Barošana ar krūti vai bez?

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā Jūs barojāt savu mazuli? Ar krūti? Vai piena maisījumiem?
Cik ātri beidzāt barot ar krūti?
Kā iesakāt darīt lai mazāk krūtis zaudētu formu? JŪSU PIEREDZE, REDZĒTAIS
*
Citi iesaka vispār nebarot ar krūti. Bet atkal saite ar mazo tad nav tik ļoti (tā viszmaz runā).
Citur lasu ka nevar strauji tā pabeigt bērnu barot ar krūti, ka tas arī slikti krūtīm. Ka vaig pakāpeniski lai samazinās piens krūtīs.
*
INTRESĒ KĀ JŪS PAŠAS ESAT DARIJUŠAS UN KO DARĪTU SAVĀDĀK!?
24.01.2019 02:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vai nu vīram bērnu tomēr nevajag un viņš ir vienkārši piekāpies tev, vai arī viņam pamatīgi pietrūkst zināšanu par krūtsbarošanu. Varētu mēģināt viņu izglītot, ja vispār ir tāda interese.
24.01.2019 11:51 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Oh wow, biju palaidusi garām, ka vīrs baida, ka paliks bez krūtīm. Vīrietim tiešām derētu izglītoties un izvērtēt prioritātes, aizejat kopā uz usg, pasaki dakterei par vīra bažām, lai viņš dabūj dzirdēt, tu tā nevainīgi paprasi, it kā starp citu, domāju dakterei būs ko teikt :-D
24.01.2019 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
vīrs mani biedē ka nebūs man pupu vairs pēc dzemdībām

Nopietni? Un šis ir smieklīgi? Kkāds pusaudzis nevis pieaudzis vīrietis. Un tāda komentāra dēļ tu tagad apsver nebarot ar krūti. Sviests.
Ja mans vīrs protestētu par bērna barošanu krūšu dēļ, viņš vairs nebūtu mans vīrs.

Jep.
24.01.2019 12:04 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man ir 9 mēn mazulis un baroju joprojām ar krūti, plānoju līdz gadiņam. Es tik gribētu piebilst, ka krūtsbarošana ne vienmēr ir tik pozitīva mammai, var nākties iziet arī cauri grūtībām.. tas tā, lai nav izlūziju, ka tas ir tik vienkārši. Bet visumā ja ir piens un viss kārtībā, neredzu vajadzību vispār barot ar maisījumu. Pieniņš ir vislabākais, ko var dot bēbucim :-)
Par plastisko arī gribēju piebilst, ka tas nav tik rožaini.. pēdējā laikā daudz youtubes vlogeres runā par breast implant illness. Ceru ļoti, ka pēc barošanas nebūs tik slikti, ka jāapsver silikoni, jo nu tas tomēr ir svešķermenis organismā..
24.01.2019 12:10 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Baroju aptuveni pusotru gadus. Krūtisnpārāk nav mainījušās.
Ieteiktu jauns ar vīru pastidēt par krūts barošanu, kaut vai tā paša māmiņu kluba rakstus un pirmsdzemdību kursus.
Turklāt krūts forma “ bojājas “, jau kamēr esi stāvoklī, kad tās palieninās.
24.01.2019 12:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jau grūtniecības laikā es pat nepieļāvu domu, ka varētu barot mazo ar maisījumu, biju pilnīgi pārliecināta, ka barošu ar krūti, realitāte diemžēl savādāka, lai kā centos sanāca 3men tik ,jo mazais ēda daudz, bet piens bij' maz un nācās dot maisījumu.
Diemžēl neskatoties uz īso barošanas laiku, krūtis diezgan ir zaudējušas formu,bet tas noteikti ir lielā svara zaudēšanas dēļ,bet ar draugu runāju,ja pēc grūtniecības un dzemdībām būs nepieciešama plastiskās operācija,tad to veiksu .
24.01.2019 13:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 01.05.2017
Vīrs ir stulbenis.
Es saku jā barošanai. Jo daudzas sievietes ir vnk slinkas un ar sportu nenodarbojas. Ja krūtis tomēr nesmukāk izskatīsies, ir opcija kā sporta zāle un treneris, kas piemeklēs atbilstošus vingrinājumus. Vispār daudzām tieši otrādāk, smukas krūtis pēc barošanas. Es nezinu, ar ko tas ir saistīts, moška tās, kas baro, vnk krūšturi nenēsāja, nezinu.
A kādas problēmas Tavam vīrietim, ja jau viņu tas uztrauc, pēc tam apmaksāt Tev krūšu operāciju,m?
24.01.2019 13:46 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es vairāk sliecos uz gēniem un ādas īpatnībām. Mana bijusī klasesbiedrene var būt paraugs grūtniecības šausmu stāstiem. Viņai pirmais bērniņš pieteicās 19 gadu vecumā. Pati viņa bija un ir ļoti tieva, ar A izmēra krūtīm, lokana un sportiska. Pēdējā grūtniecības mēnesī bērns pagriezās tā, ka vēders izauga ļoti liels ļoti strauji. Pēc dzemdībām mazajam bija problēmas ar krūtsēšanu, tāpēc uzreiz tika barots ar maisījumu jau slimnīcā. Tā kā 3.pēcdzemdību dienā sāk ražoties piens, krūtis palika par fudbolbumbām, tad noplaka. Rezultātā krūšu vietā viņai ir 2 ādas ļerpatas (spaniela ausis saucamās). Bet tas nav trakākais. Vēdera āda nesavilkās, vēders izskatās kā gaisu izlaidis balons ar milzīgām strijām uz vēdera un muguras. Pirmos gadus viņa izskatījās kā sista un graizīta koši sarkano striju dēļ. Briesmīgi. Bet vai tā ir visām un uzskatāms par normu? Nē! Un iepriekš pirms grūtniecības tu nekad nezināsi, kā tas būs. Ja savs ķermenis ir pārāk dārgs, lai ziedotu to otram cilvēkam, tad varbūt labāk nevajag? Turklāt plastiskā ķirurģija jau nu gan nav nekas tāls un ekskluzīvs.
24.01.2019 14:13 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Oi, futbolbumbām!
24.01.2019 14:14 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Sporta guru te viena, bljin, anatomiju skolaa vajadzeeja maaciities :-D Vingrinaajumi kruutiim, ibio :-D:-D:-D Noljukushaam kruutiim nekaadu vingrinaajumu nav, tas nedaudz atgaadina kaut ko no operas, apmeeram, ka katram siveenam jaapietupjas 20 reizes dienaa, un augums kljuust kaa topmodelei :-D Neviens te forumaa autores miesasbuuvi, gjeneetiku, svaru, aadas elastiibu un visu paareejo h.... izanalizeet nevar. Tachu, ja pupi noshljuks, gulsies zem skalpelja, taa buus vieniigaa opcija. Lai 100% likvideetu griezuma reetas, briinumliidzeklis nav izgudrots, plus, ja ieliks silikoninju, buus sveshkjermeniitis organismaa, taadas krutaas beibes, pagraiziit un iepiliit silikonu, tas tak kaa nospljauties, veseliigi, forshi, laimes sajuuta absoluutaa :-D Tik vien probleemas kaa paaris taikshkjus sagraabstiit, vai ne :-D
Un, ak shausmas, kaa shii vispaar iedomaajaas par pupiem satraukties, galvenais, ka mazajam eeeeeenjgjeliitim viss chotka, ar mazaa eeeeeenjgjeliisha naakshanu pasaulee taa dzemdeetaaja ir izmetama miskastee, lai tak dziivo savu atlikusho dziivi ar nokaartiem pupiem, izcuukotu veedera aadu, salaapiitu starpeni, kaa vispaar var uzdriiksteeties domaat par sevi, kad mazais eeeeeenjgjeliitis jaaizspiezh. Normaalas sievietes (nevis apdauziitaas klukstes) domaa arii par savu labsajuutu, bet tas taa, kluksteem taa kvantu fizika.
Un, ak shausmas, viirs uzdroshinaajaas par pupiem pajokot, kaa saprotu, shim tas toposhais breekulis 100 gadu nebij vajadziigs, miiljaa miera labad piekrita. Un shim tagad buus ne tikai kviekshana naktiis jaaklausaas, bet veel buutu jaasit plaukstinas par to, ka sieva potenciaali no slaidas simpaatiskas sievietes kljuus par bezformiigu govi. Jaa, shim ir tiesiibas uztraukties un izteikt viedokli, viedoklja izteikshana nav aizliegshana barot ar kruuti :-D
Paaris te bljaava, ka viirs peec taadas zaimoshanas kaa izteikums, ka pupi izstiepsies, vairs nebuutu viirs, nee, nu es tieshaam to veeleetos redzeet, kaa gruutnieces/tikko dzemdeejushas lepni kraameetu koferiiti un “v gordom odzinochestve” vaakjiitu siiko, jo tas nelietis par pupiem ierunaajaas :-D Kaa te noveerots, latvju cieteejas pietur alfonsus, ubagus, pa galvu deveejus kapeikpiseejus un jaakljus. Savukaart shaubas par pupu elastiibu barojot gan tiktu sodiitas ar koferiisha kravaashanu :-D oi, nevaru :-D
P.S. Ja man tas buutu aktuaali, barotu ar maisiijumu, plus naktiis guleetu, nevis skrietu uz katru veekshkjienu. Jauku dienu, klukstes.
24.01.2019 14:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tā padomāju, īstenībā daudzi vīrieši manuprāt pat neaizdomājas par to cik ļoti daudz pūles mums sievietēm ir jāiegulda tajā lai varētu iznēsāt un laist pasaulē mazuli. Par sekām kas seko pēc dzemdībām, par negulētām naktīm, slikto dūšu grūtniecības laikā,par augumu kas pēc dzemdībām ļoti mainās (kas protams nav pats svarīgākais,jo to var arī ķirurģiski labot un vīrietis kas saprot un viņam primārais lai mazulim viss kārtībā,tad to sapratīs un nenorādīs uz to kautkā ne tā izskatās pēc dzemdībām!
24.01.2019 14:29 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
P.S. Ja man tas buutu aktuaali, barotu ar maisiijumu, plus naktiis guleetu, nevis skrietu uz katru veekshkjienu. Jauku dienu, klukstes.

Kad tev tas būs aktuāli, lūdzu ieraksties te vēlreiz. Redzēsim kā domas mainīsies 8-) Vispār tik vērtīgs komentārs no dāmas, kurai nav bērnu un runā par sev nesaprotamu tēmu :-P:-D
24.01.2019 14:39 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār jau arī ar maisījumu ne vienmēr ir tik viegli kā varētu šķist, man paveicās,ka nekādu problēmu nebija jau ar pirmo maisījumu ko paņēmu veikalā, bet ir dzirdēts ,ka paiet laiks līdz atrod īsto maisījumu,kas mazulim der. Vēl bieži vien ir dzirdēts par piena nepanesību, un tad jāmeklē speciāli maisījumi. Tāpat ar krūti barojošām māmiņām var būs situācija,ka pie katrām pumpinam jāsāk domāt ko nu apēda ka mazulim izsitumi.
24.01.2019 14:49 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Wow, atrada ar ko noblatot, piedzemdes bernu, un naktis mierigi turpinas snaakulot pirzdama, lai mazulis raud. Aplausi nu. Tiesi ta, ja piedzimst berns un geni un adas elastiba nav no labakajiem, jasadzivo vien bus ar strijam un izstaipitu vederu, ar laiku, protams, savelkas un strijas pabale, bet tiesi ta, ja dzimst berns ar so to ir jarekinas un egoisms japaliek mala, tas kuras naivi doma, ka man jau bus citadi, es nedelju vecam mazulim liksu dancot zem savas stabules nevis otradi, krietni maldas. Pie tam, nakti ljoti mazam bernam, kuram var but bieza vedera izeja, jamaina vien bus pamperis, ja negribesies sakaisusu dibentinu. ;-)
24.01.2019 14:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017

Pie tam, nakti ljoti mazam bernam, kuram var but bieza vedera izeja, jamaina vien bus pamperis, ja negribesies sakaisusu dibentinu.

Tak sīkais brēkulis varēs pats to savu piedirsto pamperi nomainīt vai arī nekas jau ar viņu nenotiks ja pāris h pagules savos sūdos:-D.p.s. Šo es nedomāju, bet varu iedomāties ka tās kam mazie nav ko līdzīgu domā!:-D
24.01.2019 14:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nebija nemaz ilgi jāgaida, līdz uzradās izcili vulgāri egoistiskā bērnu un māmuļu nīdēja, kas ar apbrīnojamu precizitāti izlej savu žulti bērnu tēmās. Liekot savus virtuāli perfektos pupus un pakaļu augstāk par otra cilvēka pamatvajadzībām, viņa citās diskusijās mēdz arī apvemt citas tikpat seklas pupu un pakaļu demonstrētājas. Vismaz pārmaiņas pēc šajā diskusijā vīrišķis tiek slavināts, ne tā kā citās diskusijās nolikts sūdu vaboles līmenī. Dubultmorāle spiežas cauri visām žultainajām vīlītēm. Un droši - vari manu klukstēšanu augstprātīgi apriet tālāk. I don't give a shit!
24.01.2019 14:58 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Baroju ar krūti gadu un pāris mēnešus, krūtsbarošanas reižu skaitu samazināju ļoti pakāpeniski. Un visp izlasīju laikam visu iespējamo informāciju:-D, jo gribējās, lai ir tā sajūta, ka izdarīts maksimālais, kas manis pašas spēkos, lai novērstu krūšu nošļukšanu. Krūtis izskatās gandrīz tādas pašas kā pirms grūtniecības, ļoti minimālas izmaiņas.
24.01.2019 14:59 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Vispār jau arī ar maisījumu ne vienmēr ir tik viegli kā varētu šķist, man paveicās,ka nekādu problēmu nebija jau ar pirmo maisījumu ko paņēmu veikalā, bet ir dzirdēts ,ka paiet laiks līdz atrod īsto maisījumu,kas mazulim der. Vēl bieži vien ir dzirdēts par piena nepanesību, un tad jāmeklē speciāli maisījumi. Tāpat ar krūti barojošām māmiņām var būs situācija,ka pie katrām pumpinam jāsāk domāt ko nu apēda ka mazulim izsitumi.

Man mazā, piemēram, pudeli neńēma ne par ko. Ne atslaukto pienu, ne arī maisījumu. Tāpat neatzīst knupi. Pirmajos mēnešos nevarēju nekur ilgi izskriet prom un kā arī varēja ilgi, ilgi zīst pie pupa. Kā izńēmu pupu, tā pamodās un raudāja.
Pirms bērna piedzimšanas visu ko var saplānot, ka darīs to vai to, bet realitātē bērns visu izkorigēs :-D
24.01.2019 15:00 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Loģiski, ka barojot ar maisījumu, var daudz labāk gulēt, jo barošana tiek dalīta ar vīru vai kādu citu, kas palīdz pieskatīt bērnu.
Pie tam, esmu tikai dzirdējusi, ka vīrieši priecājas, ka var iesaistīties bērna barošanā. Sieviete tomēr 9 mēnešus ir stāvokli, dzemdē, man liekas saikne ar bērnu jau ir pietiekama, lai vēl atteiktu pašam tēvam nodibināt šo saikni barojot.
24.01.2019 15:00 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Loģiski, ka barojot ar maisījumu, var daudz labāk gulēt, jo barošana tiek dalīta ar vīru vai kādu citu, kas palīdz pieskatīt bērnu.

Drīzāk maisījums ir sātīgāks un barojošāks, kā arī to nedod biežāk par 3h. Tāpēc arī labāk guł.
24.01.2019 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits