Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības trijatā

 
Reitings 23
Reģ: 30.09.2013
Sveiki!
Sen neesmu šeit ciemojusies, bet šovakar man iedvesma... Atradu kādu 5 gadus vecu forumu par seksu trijatā un pašai sanāca smiekli par maniem uzskatiem "Jā var, bet nekad vairāk neko tādu." :-D
Šovakar vēlējos lūgt Jūsu viedokļus jautājumā- attiecības trijatā. Kādu būtu Jūsu reakcija šāda veida attiecības redzēt publiskajā telpā? Tīri intereses pēc.
Lai būtu skaidrs par ko īsti lūdzu izpausties, šeit būs mans stāsts...
Nesen mums palika 1 gads kopš esam kopā. Mums ir nestandarta attiecības. Esmu es, viņa un vīrietis, kuru mēs abas mīlam. Es ar šo vīrieti biju kopā jau krietnu laiku un kādā burvīgā dienā viņš man paziņoja, ka tobrīd jau gadu bija kopā ar citu sievieti. Es viņam nelūdzu pamest viņu, pati neaizgāju. Visu sagremoju. Iepazinos ar to otru... Tagad jau vairāk kā pus gadu dzīvojam un guļam kopā. Un katru dienu es dzīvoju ar apziņu, ka šis vīrietis nepieder tikai man, man ir jādalās. Zinu, ka viņš mīl mūs abas, katru mazliet atšķirīgi, bet vienlīdz stipri. Interesants, garš un plašs stāsts...:-D
Zinu, ka šis viss ir ārpus jebkādiem reliģiskajiem un ētiskajiem principiem, bet...
26.01.2019 23:37 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Šis ir nopietni? :-D
26.01.2019 23:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Mans viedoklis visai īss - man vienalga.
Personīgi nekad, un tiešām nekad tā nedzīvotu un sūtītu vīrieti ellē ratā, BET par citiem vienalga. Ja visi pilngadīgi, pie pilnas saprašanas un ar to mierā, nekādu problēmu. Katrs dzīvo kā grib.
26.01.2019 23:42 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Godīgi sakot man pat nav ko īsti teikt. Nekad nebiju aizdomājusies par tādu situāciju. Jā, sekss trijatā ir ierasta lieta, bet ja tā. :-D
26.01.2019 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man vispar būtu vienalga ja vien visi iesaistītie ir ar to mierā, bet izskatās, ka Tu neesi ar to līdz galam apmierināta līdz ar to šķiet nevajadzīgi priekš pašas būt tādās attiecībās.
26.01.2019 23:48 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Jums abām vajag izkakāt kakas un lai puisis apēd ,tās kuras garšo labāk ar to lai ir kopā, bet otra var paturēt uzvarētājas kakas
26.01.2019 23:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu, tādas attiecības patiešām eksistē. Ko domātu, redzot tādu attiecību modeli? Man būtu vienalga, jo nav mana darīšana kā citi cilvēki veido savas attiecības. Principā viss atkarīgs no Tevis pašas un tā, cik komfortabli jūties, dalot cilvēku, kuru mīli, ar vēl kādu.
YouTube sekoju kanālam, kurš bieži dalās ar dažādiem attiecību stāstiem. Tieši salīdzinoši nesen noskatījos šos sižetus, tā ka... ja šī tēma patiešām ir īsta, tad, lūk, vēl citi cilvēki, kuri piekopj tādu pašu attiecību modeli.
https://www.youtube.com/watch?v=f8i5mJs239I
https://www.youtube.com/watch?v=ofYg0TTWeiE
27.01.2019 00:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man arī vienalga, bet citreiz izbrīna kā cilvēkiem labpatīk pašiem sev dzīvi sarežģīt... Nespēju iztēloties šādas attiecības ilgtermiņā (ja nerunājam par austrumu filozofiju un kultūru - daudzsievības modeli). Daudz vienkāršāk ir saistīties attiecībās ar vienu cilvēku.
27.01.2019 00:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu divo viriesi, speju iedomaties. Pie tam vel duvss algas :D bet vel kada dama noteikti ne!
27.01.2019 00:40 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Zinu, ka šis viss ir ārpus jebkādiem reliģiskajiem un ētiskajiem principiem, bet...
Drīzāk otrādi. Vismaz ne kristīgā ticība, ne Islāms neaizliedz daudzsievību (neesmu pārliecināts, vai Islāms neaizliedz arī daudzvīrību). Ļoti normālas attiecības.
27.01.2019 00:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Un kāds ir jautājums? :-D
Es nekad tā nespētu, noteikti nē. Arī neredzu nākotni ilgterminā, ja vēlas kāzas, bērnus...
27.01.2019 01:00 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Arī neredzu nākotni ilgterminā, ja vēlas kāzas, bērnus...
Sasodītā Rietumeiropas un Ziemeļamerikas kultūra šādas kāzas tik tiešām nepieļaus (toties plātās ar to, cik humāni viņi ir, atļaujot viendzimuma laulības). Bet uzražot bērnus jau nav aizliegts, un tas arī notiek, tikai atšķirīgos laikos.
27.01.2019 01:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
skudrulaci, ne jau uzražošanā ir problēma, bet tālākā kopdzīvē, palīdzībā, atbalstīšanā u.tml. Es varu saprast valstis, kur daudzsievība ir atļauta - maz to, ka vīrietim finansiāli ir jābūt gana nodrošinātam, lai viņš sev ko tādu varētu atļauties, tad vēl sievietes tādā modelī viena otru atbalsta, palīdz mājassolī, bērnu audzināšanā u.tml. Un iesaistās ne tikai sievas, bet arī šo sievu mātes, māsas un visas radu sievietes. Tā ir vesela atsevišķa sena kultūra. Taču te vnk zviedru ģimenes modelis - katrs pārsvarā domā par savām vajadzībām un iegribām.
27.01.2019 01:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Neons, sievu radus var neņemt vērā, ja viņi slikti uzvedas. Un naudai jābūt arī vienas sievas gadījumā. Vairumā latviešu ģimeņu strādā gan vīrs, gan sieva, tāpēc nekādu atšķirību nebūs.
27.01.2019 01:20 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Neons
, ja nemaldos, Tu studēji teoloģiju. Vai ir kāda reliģija, kas aizliedz daudzsievību vai daudzvīrību? Un, ja ir, tad kura?
27.01.2019 01:53 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Un vai iespējamais aizliegums saistīts ar svētajiem rakstiem vai formālajām attiecīgās reiģijas izpausmēm?
27.01.2019 02:06 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nekādos apstākļos nedalītu savu vīrieti ar citu sievieti, kur nu vēl zem viena jumta. Par doma vien, jau man šķiet apsurda.
Zinu, ka ir tādi cilvēki, kuri tā spēj dzīvot (nevienu gan nepazīstu), un lai jau viņi dzīvo kā grib, ja vien tas neskar mani un manas attiecības, man ir vienalga.
27.01.2019 08:29 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.09.2013
Jā, šis ir nopietni!
Tu neesi ar to līdz galam apmierināta līdz ar to šķiet nevajadzīgi priekš pašas būt tādās attiecībās.

Vienu brīdi biju nenormāli greizsirdīga un gatava to sievieti novākt. :-D Ikdienā runājām tikai standarta pieklājības frāzes un, kad bijām mājās divatā, gulēju uz dīvāna. Bet bija dažas naktis, kad mums bija iespēja izrunāties par to kā mēs abas jūtamies šajās attiecībās un tagad šķiet nespētu vairs iedomāties attiecības divatā. Esmu ar šo attiecību modeli apradusi. Galvenais, ko mēs abas esam sapratušas, ja kļūstam greizsirdīgas, tad tas nav tā vienkārši jānoklusē un jānoliedz. Ir skaļi jāpasaka, tad ir daudz vieglāk. :-)
Jums abām vajag izkakāt kakas un lai puisis apēd ,tās kuras garšo labāk ar to lai ir kopā, bet otra var paturēt uzvarētājas kakas

Nopietni, es nesapratu. Kāda ziloņa pēc vispār kaut kas tāds tika rakstīts?:-/
Arī neredzu nākotni ilgterminā, ja vēlas kāzas, bērnus...

Zinu, ka kāzas mums nebūs, tīri tā iemesla dēļ, ka mums ir šāds attiecību modelis. Bērni... Visi trīs ļoti gribam, bet pašlaik tas nav iespējams, jo otrai sievietei mazliet jāatsperas karjerā. Esam norunājuši, ja bērns būs vienai, tad tiks sagādāts arī otrai, lai neviena neapvainotos. Šis laikam ir mūsu attiecību lielākais diskutējamais jautājums.
27.01.2019 09:17 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ir ļoti daudz raidījumu par šo tēmu, un esmu arī tos skatījusies, bet nekad to nesapratīšu.
Pēc autores teksta, saprotams,ka jūs arī visi trīs seksojaties, kas piemēram no redzētā otrpus okeānam ir strikti aizliegts.
Katrā sieviete dzīvo savā mājā un vīrietis katru dienu dzīvo pie savas.
Varbūt šis tāda Latvijas ekonomiskais variants, ka jāguļ zem vienas segas visiem trijiem.
Bet, ja paskatās no malas, šaubos vai Latvijā būtu grūti atrast labu vīrieti, kurš jādala ar citu, tomēr sievietes ir diezgan pašpietiekamas, lai spētu vienu savaldzināt un noturēt uzmanību. Un vēl, manuprāt, ka sievietes nemāk dalīties, te jau tas parādās "Un katru dienu es dzīvoju ar apziņu, ka šis vīrietis nepieder tikai man, man ir jādalās.",
Ar ko viņš tik sasodīti labs, ka nav iespējams atrast tādu pašu tikai kuram pietiek ar vienu sievieti.? Tikai intereses pēc jautāju.
Arī tajos raidījumos, it kā priecīgi un laimīgi visi, bet var redzēt, ka tas reāli grauž sievietes būtību. Un mazliet jau sevi jāciena arī.
Es tā nevarētu, bet es nenosodu vienkārši nesaprotu... Kāpēc....
27.01.2019 09:24 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu lai jums veicas.
Ceru ka nevienai no jums uz īso neseies.
Kā seks trijatā ?
27.01.2019 09:25 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Man ir viena paziņa, kurai ir līdzīgs stāsts. Dzīvoja divatā ar vīrieti un bērnu, sieviete uzaicināja pie sevis padzīvot draudzeni, jo tai nebija kur iet. Draudzene satuvinājās ar puisi. Tagad viņi dzīvo trijatā, nē, četratā - vēl bērns. Sieviete, kurai ir bērns, neiet prom.. Varbūt mīl to vīrieti, varbūt bail, ka vīrietis negribēs bērnu satikt vai par naudu (lai gan patiesībā viņa pati strādā). Visi iesaistītie cilvēki nav īsti tie cilvēki, par kuriem varētu teikt - labi dzīvē iesaistījušies. Strādā nepārāk darbos, dzīvo nepārāk apstākļos. Man liekas, ka tās ir bailes un atkarība aiziet.
Man tu izklausies kā tā sieviete, ka īsti tevi šī situācija neapmierina. Padomā, ka vēlāk, kad kādai pieteiksies bērns, būs trakāk, tas ir neveselīgi ieaudzināt bērnam tādu modeli.
Pat arābu valstīs sievas dzīvo atsevišķi katra savā mājā.
27.01.2019 09:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits