Pamošanās

 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Labrīt! :-)
"Miega" tēmas šeit ik pa laikam parādās, un šī nebūs izņēmums :-D
Ko jūs darāt, lai no rītiem normāli pamostos? (l)
Lai doma skaidra... Man ir problēmas ar pamošanos no rītiem. Eju gulēt ap pusnakti, un pirmo modinātāju uzlieku uz plkst.7.30. Es viņu miegā dzirdu, miegā sataustu, nospiežu un guļu tālāk. Tas ir diezgan neapzināti, jo bieži vien pat to visu neatceros. Parasti uzlieku kādus 5 modinātājus, un dzirdu tad tikai pašu pēdējo, kurš jau 5x pārlikts. Pēc tam lecu ārā no gultas un ātri taisos uz darbu, kurš ir nokavēts. Man nepalīdz tas, ka eju gulēt agrāk, jo no rīta atkārtojas viens un tas pats scenārijs. Ar modinātāja signālus mainu, vēdinu telpas, u.t.t.
Tagad meklēju jaunu darbu, un jūtu, ka tas varētu radīt problēmas...
Ko darīt, lai no rītiem pēc iespējas ātrāk nāktu "pie samaņas", lai būtu enerģija, lai sadzirdētu modinātājus? Vēlos no rītiem nevis ātri skriet pa galvu-pa kaklu uz darbu, bet normāli pamosties un izdarīt visu, ko vēlētos paspēt izdarīt. Varbūt problēma ir tajā, ka es uzlieku vairākus modinātājus, un zinu, ka mani taču kāds no tiem pamodinās? Varbūt arī tas, ka varu atļauties nokavēt darbu. Iespējams, ka vajadzētu patrenēties tikai ar vienu modinātāju... (t)
Tagad rakstu un pati domāju, cik stulba problēma tā tomēr ir... :-D Bet man tā ir problēma, un tāpēc ļoti gaidu kādus ieteikumus, kā rītus padarīt normālākus.
Paldies! (l)
16.01.2019 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kafija man liekas nestrādā, tad kad no rīta ir tas fiziskais un morālaos zombijisms, nu visnaz man, nezinu kā tev.:-D
Ja tev ir mājdzīvnieks, starpcitu, tas var palīdzēt piecelties. Izstrādā rīta rutīnu ar viņu. Mans trusīts, mani darbdienās tieši 7 no rīta cēla augšā, un ar viņu vienkārši nevarēja nogulēt.:-D
28.01.2019 19:43 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Varbūt vērts ieviest apgaismojuma modinātāju? Vasarās pamosties viennozīmīgi ir vieglāk.
https://www.lifewire.com/best-light-therapy-alarm-clocks-4137028
28.01.2019 19:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)