Teikt vai neteikt

 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Sveikas
Sanāca diezgan liela problēma. :(
Man ir puisis jau vairāk kā 3 gadus, mīlam viens otru, cienām, mazliet arī pakasamies par sīkumiem, bet nekā tāda nopietna, lai rastos tas par ko stāstīšu.
Pirms pusgada sāku strādāt uzņēmumā, kur ar laiku mans priekšnieks sāka izrādīt simpātijas pret mani. Tas šķita diezgan neprofesionāli no viņa puses, sūtīja ziedus, kartiņas, aicināja uz vakariņām utt.
Pirms dažām dienām ar puisi sakasījos, ka viņam jābrauc nedēļas komandējumā uz Somiju, tajā laikā mums bija ieplānota atpūta divatā, jo ir mūsu 3 ar pus gadu jubileja. Viņš to nekādā gadījumā nedrīkstēja atcelt. Biju ļoti sacerējusies un čuš, nekā. Nav tā ka viņam ļoti bieži kaut kur jābrauc, bet tagad tā patrāpījās.
Diezgan pārdzīvoju, kaut gan īsti iemesls tam nebija, jo varējām jau vēlāk nosvinēt.
Aizgāju uz darbu diezgan škrobīga, kur mans priekšnieks atkal priekšā. Nezinu kas notika ar mani, bet ļāvos aicinājumam, gribēju ieriebt vai vēl nezko savam puisim. Piekritu aiziet vakariņās ar priekšnieku. Tad nezināju, ka tik ļoti to nožēlošu vēlāk. (s)
Vakara gaitā iespējams par daudz iedzēru vīnu un piekritu doties pie viņa uz mājām, (viņš 9 gadus vecāks). Un tad jau varat nojaust kas notika tālāk.
Tagad visu šo rakstu raudot, un apzinos ka šis ir uz mani un jūtos nenormāli vainīga. Man nav ne jausmas kā visu varu par labu vērst. Pret priekšnieku man simpātiju nav, īsti neko nejūtu pret viņu.
Vai jums tā ir gadījies, ja ne vismaz domas uz brīdi?
Šodien mans puisis ielidos un nezinu ko darīt. Teikt viņam vai neteikt, ja pateikšu nezinu vai spēšu viņam acīs skatīties, ja neteikšu tas mani sagrauzīs no iekšas.
Lūdzu palīdziet!
30.01.2019 09:57 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti līdzīgi domāju kā deidamia, tāpēc arī ieteicu otram neko neteikt.
30.01.2019 17:51 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es gan atzīšanos neuztveru tā kā Deidamia (es gan neesmu ne krāpusi, ne tikusi krāpta, cik zinu), bet es uz to visu raugos savādāk. Piemēram, ja es piekrāptu savu vīru un viņam par to atzītos, mana sirdsapziņa nenomierinātos tajā brīdī kad es atzītos vai arī kad vīrs man to piedotu. Man visu laiku būtu par to kauns, vainas sajūta, ka esmu likusi tā savam vistuvākajam cilvēkam ciest. Ka esmu viņu pievīlusi un nodevusi. Un šī sajūta jau nepazustu jo es zinātu, ka viņam sāpes par to tā līdz galam par to neizzustu. Vieglāk paliktu tikai par to, ka tas netiek slēpts no mīļotā cilvēka, ka tas tiek risināts kādā veidā.
Katram protams ir savādāk, bet mums ir noruna, ja pa galvu sāk rosīties domas par krāpšanu, tad steidzami kaut kas ir jādara vai jāšķiras, katrā ziņā, jārunā nevis jāklusē.
Realitātē, protams, bieži vien daudz kas notiek savādāk kā iecerēts, bet es pati gan labāk zinātu kas notiek, nevis laimīgi nezinoša tā arī dzīvotu.
30.01.2019 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Neatkarīgi no tā, kā izvērsīsies šī situācija – paliksiet kopā ar draugu vai nē, uztver to ka mācību priekšdienām, pieredzi. Nav vērts sēdēt un vainot sevi, tu vairs nevari pagriezt laiku atpakaļ. Bet izanalizēt situāciju un izdarīt secinājumus – gan. Pajautā sev – vai tiešām priekšnieks tev ir vienaldzīgs? Varbūt zemapziņā baidījies pazaudēt darbu? Jeb tomēr tev simpatizē un tu vienkārši baidies sev atzīties? Varbūt tomēr ar draugu esi tikai dēļ pieraduma, nevis tiešām mīli viņu?
Nav arī vērts tagad šaubīties, vai pareizi izdarīji, ka izstāstīji. Ja, iespējams, viņam tā būs morāla trauma, bet padomā, kas būtu, ja viņš to uzzinātu no cita avota. Un vai viņam tiešām būtu vieglāk, ja tu vienkārši, neko nepaskaidrojot, pārtrauktu attiecības? Domāju, ka šajā gadījumā viņš arī ilgi analizētu, kas nogāja greizi, un, iespējams, vainotu sevi.
Cilvēki pieļauj kļūdas. Sliktākais, kas tagad var notikt – Jūs izšķirsieties vai Jūsu attiecības tiks neatgriezeniski sabojātas. Iespējams, tagad tev liekas, ka tas ir pasaules gals, bet tu to pārdzīvosi un sāpes aizmirsīsies. Galvenais, izdarīt pareizos secinājumus un neaizmirst šo mācību kad nākamreiz dodies dzert vīnu ar citu, esot attiecībās.
30.01.2019 18:28 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Uz darbu nebiju šodien, paņēmu slimības lapu. Padomāšu ko tālāk darīt ar to.
Runājot par priekšnieku, pret viņu jūtas īsti nav nekādas, vienīgi naids, pie kā esmu arī pati vainīga. Ar savu draugu nebiju tikai "pieraduma" dēļ, ar viņu bija jautri un viņš speja aizraut.
Mācība man ir noteikti par visu šo, esmu bijusi gana naiva un muļķe.
30.01.2019 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man liekas tu māni sevi, ja tev boss būtu pilnība vienaldzīgs boss, tad diez vai tu spetu vinu pargulēt un vai esi godīga ar sevi

Nav gadījumā tā? Tev vienkārši tagad ir tāds " naids" jo putru īstenībā ievāriji tu, nevis tav boss.:-/
30.01.2019 18:51 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Un ja viss būtu pretēji-viņam būtu plāni un tev darba komandējums?
3.5 gadi? Un jau krāpj? Nu baigi. Neuzskatu, ka teiciens,, kam negadās,, ir attiecināms uz pieauguša cilvēka rīcību.
Es teiktu, lai cik sāpīgi nebūtu. Tas jāizlemj tavam puisim vai būt ar tevi.
30.01.2019 19:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Sekss vismaz bija labs?
30.01.2019 19:22 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
es nez, te varbūt kāda jau teikusi.
3,5 gadu jubileja ir ļoti svarīga, svarīgākā dzīvē. svarīgāka vēl ir tikai 3,33 gadu jubileja!
30.01.2019 19:41 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
1. Kaada veel, pie velna, 3,5 gadu jubileja :-D Katra meenesha un nedeeljas jubileja arii ir? :-D Beernudaarzs sasodiitais :-D
2. Ar nesimpaatisku veci paarguleetu iespeejams tad, ja buutu taa pieleejusi seju, ka nesaprastu, kur atrodos un kas esmu :-D
3. Ja nu tas tomeer buutu noticis, tad man buutu pilniigi nospljauties, nekaados sirdsapzinjas paarmetumos nemociitos (jo taapat iisti neatcereetos, par ko man butu jaaizjut sirdsapzinjas paarmetumi), plus kluseetu kaa partizaans :-D
4. Taalaakaa riiciiba vareetu buutu atkariiga no taa, kas tas par priekshnieku, piceerijas priekshnieks vareetu vaakties pie visiem velniem, savukaart, ja tas buutu kaads no tiem, kuri ir miljonaaru sarakstaa, tad naakoshaa reize shim spiideetu, ja man tiktu sagaadaata villa pie Vidusjuuras vai apzeltiits Lamborghini :-D
P.S. Sveetaas govis savaakushaas :-D Ja buutu smadzenes, tad autore buutu tureejusi mutiiti ciet un nomainiijusi darbu (nekaads uuberkrutais darbs jau tas nebija 22 gadu vecumaa, plus vecis nesimpatizee), a te izljerksteeja, i jeega? Sirdsapzinju nomazgaaja? Smiekliigi :-D Viirieshi nejaushus draazienus alkohola reibumaa aizmirst kaa ljaunu murgu un klusee kaa partizaani, nevis izklaajas lupatinjaa sirdsapzinjas mokaas, to sveetajaam goviim dereetu iekalt smadzenees.
30.01.2019 20:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu gan atradi īsto vietu, kur mīļāko meklēt! :D
Man tā nav gadījies, bet.. ja vēlētos attiecības turpināt - neteiktu. Nav jēgas mazgāt savu sirdsapziņu. Ne vienmēr dzīvē notiek kā Sex&theCity filmā.. kur noskūpsta ex un vīrs vēl uzdāvina gredzenu :D
Bet, zinot sevi, visticamāk pateiktu, ka vairs nemīlu un sakrāmētu mantiņas. Par sānsoli klusētu.
30.01.2019 20:20 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Kāpēc kā mazs bērns saspītējies un negāji uz darbu? kājas vałā vērās, bet uz darbu iet bail?
30.01.2019 22:27 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
DieKleineHexe pirmo reizi gribētos piekrist :-D:-D:-D
30.01.2019 22:49 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Vieglāk paliktu tikai par to, ka tas netiek slēpts no mīļotā cilvēka, ka tas tiek risināts kādā veidā

Bet vai tas nav jārisina pašam krāpējam? Jāsaprot, kur ved tagadējās attiecības un pašam ir jāsaprot, kāpēc tomēr solis pa kreisi ir bijis. Un vai jēga turpināt attiecības,ja tāds solis sperts. Ir baigi easy uzgrūst otram un tad - davaj risinam. Tikai ko tam otram risināt? Ne jau viņš ir mīcījies pa svešām gultām.
Būtībā, tas ir koks ar diviem galiem, jo īsti labi jau vairs nebūs ne pasakot, ne nepasakot. Man iepriekš jautāja, vai es labāk negribētu zināt patiesību... Nezinu, no vienas puses varbūt, bet vieglāk sagremot to būtu tad,ja attiecības beigtos ne šāda fakta dēļ.
30.01.2019 23:11 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Es gan par atklātību. Lielos vilcienos piekrītu Wallee. Jā, man būtu sāpīgi uzzināt par krāpšanas faktu bet tas ir labāk nekā laimīgi dzīvot un nekā nenojaust. Savās attiecībās esam norunājuši, ka tik tālu situāciju neaizlaidīsim un ja jūtās kas mainīsies, otra puse būs pirmā kas to uzzinās. Man nav pieņemami daudzu cilvēku modelis izvēlēties nezināt un tēlot, ka viss ir kārtībā. Tāpat kā man nav pieņemams, ja reiz ir sanācis laist pa kreisi, to noklusēt. Uzskatu, ka otram cilvēkam ir tiesības to zināt. Bet manās attiecībās atklātībai ir vienmēr bijusi liela nozīme, skatos, ka daudziem tā nav.
31.01.2019 12:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bet vai tas nav jārisina pašam krāpējam?

Manuprāt, izstāstot situāciju, krāpējs arī ir tas, kurš vismaz sāk mēģināt risināt situāciju. Noklusējot situācija tiek apdomāta tikai galvā, bet pasakot to skaļi tam cilvēkam, abi iesaistās diskusijā un pārdomās, kur kas ir nogājis greizi.
Viss protams ir atkarīgs no pāra un attiecībām, bet nereti pie sānsoļa ir vainīgs kas vairāk kā tikai mirkļa iegriba. Es uzskatu, ja attiecības ir nopietnas un ar kopīgiem plāniem un mērķiem, ir vērtīgi tomēr to nenoklusēt un izrunāt. Jā, tas noteikti brutāli sašķobīs attiecības un uzticību, bet tik pat labi, tas liks padomāt kāpēc tā notika, liks kaut ko steidzami mainīt attiecībās un iespējams nepieliks treknu punktu.
Es tikai izsaku savu skatījumu uz šāda veida situāciju.
31.01.2019 14:23 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Ai. Mulke, ka izstastiji.
Nenems Tevi neviens atpakal. Lietota prece. Uzticibas nebus nekad. Katru reizi kad bus 4 gadu jub. 4.5 utt, vinam visu laiku prata bus vai gadijuma neesi atkal svetku diena ar kadu pargulejusi ai ari kada cita strida karstuma to atgadinas.
Tev nav tiesibas uzkraut uz viņa pleciem vel savus sudus.
Vajadzeja turet muti ciet un tikt galā pasai.
31.01.2019 23:16 |
 
Reitings 34
Reģ: 17.10.2018
Nu laikam jau jāsāk ar to, ka es kā puisis nepiecirstu meitenei ar kuru kopā strādāju, ja vien pa gaisu nelidotu armora bultas un nebūtu spēcīgas abpusējas simpātijas.
Protams es nezinu cik stipri Tevi puisis mīl, bet es stipri šaubos vai es viņa vietā atgrieztos.Neuzticētos vairāk.Visticamāk pateiktos par kopā pavadīto laiku un vienotos par dienu, kad varu savākt mantas.
Bet nu jebkurā gadījumā cerams, ka viss būs labi!
31.01.2019 23:57 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Muļķe jau nu gan viņa nav - cilvēki ir dažàdi, ne visi var savas savārītās ziepes tā vienkārši norakstīt un izlikties otra priekšā, ka viss OK. Ja tas nāktu gaismā, tad vajadzētu vēl prast labi melot - ne visi to var vai grib. Autore tēmas sākumā teica, ka neteikšana viņu sagrauzīs no iekšas, un otrs arī nav idiots. Nu, neprot/negrib visi izlikties, īpaši jau attiecībās. Un par to ko gribētu otra puse- labāk zināt vai nezināt - tas arī ir atkarīgs no cilvēka, ja viens labāk nezinātu, tas nenozīmē, ka otrs jūtas tieši tā pat. Kod kurā pirkstā gribi, visi sāp.
31.01.2019 23:58 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka nesaki. Tā ir tava problēma nevis viņa. Tieci pati galā, norij to visu un pārdzîvo. Ja viņam stāstīsi, novelsi visu viņam virsū. Pārdzīvos viņš un iespējams arī pametīs. Kam tas ir izdevīgi?!
02.02.2019 17:23 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Es tikko biju komandējumā uz somiju ar kolēģi.Tagad atliek cerēt, ka tu neesi viņa sieva.:-D:-D:-D
17.03.2019 00:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits