Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Redze

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Pirms trijām nedēļām uztaisīju redzes korekciju pie Dr. Lūkina, biju pirms nedēļas uz acu pārbaudes vizīti teica, ka viss kārtībā. Teicu, ka ik pa laikam miglojas redze uz ko man atbildēja, ka 2-3 mēnešus tas ir normāli.
Nu jau otro dienu man ir gan tuvumā, gan tālumā tāda kā nefokusēšanās, esmu ievērojusi visus pēc operācijas punktus un vai tiešām tas ir normāli? Varbūt kāda ir taisījusi redzes korekciju un var dalīties pieredzē?
Zvanīšu uz klīniku pirmdien un jautāšu kas un kā, tomēr līdz pirmdienai nedaudz uztraucus, jo summa nav maza ko samaksāju.
Vienkārši domāju, ja kaut kas nogājis greizi, kas par to atbild? Es pati vai klīnika? Skatījos līgumu tukšās vietas aizpildīja administratore un dažas vietas vajadzēja aizpildīt man. Esmu nepareizi ierakstījusi, ka man ir bijusi tālredzība, bet pareizi bija jābut tuvredzība pirms parakstīšanas dakters, jeb administratore visu pārbaudīja un acīmredzot nepaskatījās ko esmu aizpildījusi, pati parakstījusi un uzspiedusi līgumu. Vai vispār tas līgums ir spēkā, ja viņš ir nepareizs? Jo uztaisiīja tuvredzības korekciju, nevis talredzības.
02.02.2019 19:50 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu, ir taču vēsture un mērījumi. ja viņi pastāvētu uz to, ka taisījuši pretēju operāciju, tad viņus tiesā par totālu nolaidību un stulbumu :)
02.02.2019 19:53 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nu ja tev tuvredzības korekcijas vietā uztaisīja tālredzības korekciju, tad nav brīnums, ka nav vēlamā rezultāta. Kāpēc neiebildi un nenorādīji uz kļūdām uzreiz, kad līgums tika sastādīts? Nevar būt, ka tev to neiedeva izlasīt pirms parakstīšanas.
02.02.2019 19:58 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Nē man uztaisīja pareizo redzes korekciju, vienkārši līgumā ir sarakstīts otrādi, ko aizpildīju ES un administratore pēc tam paskatījas vai viss pareizi pati parakstījās un uzspieda zīmogu.
02.02.2019 20:01 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu tak nav uztaisīta pretēja, tad tak viņa uzreiz neko vispār nebūtu redzējusi. ārsts tak labi zināja, kas paredzēts, nevis lasīja līgumu un taisīja to, kas tur ierakstīts :D
02.02.2019 20:02 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
līgums ir spēkā un tā ir cilvēka faktora kļūda, viss. lai veicas, cerams, problēmas pāries.
02.02.2019 20:04 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Akjelcikvar +++ , jo ārts līgumu neskatījās vispār.
vienkārši domāju, ja tagad ir kādas problēmas tad kas par to atbild, ja vispār līgumā ir kļūdas.
02.02.2019 20:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Nu ja tev tuvredzības korekcijas vietā uztaisīja tālredzības korekciju, tad nav brīnums, ka nav vēlamā rezultāta

Nu, diez vai tā notiek, ka pēc līgumā norādītā tā akli uzreiz bliež augšā operāciju :-D Es pati esmu domājusi par operāciju, un tiku jau līdz pārbaudēm. Sākumā, protams, es norādu visu informāciju pati, bet pēc tam notiek pārbaudes. Tas tiek veiktas rūpīgi, uz vairākiem aparātiem, utt. Un beigās tad ārsts pasaka visu konstatēto, kāda tieši operacija būtu vispiemērotākā (ir vairākas metodes), utt. Tāpēc ļoti šaubos, ka tur ir tāda veida kļūda.
02.02.2019 20:06 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Redzes korekciju netaisīju Latvijā, bet kā tev ar pēcoperācijas apkopi? Kādi pilieni jālieto? Man bija 4 dažādi katrs savā laikā mēneša garumā. Jo tieši nepareiza pilienu lietošana vai nelietošana var novest pie komplikācijām pēc operācijas.
Cik pārbaudes vizītes pēc operācijas ir nozīmētas?
02.02.2019 20:09 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
redz, ja Tu ieietu pie kaut kāda ārsta un pieprasītu momentā uztaisīt otrādi bez nekādiem doķiem (protams, reālā dzīvē tas ir neiespējami, nez, varbūt kādā Krievijas privātklīnikā :D)... beidz par līgumu satraukties, tur taču med. doki būs galvenie, ja arī būs problēmas.
02.02.2019 20:19 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man arī pagāja kāds laiciņš, kamēr redze pilnībā nostabilizējās pēc operācijas, bet, manuprāt, labāk aiziet uz konsultāciju, lai apskatās vēlreiz, vai viss kārtībā. :)
02.02.2019 20:45 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Taisīju redzes korekcijas operāciju diezgan sen, ne Latvijā.
Ir divu veidu operācijas. Nezinu kuru no tām veici tu, bet piemēram man bija tā, murai atkopšanās periods bija kads pusotrs divi mēneši. Uz darbu gāju un bez tevis pieminētās miglošanās varēju redzet pec tiem 2menešiem. It kā kontrasti jau sākumā bija, bet kamēr nofokusējas..
otram operācijas veidam pēc trīs dienām jau var iet uz darbu un viss ok. Starpība gan tāda, ka pirmo taisa maziem mīnusiem, rēta nepaliek un dakteris pat nepateiks, ka veikta operacija. Formu it kā “izslīpē” Otrs variants paredzēts lielākiem mīnusiem un bus retina, cik sapratu, jo radzeni kaa “vāciņu” atver.
Tas es tā brutāli izstāstīju kā man skaidroja. Tagad viss ir superīgi, ideali. Kādi 6 gadi jau pagājuši, joprojām uzskatu ka tas bija mūža labākais pirkums! Nesatraucies, viss tev ir kārtībā. Uzzvani sirdsmieram un pàrjautā, ja nevari tikt uz viziti uzreiz
03.02.2019 08:40 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nevar tik ļoti s*pist.
Koordinatoru iestatīšanai uz vietas tāpat mērījumus veic pirms sākt apstrādi, jebkurš acuārsts atšķirs -2 aci no +2 actiņas. :-)
Kolēğim ir +5 dioptrijas, tam pat parastais optimetrists, kad pieliek aparātiņu, jau pirms bilžu rādīšanas saka; jums ir plusa actiņas:-P.
03.02.2019 08:56 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Odonella Es tevi saprotu par visiem 100%
Man bija tieši tas pats. Es taisīju operāciju Lietuvā, pēc divām dienām aizbraucu uz pēcoperāciju pārbaudi un man vispār pēc operācijas parādījās astigmātisms:-D Nodomāju, ka tad jau labāk būtu ar brillēm staigājusi nekā tagad šķielēt(t) Un viss dubultojās. Uz pārējām pārbaudēm nebraucu. Aizgāju pie savas acu ārstes un viņa arī pateica, ka Lietuvā esot noņēmusi man visus minūsus (-5,5), bet tagad tā kā uz plusu nedaudz ir:-D Domāju vot velns parāvis to operāciju. A pēc diviem mēnešiem viss pārgāja un jau trīs gadu nav nekādu problēmu. Nesķielēju arī, plusu nav, tālumā redzu ļoti labi. Bet to sajūtu pirmajos divos mēnešos neaizmirsīšu, kad likās, ka operācija bijusi veltīga.
03.02.2019 20:24 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Tikai tu par gym rakstīji. Atceros, ka pēc operācijas liela fiziskā slodze nebija vēlama cik tur ilgi laiku gan neatceros
03.02.2019 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits