz ceturto šajā forumā gudri smirdošo " gramatikas un svešvalodu " speciālisti, kura, sorry, nav vidusskolas atestāta cienīga, toties te un vēl 5+ forumos smird kā negudra ik dienu 10 + gadus.
05.02.2019 19:47 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ja nav ceļošanas pieredzes, tad es pirmajā reizē izvēlētos ceļot ar kādu ceļojumu biroja piedāvājumu - ceļojumu grupā. Aizbrauksi, apskatīsies kas un kā un nākamajā reizē jau varēsi doties viena. Varbūt vēl grupā atradīsi kādu domubiedru.
05.02.2019 19:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ari taisniba,un ir ari tacu brivais laiks. Pluss ka visu saplano un taa...
05.02.2019 19:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
esi sūdenes kloniņš no sūdenes sūda, viens no entajiem taviem slimnieces sūdkloniem 

Un rādās, ka tu esi maijas klons :-D
05.02.2019 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nak pavasaris,psihiaki slimie sak trakot! Ar tadu nav jaruna. Ninkns nelaimigs...lai jau ;-)
05.02.2019 20:07 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Kopš sevi atceros, vienmēr esmu ceļojusi viena, jo tikai vienatnē spēju tā pa īstam izbaudīt ceļojumu un būt sava laika noteicēja, rēķināties tikai ar sevi un pati izvēlēties kā vēlos pavadīt savu laiku un kur vēlos doties. Vienmēr esmu vadījusies pēc principa, ka sava drošība ir prioritāte, tāpēc, kā jau te minēja, ja vien viens pats neblandīsies apkārt pa apšaubāmiem kvartāliem, nakts laikā nelīdīsi iekšā aizdomīgos bāros vai neuzsāksi sarunas ar apšaubāma izskata personām, pastāv maza iespēja, ka varētu atgadīties kas slikts. Viena pati savulaik esmu bijusi gan Maskavā, gan Sanktpēterburgā. Nejutos tur nedrošāk kā citās vietās. Pie tam, bija tā veiksme iepazīt to, tā saucamo, krievu dvēseli. Ja būtu iespēja, noteikti atkal atgrieztos. Īpaši Sanktpēterburgā, kurai noteikti pieder gabaliņš manas sirds. :)
05.02.2019 22:28 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Rīdziniece patiešām ir psihes veselības etalons, īstā atradusies, kam citus vērtēt un tiesāt citu uzvedību!
Šeit gudriniece izlietoja viena profila abas vārdu maiņas iespējas un kad moderatore ( toreiz vēl tāda te bija ) nobloķēja profilu, uztaisīja nākamo profilu, kuram arī jau viena vārda maiņas iespēja iztērēta.
Stalko citu personu soctīklu profilus, lodā, ko kur un kad sarakstījusi katra, kura viņai nav iepatikusies! Kopē linkus, tekstus, nemitīgi stalko kaut kādu roleksu meiču, visādus večus un vecenes soctīklos.
Psihiskās veselības paraugs Rīdziniece cēli bloķējusi sievieša profilu, vienlaikus lodā pa visiem soctīkliem, ko šī kur publicējusi!
Tiešām labs cilvēks, vismaz 15000 stundas nokvernētas soctīklos. Pa to laiku varēja izmācīties līdz zinātņu doktores līmenim. Nevajadzētu brēkt ir kautkādai cosmietei augstskolas diploms vai nav tas diploms.
Tikai man uz galvas Rīdziniece nedirsīs, kiška tonka i mozga ņetu na eto.
05.02.2019 23:27 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tagad, par cik laikam debiliodīdisms vismaz te pierimis, varam paturpināt.
Braucot ar vieglo auto ārpus Šengenas, jārēķinās, ka auto apskate var būt gan 3 min aprunāšanās vai 5 min saruna plus apskate, gan nonākt līdz autiņa apskatei pat 24 h ilgumā.
Kaļiņingradas apgabals.
Iebraucot, priekš sevišķi apdāvinātām vēlreiz; ne mans autiņš un ne es par stūresvīru tur.
15 min gaidīt, kamēr atnāca pārbaudīt, min 5 papīru apskate, bagažnieku atvērt, daži jautājumi, šie kaut ko pie sevis kompī apskatās, pasaka, okei. Starp citu, ļoti normāli runāja angliski.
Tur uz vietas, bija kur stāvējām, kur nedrīkst, menti pateica lai brauc stāvēt citur, bet pat papīrus nepaprasīja rādīt.
Prombraucot apmēram tas pats uz robežas, tikai 25 min vajadzēja gaidīt kamēr sāks to " pārbaudi ".
Piķerskaja oblastj, auto apskate iebraucot RUS; gandrīz 9 stundas, tomēr nekādu vēlmi aizturēt pašus nejutu, pat kafejužņiku apmeklējām un veici tai Ivangorodā. Neko nepiesēja, nenofenderēja, bet nu nepatīkami bija.
06.02.2019 17:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Sasmejos bet ja ka jus LV vispar naktis parvietojaties?
Tas točna :-D:-D Lai gan princeses te visādas :-D
Viena es nebrauktu uz musulmaņu un islama valstīm, Āfriku, un vairumu tās skaisto, bet šaubīgo saliņu, Indiju, Ķīnu, Z-Koreju. Tas tā - uz pirmo nāk prātā. Uz DA-Āziju varbūt arī brauktu. Nesen viena paziņa atgriezās no pāris mēnešu ceļojuma, viss izskatās ļoti droši, īpaši Taizemē.
06.02.2019 17:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu uz tevis nosauktam es ar nebrauktu viena. Bet Peterburga ie kas cits...;-)
06.02.2019 17:57 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tur tā lieta. Pēterburga ir stipri Eiropeiskāka, nekā tā pati Tunisija vai Gruzija, uz ko daudzi mīl braukt.
Un Tul atkal murgo kaut kādus savārstījumus, kam sakars ar tematu ir kā no Liepājas līdz Mēnesim.
06.02.2019 18:09 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es esmu viena pati parcelusies uz valsti, kura nepazistu nevienu dzivu dveseli. Bet nezinu, vai tas skaitas :)
Noteikti nebaidos nekur braukt viena pati. Es gan par celosanu vienatne neesmu baiga sajusma, jo man patik dalities iespaidos, bet no drosibas viedokla nekad neesmu baidijusies.
Pirmkart, ir jaskatas,kuri ir normalie rajoni jebkura pilseta. Uz kadu nomali pec piedzivojumiem nav jatriecas. Santkpeterburga noteikti nav ta pilseta, kura butu jabaidas, ja vien neiet uz musu Maskackai lidzigu rajonu, izradot visu savu bagatibu.
Esmu paris dienas pavadijusi viena pati ari tadas pilsetas ka, piemeram, Mexico City ,par kuru visi baigi bridina, ka tur laupa un apzog gaisas dienas laika. Nu ne ka tamlidziga- jutos tapat ka jebkura no Eiropas pilsetam. Es gan ari no masinas kadas nomales speciali ara nelidu un sanielinas ar vietejiem iepazities negaju- ka jau teicu, vienmer jaizverte, kur izvelies atrasties.
06.02.2019 18:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Par kādiem savārstījumiem Tu, Zinas Tante dirs man uz galvas?
Līdz šim man pat likies viena no retajām pat ļoti adekvātajām šeit, bet tagad pati fantazē kā ausis kust par to ka citi kaut ko savārsta.
Ja tu izbrauc no Šengenas citur, viņiem ir daudz vairāk tiesību uz apskatēm.
Viņi noskaidro, kuras mantas/bagāža kuram piederot, var apskatīt un precizēt, vai nekas vairāk vāğī nav Tavs.
Tālāk, gribu redzēt savārstījumus pēc tam, kad iebrauksiet kur nevajag ar autiņu, kuram izsvarojums neatbilst modeļa specifikācijai, nevar ievietot kontroles spoguli starp bamperi un virsbūvi, bet tur kur to var, iekšējās virsmas neatbilst standartvadlīnijām specenē. Novēlu, daudzas te to sen būtu pelnījušas ( mutes, jeb pirkstiņi uz klaviatūrām kā laidara vārti ).
Man kas? Okei, mantas kuras kam pieder, noskaidrots, apskatīts, vīza OK, varu kaut nostopēt jebkuru līdz Pīterim vai Maskavai, neviens netraucē.
Toties autiņa īpašniekam un vadītājam vienā personā gan apskatītes rezultāti obligāti bija jāsagaida uz vietas, divu mentu uzraudzībā visu laiku atrodoties. Nu viņi normāli un laipni bija tur.
06.02.2019 19:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Zinas tante, tu pati murgo, johaidī, vismaz moderatorei cēneri par stundas darbu te uzsauc un izvelcies 500 metrus no visprestižākās Pītera ūnuškas kojām pusnaktī uz ielas, LOL.
06.02.2019 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Esmu viena ceļijusi vairākas reizes uz Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Vāciju, UK, Beļģiju, Franciju, Izraelu, Irānu, Sauda Arābiju. Nav bijušas vēl nekādas problēmas līdz šim šajās zem
06.02.2019 19:46 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kā mazs bērns. Pēkšņi mans adekvātums ir zudis, jo neglaudu pa spalvai IT ekspertu, bijušo(?) kausli un pieredzējušo (cerams) ceļotāju Tul? Kā tāds šunelis.
Un kā lai tos nesauc par murgiem? Kas man būtu jādara kādās no Pēterburgas kojām?
Starp citu, pilsētā esmu bijusi, naktī ar kājām arī staigājusi. Tiesa, ne viena un ne ar auto. Toties ar auto braucot, nekādu problēmu nav bijis nedz Baltkrievijā, Nedz Horvātijā, Bosnijā vai Melnkalnē :-P Nav arī no paziņām dzirdēts par starpgadījumiem pēdējo 20 gadu laikā.
06.02.2019 19:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Diez vai es esmu "eksperts", vismaz tāds statuss nu man nav.
Kojās Tev būs Okei, bet 500 metrus no kojām naktī pastaigā tur.
Ir bijuši tur kādi 3 trupiki gaišā dienas laikā, atrodams viņu tiesu portālā ( spriedumi ).
LV laikam pēdējos 15 gados neviens āzijas izcelsmes students nav noklapēts dienas laikā uz ielas ar " bita beisboļnaja."
06.02.2019 20:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kojas tur ūnuškā, nu studenti domāju pavisam adekvāti, kā nekā, konkursi uz vienu studiju vietu lielāki kā mums. Kojās lai kaut kas fizisks sāktos, citīgi pašam jāuzprasās ar neatlaidību.
Uz ielas arī ne jau studenti skries virsū, izlidināšana no ūnuškas automātā nozīmē armiju ar ğediem. Protams, ja zonā vai durkā neieliek.
Uz ielas tur svešus bez personiska smaga iemesla klapē tie, kas labi ja pamateni var pabeigt. Ja paveicas pamateni pabeigt.
Nē, neklapēju, ir zāles, kur ir cilvēki, kas paši meklē legit sparingus sportam, tur pietiek visa kā.
06.02.2019 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits