Teikt vai neteikt

 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Sveikas
Sanāca diezgan liela problēma. :(
Man ir puisis jau vairāk kā 3 gadus, mīlam viens otru, cienām, mazliet arī pakasamies par sīkumiem, bet nekā tāda nopietna, lai rastos tas par ko stāstīšu.
Pirms pusgada sāku strādāt uzņēmumā, kur ar laiku mans priekšnieks sāka izrādīt simpātijas pret mani. Tas šķita diezgan neprofesionāli no viņa puses, sūtīja ziedus, kartiņas, aicināja uz vakariņām utt.
Pirms dažām dienām ar puisi sakasījos, ka viņam jābrauc nedēļas komandējumā uz Somiju, tajā laikā mums bija ieplānota atpūta divatā, jo ir mūsu 3 ar pus gadu jubileja. Viņš to nekādā gadījumā nedrīkstēja atcelt. Biju ļoti sacerējusies un čuš, nekā. Nav tā ka viņam ļoti bieži kaut kur jābrauc, bet tagad tā patrāpījās.
Diezgan pārdzīvoju, kaut gan īsti iemesls tam nebija, jo varējām jau vēlāk nosvinēt.
Aizgāju uz darbu diezgan škrobīga, kur mans priekšnieks atkal priekšā. Nezinu kas notika ar mani, bet ļāvos aicinājumam, gribēju ieriebt vai vēl nezko savam puisim. Piekritu aiziet vakariņās ar priekšnieku. Tad nezināju, ka tik ļoti to nožēlošu vēlāk. (s)
Vakara gaitā iespējams par daudz iedzēru vīnu un piekritu doties pie viņa uz mājām, (viņš 9 gadus vecāks). Un tad jau varat nojaust kas notika tālāk.
Tagad visu šo rakstu raudot, un apzinos ka šis ir uz mani un jūtos nenormāli vainīga. Man nav ne jausmas kā visu varu par labu vērst. Pret priekšnieku man simpātiju nav, īsti neko nejūtu pret viņu.
Vai jums tā ir gadījies, ja ne vismaz domas uz brīdi?
Šodien mans puisis ielidos un nezinu ko darīt. Teikt viņam vai neteikt, ja pateikšu nezinu vai spēšu viņam acīs skatīties, ja neteikšu tas mani sagrauzīs no iekšas.
Lūdzu palīdziet!
30.01.2019 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es nesaku,ka meičai jāglauda galviņa, bet vai die...:-D dubultmorāle. Kamēr vecim laist pa kreisi, that's fine , viss bumbās, tomēr instinkti, piedzērās, nekontrolēja savu vīniju, bet šeit redzi autore esot vaļiga
Nav adresēts nevienam konrēti, bet tas ir tāds vibes, kas te mēdz uzpeldēt foruma, kas baigi iecirties atmiņā.:-D
30.01.2019 11:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izklausās, ka Tu pati zini, ka esi pamatīgi un neatgriezeniski ‘sačakarējusi’ gan attiecības ar puisi, gan darba attiecības ar priekšnieku. No darba prom es personīgi uzreiz neskrietu, bet puisim pateiktu, jo a) nav godīgi pret viņu noklusēt, īpaši, ja viņam uzticība ir svarīga - sanāk tāda kā viņa muļķošana; b) ir cilvēki, kuri var nokrāpt un mierīgu sirdi dzīvot tālāk, Tu neizklausies pēc vienas no viņiem - agrāk vai bēlāk iespējams salūzīsi. Tava puiša ir reāli žēl, izrunājies, dod viņam laiku šo ‘sagremot’, bet rèķinies, pat, ja viņš piedos, attiecības ir jau pamatīgi negatīvi ietekmētas.
30.01.2019 11:09 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ja jūties draņķīgi un vēlies sajusties vēl draņķīgāk kā pasaules niecība un zemāka par zemi - droši, ieej Cosmo un ieraksti savu problēmu šeit. :-D
Par to, vai teikt vai neteikt - tas uz Tevis pašas paliek, bet pirms tam nomierinies, jo nevajag pieņemt lēmumus tādu emociju iespaidā. Par darbu - ieteiktu iet projām, jo diez vai spēsi tam stāvēt pāri un nejusties tur slikti.
30.01.2019 11:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un kurš attaisno vīrieti? Manuprāt, uzticībai nav sakara ar dzimumu.
30.01.2019 11:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Žēl puiša...draudzene kkāda nelīdzsvarota pajole, jācel tracis dēļ darba komandējuma. 3.5 gadi....kurš vispār ko tādu svin??? Un vēl stresot par to ka nesanāca wtf vienkārši, jau pirmais signāls ka tev visi nav mājās.
Tad par to visu, kas pat reāli nav problēma, gribas ieriebt tam ko "mīli". Otrs signāls ka neesi īsti normāla. Un beigu beigās pārgulēt ar citu jo draugs aizbrauca komandējuma un tu gribi ieriebt.....te vispār nekas nav normāli, laid to nabaga puisi prom no tāda murga kā tu.
30.01.2019 11:17 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Oi nu visas te uzreiz klūp virsū! Es nevienu gan neaizstāvu, rīcība muļķīga, BET skaidrs, ka meitene jauna un nepieredzējusi. Iespējams šīs ir viņas pirmās attiecības un pretī stāvošais priekšnieks ir pieaudzis vīrietis (labo, ja kļudos) kas ar kaut kādu šarmu un pieredzi uzķēra meiteni uz āķa..noķēra īsto brīdi tā teikt. Nu gadās! Tā tagad paliek tava pieredze, cerams arī mācība uz mūžu!
To vai tev to teikt vai nē, tiešām apsver jau tad, kad emocijas būs noklusušas. Izrunā sākumā šo situāciju ar savu priekšnieku, un rīkojies tālāk. Iespējams, maini darbu, jo šķiet, ka tu tiešām tam pāri nespēsi stāvēt. ;-)
30.01.2019 11:20 |
 
Reitings 17130
Reģ: 27.11.2018
Uz šitā fona es sajutos pavisam neriebīga:-D riebt parguļot ar citu, jo pusism nebrīvas izvelēs rezultatā jābrauc strādat un nevar nosvinēt cik tur to mēnešu gadadienu...
Man liekas tu māni sevi, ja tev boss būtu pilnība vienaldzīgs boss, tad diez vai tu spetu vinu pargulēt un vai esi godīga ar sevi, ka vairak neatkartotos tada situacija, īpasi ja draugs aizvainos ar ko nopietnaku? Un šaubos, ka arī tavs boss doma, ka tas ir tikai vienreizejs pasakums.
30.01.2019 11:23 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Šis ir koks ar diviem galiem. Atkarīgs kā izspēlējas kopumā. Ja mana otra pusīte tā izdarītu, tas nekad vairs neatkārtotos un es NEKAD neuzzinātu, es labāk dzīvotu nezinot. Jo piedot nevarētu un sāpētu pēc velna. Ja nepateiktu un es uzzinātu, sāpētu tāpat. Bet man kopumā liekas, ka šādās situācijās īstie vienkārši nav kopā un labāk izbeigt muļķoties. Nesaprotu cilvēkus, kas izspēlē Rosu no draugiem un guļ ar citiem aiz spītības kaut mīl partneri. Bērnudārzs...
30.01.2019 11:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Man vienkārši gribas uzšaut, un viss :-D:-D Pārējo jau šeit pateica komentāros. Tādai rīcībai nav attaisnojuma, neatkarīgi no dzimuma.
30.01.2019 11:55 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man krāpšana liekas nepatīkama rīcība, neatkarīgi no dzimuma. Protams, tas nenozīmē, ka cilvēks ir briesmonis, un, ticu, ka dzīvē visādi var gadīties, bet ko teikt - “Ir OK krāpt otru pusi, nekreņķējies”? Varētu teikt - “cilvēkiem gadās, nesaki neko”, bet, manuprāt, tā nav godīga rīcība attiecībā pret otru, tāpēc tas nebūs mans ieteikums. Būs cilvēki, kuri izvēlētos neko nezināt, vai uzskata to par labāko risinājumu - viņi iespējams arī ieteiktu neteikšanu -fair enough.
30.01.2019 12:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Bija mums saruna tikko.
Viņš atnāca priecīgs ar ziediem un dāvaniņu, tajā brīdī sāku justies vēl draņķīgāk.
Teicu, ka man kaut kas jāpasaka. Kad sāku viņš neko nedarīja, vienkārši stāvēja mierīgi un skatījās tālumā, viņa acīs tukšums, es nevarēju noturēties un sāku raudāt. Kad beidzu visu paskaidrot, teicu lai kaut ko saka. Vienīgais ko atbildēja, nezināja ka šāda jubileja tik daudz nozīmē un jautāja vai vairs tā nedarīšot? Uz to atbildēju, ka noteikti nē un traki to nožēloju, un esmu gatava meklēt citu darbu.
Neko vairāk neatbildēja un jautāja vai došu kādu laiku pārdomām. Teica, lai pāris dienas nezvanot viņam, paņēma dažas mantas, noskūpstīja un aizbrauca.
Tagad nezinu ko iesākt. Gaidīšu. Ja arī viņš vēlēsies turpināt, nezinu vai jutīs to pašu ko iepriekš pret mani, un pati arī nejutīšos kā mīlošā, uzticīgā draudzene, jo to statusu nu esmu zaudējusi viņa acīs.
Nekad nebiju domājusi, ka es tā izdarīšu kādam citam.
30.01.2019 12:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Elizabete2, manuprāt, Tava rīcība bija atbildīga un godīga attiecībā pret puisi, esot atklātai.
30.01.2019 12:11 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Elizabete
Nu mēs nevaram zināt par citiem cilvēkiem. Citi svin mēnesi kopā būšanu, citi svin pat nedēļu. Katram ir sava izpratne par svarīgumu. Acīmredzot autorei daudz nozīmē šie "svētki". Sāpīte, dusmiņa un škrobīte, viss kopā izraisīja doto situāciju.
Autore, tev būs laba mācība, ka vispirms ir jādomā ar galvu un tad jārīkojas nevis otrādāk. Pabūt vienai nedēļu nav nekāds pasaules gals. Galu galā kāpēc neapsvēri domu nosvinēt kad puisis atbrauktu? Vai tad savas dzimšanas dienas arī svini tajā pašā, konkrētajā dienā, ja teiksim iekrīt pirmdienā?
Par to, ka izstāstiji, es arī tāpat darītu, jo tas pēc tam grauztu. Daudz un ilgi.
Bet apsveicu, jums ir iestājies attiecību beigu sākums. ;-)
30.01.2019 12:13 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
O, nu daudz ko paspēji pa 2 dienām:D un vēl pie datora piesēsties un visu to forumā aprakstīt.
30.01.2019 12:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
elizabete22 Prieks, ka Tu viņam visu godīgi pateici.
30.01.2019 12:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Man labāk no gruzdēšanas vienai nepaliek
30.01.2019 12:21 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man vispār liekas ļoti nekompetenta, neprofesionāla un neētiska rīcība no priekšnieka puses šitā pavedināt padoto.
30.01.2019 12:22 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Man labāk no gruzdēšanas vienai nepaliek

Neiedomājies, ka esi to pelnījusi? Varbūt pamokies kādu laiku, un tad sāksi domāt ar galvu.
30.01.2019 12:27 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2016
Es saprotu un esmu to pelnījusi, bet tas bija domāts Carolinn.
30.01.2019 12:44 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Būs labi ;) visiem attiecībās pienāk krīze, tas vai to pārvarēsiet bus attiecīgs no jums pašiem. Nekas šajā dzīvē nenotiek bez iemesla!
30.01.2019 13:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits