Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav kur apsēsties

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Nesaprotu, kāpēc Rīgas dzelzceļa stacijā nav vietas kur apsēsties, ja, piemēram , līdz vilcienam ir jāgaida ilgāks laiks? Vai ja vienkārši esi piekusis, un gribi nedaudz atvilkt elpu. Par veciem cilvēkiem nemaz nerunājot. Tie nieka 8 soliņi ir, bet tie vienmēr ir aizņemti ar bezpajumtniekiem. (t)
Vaitad tas viss tādēļ, lai kafejnīcām lielāks apgrozījums? Galīgi nav padomāts par cilvēku ērtībām.
30.01.2019 01:41 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Jā, es šo arī esmu ievērojusi. Un, ja soliņš ir brīvs, uz viņa negribas sēsties, jo zinu,ka tur parasti bomzis sutinās
30.01.2019 08:43 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Un miskastes jau arī nav,tikai ārā.
30.01.2019 09:02 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Ja taisnība, bet īsti jau arī nebūtu vieta kur tos krēslus ierīkot. Vai arī vienkārši viņi negrib lai cilvēki sēž un viņiem jāuztur tie krēsli.
30.01.2019 09:05 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
MmangOo Nu miskastes ķipa neesot lai nevar bumbu ielikt. Kad biju Itālijā tur arī vienā dzelzceļa stacijā nebija miskastes.
30.01.2019 09:06 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Soliņu tur visticamāk nav tieši tāpēc, lai bezpajumtniekiem nebūtu, kur apmesties un viņi netusētos stacijas telpās. Tā vietā, lai saliktu soliņus uzgaidāmajā telpā un risinātu bezpajumtnieku problēmu citos, efektīvākos veidos, kas reāli to atrisina, nevis tikai ierobežo simptomu. Ir vesela teorija par šo - hostile architecture, rekomendēju palasīt vai vismaz jūtūbē apskatīt kādu video.
30.01.2019 09:09 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Daudzās Eiropas pilsētās mistkastes arī nav uz ielām - tieši mauwi munētā iemesla dēļ.
Par soliņiem nēsmu pārliecināta, jo tajās teizēs, kad bijis jābrauc ar vilcienu - ļoti steidzos :-D tā ka iekāpj vilcienā un durvis aizveras :-D
30.01.2019 11:04 |
 
Reitings 41
Reģ: 03.12.2018
Es jau domāju, ka diskusija par omēm, kuras pilnā sabiedriskajā nosēžas ārmalā. (t)
30.01.2019 11:19 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Innly Pag pag tev, ka jaunam cilvēkam pēc pilnas darba dienas maksājot 1.15 par braucienu, pietiek nekaunības gribēt apsēsties, kamēr veca ome, kas neko nemaksā aizņem divas vietas un brauc laika posmā no 17-19 uz veikalu? (sarkasms)
Jap tā ir problēma, ja rēķina ka 60 procenti sabiedriskā transporta izmantotāju ir ar braukšanas maksas atvieglojumiem. Manuprāt pensionāri varētu braukt bez maksas laika posmā no 11-16 un pēc tā laika maksāt vismaz simboliskus 30 centus, kā to dara studenti.
30.01.2019 11:36 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Runājot par sabiedrisko.. man nu tieši liekas, lai jau nabaga pensionāri sēž un brauc. Vispār nesaprotu šo necieņu pret veciem cilvēkiem. Pamēģinat paši nodzīvot līdz cienījamam vecumam, sadzīvot ar visādām hroniskām saslimšanām un sāpēm, kas ir neizbēgams vecumā :-D un tad darbspējīgā vecuma cilvēki vēl jūs noliks tā, ka slikti paliek :-D tieši uzskatu, ka studenti varētu braukt arī dārgāk.
30.01.2019 11:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Neredzu problēmu veselam, jaunam, darbspējīgam cilvēkam samaksāt par pakalpojumu nepieciešamo summu un mazliet pastāvēt. Nekur nav teikts, ka maksā par sēdvietu. Maksa tiek noteikta par pakalpojuma izmantošanu. Sēdēt vai izrādīt cieņu un palaist, kādu, kam tas nepieciešamāks - tas jau uz jūsu sirdsapziņas :-D starpcitu, nevienā citā valstī neesmu redzējusi šādu necieņu pret vecajiem. Runa neiet tikai par palaišanu apsēsties, bet vispār kopumā. Jā, šeit Latvijā pensionāru ir īpatsvars ir ļoti liels, bet, ko darīt? Varat vien cerēt, ka nākamās paaudzes nebūs vēl pretīgākas pret jums :-D
30.01.2019 11:59 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
NuKo Mani uzskati ir tādi ka ja neesi neko sava mūža laikā iekrājis vai nopircis tā nu ir tava darīšana, sabiedrība par to nav atbildīga. Lai jau viņi brauc, bet ne tādos laikos kad cilvēki brauc no vai uz darba. Kas tad viņiem tās pensijas maksā, ja ne mani nodokļi un kas viņiem to braucienu apmaksā arī mani nodokļi. Cieņa man ir, bet pret tādiem kas izturas ar cieņu pret mani, nevis noliek savu pakaļu un vēl savu ķešu uz sola, kā arī tie kuri nav tik hrniski slimi, kad vajag ielekt transportā pilnā ātrumā. Nu ja tā skatās vispārīgi tad pilna laika studentam nevajadzētu būt nekādiem ienākumiem un par ko viņam to biļeti samaksāt? Protams ja strādā tad citādāk.
Kādreiz esi braukusi 4 tramvajā? It īpašu kur kāpj pie centrāltirgus iekšā? Tur vispār tie cilvēki ir mežoņi.
30.01.2019 12:02 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Stacijā, okei, misenes ēkā var nelikt, bet uz ielām? Gribēs, teroristi nav nedz nabagi nedz tik glupi lai iztiktu tikai ar misenēm. Paraugvalstīs, kur viss vissiraizliegts, viņi tāpat tiek pie automātiem, kamēr parastajiem mirstīgajiem viena idiotu zeme gribēja apkarot virtuves nažu iegādi veikalos!
Studenti, tas pilnais laiks skaitās vismaz 20h lekciju/KD/PD nedēļā ūnuškā un pārējās 20h vēlams veltīt mācībām patstāvīgi. Attiecīgi, tu vari vai nu zubrīties reāli 60 h nedēļā, sēdēt teicamniekos vai nereti zubrīties tikai 30 h nedēļā un kautko piestrādāt.
Wrong, labs, tas neattiecas uz palaišanu apsēsties, bet citā nozīmē, veca daudzkur tu skaitīsies jau 35 - 40 gados.
Te drīzāk visādi j*j tos jauniešus, čakarējot viņiem mozgas. Gribi redzēt sliktos jauniešus, aizbrauc uz pīteri tūrismā un pastaigā vakaros pa kvartāliem, maskačka vienos naktī tad liksies dievkalpojums baznīcā.:-P
30.01.2019 12:22 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Mauwi, ak.. nodokļus maksā visur un loģiski, ka valsts tiek uzturēta no nodokļu maksātāja kabatas. Šo tēmu labāk nesākt ;-) izklausies pēc kārtējā dusmīgā un mūžam neapmierinātā jaunieša :-D Vai drīkst vaicāt, no kurienes tev šāda attieksme?
Nedrīkst salīdzināt pensionārus ar niecīgajām pensijām un studentus labākajā vecumā. Arī apņēmīgākie pilna laika teicamnieki ir spējīgi nopelnīt labai dzīvei. Lielākā daļa nestrādājošo studentu ir tie slinkākie.
Un es domāju vajag arī mazliet “piezemēties” ar saviem izteikumiem par to, ka, ja nav nopelnījis, tad nav pelnījis.
30.01.2019 12:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
starpcitu, nevienā citā valstī neesmu redzējusi šādu necieņu pret vecajiem.

Man jau šķiet, ka ļoti daudzās valstīs vecie arī neizturas tik nekaunīgi un brīžiem pat rupji. :D
Esmu pati piedzīvojusi un arī no malas redzējusi situācijas, kad pensionāri pilnīgi nepamatoti sāk kaut ko braukt virsū un pieprasīt nezin ko, jo viņi tā grib (piemēram, pustukšā tramvajā tieši manu vietu). Nē, nu, ok, prieks, ka cilvēks iekšēji jūtas kā Betmens :-D
30.01.2019 12:35 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Viena pagale nedeg ;-) un neaizmirsīsim, ka Latvijā pensionāru stāvoklis ir visai bēdīgs. Ne tikai ekonomiskā ziņā, bet arī apmierinātībā ar dzīvi. Un tas ir loģiski, ka, ja nav kur izgāzt savas dusmas citur, tad to darīs, kur vien pagādās. Domāju, ka mums, saprātīgajiem cilvēkiem, to būtu jāapzinās un nav jābauro par to, cik slikti izturas pret mums. ;-)
30.01.2019 12:46 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
NuKo, Tu domā, ka 100% visi jaunieši ir pilnībā veseli? Nāksies apbēdināt, jo tā nepavisam nav. Ja man ir iespēja, labprāt transportā apsēžos, ja nē, tad neko, stāvu kājās līdz brīdim, kad man vnk jāizkāpj un jāsagaida nākamais transports, lai varētu turpināt ceļu.
30.01.2019 12:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Viena pagale nedeg

Godīgi sakot, deg gan. Vismaz tajā situācijā, kad ome pieskrēja pie manis un sāka baurot, lai laižu sēsties savā vietā, kamēr apkārt bija pilns citu brīvu vietu. Kad norādīju, ka ir taču citas brīvas vietas, viņa sāka kliegt pa visu tramvaju, ka grib sēdēt tur, kur sēžu es, un ne citur. Un kur tad šajā situācijā mana vaina? Tā, ka es uzreiz nepielecu kājās, redzot iekāpjam pensionāru? :-D
un neaizmirsīsim, ka Latvijā pensionāru stāvoklis ir visai bēdīgs. Ne tikai ekonomiskā ziņā, bet arī apmierinātībā ar dzīvi. Un tas ir loģiski, ka, ja nav kur izgāzt savas dusmas citur, tad to darīs, kur vien pagādās.

Jā, taisnība, bet to arī nevar uz visiem attiecināt. Pat, ja daudziem emocionālais un finansiālais stāvoklis ir slikts, neuzskatu, ka viņiem ir tiesības to izgāzt uz mani, un man par to būtu jājūtas vainīgai.
Domāju, ka mums, saprātīgajiem cilvēkiem, to būtu jāapzinās un nav jābauro par to, cik slikti izturas pret mums.

Tu pensionāros nepieskaiti pie saprātīgiem cilvēkiem? :-D
30.01.2019 12:55 |
 
Reitings 41
Reģ: 03.12.2018
Mauwi kāds par maksu, kā tad Ušakovs dabūs pensionāru atbalstu. :o
NuKo - a kur loģika stāvēt un spaidīties, ja ir brīvas vietas? Tikai tām brīvajām vietām priekšā princeses.
30.01.2019 13:01 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Jo Rīgā nekas nav pielāgots cilvēku vajadzībām un ērtībām.
30.01.2019 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits