Sniegoti ceļi/Jūsu vīrieši?!

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Sveikas.
Tās, kuras precējušās vai ir nopietnās attiecībās - kā ir Jums?
Mēs ar vīru dzīvojam ārpus Rīgas, katram ir savs auto, taču sniegotajās dienās es tomēr labprātāk izvēlos nesēsties pie stūres, jo neesmu pārliecināta ne par sevi uz ceļu, ne arī apkārtējajiem, tādēļ labprātāk izvēlos, ka vīrs mani "aizved uz darbu".
TAČU, patiesībā ir tā, ka viņam ir brīvais darba laiks - ej un nāc kad gribi (maksā par stundām), savukārt, man ir stingrs grafiks, nedrīkstu kavēt.
Tad, nu, sāpe man ir tajā, ka viņš mani labāk aizved līdz sabiedriskā transporta pieturai, kur man pēc tam līdz darbam jāiet 15min (nav jau baigā bēda, man patīk staigāt), bet viņš tāpat pats priekš sevis izbrauks uz darbu (kur iznāk mana darba vieta pa ceļam) jau pēc apm. 20min..... (Bišku arī žēl tomēr to naudu - man jāmaksā pāris eiro par sabiedrisko, + viņam degviela aiziet, lai aizvestu mani līdz pieturai un pēc tam vēl aizbraukt mājās, lai pasēdētu internetā).. Diemžēl, ar kājām līdz sabiedriskajam tikt ir pagrūti, pāris km.
Kā ir Jūsu attiecībās? Jūs aizvestu līdz darbam vai pieturai?
Un vai vispār mans cepiens ir vietā?
04.02.2019 08:32 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Es autori (skatoties uz viņas niku) tiešām iedomājos kā 14 gadīgu sīko Minnijas kleitiņā, kas uzmetusi lūpu čīkst, lai viņu aizved uz skoliņu. :D
Katram ir sava rutīna, so deal with yours. Kāpēc gan viņš gribētu ātrāk būt darbā? Kāpēc viņam tevis dēļ būtu jābūt ātrāk darbā? Pie tam, ja tev pašai ir tiesības, mašīna, galva uz pleciem, rokas un kājas. Kāds džips, lai izbrauktu ceļus?! (Pie tam, ja jau minēti sastrēgumi, tad tā ir Rīga, nevis Mazpisāni).
04.02.2019 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kaut vai šorīt, man ir brīvs, 10.00 man šādas tādas darīšanas, bet 8.40 es aizvedu brāļa draudzeni uz lekcijām, guess what, man gabals nenokrita,neko cit kā reāli mazu ķēmu es tur neredzu. Pasaki viņam sejā, ko tu domā par viņa izturēšansos. Ja reiz grūti tevi aizvest, lai dod savu mašīnu.
04.02.2019 09:48 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
andie - nu tur tā problēma, ka man tiešām ir tāds auto... Un es jau viņu sabojāju parkojoties centrā, jo tās ceļmalas normāla izmēra auto ir okay, nekas jau nenotiks, mans mazulītis, diemžēl, ir par zemu uzsēdās tajos mīnusos un sabojājās. :/
Bordo - viņš var strādāt 24/7 kad vēlas, viņam īsti tur nav ne priekšnieki nekas, vnk. saraksts ar darāmajiem darbiem. Man savukārt pats rīts ir darbīgākais un priekšniecība pakausī blenž katru mīļu minūti.
04.02.2019 09:51 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Vilhelmīne - es augstāk minēju, ka nedzīvoju pilsētā, darba vieta gan ir Rīgā.
Bet es ticu, ka katram ir savu uzskati... Manējie diemžēl ir, ja otrs cilvēks svarīgs, ka tomēr jāsakārtojas un jāiziet uz kompromisu. Neprasu es viņam mani vest ar draudzenēm uz Vecrīgu ballēt un naktī braukt pakaļ... Bet tomēr braucu mūsu abu labklājību "pacelt" :D :D :D
Man nekad nebūtu ne grūti ne žēl otra dēļ kaut naktī celties un vest. :)
04.02.2019 09:54 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
kur man pēc tam līdz darbam jāiet 15min

priekš sevis izbrauks uz darbu (kur iznāk mana darba vieta pa ceļam) jau pēc apm. 20min

Vai tik kopā izbraucot vīra iemīļotajā laikā nesanāk, ka darbā būsi vien 5 minūtes vēlāk? Vai arī tie laiki ir pārspīlēti tev "par labu"? :-D
04.02.2019 09:54 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
vienspats - viņam tak arī jāaizbrauc no pieturas uz mājām! :)
04.02.2019 09:57 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Jā, man tas arī liekas dīvaini, jo 20 minūtes nav nekas daudz, jo īpaši, ja ir nenormētais darba laiks un darbs ir pa ceļam. Ja būtu tā kā Bordo variantā - stunda un vairāk, tad es saprotu, bet atpakaļ braukt dēļ 20 minūtēm, lai pasērfotu internetā liekas jocīgi, jo to viņš var darīt arī darbā. Ja grib vēl kafiju pamalkot, tad lai uztaisa līdzi termokrūzē.
Manuprāt, tā ir sapratne un rūpes par otru - ja sievai ir zināma nedrošība un vīram tas ir pa ceļam, tad sievas aizvešana un darbu būtu tikai sapratne un rūpes pret viņu. Mums visiem kādreiz ir jāpielāgojas, nevis pie mazākās neērtības - tiec pati galā. Ja citādi nesaprastu, es arī ņemtu džipu un brauktu uz darbu ar to - lai pats kratās pa aizputinātajiem ceļiem ar mazo mašīnu.
Zinas tante - laukos patiešām ceļus aizputina tā, ka ir grūti izbraukt ar parasto mašīnu un ja tas nav nozīmīgs ceļš, tad sniega tīrītāju tur tik ātri neredzēt. Ja reiz ģimenē ir džips, es arī labprātāk tāpat kā vīrs, gribētu izbaudīt ērtības. :-D
04.02.2019 10:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piekrītu andie...
Katram ir sava rutīna, so deal with yours. Kāpēc gan viņš gribētu ātrāk būt darbā? Kāpēc viņam tevis dēļ būtu jābūt ātrāk darbā?

Ak jēziņ...nu jā, kàpec vispār būt attiecībās ne? Labāk atrast piegulētāju sexam un miers, nekad nebus ne pirkstiņš jāpakustina dēļ kāda cita un dievs nedod jānoziedo 20min tam otram.
Paldies dievam man nav mājās tāds ambālis kurš mani izmestu pieturā un pats brauktu mājās savu rīta kafiju padzert vai netā pasēdēt. Murgs kkāds, itkā tā sieviete to katru dienu prasītu.
Autores vietā pēc džeka pirma lūguma kur izpalīdzēt pasūtītu 3mājas tālāk ar argumentu ka man tas nav izdevīgi tiec galā pats. Sviests.
04.02.2019 10:02 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mums ir attiecības tādas, ka šī situācija man šķiet stulba un nepieņemama. Mēs tikai priecājamies, ja varam kopā braukt un kopā braukt mājās! Un tās ir 20 min pa vidu, tiešām jocīgs vīrelis. Bet es nebrīnos, cik daudz jocīgo apkārt, vakar skatījos - mammu, brauc mājās ar gobziņu galvenajā lomā - ārprāts!!!
Šeit tas pats - labāk braukt pa divām reizēm, tērēt liekus līdzekļus nekā braukt uz darbu!
Man ar nav problēmas pārvietoties ar autobusu, bet nu šajā gadījumā manā uzksatā ir necieņa.
04.02.2019 10:06 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Paldies dievam man nav mājās tāds ambālis kurš mani izmestu pieturā un pats brauktu mājās savu rīta kafiju padzert vai netā pasēdēt

+ :-D
mani vīrs ved katru rītu uz darbu, ir pa ceļam, turklāt pats piedāvājās pašā sākumā. pat dienās, kad viņam nav jābūt darbā - viņš tāpat ved, lai gan es saku, ka nevajag
kā jau meitenes minēja, tās ir rūpes par otru. kā, piemērs, pat ja es dažkārt negribu taisīt ēst, varu apēst maizīti, es tāpat uztaisīšu normālas pusdienas, lai pabarotu vīru. tās ir rūpes attiecībās un tas ir normāli.
04.02.2019 10:08 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Un ja man viens liktu ātrāk izkasīties no mājām tikai tāpēc, ka pašam bailīte sēsties pie stūres - pasūtītu 5 mājas tālāk.

Nebūtu attiecībās ar cilvēku, kuram ir šāda attieksme. Briesmīga attieksme. Jo kam gan attiecības domātas - tikai tāpēc, lai viens otram būtu ērti?
labāk braukt pa divām reizēm, tērēt liekus līdzekļus nekā braukt uz darbu!

Tieši tā! Dēļ kaut kādām nieka 20 minūtēm.
04.02.2019 10:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
24/7 bez priekšnieka parasti nozīmē 0 slimības lapu, 0 darba likuma, termiņus ar soda sankcijām, Darba likuma vietā Civillikums un Darba Inspekcijas vietā problēmas risināt tiesā. Tāpat nav šefa, kurš var ne tikai piedot, bet arī sūdus savākt palīdzēt.
Kas attiecas uz ērto un bezrūpīgo braukšanu, es šodien 2:00 - 7:50 tupēju pie kompja, protams, es varēju šorīt aizvest kādu kaut kur, izbraucot kaut 8:00, bet ar risku aizvest uz kapiņiem. Braukšanas spējas sliktākas kā uz smagām pohām. ;-);-)
Taksi izsauktu vai paprasītu kādam lai aizved, nevestu šorīt nevienu nekur.
04.02.2019 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc gan viņš gribētu ātrāk būt darbā? Kāpēc viņam tevis dēļ būtu jābūt ātrāk darbā?

nu, nopietni??? tas taču nav nekāds svešinieks, bet viens no autores tuvākajiem cilvēkiem. tai tiešām būtu jābūt problēmai dažus ziemas rītus drusku ātrāk izbraukt, lai otram atvieglotu ikdienu?
Nu, vēl ir variants apmainīties mašīnām vai tiešām pamācīties braukt šādā laikā, lai tā broblēma būtu atrisināta.
04.02.2019 10:10 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Ja ir žēl nauda un darba vietas sanāk pa ceļam, kādēļ regulārus izbraukšanas laikus nevarēja saskaņot jau agrāk? Nu tā, lai nav jābrauc ar divām automašīnām. Tērēt degvielu divām diez vai ir stipri vairāk kā sabiedriskajam + degviela vienam auto.
Sniegs arī uzsniga tikai naktī, tātad aizvest noteikti neprasīji iepriekšējā vakarā, lai laicīgi varētu saskaņot visu. Varbūt viņam vēl kas bija jāpaspēj mājās izdarīt, varbūt bija sarunāts kādu kolēģi pa ceļam paķert... Vai mums tas būtu jāmin? Kādēļ gan to nevari izrunāt ar savu vīru, tā vietā, lai lasītu negatīvos viedokļus par tavu vīru, kuri izteikti balstoties uz tavu vienpusējo situācijas izklāstu? Varu iedomāties, ka no rīta viss bija ok, vēl iedevi buču un pateici paldies, ka aizveda līdz pieturai, sakot, ka patīk pastaigāt un tās 15 minūtes ir ok. Bet vakarā, pārnākot no darba, vīrs varēs minēt - kas pēkšņi ir noticis?! :-D
04.02.2019 10:20 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Meitenes - man ir prieks, ka tomēr neesmu viena savās domās, ka ir arī līdzīgs viedoklis :) Man arī nav grūti braukt ar sabiedrisko kaut vai celties stundu agrāk, lai ietu tos kilometrus ar kājām, bet tur laikam tiešām, kas mani aizskar - rūpes un cieņas minimālisms, rūpes ir, jo tomēr tāpat ceļas, saģērbjas, lai aizvestu uz pieturu un neļauj man iet ar kājām, jo tas tomēr esot pa ceļu, kur kādam varot saslīdēt auto un mani nobraukt....
Bet, nu, 20min..............
04.02.2019 10:21 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Vienspats - par šo jautājumu jau sen runāju, jo arī tas man liekas absurdi, ka braukājam ar 2 auto, bet, nu, es to pieņemu ikdienā, jo tā viņš vēlas... Droši vien tā ir audzināts, ka ir "nepiesiets", es to respektēju, pati uzturu savu auto un ikdienā neko par to nesaku... Vnk. uzskatu, ka cilvēkam ir jābūt saprotošākam un pretimnākošākam, ka ir reizes, kad es tomēr labāk izvēlos atstāt auto mājās...
Es nevēlos viņu "nolikt" vai, lai kāds "aprunā" es tikai jautāju kā ir citām sievietēm un kāds ir viedoklis, ar domu, lai izprotu - vai esmu tikai viena, kas domā, ka šad-tad tomēr var arī pielāgoties.
04.02.2019 10:27 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Kas tas pa vīrieti, kurš 20min interneta un ''nebūšanu darbā pirms citiem'' dēļ nevēlas parūpēties par savu sievieti?...
04.02.2019 10:27 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nē, man tas nebūtu pieņemami, lai gan pašai nav bail pa sniegu braukt un tiešām ieteiktu tev to pamācīties, dzīvē noderēs. Bet jā, man ir pieņemts, ka attiecībās viens otram atbrauc pakaļ gan nakts vidū, gan sniegā, gan labā laikā, ja ir vajadzība. Noteikti nepieņemtu vīrieti, kurš nevarētu aizvest pa ceļam 20 minūšu dēļ, tāds egoisms droši vien izpaužas ne tikai vešanā, tāpēc nevaru iedomāties attiecības ar tādu.
04.02.2019 10:39 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kad priekšnieks ar laiku pieradīs, ka tavs vīrs ir darbā 8:40 nevis 9:00 kā citi, ar laiku to uzskatīs par normu un diezin vai ko piemaksās pie algas, toties var likt piespiedu brīvprātīgi ierasties 8:40 vienmēr. Tāpat, piemēram, izsniegt halles koridora, shared workroom atslēgu un kodiņu, sak, Pēteri, še tev, tu mums vienmēr pirmais nāc uz darbu. Pie reizes, Pēteri, lūdzu nočeko pašus steidzamākos rīta darbiņus, tu mums tik agri vienmēr nāc.
04.02.2019 10:40 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Lol, Tul argumentiem... Lai brauc uz darbu un pašēž netā. Otrkārt Neviens darbā Tev nevar neko piespiest.
04.02.2019 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits