Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļot vienai

 
Pēdējās dikusijas par šo temu ir bijušas diezgan sen. Lasīju, ka dažas te pus pasauli vienas ir apbraukājušas.
Bet ir tā-pašai ceļošanas pieredzes nav itin nekādas. Nulle varētu teikt. Ir vēlme uz dažām dienām pabaudīt Pēterburgas skaiatumu. Bet bail, ka nonākot galā nepazūdu pilsētā. Līdzekļi ir, uz mutes ar neesmu kritusi, bet tomēr :-D
Padalaties ar saviem stāstiem :-)
05.02.2019 11:30 | saite
 
Uz Krieviju, tāpat kā uz citām austrumu zemēm es viena nebrauktu :D
05.02.2019 13:10 | saite
 
Uz Peterburgu var braukt. Inteligentu pilseta.
05.02.2019 13:15 | saite
 
Riga padomija bija maza Pariza,Peterburgu jeb toreiz Leningradu sauca par otru Veneciju. Un Pitera dzivijosie neciess maskalus,nu maskaviesus!
05.02.2019 13:16 | saite
 
 
Maza Parize
05.02.2019 13:16 | saite
 
manuprāt ceļot viens var, ja apmetas normālās viesnīcās, iet apskatīt populāras tūristu vietas, nevis no hipsteru lapām kaut kādus pamestus objektus vai mežus un ja neiet ballēties klubos, kā arī ja nevazājās bez vajadzības pēc plkst 22, tad pastāv maza iespēja ka kas notiks.
Protams ja prāts nesas uz trakulībām un dažādām netradicionālam izklaidēm tad labāk ceļot divatā.
05.02.2019 13:22 | saite
 
Es neesmu tāda izteikta vienpate, un tās meitenes/sievietes, kuras vienas pašas apceļo pasauli, tostarp, dodas uz vietām, kurās par drošību liek šaubīties publiski pieejamā info, uzskatu par ļoti drosmīgām (uz robežas ar mazliet pārgalvīgām). :) Gan uzreiz saku - tas ir vairāk tomēr pozitīvi domāts, jo tādus gadījumus, kad sieviete tiešām dodas kaut kur pilnīgi nedomājot ar galvu, klasificēju jau citā kategorijā :)
Runājot par Sanktpēterburgu - es laikam uz turieni varētu aizbraukt arī viena, jo salīdzinoši šķiet, ka tā tomēr civilizēta pilsēta, vienīgi tumšajā diennakts laikā apkārt neblandītos (bet to nedarītu nekur ārzemēs). Pati esmu viena bijusi Oslo un viena lidojusi uz Kairu (bet tur galā mani tomēr sagaidīja draudzene, līdz ar to "viena" biju tikai ceļā) - viss o.k. un jutos droši, lai gan jāsaka, ka Oslo mani darīja tramīgu tieši lielais imigrantu skaits - tikai un vienīgi tas, ka viņi tur uz katra stūra...
05.02.2019 13:33 | saite
 
Nu nez but piem vasara peterburga un neiet ara verot baltas naktis,ka tilti pacelas tad nav jega braukt man liekas.
05.02.2019 13:36 | saite
 
Galīgi viena neesmu nekur braukusi. Parasti mani lidostā sagaida draugi vai radi. Pavada līdz mājām-viesnīcai un tālāk staigāt pa pilsētu, apkārtni devos viena pati, citreiz sanāca, ka radi vai draugi nāk līdzi, ja nav jāstrādā utt.
Tāpēc es to īsti nesauktu par ceļošanu vienai.
Bet vai es varētu viena pati aizbraukt uz vietu, kur nevienu nepazīstu...nezinu. Diezvai...pirmkārt, garlaicīgi (man personīgi), otrkārt, tomēr kaut kā bail :-D
05.02.2019 13:40 | saite
 
esmu braukusi, neredzu neko tādu. Ja nesanāk atrast kompāniju, tad labāk braucu viena, kā nebraucu vispār. Ārpus Eiropas gan viena nebrauktu.
Ja zini ko vairāk par latviešu valodu un māki izmantot google maps, nezinu, kā var apmaldīties (ja nu vienīgais, kā jau minēja, nedodies uz kādiem mežiem utt).
05.02.2019 14:19 | saite
 
Sen atpakaļ, strādājot tūrisma jomā, diezgan regulāri viena braukāju komandējumos un man ļoti patika! Tālākais, kur būts vienītī, bija Itālija un Grieķija. Atpūsties gan neesmu braukusi viena, bet ja būtu iespēja, brauktu. Nav nevienam jāpielāgojas, var iet, kur un kad gribas. Par drošību nekad neesmu satraukusies.. Vienīgā problēma - jālūdz svešiem cilvēkiem nofočēt (bet ok, kad es braukāju, tad vēl nebija selfiju un selfijstiku) :D
Tā kā - man ļoti patīk! Bet man arī vasarās ar velo vienai patīk, šopingot vienai patīk...
05.02.2019 17:39 | saite
 
Krievija?
Ar savu auto es ne par kādu naudu nebrauktu.
Mentovkai vismaz pirms pāris gadiem par aizturēšanu 3 h laikā bija jāinformē prokuratūra un laikam 12 h laikā jāpieņem pirmais pagaidu lēmums par tālāko rīcību ar aizturēto personu.
Visrbūves nišas, bamperu nišas, paneļi virsbūvē pie apskates vai kratīšanas un ne tikai.
05.02.2019 17:45 | saite
 
Tul, auto nav vienigais veids kā nokļut Krievijā. Tā starp citu.
05.02.2019 18:15 | saite
 
Ko tu no reālās dzīves zini? Interneta forumus un neko vairāk?
Ar savu auto es neesmu nekad braucis uz Krieviju.
Vienreiz ar čomiem uz Kaļiņingradas apkaimi. Tur mentovka bija super cool, pat neuzrakstīja adm protokolu vienu gab, ko viņi bija tiesīgi sastādīt, norm cilvēki.
Ottreiz, piķrskaja okraina: bezmaz visu auto izjauca pa detaļām, bet neko sliktu čalim un mums nepiedēvēja, pat atvainojās!!!
Man pietika.
Kas attiecas uz Baktkrieviju vai Ukrainu, vienā no tām man bija " mi, načaļņik ņe biļi ( 100% taisnība), gospodom kļaņjemjasa! Prosto zabiļi ( 100% nenoticēju) šo tam eto ļico jestj u nās!" Tas faktiski priekš eto ļico bija 32 h bez ūdens vai jebkāda rijamā!
Pietiek man ex NVS ar to jau gadus 7 ņus, pat par 10000 nebrauktu tur iekšā.
05.02.2019 18:29 | saite
 
Laikam Tavs purns, Tul, buus pie vainas, ka Tevi visur aiztur, izjauc mashiinu, sastaada protokolus un dod pa galvu.
Manu mashiinu neviens nav jaucis ne Baltkrievijaa, ne Ukrainaa, ne Kaljinjingradaa, nedz arii savulaik Polijaa un Lietuvaa. Neesmu nedz sista, nedz izvarota, nedz sodiita. Tieshi krievijaa gan neesmu ar auto bijusi, tuvi pazinjas regulaari brauc, visi dziivi un veseli.
Ieliidis skukju forumaa teelo dziives ruudiito veci. Varbuut tomeer met pie malas to kompiiti, kameer gadi atljauj, laid uz francuuzhu legjionu vai vismaz pasniedz ciinjas maakslu ielu stilaa kaadaa pagrabaa, realizeesi sevi.
Kas attiecas uz teemu, taas, kas draudzeejas ar smadzeneem un neslimo ar topograafisko idiotismu, vienas var celjot visur, kur sieviete viena pati legaali driikst ieceljot, viss. Bez taalaakiem komentaariem.
P.S. Ja jau Sanktpeeterburgaa nevar naktii iet aaraa, kaa juus Riigaa ejat aaraa? :-D
05.02.2019 18:56 | saite
 
Sasmejos bet ja ka jus LV vispar naktis parvietojaties? :-D
05.02.2019 18:59 | saite
 
Tul, tu esi reāls tuparilla. Mēs neesam vainigi, ka tev it visa rokas no dirsas aug
05.02.2019 18:59 | saite
 
Uz Sanktpeterburgu noteikti var braukt, tur taču nav čuhņa, liela pilsēta, vismultikulturālākā Krievijā, nevajag baidīties.
Es esmu daudz kur viena bijusi, vairākas reizes Neapolē, arī vakarā, tumsā gāju viena ārā un braucu ar sabiedrisko, mani visi baidīja ar kabatzagļiem, bet nu vajag vienkārši pieskatīt savas mantas. :D Ārpus Eiropas esmu bijusi Āzijā, un nebiju tur viena, bet dažus vakarus gribējās "izvēdināt galvu" un gāju viena, gan vakariņās, gan pa ielu, gan pie jūras. Es pazīstu cilvēkus, kuri ir vienkārši tupi, un viņus gan jau varētu apzagt, nolaupīt un nogalināt arī gaišā dienas laikā Kuldīgā, bet ja tev ir kaut kāda sajēga par to valsti, kur esi, saproti, kur vienai neiet, un ir vienkārši common sense, tad nav ne no kā jābaidās.
Esmu divās pasaules galvaspilsētās vairākus gadus dzīvojusi viena.. Un gan pa ballītēm staigājusi, gan naktīs braukusi autobusos, ir vienkārši jāuzticas savai, ja tā varētu teikt, intuīcijai, un jābūt mazliet saprašanai. Kā meitenes rakstīja, nevajag iet uz kaut kādām pamestajām vietām utt.
05.02.2019 19:05 | saite
 
Un ja nav super mini ,augsti papezi un krutais telefons naktis jaizrada! Tad ari bus viss ok.
05.02.2019 19:09 | saite
 
milka, a tu esi niecība nolietota, kuru pat nahaļavu nevienam nevajag, tāpat kā psihsliminieci Die Kleine Hehe un Ridzinieci un daudzu citus nikus te nevienam reālā dzīvē pat kāju nolaizīšanai nevajadzētu pat par velti! Atliek klonēties un pļutīt anonīmos forumos bez moderatora. Ko arī te darat, nereti viena tēlojot 10 personas.
A līdz mentovkai jūs ai cij skoro dokaķiķesj.
05.02.2019 19:15 | saite
 
Man ,tomēr patīk kompānija ,ja ceļoju. Vienai man būtu vientuļi.
05.02.2019 19:16 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits