Sniegoti ceļi/Jūsu vīrieši?!

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Sveikas.
Tās, kuras precējušās vai ir nopietnās attiecībās - kā ir Jums?
Mēs ar vīru dzīvojam ārpus Rīgas, katram ir savs auto, taču sniegotajās dienās es tomēr labprātāk izvēlos nesēsties pie stūres, jo neesmu pārliecināta ne par sevi uz ceļu, ne arī apkārtējajiem, tādēļ labprātāk izvēlos, ka vīrs mani "aizved uz darbu".
TAČU, patiesībā ir tā, ka viņam ir brīvais darba laiks - ej un nāc kad gribi (maksā par stundām), savukārt, man ir stingrs grafiks, nedrīkstu kavēt.
Tad, nu, sāpe man ir tajā, ka viņš mani labāk aizved līdz sabiedriskā transporta pieturai, kur man pēc tam līdz darbam jāiet 15min (nav jau baigā bēda, man patīk staigāt), bet viņš tāpat pats priekš sevis izbrauks uz darbu (kur iznāk mana darba vieta pa ceļam) jau pēc apm. 20min..... (Bišku arī žēl tomēr to naudu - man jāmaksā pāris eiro par sabiedrisko, + viņam degviela aiziet, lai aizvestu mani līdz pieturai un pēc tam vēl aizbraukt mājās, lai pasēdētu internetā).. Diemžēl, ar kājām līdz sabiedriskajam tikt ir pagrūti, pāris km.
Kā ir Jūsu attiecībās? Jūs aizvestu līdz darbam vai pieturai?
Un vai vispār mans cepiens ir vietā?
04.02.2019 08:32 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, nav jau tas tik bieži pie mums tie puteni, tāpēc speciāli pirkt džipu, jo vīrietim principa pēc negribas pakārtot savu laiku sievietei. Hmn. Ok. Es laikam neesmu tik principiāla, atseviškos gadījumos gan pakārtoju , gan pagaidu un visu pārējo, ja man paprasa. Protams, arī es varētu sevi nostādīt vai vīrs, ka neesmu tev taksists/pavārs/psihologs un kas tik vēl, bet aizvest līdz darbam 5x gadā nav nekas tragisks, ko sieviete var palūgt. Un celus pa vienu nakti var aizputināt tā, ja vēl ir vējš un klajums, ka džipi un quatro uzreiz netiks ārā, vai vienkārši nepieredzējusi ne tik prasmīga šofere/is. Not that big of a deal. :-)
04.02.2019 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tikai nevajag domāt, ka savulaik es tieši tā neizdarīju, es izdarīju, tā bija vislaimīgākā mana mūža diena.

Tul, nezinu kā lai tev to pasaka, bet ,vecīt, .....sorrī runa NAV par tevi.:-D
Wow....te ir izvērusies diskuija visos debess virzienos.:-D
Es ceru, ka autore, saņemsies un normāli ar savu vīru izrunāsies un atradīs risinājumu.
Bet nu jā pirkt mazu mašīnīti, īpaši , ja ir paredzēti grūyāknizbraucami ceļi ir jocīga izvēle.
Jā, vīrs NAV taksists, bet vīrs laikam tomēr nav gluži svešs cilvēks, u know...tā kā dzīvots tiek kopā , meitene pelna naudu KOPĒJAM budžetam, bet ehh...redzi...bet kad palūdz vai var aizvest, tad gan katrs pats par sevi, labi ka vēl līdz pieturai aizveda par to vispār mūžīga pateicība jāizrāda.:-P
04.02.2019 13:24 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Nē, man tas nebūtu pieņemami, lai gan pašai nav bail pa sniegu braukt un tiešām ieteiktu tev to pamācīties, dzīvē noderēs. Bet jā, man ir pieņemts, ka attiecībās viens otram atbrauc pakaļ gan nakts vidū, gan sniegā, gan labā laikā, ja ir vajadzība. Noteikti nepieņemtu vīrieti, kurš nevarētu aizvest pa ceļam 20 minūšu dēļ, tāds egoisms droši vien izpaužas ne tikai vešanā, tāpēc nevaru iedomāties attiecības ar tādu.

ES autores vietā arī ceptos. Rūpju un cieņas neizrādīšana.
Turklāt, ja autore jūtas nedroši uz ceļa es tikai apsveicu, ka izvēlas ar auto nebraukt. Protams, vīrs varētu pamācīt arī braukt ziemas apstākļos un/vai instruktors, bet kamēr tas nav izdarīts prieks, ka netraucē satiksmi pārējiem uz ceļa :D
04.02.2019 13:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man vīra rīcība ir nesaprotama..
04.02.2019 13:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Starp 4x4 un Mini ir gana daudz variantu, ar kuriem var pabraukt pa kaut vai aizsnigušu meža ceļu ;-)
It kā autovadītāja apliecību visi iegūst, kad ir sasnieguši kaut kādu noteiktu spēju līmeni, bet redz, ka pat šajā jomā vīrieši tomēr ir spēcīgāki un sievietes spēj braukt tikai pa sausu asfaltu:-D:-D
Man gribētos jautāt - cik bieži autorei ir gadījušās ķibeles ar esošo vai iepriekšējo auto, ka tādas bailes braukt ziemā? Vai tam ir reāls pamatojums, vai no pirksta izzīstas bailes un "sievišķīgā pieeja" - "gribu, lai Tu, mīļais, mani aizved"
04.02.2019 13:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Laukos loğiski, pirktu džipu, tādu, kurš var arī pavilkt kaut ko, ne tikai cilvēkus vadāt.
Virtuvē, okei, ja piededzina vai sad*** ēdienu, es neko nepārmetu, kam kādreiz negadās, paņem pusfabrikātus no ledusskapja un mikrenē vai krāsniņā iešautu, that's it.
Kad pusaizmigušā kondīcijā nāktos braukt ar autiņu, pretimnākšana būtu diezgan mokoša. Mana kondīcija pofig, tad man arī po**j, kāda kondīcija otrai pusītei.
04.02.2019 13:35 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu sievietes ir piesardzīgākas :-) Bet nu šeit jau ir runa par konkrēto dāmu, vina nejūtas droši , bet vinas vīrietis gan. Nenoliegšu , ir jomas kurās konkrētais dzimums ir prasmīgāks. Noteikti ir vīrieši, kurus vizina sievietes, jo vini paši neprot/nejūtas droši.
04.02.2019 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
It kā autovadītāja apliecību visi iegūst, kad ir sasnieguši kaut kādu noteiktu spēju līmeni

Hahah....nē ,nu palasot dažas citas diskusijas, kā arī redzot, kas notiek uz ielām, tad nē tam es nepiektītu. Ir bailīgi braucēji, iespējams, autore ir no tām, jāaa...esmu par to lai tādu ir mazāk uz ielām, jo ceļš nav tik s*dīgs ,lai vilkties ar 70 km/h to pašu 90km/h vietā.:-D Esmu par to ,lai tādi braucēji labāk nesēņo pa šoseju, ja reiz TIK bail.
04.02.2019 13:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un pat ja tā ir sievišķīga vēlme, lai mīļais vnk aizved.. kāpēc gan ne? Mums ar vīru iepriecināt vienam otru ir normāla prakse.. bet attiecibas jau ir dažādas.
04.02.2019 13:39 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tad nevajadzētu arī pūst lielus vaigus un meklēt psiholoģisku atbalstu forumos, kad vīrietis neved un neskrien izpildīt "sievišķīgās vēlmes" ;-)
Iepriecināšanai un rūpēm būtu jānāk pašām no sevis, nevis ar prasīšanām. Tāpat arī tai būtu jābūt abpusējai. Ja mani, protams, iepriecina, komfortabla aizvizināšanās no durvīm līdz durvīm, kam man nav pat jāstūrē, es arī apzinos, ka otru iepriecina ilgāka pagulēšana no rīta vai kafijas izdzeršana pilnīgā mierā. Tad varbūt vīram veču forumā ir pamats cept diskusiju "Sieva mani neciena un neļauj no rīta normāli patirst" :-D
04.02.2019 13:48 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Tā kā mums ir tikai viens auto, tad vīrs vienmēr aizved gan uz darbu, gan no darba (arī sanāk pa ceļam...mana darba vieta pat ir nedaudz tālāk nekā viņa). Kaut kā viņam nekad nav bijušas problēmas ar to, ka mani vajag kaut kur aizvest (auto pārsvarā ir pie viņa, jo viņam nākas viņu izmantot biežāk)
04.02.2019 13:59 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Man jau šķiet, ka ir pilnībā vienalga kāpēc sievietei ir mazs auto nevis džips, un kāpēc viņa nevēlas konkrētajā dienā braukt. Manis pēc sieviete var pateikt vnk- šodien nevēlos braukt. Tālāk jau es parūpēšos- pats aizedīšu vai jebkādi citādi, bet nogādāšu galapunktā. Man patīk būt vīrietim, patīk, ka sieviete jūtas kā sieviete. Tas, ka krāns starp kājām nenozīmē, ka esi vīrietis. Forši, ka sievietes pašas plāno, uzņemas un dara, bet tad kad nepieciešams tad esmu es. Nav brīnums, ka Te tik daudz vīriešu izstrādājumi :-|
04.02.2019 14:03 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Jerrybean, tā reklamējies, ka nu tevi tagad ņems visas cosmietes un precēs nost :D
04.02.2019 14:08 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Domāju, ka es arī kasītos, reāli jau nemodini viņu un nesaki, ka lai ved Tevi, pats ir pamodies un 20 minūtes ātrāk ierasties darbā, tas ir nekas.(t)
04.02.2019 14:11 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Jerrybean, tā reklamējies, ka nu tevi tagad ņems visas cosmietes un precēs nost

Paldies, ja tas nebija sarkasms :D Bet neesmu vairs pieejams :-)
04.02.2019 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jerrybean, tā reklamējies, ka nu tevi tagad ņems visas cosmietes un precēs nost

Nu taču labs mārketings.:-D
04.02.2019 14:14 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Kas sunim asti cels ja ne pats :-P
04.02.2019 14:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Jau izsenis zināms, ka īsti vīrieši karjeru būvē ar darba likuma citēšanu, krāna esamību pierādīt gatavi pat vadot auto pusaizmiguši, promiles nav, tad viss okei, nekas, ka kapus tas pilda ne mazāk kā dzērāji pie stūres.
04.02.2019 14:22 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Tu esi smieklīgs :-D
04.02.2019 14:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kurā pakalā tu izrāvi, ka auto tiek vadīts esot pusaizmigušam. :-D
04.02.2019 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits