Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beigt meitenei mutee skaljiem zveera reecieniem

 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Es meitenes ljoti miilu(l) un vinjas domaatas skaistumam un miilestiiba un ar meitenem viss ok,maaku patikt meitenem,esmu pieklaajigs,un man nekad nav bijis domas,ka preksh meitenes kaut kam zheel jaabuut,es neesmu no tiem kas kaut reizi teiks ka uz meiteni ir jataupa nauda untmldz, viss ok diezgan norm iet ar meitenem ar kuram interesanti tmldz,bet ir kkadas kas man galvu jauc kkadas paarskolotaas uzrodaas un saak lieliities ka maak pareizaak rakstit par mani,bet es tachu 1000 lietaas esmu labaks ka vinja un mani visi dzeki ciena un vel visadas lietaas sevi pieradijis,saprotiet un saak tevi trobelet shaada supergudraa superpareizaa nesaprotot,ka esmu lauva un varu sapleest vinju ja man vinja apniks,kapec lauvu kaitinat mani:)Un tad man viss man vienkaarshi gribas taadai kura no sevis tur telo to superpareizo ielikt vinjai pi^&$i mutee un paskatities vai vinja suukaa tikpat labi kaa tur savas taas komatlikslikshanas prasmes man te staasta,jo nu nedrikst naakt man lauvam stastiit taadas multjiibas,taalaak vienkaarshi vinjai beigt mutee skaljiem zveera reecieniem AAAAAAAAAAAAA taa lai viss kvartaals dzird manus reecienus kaa es vinjai mutee beidzu un kursh te ir lauva un kura te padotaa,un taalaak vinju nemt vienkaarshi cik vispaar iekshaa kaa seksa lelli njemt un njemt un njemt un izsist no vinjas visus to sviestu ko vinja runaa,lai taa seksa lelle nerunaa muljtiibas un lai vinjaa ieiet cienja pret mani,ka mani ir jaciena,ja ne panemshu 10x peec kaartas taa ka galva 5 dienas grieziisies veel!:-D:-D:-D:-D:-D:-D.;-):-)
03.02.2019 17:34 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Zaķis ir pārāk inteliģents dzīvnieks, lai atrastos tavā profila bildē. Zaķa vietā būtu ielicis sliņķi, pēc apraksta spriežot tas vislabāk raksturo tevi.
Sloths are the slowest and dumbest animals out there.
03.02.2019 17:47 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
es negribeju izradit jums necienju vnk man shii teema baigi izbesiija,nepatik man tadas meitenes,lielaas tur ar savam skolotaam gudriibaam un ka ir ar kko paaraakas,baigi gudraas visas tad skaidri var saprast nekadu gudribu par to pareizrakstibu vinjam vairak nav.un ta tieksme noniecinat izradit savu skoloto parakumu ,es papagailim ari varu iemacit vel pareizak runat latviski ka juus,baigais jau sasniegums.teemas vairaak nekaadas neveidoshu nekad,tikai shito gribeju pateikt,man juus ne visai patikat shitaas ar baigajiem parakuma raksturiem.veiksmi
03.02.2019 17:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!