labākais rajons dzīvošanai

 
Reitings 31
Reģ: 07.05.2016
Sveikas!
Kurš varētu būt labākais rajons dzīvošanai?
Centrs, Mežaparks, varbūt Jūrmala?
27.01.2019 01:09 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ak jel, dzimumnoziegumu grafiks. tie būtu uz ielas? citādi kāda nozīme...
27.01.2019 21:28 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Zinas tante, tāpēc tajā kartē ir arī Grīziņkalns, lai gan tas rajons man patīk. :-D Nedomāju, ka mājās sēdošie it kā "kārtīgie" pilsoņi un viņu radinieki un draugi Mežaparkā ir daudzkārt maucīgāki nekā Bolderājā.
27.01.2019 21:42 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bāc, tikko Dārziņos skatījos lepnu 3stāvu privātmāju. tagad nu pārdomāju.
27.01.2019 21:50 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Lepnu 17m2 vasaras dārza būdu Dārziņos. :-D AR TAPETĒM UN JOTUL.
27.01.2019 21:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Agrāk dzīvoju Mežaparkā pruvātmāju rajomnā - nebija ne vainas.
Vienīgi nepatika iekļūšana un izkļūšana no Mežaparka itsevišķi sastrēgumu stundās. Baigi bija jāplāno izbraukšanas laiki ( minūte/minūtē ) lai neuzrautos uz vilcieniem. Ar pārtikas veikaliem arī čābīgi :-D
Vēl čābīgāks rajons ir Vecāķi ( arī esmu dzīvojusi ) - viens ceļš iekšā un normālu pārtikas veikalu tuvumā nav. Protams abos rajonos rubējis veikalos var kafiju un pienu.
Abos rajonos protams ir miers un klusums kamēr nesākas brīvdienas vai koncerti, tad mājās tikt nevar.
Man no rajoniem patika Dārzciems ( dzīvoju dzīvoklī € - protams ja ir mašīna.
Studiju periodā patika centrs. Dzīvoju E.B. Upīša ielas rajonā - viss tuvu un ērtā satiksme. Atceros kā priecājos par Mildas tirdziņa atvēršanu - no dzīvokļa kaut čībās ej :-D
27.01.2019 21:57 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Man nāk smiekli par forumiem.
Žurnālistika, ideju kustības? Aizdomīgi, ka interesējot tikai dzimumnieziegumi, pie tam bez atšķirības uz ielas vai onka savu pameitu dzīvoklī...
Reālus cilvēkus vispirms interesē noziegumi uz ielas! Visvairāk gopstops, t.i, cik aplaupīšanu uz ielas utml.
27.01.2019 22:03 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Pati dzīvoju klusajā centrā, bet labprāt dzīvotu arī Mežaparkā.
27.01.2019 22:04 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tas kas man nepatika Mežaparkā un Vecāķos, ka ārpus šiem rajoniem atpūsties pie dabas negribējās braukt.
27.01.2019 22:08 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Ja grib klusu vietu tad ieteiktu Mežciema kas ir Gaiļezera pusē. Tur veikali tuvu uz centru sanāk savas 30 min ar mašīnu.
Pašai patīk dzīvot Maskačka, bet tajā kas ir centra pusē nevis tālajā pie Ķengaraga . Nav tāds standarta daudzstāvu māju rajons kā Purvciems vai Imanta. Dzīvoju šeit jau 8 gadus un nekas slikts ar mani nav noticis. Protams gadās sastapt savā veida cilvēkus bet tādi ir visur.
28.01.2019 08:45 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ja cilvēks galīgi jauns, vēl negrib ļaut sev kāpt uz galvas, savulaik bija grūti, ja Slikta vieta un negribējās kā 100% botāniķei vai botāniķim dzīvot.
Viereiz salecos ar tautiņu sliktā kvartālā, vēl nerātnie gadi bija vlastī un sanāca lielais bazars, nu kad tie ap 30 veči ieraudzīja otru baru ap 85 - 90, tad nekāda agresija vairs nebij manāma, kopā ar viņu pahanu divatā vien aizbraucām uz kafejužņiku pabazarēt, īstenībā norm cilvēks. Neviens tuvāk par 3 metri vairs nenāca, neko neteica, iestājās komforts kā debesmanna un par baltu velti. Tagad jau gadus 14 tādu " prieku " Baltijā nenotiek.
28.01.2019 10:03 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Dārziņi nepavisam nav slikts rajons ar nekādiem dzimumnoziegumiem tur ikdienā neviens nesaskaras(20 gadu pieredze). Ļoti dīvaina statistika ja nekur centra pusē nav vispār nekad reģistrēts. Izskatās safabricēti dati.
No labākajiem rajoniem es ieteiktu āgenskalnu, mežparku un dārziņus. Pēdējie divi tikai ja ir auto.
28.01.2019 21:00 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Pati esmu dzīvojusi Vecrīgā, klusajā centrā (elizabetes/antonijas rajons) un Klīversalā. Man ļoti patīk Klīversala, Zolitūde liekas diezgan ok drošības un infrastruktūras ziņā, kā arī tuvu Jūrmalai, kas man kā jūrmalniecei ir svarīgi. No Juglas būtu apgrūtinoši kratīties. Ja pirkšu dzīvokli, tad noteikti Klīversalā vai Zolitūdē.
28.01.2019 21:50 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Grūti pateikt, ka jebkur Rīgā būtu laba dzīvesvieta. Var būt Āgenskalnā, Mežaparka privātmājās, Ķīpsalā, Bieriņos, klusajā centrā, ja nav blakus sovokiem, bet kopumā pilsēta ir visai nepatīkama, skatoties uz potenciālajiem kaimiņiem, tādēļ, ja budžets ir ierobežots šā vai tā nāksies iet uz kompromisiem.
Visos sliktajos un labajos rajonos ir sliktākas un labākas vietas, kur var dzīvot. Zinu cilvēkus, kas dzīvo Bolderājā un brauc strādāt uz Imantu, jo tā ir lētāk. Zinu arī no Maskačkas, kas vispār nesūdzas par apkārtni un zinu, kas priecājas par Ķengaragu, pie Daugavas. Arī Sarkandaugavā, Čiekurkalnā, Juglā ir vietas, kur var visai normāli dzīvot, bet alkonauti tomēr būs atrodami konkrētā kvartālā. :-)
Tāpat bieži Rīgā zeme zem dzīvokļu ēkām( pratiski viss Čiekurkalns un ne tikai) ir privatizēta un tādēļ tāds īpašums ir neizdevīgs iegādē, jo nav paredzamas izmaksas, bet skaidrs tik tas, ka tas ir dārgāk kā pašam maksāt nekustamā īpašuma nodokli.
Bet tā laba vieta ir vistuvāk darbam, lai var aiziet ar kājām, lai blakus veikals. Dzīvoklis var būt 2-3 istabu un māja var atrasties laukos - ar lielākām platībām, blakus latviešu kaimiņiem, kas nedzerstās.
Bet vēl labāk būtu dzīvot Valmierā, Jelgavā vai Tukumā, bet Jūrmala - braukt pa Jūrmalu ir visai nogurdinoši un dzīvot Kauguros būs kas līdzīgs Rīgas mikrorajonam, tad kāda jēga?
Tad vēl paliek pieRīga, kur daudz kur var dzīvot privātmājās. Var būt ne Olainē, bet Jaunolainē jau var. Arī blakus Salaspilij var. Vislabāk Babītes, Mārupes novados.
28.01.2019 23:11 |
 
Reitings 31
Reģ: 07.05.2016
Kāpēc neviena nepiemin Vecrīgu?
06.02.2019 01:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Visos sliktajos un labajos rajonos ir sliktākas un labākas vietas, kur var dzīvot.

Tā arī ir.
Kāpēc neviena nepiemin Vecrīgu?
Trokšņaini, nav kur mašīnu likt, viss dzērāju/ubagu kontingents spieto, tūristu bari.
06.02.2019 06:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Centrā un vietās pie maģistrālajām ielām ir briesmīga gaisa kvalitāte- īpaši vasarās.
Privātmāju rajonos daudz kur nav ietves, ielu apgaismes.
Pārdaugava ir atkarīga no tiltiem- vislielākās problēmas ar sastrēgumiem, jo nevar apbraukt pa alternatīviem maršrutiem (ja vien nav amfībija, ha).
Meži, parki, plašas zaļās zonas ir potenciālas noziegumu vietas, jo kluss, tik vien kā gājēji.
Tirgus tuvums nozīmē lielu bezpajumtnieku un dzērāju īpatsvaru.
Pirms īres/pirkšanas vajag izstaigāt to rajona daļu, kur plānots pirkt- pa dienu, vakarā, brīvdienās, aizbraukt ar sabiedrisko transportu/auto darbdienu vakarā dažādos virzienos. Redzēsi gan rajona publiku, gan sastrēgumu intensitāti.
06.02.2019 06:27 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
kkur santrope vai majami labakais rajons varetu but
06.02.2019 09:26 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Šobrīd dzīvoju Brasā, pie Rīgas Lielajiem kapiem, un man ļoti patīk šī Miera/Hospitāļu ielas apkaime. Ielas gan nav diez ko klusas, bet man ļoti patīk tas, ka centrs ir sasniedzams ar kājām, tāpat arī Mežaparks. Sabiedriskais kursē no visām pusēm, bet tajā pašā laikā ir tāda ļoti patīkama senatnīguma aura.
.
Labprāt dzīvotu arī Teikā, Mežaparkā, Čiekurkalnā, bet negribu zaudēt to sajūtu, ka viss ir rokas stiepiena attālumā.
.
Nemūžam nevēlētos dzīvot Brīvības ielā. Ne centrā, ne VEF rajonā, ne Teikā, ne arī Juglā. Arī tad ne, ja logi būtu uz pagalma pusi. Vasarā tā ir putekļaina elle, un arī troksnis atbaida.
06.02.2019 09:45 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Vecriiga ir interesanta kamer tu vinjaa dziivojis neesi,kad padzivo atri vien tur apniik tur 2-3 gadus cilveks maks imo var nodzivot izdeg peectam,jo tur trokshni nenormali daudz,visi kkko bum bum jaa tas ir interesanti bet nejau nonstopa un visu laiku,es riigu vispar zinu labaak kaa juus nu visu centru,un varu teikt vislabaakaa iespeejamaa vieta riigaa kur dzivot ir barona iela,tur vel tas brugis jaunais uzlikts baigi kaifigi,nu nejau barona iela 1299 bet tur lidz barona centram,klusi mierigi reprezentabli,veikali tuvu,un ja vjg tu vecriga esi pec minutem dazham, barons vispar uzskatu bija baigais malacis ka taadu ielu ,skolaa tas barons ir dzirdeets sanak vinsh tur rakstijis kko un ielas ceelis=malacis!skolaa veel tas tur bija atceros rainis un rainis skapii dzivoja laikam taa tur maacija
06.02.2019 11:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
uj nepareizi pateicu,gribeju teikt ka barons bija baigais malacis ka tadu ielu barona uzcelis,un rainis man ne visai jo tas skapi dzivoja,nu vismaz ta maacija.
06.02.2019 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits