Teikt vai neteikt

 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Sveikas
Sanāca diezgan liela problēma. :(
Man ir puisis jau vairāk kā 3 gadus, mīlam viens otru, cienām, mazliet arī pakasamies par sīkumiem, bet nekā tāda nopietna, lai rastos tas par ko stāstīšu.
Pirms pusgada sāku strādāt uzņēmumā, kur ar laiku mans priekšnieks sāka izrādīt simpātijas pret mani. Tas šķita diezgan neprofesionāli no viņa puses, sūtīja ziedus, kartiņas, aicināja uz vakariņām utt.
Pirms dažām dienām ar puisi sakasījos, ka viņam jābrauc nedēļas komandējumā uz Somiju, tajā laikā mums bija ieplānota atpūta divatā, jo ir mūsu 3 ar pus gadu jubileja. Viņš to nekādā gadījumā nedrīkstēja atcelt. Biju ļoti sacerējusies un čuš, nekā. Nav tā ka viņam ļoti bieži kaut kur jābrauc, bet tagad tā patrāpījās.
Diezgan pārdzīvoju, kaut gan īsti iemesls tam nebija, jo varējām jau vēlāk nosvinēt.
Aizgāju uz darbu diezgan škrobīga, kur mans priekšnieks atkal priekšā. Nezinu kas notika ar mani, bet ļāvos aicinājumam, gribēju ieriebt vai vēl nezko savam puisim. Piekritu aiziet vakariņās ar priekšnieku. Tad nezināju, ka tik ļoti to nožēlošu vēlāk. (s)
Vakara gaitā iespējams par daudz iedzēru vīnu un piekritu doties pie viņa uz mājām, (viņš 9 gadus vecāks). Un tad jau varat nojaust kas notika tālāk.
Tagad visu šo rakstu raudot, un apzinos ka šis ir uz mani un jūtos nenormāli vainīga. Man nav ne jausmas kā visu varu par labu vērst. Pret priekšnieku man simpātiju nav, īsti neko nejūtu pret viņu.
Vai jums tā ir gadījies, ja ne vismaz domas uz brīdi?
Šodien mans puisis ielidos un nezinu ko darīt. Teikt viņam vai neteikt, ja pateikšu nezinu vai spēšu viņam acīs skatīties, ja neteikšu tas mani sagrauzīs no iekšas.
Lūdzu palīdziet!
30.01.2019 09:57 |
 
Reitings 9
Reģ: 09.07.2018
Būs labi visiem attiecībās pienāk krīze, tas vai to pārvarēsiet bus attiecīgs no jums pašiem. Nekas šajā dzīvē nenotiek bez iemesla!

Par kādu krīzi Tu šeit runā? Sieviete vienkārši izdomāja, ka varētu nolaist ar citu pret kuru nav simpātijas, tā nav krīze.
Un tās brīnišķīgās būtnes, kas ieteica noklusēt to - Jūs var iedalīt tādā pašā kategorijā kā autori.
30.01.2019 13:18 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Izskatās, ka tev jāmeklē jauns darbs

Nevis jāmeklē jauns darbs, bet jāpieprasa algas pielikums.
30.01.2019 13:36 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Uj, stāsts kā dzīve var apgriezties kājām gaisā vien dažās dienās.
Bijis, bijis, kas būs to redzēs talāk, neesi ne pirmā, ne pēdējā, kas tā ir rīkojusies. Vismaz godīgi varēji atzīties.
Pretīgi lasīt par priekšnieku, tagad tāda kā tendence (it īpaši iepazīšanās portālos), ka vīrieši meklē maziņās, pat apzināti norāda mazāk gadus. Cenšas atgriezties jaunībā, netiekas ar sava vecuma sievietēm.
30.01.2019 13:42 |
 
Reitings 21
Reģ: 04.08.2018
Šeit vispār liekas, ka autorei ir pilnīgs čau
30.01.2019 14:04 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Labi, ka pateici, puisis patiesību bija pelnījis zināt. Tagad Tev jācer, ka viņam pietiks spēka un mīlestības Tev piedot to.
Bet es pareizi sapratu, puisis bija prom jau nedēļu, šodien viņš atgriezās, bet pārgulēji ar priekšnieku Tu vakar? Tad visu nedēļu Tu gruzijies un pēdējā vakarā viņam “ieriebi”?
30.01.2019 14:11 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Neteikt puisim un iet prom no darba.
30.01.2019 14:49 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Marchels - acīmredzot kaut kāda krīze iešēji jau autorei bija. Nejau vienā dienā var izdomāt nolaist pa kreisi. Ja attiecības būtu pilnīgi veselīgas nekas tāds nenotiktu ;) Priekšnieks uzķēra īsto momentu un jauna, naiva meitene uz to iekrita!
30.01.2019 15:09 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Emely Tagad priekšnieks ir pats sliktākais personāžs šajā stāstā? :-D
Šis jau ir tieši tas variants, kad vienas dienas laikā izdomā un pārguļ ar citu.
30.01.2019 15:24 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Žetons puisim par tik adekvātu reakciju. Cerams, pietiks gudrības atrast sev atbilstošu partneri.
30.01.2019 15:25 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
DP-WW nē, es priekšnieku neaizstaavu, bet man gan vienmer licies, ka visvainigais jau vienmer ir tas kursh nolaiž pa kreisi nevis tas kursh mēģina kādu savaldzināt :-P
30.01.2019 15:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Emely Lai jau tā būtu. :D
Priekšnieks uzķēra īsto momentu un jauna, naiva meitene uz to iekrita!

Tikai tā izteicis, it kā ļaunais priekšnieks zināja visu par autores attiecībām, krīzēm, drāmiņām un sāpītēm, un gaidīja, kad tad viņa beidzot paliks viena:-D Reāli priekšniekam patika meitene, izrādīja uzmanību, viņa piekrita satikties, nošpiļījās un vēl uz darbu neatnāca. Viss :-D
30.01.2019 15:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tev bij' plānots nosvinēt 3 .ar pus gadu jubileju,bet tikai tādēļ ka draugam bij' jābrauc darba komandējumā,Tu nolēmi ieriebt pārgulot ar savu priekšnieku? Interesanti maz vai priekšnieks būs priecīgs, zinot ka pārguleji ar viņu tikai tādēļ ka biji dusmīga , aizvainota uz savu draugu? Vēl interesanti vai pašam priekšniekam nav attiecības? Varbūt viņš ir tāds pēc dabas, ar katru kura patīk cenšas savaldzināt:-|. Un protams par draugu, vismaz labi,ka biji tik drosmīga un spēji pateikt ko savas aizvainotibas dēļ esi sastrādājusi! Tagad jau no drauga ir atkarīgs kas būs, jo ko tādu ir grūti piedot un katru reizi kā draugs ne tā ko izdarīs viņam būs jādomā vai tik šoreiz arī neizkries pie kāda no priekšniekiem un atkal nekaps gultā.
30.01.2019 16:45 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Pēc autores es sapratu, ka priekšnieks bijis neatlaidīgs jau kādu laiku izrādot uzmanību..re, neatlaidība atmaksājās [:-D:-P:-P
30.01.2019 16:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet sakasijies ar viņu pirms pāris dienām..ka pati raksti...tad ka brauciens ir uz nedēļu. Tad raksti ka šodien jau atpakaļ....man vnk liekas kārtējā izdomātā problēma :D
30.01.2019 16:52 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pēc autores es sapratu, ka priekšnieks bijis neatlaidīgs jau kādu laiku izrādot uzmanību..re, neatlaidība atmaksājās

Un ja tieši tādas naivas meitenes viņš tieši ķer uz muļķi? Kas zin varbūt viņam vesels saraksts ar tādām kā autore?:-O
30.01.2019 16:54 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Nu autorei varbūt vieglāk palika, ka izstāstīja, bet kā vīrietim?
Man vajadzēja ļoti ilgu laiku, gadus, lai beigtu analizēt, kas nogāja greizi, beigtu vainot sevi un izdzīvotos no kompleksiem, kurus man atstāja bijušais, pārguļot ar citu un pēc tam godīgi atzīstoties. Es viņam nepiedevu, bet to, ko man tā patiesība nodarīja - goda vārds, labāk nebūtu stāstījis. Tas ne tikai ietekmē pašu cilvēku, bet arī turpmākās attiecības. Ja cilvēks ir bijis tik egoistisks un tajā brīdī nav spējis domāt ar galvu, bet kājstarpi, tad lai tur muti ciet un netēlo svēto govi apklusinot savu sirdsapziņu. Tas ir liekulīgi. Ja nespēj ar to sadzīvot, tad var vienkārši izšķirties, bet uzgrūst otram savu sūdu vezumu un tad labsajūtā nopūsties... Nezinu, man tas liekas pārāk nežēlīgi.
30.01.2019 16:58 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tev ir (bija) tiešām lielisks puisis. No viņa pļauku un šķiršanos būtu pelnījusi, bet viņš vēl apžēlojas. Nu, labi arī tā.
Visticamāk šis incidents vai nu jūs satuvinās uz visiem laikiem, ja tava mīlestība ir tiešām patiesa, vai nu salabsiet taču atkal tev drīz vien "paslīdēs kāja", vai arī viņš būs ar pietiekamu pašcieņu apveltīts puisis un atradīs meiteni, kura patiešām novērtē un ciena.
Zini, grūti ir noticēt Taviem vārdiem
, mīlam viens otru, cienām,
. Uz puisi - jā, to var attiecināt. Uz Tevi - nē.
No pieredzes saku - esmu turējusies pretī kārdinājumiem, uzveikusi šos "dēmonus" sevī, sakārtojot savas domas. Vienkārši - ja mīl, tad nesāpina. Ja mīl, tad nav spējīgs nodarīt pāri, jo būtu žēl noraudzīties uz mīļoto ciešam
30.01.2019 17:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Es sapratu jau ko esmu nodarījusi... Zvanīt viņam nevaru, jo tā viņš lūdza. Vismaz tik daudz mēģināšu cienīt viņa vēlmes.
30.01.2019 17:28 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Deidamia, man bija vērtīgi izlasīt Tavu komentāru, jo es nekad nebiju uz to lietu skatījusies no tādas puses. Vienmēr esmu domājusi, ka krāpējs nedrīkst noklusēt to faktu, jo otram ir jādod tiesības zināt, ar ko viņš patiesībā satiekas. Bet, ja Tev būtu jāizvēlas no divām situācijām, kurai Tu dotu priekšroku? - tam, kas notika ar Tevi (atzinās un jūs izšķīrāties), vai tam, ka puisis to būtu noklusējis, un Tu ar viņu turpinātu attiecības, nezinot, ka viņš guļ ar citu?
30.01.2019 17:37 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
elizabete22, bet kā Tev darbā viss beidzās? Tā arī nosēdēji visu dienu, ignorējot priekšnieku?
30.01.2019 17:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits