Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu veidotājs

 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2019
Kādas atsauksmes par šāda tipa matu veidotāju? Izskatās too good to be true :-D Jau kādu laiku uz tādiem metu aci, bet cena nav tik maza, lai uz dullo pirktu.
Un kā ir ar smalkiem matiem, neplēš?
04.02.2019 19:42 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Cik esmu redzējusi bildes un youtube video tās lokas vairāk tādas pricešu lokas, tādas izteiktas. Man labāk patīk lokām konuss.
04.02.2019 19:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man bija Babyliss, kas pārstāja darboties jau otrajā matu veidošanas reizē - naudu gan pilnībā dabūju atpakaļ. Vēlāk nopirku stipri lētāku pakaļdarinājumu, jo bija ienākušies dāvanu taloni un nekas cits nepatika no piedāvājuma. Tas darbojas labi, bet esmu lietojusi kādas reizes septiņas. Nekas īpaši ātrāks par lokšķērēm nav, jo pārāk biezas šķipsnas nevar likt iekšā tajā aparātā, grūti fiziski pagriezt roku, kad veidoju vienu galvas pusi, vispār ķēpīga būšana (te gan jāņem vērā, ka esmu ļoti slinka matu veidotāja, ātri padodos un ātri mani var nokaitināt tas pasākums). Vispār esmu laimīga, ka Babyliss saplīsa un dabūju savu naudu atpakaļ un otru dabūju par kapeikām, tāpēc nekāda baigā skāde nav notikusi.
04.02.2019 20:42 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Kādu laiku jau lietoju philips stylecare prestige.
Patīk, ka varu ātrāk salokot matus, rokas nenogurst un mazāks risks apdedzināties.
Nepatīk, ka nevar īsti kontrolēt loku izskatu, vairāk jāpiedomā kā pareizi mati jānovieto un kādā režīmā, lai lokas nebūtu visas uz vienu pusi, kā arī nedraudzīgs matu galiem (man ir Latvijas plānie pelēkneglītie mati, kuru galus ar konusiem parasti izvairījos dedzināt :-D).
Ikdienā patīk vieglas palielas lokas un tās ar šo aparātu (uz šķipsnām neturu tik ilgi kā instrukcijā) iegūt ir ātrāk un matu stāvoklis pēc biežas lietošanas ar nav pasliktinājies.
04.02.2019 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)