Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani apcela meitenes

 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Kpc meitenes daudzreiz vai dazhreiz sho isti nezinu,tik nievajoshu attieksmi sanemu itka nekas pilnigi neesmu pat ne tuksha vieta,vai otraas skiras cilveeks kkads kuram pat vispar nav verts atbildet , pat neatbild man,kad veershos pie vinjam ljoti labi pieklajigi un ar labu attieksmi?es tachu ari esmu cilveks,un puisis,un tad taas domas,ka ja saakas karsh,ko man tur tajaa karaa iet aizstaaveet?taas kuras savaa kkaadaa lepniibaa man spljaavushas virsuu?no augshas?kuras spljauj uz to,ka esmu viirietis,neatziist mani par viirieti vispaar pat pie saakuma,es jau nekad neesmu prasiijis vinju vai vinja ko man paraadaa vienkaarshi tikai veersies pie vinjas a vinjas taa pret mani,brr man karaa noteikti negribeetos iet,tur skraidiit pa miinus 30 needis nosalis shauj citus nost pats varbut ievainots tur deelj taam visaam augstpratigajaam?sapuudereejushaas degunus,augstpapeezhu kurpees,visaadaam kjeeedeem apkarinaajushaas,tik ceeli iedomiigas,tad jau labak visas shitaas ienaidniekiem atdot lai vinja tur kalpo ka seks verdzene 50 tiem,vai vinju iekalj vazhaas tur un lai kalpone atstrada,kapec man jaiet iestaties par ko shadu?vinjas shplauj man virsu ar savu attieksmi augstpratibu un man kaa kuceentinjam japaklausa labi es ieshu juus aizstaaveet..tik divaina pasaule.kapeec meitenes nevar pateikties man jau par to vien,ka esmu?ka luuk vinjaam ir,kas vinjas aizstaavees es?kapec vinjas man nevar atzit kaut nedaudz par virieti un tur pieklajibas pec kko atbildet?/es nesaku ka vnm neatbild,dazhreiz ta ir gadijies/ ejat pashas tad karot manaa vietaa mani aizstaaveet tur grabiniet to konzervu kaujas laukaa paarsalushas,tik daudz par vienlidzibu un sevis respekteshanu runaajat,nemiet automatu un uz priekshu,metieties aizstavet mani jo esmu jums un dzimteni un es maajaas siltumaa palikshu juus gaidiishu
03.02.2019 14:48 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Bulbulbul, varbūt vaina rakstības stilā un gramatikā, nav ienācis prātā? :-D
03.02.2019 14:52 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Latvijas armija pāriet no Kalašņikova automātiem uz G-36 uzbrukuma šautenēm, triecienšautenēm. NBS Noslēdza līgumu ar vācu firmu.
03.02.2019 15:06 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
baigi jau viegli kritizet tu pat dzeks neesi,aizej padzivo taja laika kad es piedzimu tur vajadzeja vislaik uz ielam kauties par sevi pastavet pati taja laika mamaas kurpes meriiji un luupas tik maaacijies pie spogulja kraasot un pareizi komatus likt,baigas jau panakums, un tie,kas komatus maceja pareizi likt tos visvairak sita visi,baigi jau smiekligi no malas ta teikt,itka kkada stulba komatu likshana kko nozimetu,itka jus mani nesaprastu ko saku,es no pieredzes zinu sho komatliceju divkosibu uzvedas itka kaut kadi parcilveeki bet tiklidz es pieminetu 100 000 eiro vai naudu tmldz juus visas mani lielit slavetu atzitu par labako roku buchotu,teiktu man cik labi es domas izsaku,kaa es jums patiiku untmldz zinu es jusu pareizo komatu liceeju divkosiibu naudu nedod=mees tevi nesaprotam,pasaki nauda=visi super visu saprot uzreiz,un esmu brivs cilveks nevis papagailis mani runat pareizi nevajg nevienam macit kuru vardu aiz kura likt,jo man patik briva domashana,patik ta ka domaju es,ka es neesmu kkads stulbs sterils idots,mani nevajg skolot ka papagaili,visi tur saceelushi shitie pareizrakstitaji sevi virs debesiim un nu tik noniecinaas mani tur vel nosaukumus sev sadevushi lektori,doktori,magistri,un es 0 tad?Jums uz galda est nav ko visdrizak nemakat visdrizak pat 10% sarunat no ta ko varu un pie manis jus naktu macities ka 100 no 100 ligumiem noslegt,stulbie analfabeti iemaacas pareizi rakstit tad te dizhojas kaa vien var,protams padizhoties tik var vajaka prieksha un ta juus redzat vajaku un gribat uzreiz izraadiities atziimeet savu gudriibu,tikai viss ir otradi juus esat stulbi analfabeti,kas tikai pareizi rakstit mak tikai skoloti papagailji kas vervelee kko izdomajushi ka riiga ar lielo rakstaas ka ja rakstiis ar mazo r riiga tad neviens nesapratiis ka taa ir riiga,kaa tad,un vispar lauvam ir savi likumi pec kuram lauvas dzivo un uz lauvam neattiecas kkadu mazaku zveru likumi
03.02.2019 15:27 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tad beidzot tas red pill/ incel bulšits ir arī līdz LV forumiem atnācis? (t)
03.02.2019 16:05 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
uj nee neesmu nevienu nekad kopejis esmu orgjinals 1 eksemplaraa es nerunaju negerbjos un nekustos ta ka visi to viens otru kopejot dara,es tani jegu neredzu.
03.02.2019 16:13 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Hei, Kristīne! No kurienes tāds naids pret sieviešu dzimumu? Sliktās meitenes nepasauca kopā drēbes pielaikot vai puišus copēt?
03.02.2019 16:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Lūk, kā nevajag rakstīt. Viss vienā blāķī, mazajiem burtiem,bez diakritiskajām zīmēm, nemaz nerunājot par gramatikas un interpunkcijas kļūdām. Nelasu, jo nespēju! No tāda teksta var dabūt galvas reiboni.
03.02.2019 16:19 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
nerea tu neesi normala pec tevis jau izklausaas ka tu visaa 0 esi un par savu inter tur ka tur teici neko vairak ari nezini.man no tevis galva reibst no tavas zombeetaas pareiziibas,atgadini kkadu samacijushies papagaili.
03.02.2019 16:24 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kāpēc šeit pēdējā laikā ir tik daudz neārstētu psihiatrijas slimnieku? Dzeriet taču savas zāles, cilvēki!
03.02.2019 16:25 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Luuk kaa nevajg dziivot kaa nerea es lieku uz to,ka vinja gultaa ir 0 jo sagajusi sviesta ar savu pareizrakstibu un ka nemak gatavot ka pienakas,un nemak savu panakt un sarunat untmldz,jo tadiem cilvekiem ka vinja intelekta nav=taa teikt samacas kaa papagailis tur kkadu pareizrakstibu peectam darbaa 50 gadus nosezh savu dzivi ka papagailis atrunajot savu samacito pareizrakstibu kaa robots un uz neko vairak shad cilv domaju nav spejigi.stulbie roboti,jus nemaz cilveki neesat visi vienadi tur vervelejat kko
03.02.2019 16:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vismaz vina nepīkst forumā, ka nevienam nav vajadzīga, vai par ko tu tur raudi, nespēju izlasīt tādu murgu.:-D
03.02.2019 16:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Interesanti, ka "tukša vieta", jebšu apbižotais autoriņš spēj uzrakstīt tik daudz... Par neko :)
Tad kur ir bēda? Smukās meitenes nepievērš uzmanību, indivīdam, kas nespēj normāli formulēt domu, nopelnīt, un jāmin, ka arī nekāds smukais nav, ja visa jaunība pavadīta dabūjot pa seju?
03.02.2019 16:59 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu re, ja paskatās vecās tēmas, atklājas, ka tomēr rakstīt māki. Kas pa šiem diviem gadiem notika? Radās garīga rakstura problēmas? Zaudēji savu identitāti? No sievietes par vīrieti kļuvi? Hmm.
http://lilit.lv/forums/topic/202641-dzivesvieta-riga-par-100eiromenesi/
03.02.2019 17:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cilvēk, runa ir par to, ka, ja tu gribi panākt līdzjūtību, tev jāuzrunā sava mērķauditorija tā, lai vismaz kaut kas būtu saprotams. Šādi rakstot, tu izrādi necieņu pret mums, jo mēs neesam tavas piepūles vērtas. Sak - rakstu, kā gribu, ja nesaprot, viņu problēma. Bet kuram tad vajag, lai tevi saprot?
03.02.2019 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Wow.....tas ir viens briesmīgs teksts ,šķiet ,man pēc pirmājām rindām sāka acis sāpēt.:-D
Iespējams, tas ir saiatīta ar to ka NEVIENS, nevēlas "lauzt" savas acis ārā lasot šādi noformētu tekstu.(t)
03.02.2019 18:57 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
ai beidziet juus sazveereejaties jus tachu labi zinat ka jums kopa visam pat 10% no mana intelekta nav,taa vietaa piesienaties pareizrakstibai,bet teksts gjenials,ka es pats
03.02.2019 20:36 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
teksts gjenials,ka es pats
Nju, šo man pat nav vēlmes apstrīdēt. (t)
03.02.2019 20:41 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
ai beidziet juus pashas sevi nesaprotat,kur nu vel mani apstridet,iemacieties tikpatka neatrisinamu uzdevumu sevi saprast tad vel tur varetu ar jums par kko pastrideties,varat jebko man uzprasit es par jums 100x vairak zinu neka juus pashas,es pat varu jums iepatikties,ja gribetu un juus teiktu ka nemaakat to izskaidrot kapec patiiku,jo jusu domashana nav domata domashanai isti.baigi gudraas rakstiishanas meistares sevi izskaidrot nespeej un man parmetiis komatus,smiekligi
03.02.2019 20:50 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
es jebkuru meiteni varu pieradinaat ja gribu,staastiis man te ka analfebts esmu,pashas juus pieradat ka pieskaitamas esat
03.02.2019 20:51 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
varat jebko man uzprasit es par jums 100x vairak zinu neka juus pashas
Uz priekšu - uz kura vaiga man uzmetās pumpa un cik liela? :-P
03.02.2019 20:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits