Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šaubas attiecībās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labvakar! Saistībā ar savu iepriekšējo diskusiju, izveidošu tai atvasinājumu.
Esam kopā 3 gadus. Ziemassvētkos saņēmu bildinājumu, par ko biju septītajās debesīs. Bet kā gadījās kā ne - tieši pēc bildinājuma manas jūtas sāka mazināties. Lai gan pirms tam par laulībām ar šo cilvēku sapņoju teju no pirmās satikšanās dienas.
No jaunā gada sākām domāt par kāzām. Biju sajūsmā, bet pēkšņi vienā dienā kaut kas kā ar nazi nogrieza manas jūtas - bez nekāda pamatojuma. Ne viņš mainījies, ne es, bet kaut kas notika manā galvā. Sāku sajūsmināties par citiem vīriešiem un vell's zin kas vēl(t)
Ko lai dara tālāk? Ir nepieciešams laiku līdz laulībām "pagarināt"? Kā tas var būt, ka vēlējos kļūt par sievu cilvēkam, kuru patiešām mīlu, bet pēkšņi pēc bildinājuma, sajūsma zudusi un iestājusies vienaldzība?(t)(s)
Kā lai atjauno iekāri un sajūsmu par savu vīrieti?
16.01.2019 17:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Varbūt jums vajadzētu kopā doties makšķerēt,kamēr vīrs copē Tu ar zirgu aizjāj uz top veikalu pēc kūkas un mandarīniem,tad pārģērbies par raganu un pieej pie viņa ar saindētu ābolu, ja viņš apēdīs saindēto ābolu tad vairs kopā nebūsiet, ja neapēdīs tad zināsi ka viņš Tevi mīl. Ja šis neizdodas tad es nezinu kas jums pa problēmām ir
16.01.2019 18:42 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Varbūt psihologi to varētu tulkot kā - dabūji ko gribēji, un pazuda interese? Līdzīgi kā mačo vīrietim, kurš ieguvis kāroto dāmu? Vai arī Tevi pārņēmušas pēkšņas bailes, nedrošība par gaidāmo - sievas statusu, tāpēc gribas no tā visa, tai skaitā vīrieša bēgt?
Bet nu es nezinu, stipras jūtas jau tā pēkšņi vienā dienā nenoplok. Tiešām pati nevari iedomāties kaut vismazākos cēloņus, iemeslus šīm pēkšņajām sajūtām? Dīvaini.
16.01.2019 19:01 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tiešām pati nevari iedomāties kaut vismazākos cēloņus, iemeslus šīm pēkšņajām sajūtām? Dīvaini.
Tiešām nespēju... viss līdz šim bija perfekti. I love him, but im not in love with him:'-(
Kā lai iemīlas no jauna...
16.01.2019 22:26 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar!
Esam kopā 3 gadus. Ziemassvētkos saņēmu bildinājumu, par ko biju septītajās debesīs. Bet kā gadījās kā ne - tieši pēc bildinājuma manas jūtas sāka mazināties. Lai gan pirms tam par laulībām ar šo cilvēku sapņoju teju no pirmās satikšanās dienas.

Grūti formulēt, kas Tevī mainījās.Bet, tieši Tava emocionālā saikne ar viņu, kāda iemesla, pēc mainījās. Ne tajā dzīves bridī bildināja, neīstajā noskaņojumā,nebija tā, kā Tu biji, visus gadus iedomājusies. Varbūt arī vienkārši, biji pieradusi pie tagadējām savstarpējam saistībām un tas ir liels solis uz priekšu. Bailles, kas būs tālāk.Kā sakot nebiji ar visu sirdi tam iekšēji gatava.
Ko lai dara tālāk? Ir nepieciešams laiku līdz laulībām "pagarināt"? Kā tas var būt, ka vēlējos kļūt par sievu cilvēkam, kuru patiešām mīlu, bet pēkšņi pēc bildinājuma, sajūsma zudusi un iestājusies vienaldzība?
Kā lai atjauno iekāri un sajūsmu par savu vīrieti?

Atrodiet, kādu jaunu hobiju. Vadies pēc savām emocijām, ja neesi, tam gatava, tad pasaki.Ka, nepieciešams ilgāks laiks.
Sajuti, ka viss ir iegūts, ka mainīsies Tava dzivē, pēc bildinājuma.
Atjaunot iekāri, maini sevi, savu ārieni, tāpat pasaki to savam topošajam vīram. Un dariet lietas, kas Jums abiem ir tuvas! :-)
17.01.2019 00:33 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Man bija līdzīgi... neko citu, kā atrast cēloni šai sajūtai un tikt ar to galā, nevaru ieteikt. Tikai Tu vari izzināt, kādēļ tā šobrīd jūties.
Iespējams, mirkļa apmulsums. Iespējams, kāda cita sajūta apakšā - norīts aizvainojums?
17.01.2019 01:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Tiešām nespēju... viss līdz šim bija perfekti. I love him, but im not in love with him

Savā iepriekšējā diskusijā pirms divām dienām Tu rakstīji, ka Tev ir seksuālas fantāzijas par citu vīrieti, sajūta, ka esi iemīlējusies citā, ka seksa laikā iztēlojies citu, ka kopā neko vairs nedarāt, ka sekss paredzams... Un tagad Tu saki, ka tiešām nespēj iedomāties iemeslu kādēļ mainījušās Tavas domas attiecībā pret kāzām? Ka viss līdz šim bijis perfekti? Tiešām? Ja tā, tad es nezinu kā lai nosauc iepriekšējā diskusijā aprakstīto attiecību modeli. Perfekts tas točna nav...
17.01.2019 03:00 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Hmm, es teiktu, ka tas ir no sērijas - apprecešos un viss līdz mūža galam jādzīvo ar vienu veci - nu tev vienkārši ir tā sajūta, ka kāzas ir tas galējais punkts un ka pēc tam viss - tu būsi piesaistīta vienam vīrietim, vairs nekādu citu izvēļu. Iespējams neesi līdz galam pārliecināta par savu izvēli, domā, ka varbūt ir kāds cits, kas varētu būt piemērotāks utt.
17.01.2019 09:12 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ja pēkšñi sajutīsi to, ka vari viñu pazaudēt, tad jūtas atgriezīsies. Protams, nav ne jausmas kā to realizēt..
18.01.2019 02:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kamēr iepriekš viss bija tikai sapnis, tagad tas būs pa īstam. Pameklē informāciju par intimacy fears, varbūt palīdzēs.
18.01.2019 08:45 |
 
Reitings 17101
Reģ: 27.11.2018
Man diezgan grūti iztēloties, ka viss bija "tik perefekti"un vienā dienā, kā nazi nost. Noteikti, ka tevī iekšā jau līdz šim bija šaubas, un saņemot bildinajumu, ka sir next level izjūti bailes, vai tiešām vēlie svisu dzīvi pavadīt ar šo cilvēku.Tev jāsaprot, ko gribi!
18.01.2019 09:22 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Man bija līdzīgi... neko citu, kā atrast cēloni šai sajūtai un tikt ar to galā, nevaru ieteikt.
Adaa , un kā tas beidzās Tev? Vai paliki kopā ar šo vīrieti un jūtas atjaunojās ar laiku, vai atradi citas attiecības un kļuvi tajās laimīga?
Manas sajūtas jāsaprot kā to, ka neesmu spējīga uz dziļām jūtām? Es to nevēlos tagad, bet ja tomēr ar laiku saprastu, ka vēlos šķirties no sava drauga, viņš toties to nesaprastu. Jo ir bijusi reize, kad viņam pajautāju, vai viņš domā, ka esmu īstā, un atbilde bija "jā". Un es arī domāju pirmos 2 gadus, ka viņš ir īstais un citi man ir vienaldzīgi..:-/
18.01.2019 12:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Man liekas te ir tā situācija, ko Londa9 minēja - tu tiecies uz kaut ko, bet tad kad tu beidzot to dabūji, tad lielais prieks izplēn.
Varbūt "tauriņu periods" pārgāja, varbūt arī rutīna iestājās, no tā, ka vis ir gludi un ideāli.
18.01.2019 14:34 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai laulāšanos būtu nepieciešams pārcelt? Bijām domājuši kāzas rudenī, bet sākušās uzmākties šaubas. Vēl laiks ir, ja nu kas...
Kā saprast, vai tie ir mani tarakāni, ja galvā sēž doma a ja nu vēlāk satieku labāku ? Jo ir tā, ka domājot par "labāku", nemaz nezinu, kas būtu tas "cits labāks". Nu ir dažas īpašības, kuras vēlētos savam vīrietim citādākas, bet viņā ir arī daudzas labas, kuras ir varbūt pat svarīgākas nekā tās, kuras gribētu citādākas.:-/ Sarežģīti izskaidroju. :-D
Pēc savas būtības esmu cilvēks, kas pārāk daudz analizē. Visu laiku zināju, ka vēlos ar savu draugu nodzīvot mūžu, bet tagad pēkšņi tik šaubos, vai tik neatrastos kāds labāks.(t)
22.01.2019 12:40 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
autore, kāds ir tavs komentārs par to , ko teica Kaya ?! Vai arī tu nevēlies ieraudzīt to kā ir?
22.01.2019 12:49 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
SamSamantha

piedod, nebiju pamanījsui jautājumu. Tagad ir ļoti labi. Kā tur tikām - atsaucu laulības, izšķīrāmies. Skaidri un gaiši pateicu, ka nevēlos citu vīrieti, bet uzlabotu viņu... Centās gana ilgi un dikti. Vienā brīdī sajutu, ka ir mainījies, un pateicu, ka esmu gatva saņemt jaunu gredzenu :) tā nu divus mēnešus pēc tam salaulājāmies. Abi esam secinājuši, ka tas bija labākais lēmums mūsu dzīvēs, jo viens otru par pašsaprotamu vairs neesam ņēmuši. Iet 4.gads kopš tā brīža.
22.01.2019 14:01 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Izskatās, ka vienkārši vēl gribi izskrieties un "pārbaudīt" citus. Aprausies un tad varbūt novērtēsi stabilitāte un ģimenes vērtības. Beidz dot veltas cerības nabagam, ka viņš atradis "īsto", lai gan tā nav. Vienkārši vajag to izrunāt un miers.
22.01.2019 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Tas ir mans personīgais viedoklis, bet man liekas, ka 3 gadi ir pārāk ilgs laiks, lai vienkārši skraidītu uz randiņiem. Nav brīnums, ka tev viņš apnika. Kas viņam liedza tevi bildināt ātrāk? Jūs dzīvojat kopā?
22.01.2019 17:01 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kas viņam liedza tevi bildināt ātrāk?
Šobrīd pašai ir tikko pēc 20 (25 vēl nav, kas, visticamāk ir optimālais vecums laulībai).
Jūs dzīvojat kopā?
Gadu esam dzīvojuši kopā, bet arī ne pilnībā pastāvīgi. Dažas nedēļas kopā, citas atsevišķi.
Aprausies un tad varbūt novērtēsi stabilitāte un ģimenes vērtības.
Manuprāt, ģimenes veidošanai mans draugs būtu perfekts. Materiāla stabilitāte, līdzsvarotība, pacietība, uzticīgums - viss, kas vajadzīgs ģimenes pamatam. No sadzīviskās puses esam saskanīgi, no garīgā viedokļa - nevisai..? Piemēram gaumes uz mūziku, filmām, atpūtas veidiem mums ir pilnīgi atšķirīgas. Dažreiz brīnos, kā mēs kļuvām par pāri :-D Bet raugoties no sadzīviskā viedokļa un rakstura, tur varu galvot, ka labāku tiešām nevēlētos!
22.01.2019 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man ir aizdomas, ka tev ir bail. Visu šo laiku bija iestājies pieradums pie standarta situācijas, kur tu esi draudzene, jums nav nekādu baigāko saistību, tīri likuma priekšā, bet pēc tā būs. Iespējams, tev ir bail, jo tu vēl esi jauna, kas ir okei, man personīgi šķiet jaunam precēties ir vairāk kā dulli, bet okei, katram savs.:-D
Vienīgais tiešām ar pusi izrunāties, mazliet pavilkt laiku, bet izspēlē vārdus pareizi, viss viņam nav jāzina.:-D
22.01.2019 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits