baznīca

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Tā ienāca prātā, cik daudzas no jums tic Dievam? vai netic? kādēļ? Vai apmeklējat baznīcu?
Būtu interesanti dzirdēt )
20.01.2019 16:24 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Interesanti, ka šī pati lietotāja aicināja ar vēzi slimu cilvēku uz dziedināšanas dievkalpojumu, ar saukli, ka to, ko nevar medicīna, var dievs. Ironiski (un, protams, ļoti skumji), taču diskusijā minētā sieviete nomira. Citā diskusijā šī lietotāja apgalvoja, ka dievs palīdz cīņā pret depresiju. Vārdu sakot, dievs var visu.

Paldies, Kaya, par Tavu komentāru!
Jā, Tev taisnība, es aicināju uz dziedināšanas dievkalpojumu, un jā, Dievs var visu!
Vēlos precizēt, ka mums diemžēl nav informācijas, vai šī sieviete, kas slimoja ar vēzi, bija dziedināšanas dievkalpojumā.
23.01.2019 19:50 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
šmurguli, kur tu esi pie pseidozinātnisku rakstu, rigvir reklāmas, vēža integratīvās medicīnas utt komentāriem? atradis sevis apliecinājumu -- rakstīt 5 vārdus garus vīzdegunīgus teikumus sieviešu žurnāla forumā...

Es nevaru neuzkerties uz provokaciju par atrasanos sieviesu foruma. Sievietes ir gudrakas, talantigakas, stiprakas. Sievietem patik patenkot:) Manai klatbutnei ir nodrosinati visi nosacijumi.
23.01.2019 14:43 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
jr, es Tev jau nerakstīju šito? Hašeks ar Šveika muti aprakstīju kaprāļus, kuriem tūkums no zvaigznītes pārgāja līdz pat nabai. skaties, ka Tev tā negadās. es, protams, saprotu, ka Tu ikdienā lasi Dekartu un tamlīdzīgi. Tava kalibra lielzinātniekam jau nu vajadzētu spēt izveidot garākus teikumus par kaut kādu miglainu asprātību.

Visticamak, noteikta vecuma, alkohola reibuma pakapes sasniegsana ir obligats prieksnoteikums, lai saprastu par ko tu runa. Es nesaprotu.
23.01.2019 14:39 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Esmu agnostiķe. Ja augstāka spēka eksistence tiks zinātniski pierādīta, tad faktu kā tādu, protams, pieņemšu. Par ticīgajiem neņirgājos kā to dara daļa ateistu, man tikai primārais, lai es nebūtu ar ticīgo attiecībās. Ar ticīgo arī domāju tādu, kas uz svētvietām neiet, nelūdzas, bet tic, ka augstāks mūsu vērojošs spēks tiešām eksistē.
23.01.2019 01:59 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
šmurguli, kur tu esi pie pseidozinātnisku rakstu, rigvir reklāmas, vēža integratīvās medicīnas utt komentāriem? atradis sevis apliecinājumu -- rakstīt 5 vārdus garus vīzdegunīgus teikumus sieviešu žurnāla forumā...
23.01.2019 00:30 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jr, es Tev jau nerakstīju šito? Hašeks ar Šveika muti aprakstīju kaprāļus, kuriem tūkums no zvaigznītes pārgāja līdz pat nabai. skaties, ka Tev tā negadās. es, protams, saprotu, ka Tu ikdienā lasi Dekartu un tamlīdzīgi. Tava kalibra lielzinātniekam jau nu vajadzētu spēt izveidot garākus teikumus par kaut kādu miglainu asprātību.
23.01.2019 00:21 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jr, un ko es saku - tie trīs ir viens, kā tas maina tevis pateikto. nē, pat šeit Tu nevari bez savām aprautajām vīzdegunībām
23.01.2019 00:15 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nu, protams. Kā šajā forumā aizsākas tēma par dievu, tā uzreiz Simba klāt.

Sis cilveks ikdiena var, piemeram, gatavot est jusu berniem:)
22.01.2019 23:55 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu, protams. Kā šajā forumā aizsākas tēma par dievu, tā uzreiz Simba klāt. Interesanti, ka šī pati lietotāja aicināja ar vēzi slimu cilvēku uz dziedināšanas dievkalpojumu, ar saukli, ka to, ko nevar medicīna, var dievs. Ironiski (un, protams, ļoti skumji), taču diskusijā minētā sieviete nomira. Citā diskusijā šī lietotāja apgalvoja, ka dievs palīdz cīņā pret depresiju. Vārdu sakot, dievs var visu. Visus, visus izārstē, glābj no nelaimēm un, ja labi uzvedīsies, pēc nāves tiksi pie brīvbiļetes uz paradīzi! Alleluja!
22.01.2019 23:45 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
jr, tie trīs jau ir viens...

Nav parliecibas par tavu sapratni. Saskana ar tiem rakstiem tie tris ir viena un ta pati radiba dazadas hipostazes, dazados stavoklos.
22.01.2019 23:16 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jr, tie trīs jau ir viens...
simbas100 teksts -- oga.
dievs mūs visus mīl? kaut kāds sadomazo viņš savā mīlestībā (a kāpēc domā, ka VIŅš :D). un jezus brīvbiļeti man nevajag. sildīšos ellē :D
22.01.2019 23:04 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Sveiki!
Paldies, Konotiek, par izveidoto interesanto sadaļu:)
Es agrāk domāju, ka tā ir izdomāta pasaciņa par Jēzu, līdz nonācu situācijā, kad nācās lūgt Dievam palīdzību. Un Dievs tiešām man palīdzēja:)
Apmēram 6 gadus esmu jau ticīga un cik pa šo laiku esmu iepazinusi Dievu - Viņš ir foršs, mīlestības pilns, pacietīgs un taisnīgs. Dievs ir radījis visu, gan zvaigznes, gan zemi, gan dabu, gan cilvēkus. Un Viņš ļoti mīl visus cilvēkus un vēlas, lai ikviens pēc nāves nokļūtu debesīs. Tieši tāpēc Viņš sūtīja Jēzu, lai Viņš labprātīgi nomirtu pie krusta pirms 2019. gadiem par visu cilvēku grēkiem.
Ikviens, kurš tic Jēzum un tam, ka Viņš nomiris par viņa grēkiem, nokļūs pēc nāves debesīs!
Dievs Jēzu ir uzdāvinājis kā brīvbiļeti uz debesīm. Tā ir dāvana, kas jāpieņem ticībā!
Apmeklēju arī dievkalpojumus regulāri.
Lasu Bībeli un lūdzos ikdienā.
Tas, ka sāku ticēt Dievam un Jēzum, mainīja mani uz labo pusi un deva mieru par to, kur būšu pēc nāves:)
22.01.2019 22:24 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
ja mūsdienās ticība onkulim, kas reizē ir tēvs, dēls un svētais gars, nav muļķība, tad kas tas ir?

Kristietiba ir viens dievs. Saskana ar ta sauktajiem svetajiem rakstiem dieva upuris ir absoluts fake:) Ja sakotneji ir zinams par happy end, to nevar nosaukt par upuri.
22.01.2019 21:53 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Patīk, kā Neons bāž acīs, ka ārzemēs šis un tas. Es tieši priecājos, ka Latvijā tā reliģija nav tik izteikta, kā visādās Polijās utt. ļoti reliģiskās valstīs. Uzskatu, ka šī ir vēl viena joma, kurā mums vajadzētu ņemt piemēru no Skandināvijas. :)
Cik dzirdēts no pazīstamajiem reliģiozajiem cilvēkiem, tad ir sakarīgāki un mazāk sakarīgi mācītāji. Tad nu tā aiziešana reizēm paklausīties kādu sakarīgāku mācītāju baznīcas atmosfērā ir tāds kā pasākums, ne tik daudz baigā pielūgšana.
Man nav baigā pieredze ar reliģiju, bet esmu novērojusi, ka daži no reliģiozajiem cilvēkiem nekādi baigie saulstariņi nav - ar prieku noliek citus cilvēkus, it sevišķi tos, kas netic dievam.
Bet, jā, vairākas lietas man izraisa wtf, kaut vai šī pati pedofīlija, aizliegums katoļu mācītājiem precēties, grēku izsūdzēšana un pēc tam viss labiņi jaukiņi. Nu whaaat.
22.01.2019 21:46 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ticību astroloģijai vēl teorētiski var kaut kā saprast, jo ir zinātniski pierādīts, ka zvaigznes un planētas eksistē, tāpat neviens nenoliedz mēness ietekmi uz zemi paisuma un bēguma veidā.
Bet reāli patiesi ticēt, ka Jēzus piedos tev visus tavus grēkus, ja tu viņam to lūgsi, ka Jēzus augšāmcēlās un tagad dzīvo debesīs, ka Jēzus reāli atdzīvināja miroņus, un ka pēc nāves tu nonāksi paradīzē un satiksi tur Jēzu - tur tak galva jāārstē. (t) Mūsdienu informācijas laikmetā!
Konkrēti kristietība daudzus gadus valdīja pār eiropiešu prātiem, mums ir palikuši lieliski kultūrvēsturiski pieminekļi un tā principā ir ietekmējusi Eiropas kultūras attīstību; protams, pārzināt kristietības vēsturi = pārzināt daļu no Eiropas kultūras, tas nozīmē - būt informētam par vēsturi. Bet TICĒT, PIELŪGT, SLAVINĀT - tas taču ir pavisam kaut kas cits.
22.01.2019 21:45 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
labi, ja mūsdienās ticība onkulim, kas reizē ir tēvs, dēls un svētais gars, bārdainam allāham, dievam ar ziloņa galvu utt, dvēseļu pārdzimšanai, ticība pūšļotājiem, homeopātijai, alķīmijai, astroloģijai nav muļķība, tad kas tas ir? viedoklis? pārāk skanīgs vārds kam tādam
22.01.2019 20:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Tajā pašā laikā neizprotu naidu pret baznīcām.

Preferencu esamiba, pedofilijas tolerance, radnieciskas attiecibas ar terorismu...
22.01.2019 19:37 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ticu. Baznīcu neapmeklēju. Esmu ticīga, bet ne reliģioza.
Tajā pašā laikā neizprotu naidu pret baznīcām. Zinu daudzus cilvēkus, kam iesaistīšanās draudzē ir palīdzējusi sakārtot dzīvi. Ir daudz sliktākas vietas, kur atrasties. Ja nepatīk, neej. Tā ir katra brīva izvēle un privāta darīšana.
22.01.2019 19:24 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
pareizticīgos uzskata par sektantiem.

Gruti nepiekrist:)
22.01.2019 19:08 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
mauwi, konkrēti tu varbūt arī nesaki, ka tie, kuri tic, ir muļķi, bet te ir arī citi, kuri tiešā tekstā to saka gan.

Mes visi zinam, ka tas ir nepelnits kompliments ticigo virziena:) Lidz mulkiem vel japaaugas:)
22.01.2019 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits