Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevi pilnveidošana

 
Reitings 10
Reģ: 30.01.2019
Ka atradāt savu profesiju un sapratāt , Jā tā ir īstā . Vienkārši gribu smeties pozitīvus vai netik pozitīvas emocijas. .
Protams izņemot NL
31.01.2019 13:53 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.01.2019
P.s atvainojos par kļūdām!
*sevis *smelties :D
31.01.2019 14:16 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Varu atbildēt, ka neesmu sevi atradusi, ir vīzija ko vēlētos darīt, bet nav ticības konkursiem, atlasei.
Es pilnīgi noteikti saprotu, ka personāla vadītāji meklē darbinieku ar perfektu atbilstību, ja 10 gadus es daru to un vēlos mainīt profesiju, kas manā gadījumā nebūtu kardināli, man ir jāsāk ar studijām, jāsitās no pašas apakšas, labi ja asistents, par smieklīgi mazu algu. Tam ir grūti sevi samotivēt, vienkārši iet un ieguldīt tos līdzekļus un laiku.
Tikt uzreiz tā smuki - nereāli, pat ja uzskati ka esi lietaskoks un zini daudz un pārējo info nebūtu grūti uzsūkt jo ir labs pamatiņš.
Ja esi savā sākumpunktā, vienkārši jābūt pārliecinātai ka tā sevi redzi visu dzīvi, ka tiešām vēlies to darīt, redzi vīziju kā virzīties augšup, spēj definēt ko vēlies sasniegt, kādus mērķus izvirzi sev un ko būtu gatava dot organizācijai kurā strādāti, uz priekšu.
31.01.2019 14:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.03.2019
YOU CAN EASILY EARN REAL MONEY AT https://bit.ly/2HQ3dzZ!
Earnings from $500 to $10000 per week
Stable WEEKLY payments
No refunds or chargebacks
Top-100 contest with a prize fund of $40000
GIFTS, GIVEAWAYS and other pleasant BONUSES
31.03.2019 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits