Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stuulbaas analfabeetes ar skaidaam galvaa!

 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Viss!man pietiek! man skola biagi nepatika latvieshu valoda es neieredzeju to suudu!maaciis mani tagad runat vaardus kaartot kuru aiz kura likt teikumus veidot ka pareizi runat,es pats pareizi runaju!es neesmu nekads papagailis,kuram runat maaciis!mani nedresees neviens!mana domashana kategoriski nepienjem to stulbo latvieshu valodu jo esmu gjeenijs kaadas 100x gudraaks par katru no jums!stulbenes!nee katrs naaks man atziimees itkaa no aughsas paarcilveeki man ieraadis vietu=tava valoda liecina par tavu liimeni/par kadu limeni juus stulbenji runaajat par to,ka skola man nepadevaas latvieshu valoda?ja?taa vietaa ka nepadevaas latvieshu valoda man juus naaksiet ieraadiit man vietu,ka esmu zem jums ka esmu atpalicis/un taa juus sagrauzhat tuukstoshiem cilveku liktenju izbojaashanaa esat vainigi ar savu apsmieshanu,paskatamies davai jusu limeni!kaads ir juusu liimenis?juus atljaujaties apsmiet itkaa vaajaakus citus?sliekas intelekti taa dara tikai!+juus tieshaam zinat ka esmu atpalicis liimenis?ha ha!taatad!=man skolaa bija fizikaa 10 balles vienmeer!es vareju 10 ballju uzdevumu atrisinaat 5 minuutees tad juus stulbaas degjeneraates raudaajaat ka neesat tik labas kaa es!kaa man tik labi padodas,jo tadus uzdevumus juus pa gadu neatrisinaatu!+literatuuraa es dzejoljus maaaciijos bez maajasdarbiem visas juus kalaat tur maajaas tos dzejoljus es atnacu uz skolu/pec striptizkluba un ielu kaujaam un uzdziives un paarlasiiju 3x dzejoli un aizgaju atskaitit skolotaajai uzreiz=te atceros juus teicamnieces raudaajaat apskaudat mani,jaa jums bija tur 8 balles literaturaa un vairaak bet es to dzejoljus 2-3x parlasot atskaitiju a juus nedeelju zubriijaat!Stubie sliekas intelekti juus esat!PIRMS MEST AR AKMENI CITAM PADOMAJIET VAI SEV NETRAPISIET!STULBENES!:-P:-D PS LABI=ka es sho shodien no rita atcerejos ka man padevaas skolaa ari kkas!+fizkultura 10 bales var teikt-kada veselibas formaa juus stulbenes esat?tieshaam 10?+matematika ne visai bet matematikas olimpiadee kkaadaa biju,tas pie taa,ka jauniibaa biju tada rakstura cilveeks,kursh maajas darbu nevienu vispar nepildiija un ar akmeni logu izsita kaadu!es nemaacoties jau biju labaaks kaa juus!no macishanaas man galva saapeeja es to par multjibaam uzskatiiju,jo nejau tas ka pildiji majasdarbus vai dienasgramataa ielika tev atzimi tu skaities par cilveku!man neko jusu skolas diplomi neizsaka!varat iebazt vinjus sev viena vietaa!atradushas paarakaas!
04.02.2019 08:45 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Bij taads viens maakslinieks es vairs neatceros,tiko atcereejos to staastu,sens staaasts,tur viens maakslinieks kkaads dalii atnaaca uz maakslinieku skolu,kur visi lektori vinjam teica=juusu darbi nav impresionisms un nav maaksla!uz ko tas dalii vai kaa vinju tur teica=tas ir nevis mani darbi nav impresionisms bet visa juusu skola nav impresionisms un visa juusu skola suukaa!un beigaas tikai tas dali bija impresionisms,un visu skolu apgaaza!es negaazhu skolu,bet es neesmu dresejams merkatjis,kuram tagad no visiem priekshmetiem labas atzimes jaatnes bija,man tas neintereseja!es pec stabules nedzivoju nedejoju!
04.02.2019 08:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
un edisonam kkadam shitaaa pat bija,skolaa vinjam skolotaaji teica mamai,ka savaciet delu vinsh nepieskaitams neder skolai,mate savaca un stastija deelam,ka nevis vinsh neder bet skola neder un edisons protams noticeja ka nav tuksha vieta un izgudroja gaismu!baigaa skola un skolotaas atradushas,juus pat gaismu neviena izgudrojusi neesat!
04.02.2019 09:01 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
davai analfabetes sacenshamiem man fizikaa 10 balles un butu pat 20 balles ja butu 20 ballju sistema! !matematika ari ja gribetu butu 10,bet negribeju!un dzejoljus varu iemaaciities 5 min laikaa!ko sakat? stulbie slieku intelekti!Juus!es teicu ka papagailim ari var iemaaciit pat pareizak ka juus rakstiit un runat,ka neesat nekas vairak tikai par skolotam papagaileem,juus nee neee,ka redz juus esat taas latvieshu valodas superprateejas un es ar zemu limeni zem jums,kaa tad!nevajg te apsmiet citus!
04.02.2019 09:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits