Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta klubs

 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2015
Vai kāda apmeklē/ir apmeklējusi sporta klubu 'Madam fitness' Ķengaragā?
Kādas atsauksmes? Un tieši kādas nodarbības apmeklējāt?
21.01.2019 13:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
https://www.madamfitness.lv/pakalpojumi
Tikko apskatījos :-D mani draudzene vienreiz Purvciemā bija aizvilkusi uz tāda tipa iestādi - FitCurves, ja nemaldos. Iepazīšanās nodarbību. Nepietika jau ar to, ka sieviete, kas man stāstīja par to visu bija nekulturāla puskrieviete/latviete. Rādīja bildes, kas izskatījās kā no interneta paņemtas un stāstīja brīnumstāstus par mēnesī -40 kg un citas pasakas. Rādīja man trenažierus, un deva iespēju izmēģināt. Lieki teikt, ka man 6 mēnešus atpakaļ bija bijusi pleca operācija, par ko es viņai pateicu pirms devos pie trenažieriem, tomēr tas viņai nebija nekāds iemesls, lai negrūstu man to trenažieri augstāk un būtiski palielinātu intensitāti. Protams, ka es visu darīju ar prātu un lēnām, lai nenodarītu kaitējumu sev. Pie visa, tā sieviete pateica pēc tam, man - cilvēkam, kas ar sportu nodarbojusies visu dzīvi, gan gāju uz zāli, nodarbojos ar skriešanu un komandas sportu -pateica, ka man muskuļu masa ir ļoti ļoooti slikta un tādu nav praktiski vispār :-D:-D:-D Pēc tam mēģināja pierunāt nopirkt abonamentu, kas ir izdevīgs tieši šodien un nevienu citu dienu :-D es atteicos. Vēl ar draudzeni stāvējām pēc nodarbības pie letes administrācijā, kad iesmējos, ka man kā studentam būtu atlaide. Blakus stāvēja tā dāma, kas man stāstīja par šo sporta klubu. Aizgājām uz mašīnu, kad man sāka zvanīt telefons un zvanīja tā sieviete un muļķītes balsī prasīja -"Varbūt Jūs esat studente? Mums arī labas atlaides studentiem!" Teicu nē, paldies un beidzu zvanu.
21.01.2019 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits