Barošana ar krūti vai bez?

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā Jūs barojāt savu mazuli? Ar krūti? Vai piena maisījumiem?
Cik ātri beidzāt barot ar krūti?
Kā iesakāt darīt lai mazāk krūtis zaudētu formu? JŪSU PIEREDZE, REDZĒTAIS
*
Citi iesaka vispār nebarot ar krūti. Bet atkal saite ar mazo tad nav tik ļoti (tā viszmaz runā).
Citur lasu ka nevar strauji tā pabeigt bērnu barot ar krūti, ka tas arī slikti krūtīm. Ka vaig pakāpeniski lai samazinās piens krūtīs.
*
INTRESĒ KĀ JŪS PAŠAS ESAT DARIJUŠAS UN KO DARĪTU SAVĀDĀK!?
24.01.2019 02:15 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Un bērns mēdz raudāt ne tikai dēl izsalkuma... atkal var nākties celties.
Sognare.. jā, pateiks , lai mazulis paciešas līdz rītam :-D
24.01.2019 15:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
chérr jā, par knupjiem ar dzirdēts un arī par to ka silikona knupi neņem,bet ņem lateksa vai otrādi. Un jā es arī grūtniecības laikā biju iztēlojusies ,cik viegli un forši es barošu ar krūti! Ha! Vismaz Labi,ka knupi un pudeli atzina,tas vissmaz man paveicās.
24.01.2019 15:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man liekas ar DieKleineHexe ir tāpat kā ar rīdzinieci, nav vērts pat lasīt, kur nu vēl ņemt par pilnu vai atbildēt :D
Par tēmu, pati baroju apm 2 mēnešus, tad beidzās piens pamazām un nācās pāriet uz maisijumu. Krūtis kā tādas nav vispār mainijušās, tadas pašas ka pirms bērna.
24.01.2019 15:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Essena ,man atkal pašai ir jābaro ar maisījumu,jo mazais pudeli ņem tikai no manis, nezinu kādēļ tā,bet jā , pudeli ar maisījumu ņem tikai ja es dodu:-D
24.01.2019 15:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
NightSky tak ko Tu? Ausu aizbāžņus ausis un miers! Ko tas sīkais brēkulis atļausies man te naktī brēkt? Lai tik pabrēc, plaušām tik par labu nāks! Strunts kā mazais jūtas, ka ko grib, un par kaimiņiem kam tas būs jāklausās vispār pie pakaļas, galvenais tak mumulas miegs un labsajūta!:-D
24.01.2019 15:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
NightSky tak ko Tu? Ausu aizbāžņus ausis un miers! Ko tas sīkais brēkulis atļausies man te naktī brēkt? Lai tik pabrēc, plaušām tik par labu nāks! Strunts kā mazais jūtas, ka ko grib, un par kaimiņiem kam tas būs jāklausās vispār pie pakaļas, galvenais tak mumulas miegs un labsajūta!

Ilgi jau nebrēks. Kā nebrēc sīkie bērnu namos. Ātri sapratīs, ka neviens nenāks, samierināsies ar atstumtību un izaugs par tādu pašu morālu atsaldeni kā māte.
24.01.2019 15:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Par gēniem varu piekrist un par ādas elastību arī. Varu teikt tā, ka biju viena no laimīgajām, kurai piens pietika savam bērnam un labprāt vēl kādu butu pabarojusi. Tas nāca komplektā ar strauju krūšu izmēra maiņu un pamatīgām strijām. Un tālāk seko mans iepriekš minētais komentārs ar visām izrietošajām sekām.
Sporta zālē biju veksmīgi pakačājusi krūšu muskulatūru tad tik briesmīgi neizskatījās. Redzēs kā būs pēc šī bērna, ceru atsākt sportot pēc iespējas ātrāk.
Piekrītu tām dāmām kuras saka, ka varam daudz ko ieplānot, bet bēbis tāpat saliek visu pa savam. :-)
24.01.2019 15:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet tām kam tik ļoti svarīgi ir savs izskats un sava labsajūta,lai vīrs arī pēc bērna redz savu sievieti ideālā izskatā,var tak nolīgt surogātmātes pakalpojumus! (t)
24.01.2019 15:22 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Vispār jau nav nekādu zinātnisku pētījumu/pierādījumu, ka starp nakts izgulēšanu un mūsdienīga maisījuma došanu ir kaut kāda saistībā. Arī tas ka maisījums būtu barojošāks / sātīgāks nav taisnība. Un viņu mazuļiem dot, tāpat kā mātes pienu, var pēc pieprasījuma, neievērojot nekādas stundas un daudzumu. Es runāju par mūsdienīgu pre maisījumu nevis kaut kādiem Nr.1, Nr.2 utt.
24.01.2019 15:37 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Jēziņ, nevajag taču ieiet galējībās! Tas taču ir pilnīgi normāli, ja sieviete arī pēc dzemdībām vēlas justies pievilcīga un labi savā ādā. Un protams, ka komforts un labsajūta IR svarīgi arī esot mātei. Kas tās vispār par muļķībām?
24.01.2019 15:40 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kurš saka, ka nav? :-)
24.01.2019 15:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es jau esmu reakstijusi par sevi vairaakas reizes,vecaas Cosmietes atcereesies varbuut.
Baroju abus mazos ar kruuti liidz kaadiem 4meenesiem,pienins samazinaajaas,jo saaku atslaukt.Kruusu izmeers bija B pirms beerniniem un un bija peec,un ir veel tagad.Kruutis nebija sliktaa formaa,nav arii tagad.
Es buutu loti prieciiga,ja buutu izdevies barot ilgaak,vienmeer priecaajos par taam mammaam ,kuras izvelk to gadu.
Man labs piemeers,kaa saglabaat smukas kruutis bija mana draudzene,vinai bija veseli 3 mazuli,visus baroja ar kruuti , peec tam,arii veel tagad!!!!!loti smukas kruutis.Vinas viirs vinas kruutis maseeja ,vina loti daudz darija kruusu vingrojumus,vispaar loti sportiska sieviete arii veel tagad.
Tagad ir mazliet citaadi ar to barosanu-kaa beernins ieraudaas,taa tiek likt pie kruuts.Es nesaku ,ka tas ir slikti,bet man liekaas mammas nu nemaz nevar atpuusties.Vecos laikos es baroju loti noteiktos laikos,bija taads riktiigs reziims,atlika laika mazliet vairaak citaam lietaam.
Kruutis samazinaajaas mazliet tikai tajaa periodaa,kad biju loti tieva-atbraucu uz Ameriku ar svaru 54 kg ,nu tad attieciigi arii kruutis bija mazliet mazaakas.
24.01.2019 15:47 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Nu te viena piedāvā izmantot surogātmātes pakalpojums “ja jau tas ir tik svarīgi” :-D man tāda attieksme šķiet pārspīlēta, jo viens taču neizslēdz otru
24.01.2019 15:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Odetta, kad man vecmamma prasīja kā es baroju bērnu, atbildēju, ka pēc pieprasījuma, vina teica nu ja, es visus savējos arī tā pat, kad prasīja tad devu. Takā nav tik viennozīmīgi par tagad un agrāk :-) Tikai zinu, ka agrāk daudzas teica, ka dara visu pēc grāmatas, lai dakteri nelamātos, bet realitātē katrai sava ritms iegājies. Es vispār neesmu ne par ne pret nevienu variantu, katram jau citādi. Mans atkal ēd pēc pieprasījuma, tas mums ir vislabākais variants, sākumā man teica, lai ievēroju intervālus, bet nu nomocījos es un mazulis un atmetu ar roku, viss forši pats iegājās savās sliedēs :-)
24.01.2019 15:53 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
NightSky-noteikti bija cilveeki,kuriem sii saucamaa "amerikaanu metode" loti patika arii vecos laikos,bet nu vairaak noteikti bija tas variants,kuri baroja ik peec 4 stundaam.Atceros,ka veel devu padzerties uudeni pa vidu.Man bija taads liels tas pirmais-4kg 200gm.Atceros arii to ,ka man piens nebija loti trekns ,un viira maate veel teica-nu nedod to "zilo pienu",vaari riktiigas tumiites un mazais gulees labaak,buur kaartiigi paeedis!Taa arii dariju ,saaku vaariit tumiites ,un tad pietika ar manu "zilo pienu" un tumiiti.
Mana mammina teica ,ka tas reziims ir loti laba lieta,jo paliek tomeer laika vairaak citiem darbiem.Es loti daudz klausijos vinas staastos-patika ,kaa vina staastija par mani un manu dviinu braali!(l)
24.01.2019 16:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mariee par surogātmāti es ieminējos tādēļ, ka te dažām ir savas vajadzības daudz svarīgākas par mazo, taču es nenoliedzu, ka mammai ir vajadzīgs laiks sev un labsajūta , taču, ja izsakās par mazuli kā par sodību, tad diezvai vajadzētu dzemdēt!
Es pati esmu ļoti cietusi grūtniecības dēļ un mazā, bet vai tādēļ es viņi noniecinu? Nē! Man vēders ir izstaipīts, krūtis formu zaudējušas, strijas un diastāze . Bet nav tā ka es laiku tik mazajam veltu un sev neko, arī sev es veltu,bet tomēr es saprotu, ka ne vienmēr es varēšu savas vajadzības nolikt pirmā vietā! :-)
24.01.2019 16:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Oj laikam agrāk visām centās piešūt zilo pienu:-D man vecmamma tieši to pašu teica, ka tik tev nav liess piens, bet man piens tiešām nebija liess, jo bērns ideāli pienemas svarā. Mammai manai arī lika tumes dot, nobaroja resnu meitu:-D Nu agrāk jau arī bija citādi, nelāva tā ar mazuliem sēdēt, jo darbi un darbi.
Zinu, ka manu tanti nolamāja vinas tante, ka ja grāmata labāk zin kā darīt, lai tad grāmata izaudzina to bērnu, tas tā par to, ka loti baidījās ne pēc grāmatas. :-D
24.01.2019 16:09 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Hahaha, zilais piens! Tā ir pilnīga norma ka piens zilgans, nav jau govs piens galu galā. Ka tik bēbis ņemās svarā.
24.01.2019 16:13 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Reiz sen senos laikos dzīvoja sievietes. Un sievietes dzemdēja bērnus. Un baroja bērnus tad, kad viņi bija izsalkuši. Ar savām krūtīm. Un tad cilvēce attīstījās un sāka domāt visādas herņas un štukot visādus sūdus, lai sievietei bērns nebūtu jābaro pašai. Nāca zīdītājas, tad maisījumi, viens uzskats, otrs uzskats. Un sievietes aizmirsa, ka pamatu pamatos ir tādas pašas zīdītājdzimtas pārstāves kā kaķīši, sunīši, lauviņas un citas radības. Ko es ar to gribu pateikt? To, ka cilvēks, lai arī cik attīstīts būtu, cik intelektuāls, ar cik lielu IQ, cik skaists, cik sportisks utt., tik un tā pamatu pamatos ir zīdītājs, t.i., sievietes krūtis ir radītas, lai nodrošinātu bērnam barību. Un tikai pēc tam nāk skaistums, seksīgums un citas blabla cilvēku izdomātas štelles.
24.01.2019 16:16 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Ilgi jau nebrēks. Kā nebrēc sīkie bērnu namos.

mana uz rokām varēja brēkt pa 4-5 stundām :-| , kamēr beidzot iemidzinājās.
24.01.2019 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits