Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve pirms un pēc bērna

 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
Sveikas!
Nezinu, kā lai korekti uzdod jautājumu tāpeč vienkārši uzdošu, cerot, ka nebūs kritikas :) :)
Kā jūsu dzīve izmainījās pirms un pēc bērniņa? UN kā ir ar izdevumiem - cik menesī aiziet?
Es sāku domāt, ka ir laiks. Bet visi biedē, ka nebūs privātās dzīves, nebūs nekā utt. Viss dārgs.
Lūdzu parunājamies :) Vēlos saprast izejot no jūsu pieredzes, kad būtu labākais laiks un kā zināt, ka esmu gatava(l)
01.02.2019 10:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es gribeeju teikt to,ka loti stingri audzinot beernus,"nedodot viniem gaisu" vecaki vinus aizbiedee,vini negrib buut pat vecaaku tuvumaa.

Pilnīgi piekrītu.
Es, personīgi, neizprotu šādu vecāku loģiku- kāda jēga no bērniem, ja tad, kad viss grūtums garām (pirmie 18 gadi), bērns aizbēg neatskatīdamies? Nav žēl, ka nav foršu, siltu attiecību, ciemošanās, mazbērnu auklēšana?
12.02.2019 22:13 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Tā notiek tikai ģimenēs, kur vecākie bērni ir nolikti par auklēm jaunākajiem. Kā jau iepriekš teicu- viegli ir tad, ja pats neaudzina. Vienalga- aukles, vecvecāki, vecākie bērni, tantes, draudzenes.....

No savas pieredzes varu tikai piekrist Minkai. Pēc mazo piedzimšanas, protams, ar vīru visu "paši zinājām, paši varējām" un pēc mēneša paši viens otru ciest nevarējām :-D Paldies, draugiem un radiem, kuri iejaucās un lielu daļu rūpju "paņēma" sev! Ar trešo bērnu bija "krietni vieglāk", jo jau zinājām kurš radudraugs neatteiks un tiks galā ar visiem sīčiem, kamēr mēs atpūtīsimies :-D:-D
12.02.2019 22:35 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Kaut kā nespēju iztēloties situāciju, ka bērnus audzina kā zaldātiņus, bet pēc tam raud un pārdzīvo, ka bērns nezvana katru dienu, piemēram.

Es reāli zinu tādu piemēru :D
12.02.2019 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits