SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Murgs.
Gribās apskatīt skaistu faitu jūtjūbē, iesaku iegooglēt 2 cīņas, skats būs baudāmāks kā visa kiviča un repera epopeja.
Buakaw Banchamek VS Eriko Kehl
Īpaši smuka ir 2013-12-10 cīņa.
Otra, vēlākā arī smuka.
Njā, tagad reperis saka, ka agrāk esot trenējies kikā, kas atbilst patiesībai, pirms 4gadiem stāvēja tīri normāli, tagad 3 - 15 sekundē tai video nebūt neizskatījās, ka čalis trenējies kikā.
No video ar kristapu 3 -15 sekndē bija redzams, ka vai nu smagas pohas vai jāmācās stāvēt kādu pusgadu 3reizes nedēļā zālē, katru dienu fiziskais rītā, pēcusdienā un vakarā. Tad varētu sākt sparingot ringā ar sava svara kiku.
Kristaps arī joko, sparingos fiz sagatavotību nepārbauda, ir 3 līmeņu sparingi, tajos trenē taktiku, izvairīśanos un apstrādi pašu kā tādu.
Fiz sagatavotību pārbauda liekot izpildīt fiziskos vingrinājumus. Tur ak dievs, cik ātri var redzēt.
Komentāri par pīpēšanu, tak vienalga vai pīpē 0 vai 90 cigaretes dienā, 3minūtēm priekš kika pietiks dihalas visiem.
Cīņās kā džudo, sambo, grieķu romiešu, brīvā vai džiudžitsu, tur dihalas notestējas jau pirmās minūtes laikā, jo nekādi paņēmieni nepalīdz ja nav fiziskās, vēlams pārākas pārpretieku.
Kivis šim esot it kāatļāvis kiku, tā ir pretimnākšana puisim.
25.02.2019 13:54 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Neieliku pareizi; Enriko Kehl vs Buakaw Banchamek
Smuki un par velti, liec googlē un skaties par velti. 2013-12-10 visforšākā, nākamā arī smuki paskatīties.
25.02.2019 13:59 |
 
Reitings 97
Reģ: 22.04.2014
Skatījos šovu.Man pat patika kā Kiviča kungs runāja.Tā dzīvē mēdz notikt.Bij kopā ar Madaru 8 gadus!!!! Nekad nezinām kā tur dzīvoja,kā viss bija.Ja cilvēks saticis SAVU cilvēku tad nu lai tak.Nav jau tā ka maina sievietes ik pēc gada!!!
25.02.2019 21:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Skatījos šovu.Man pat patika kā Kiviča kungs runāja.Tā dzīvē mēdz notikt.Bij kopā ar Madaru 8 gadus!!!! Nekad nezinām kā tur dzīvoja,kā viss bija.Ja cilvēks saticis SAVU cilvēku tad nu lai tak.Nav jau tā ka maina sievietes ik pēc gada!!!

Dzīvē bijušas tikai 4 vai cik tur sievietes. Nu, labi, bet ja ņem vērā, ka tās četras katra ir krāptas ar desmitiem nakts sakaru sievietēm un prostitūtām, tad visa tā muldēšana par viņa nopietno pieeju attiecībām ir ņirgāšanās. Būtu labāk pateicis skaitu, ar cik ir pārgulējis, un tad sevi cēlis saulītē, kāds viņš nopietnāks par vīrieti vidējo.
25.02.2019 21:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Noskatījos live, kur fonā šova sērija.. Nu.. baigais uzsvars, ka gadu nebija sekss.. Dzīvojot kopā!! 8-) Ja var ticēt, tad dzert pēc vēlēšanām sācis.
25.02.2019 21:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Jāsaka, ka pat mazliet žēl viņus palika, nu tādā ziņā, ka vismaz Lienei BEIDZOT!! ir iespēja izjust attieksmi, kādu būtu jājūt katrai sievietei. Viņa to izjūt tika savos 38 gados. Skumji, ka tā.
25.02.2019 21:56 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Es aizgāju no ģimenes, īrēju atsevišķu dzīvokli, ar sievu bijām ļoti tuvu tam, lai šķirtos. Tagad man ļoti grūti pieņemt to, cik vieglprātīgi esmu izturējies. Un tad nāca tās otras attiecības – sākumā man lūdza palīdzību, un es biju gatavs palīdzēt un aizstāvēt," stāstījis Bulis.

Interesanti ir tas, ka Kivičam, tāpat kā Bulim Lieņuks sākumā lūdza palīdzību un tā sācies romāns.
Tad nu tagad ziniet, ja gribas aizņemtu veci, zvaniet un lūdziet viņam nevainīgu palīdzību, tad tēlojiet, ka baigi interesē ko šis saka, mājat ar galvu, hihinat un viss notiks :-D
25.02.2019 22:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
gadu nebija sekss.. Dzīvojot kopā!!
mazliet žēl viņus palika

++
25.02.2019 22:38 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Kaut kur var internetā noskatīties sēriju?
26.02.2019 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Arī noskatījos pirmo sēriju - kopumā tāda diez gan garlaicīga.
Bet lika savā ziņā paskatīties uz to visu no citas puses - nu, ka tiešām nekas jau baigs tajā visā nav. To baigumu piedod viņi paši ar savām muļķīgajām uzvedībām - nebūtu postojuši tos n-tos postus, neviens pat baigi neinteresētos, kā viņiem iet un nenosodītu viņu uzvedību...
Tas, kas iekrita acīs - liekas, ka savstarpēji ir tādi trūcīgi dialogi. Grūti pat saprast, kur viņiem tā lielā mīlestība! :-D Un Andris, lai arī kāds viņš ir, garīgā un prāta ziņā ir tomēr nedaudz bagātīgāks par Lieņuku un tad nu viņš tur tā nedaudz gudrāks tajā savienībā izskatās - Lieņuks tika smaida, māj ar galvu un ķiķina...(t)
26.02.2019 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Biju gaidījusi kaut ko vairāk ,ja godigi :-D
Varbūt viss labākais vēl tikai sekos nākamajas sērijas :-)
Bet Kivičs tāds aktieris :-D brīžiem riktīgi uzspēlēts :-D un Skulmeo tā balss kā mūžīgais aizsmakums būtu :-D:-D
26.02.2019 11:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ieslēdzu un pēc 5min izslēdzu, nespēju terēt savu dzīvi skatoties tādu sviestu stundas garuma :D
26.02.2019 11:10 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Tas, kas iekrita acīs - liekas, ka savstarpēji ir tādi trūcīgi dialogi. Grūti pat saprast, kur viņiem tā lielā mīlestība!

Kivičs pats teica, ka pēdējos 3 mēnešus ir tikai "šampānietis" un vārtīšanās par gultu. Tur arī tā lielā love :-D
26.02.2019 11:22 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Pirms pusgada uzskatīju Andri par gadīgu ģimenes tēvu, kas pēc visādām dzīves trakulibam ir pieņēmies prātā. Bet tagad.. Skumji, ka viņa meitiņas pēc gadiem varēs skatīties, kā tētis mammu pameta, jo nebija sekss, tagad viņa par daudz naudas prasa bērniem un tētis ļauj jaunajai mīlai mammu saukt par sliņķi, kas nav strādājusi. Un tad būs mammas stāsts, ka apprecējās uzreiz pēc vidusskolas ar vecāku vīrieti, drīz piedzima meitiņas ar mazu vecuma starpību. Vīrs dzīvi nodrošināja, bet pēc vēlēšanu fiasko naski notinās.
Lienes naids pret Madaru ir vienkārši nožēlojams. Kompleksaina sieviete. Un man nav nekādas cieņas pret vīrieti, kurš tā pazemo un publiski nomelno savu bērnu māti.
26.02.2019 11:37 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
26.02.2019 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits