SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
dzempero padirsto

Bāc! Tik meksikāniski. :-DSasmējos.
Par situāciju... Diez gan bēdīgi tas viss. Žēl bērnu.
04.02.2019 17:11 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu un nesapratīšu, kāpēc ir jāturpina tas cirks, labi par Kiviču nav jēgas pat runāt, bet Liene, kurai ir 3 meitas, kaut uz sekundi padomātu par viņām, nevis par savu soulmate. Mazāk publicētu, mazāk tautā runātu. Neizsauc ne mazākās simpātijas šis pārīts, karma, bumerangs, vienalga...tas atgriezīsies. Madara gan simpatizē, lai izdodas viņai.
04.02.2019 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet tur visi iesaistas aktivi tviteri Linda ,un citas zolidas damas lamajas ar so
Pa vidam.mate vel...liene,madara visi pilniba!!!
04.02.2019 17:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ir tas vai nav tas Madaras džemperis, tomēr manuprāt Kivičs jau varēja ,ja pirka savai Lienei to,tad nopirkt savādāku! Citādi rodas iespaids,ka viņš grib lai Liene līdzinātos Madarai!
Cerams ,ka tādu pašu apakšveļu ar neperk Lienei? :-D.
04.02.2019 18:10 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
https://www.radioswh.lv/2019/01/ar-dziesmu-par-dzivi-liene-skulme/
Kaut ka nepameta sajuta, ka Timrots iekseji par visu zinoso un studejoso un varoso Lieni smejas.
P.S. Nez, kads tuvinieks nevaretu vinai ieteikt biezak mazgat matus? Vienmer sakepusas pinkas ar ataugusam saknem. Vai tiesam ta sabiedribas damai ir pienemts radities sabiedriba?It ipasi nemot vera,ka vina dzenas pec uzmanibas. |-)
04.02.2019 20:57 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Cateleya, ienaaci zhulti izliet? Lai tachu nemazgaa tos matus :-D
04.02.2019 21:20 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Haha, ja! Jo es atbraucu uz Latviju uz paris dienam un Liene ar Kivicu man visos zurnalos prieksa, ka atveru zinu portalus: atkal Kivics! Pat mana mamma man prasa, vai es zinot!
Ja man visu laiku vini acu prieksa regojas jau 2 nedelas no vietas- vismaz butu bijusi pieklajigaka izskata! :-D
04.02.2019 21:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Viedās Minkas piedāvātie varianti likumdošanā radītu situācijas, ka krāptu uz vella parauānu, bet nešķirtos + es jau redzu variantus, kā vēl visu to varētu apiet.. Nu nebūs, kas būs krāpēji un gājēji, tie būs..
Pretējā gadījumā laulības jēga ir visnotaļ maza (tikai mantojumu un negadījumu lietās).

Tā arī ir. Precēties pārsvarā grib visi tie, kam plikas pakaļas un saredz iespēju iedzīvoties.
Liene ir OK kā mamma, līdz brīdim, kad uzzināju, ka šie taisās braukt uz ārzemēm BEZ bērniem. Nu wtf? Tās 3 meitas Skulmei vienmēr dzīvoja kopā ar viņu un tagad viņa taisās tās atstāt kādam citam cilvēkam? Kaut vai tēvam, tas taču tāpat ir smags trieciens bērna psihei un pasaules uztverei. Māte iemaina bērnus pret mīļāko. Skaisti..

Man jau šķiet, ka redzot visu šo sāgu, būtu prātīgi, ja Skulmes bijušas vīrs JAU būtu paņēmis savas meitas pie sevis.. Un tas, ka vecāki iemaina bērnus pret mīļākajiem - standarts!! Starp citu, visbiežāk to dara tieši sievietes.
04.02.2019 21:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Par to džemperi.. neesmu skatījusies to Kiviča pierādīšanas video, bet es tiešām domāju, ka tas ir viens un tas pats, tik jā, kapuce bija zem Lienes matiem, tad, kad jāatskaitās, izdomāja to nogriezt.. kaut ko baigi tas Kivičs spītē savai sievai.. Neesošas mantas dalīšana ir sākusies!!
04.02.2019 22:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Viedās Minkas piedāvātie varianti likumdošanā radītu situācijas, ka krāptu uz vella parauānu, bet nešķirtos + es jau redzu variantus, kā vēl visu to varētu apiet.. Nu nebūs, kas būs krāpēji un gājēji, tie būs..
Es personīgi uzskatu, ka, ja pāris izvēlējās abi kopīgi dzīvot tradicionālajā modelī, tad tam, kurš pelna, būtu jānodrošina kaut kāds minimālais periods, lai otrs varētu adaptēties situācijai - piem., sešus mēnešus vai gadu. Īpaši, ja tam "nepelnītājam" ir jārūpējās par bērniem (pēc šī adaptācijas perioda - varētu finansiāli rūpēties tikai par bērniem). Bet bērniem tiešām nebūtu jācieš tikai tāpēc, ka viens no vecākiem izdomājis, ka viņam vajag jaunu mīlu dzīvē, vismaz ne finansiāli. Un intersanti, no kurienes ir tas "visbiežāk to dara tieši sievietes"? Protams, ka ir pietiekami daudz sieviešu, kuras uzspļauj bērniem, bet ir tik daudz vīriešu, kuri par bērniem aizmirst tiklīdz ir kopā ar citu, vai pat vispār pazūd tālēs zilajās, tiklīdz ar bērnu kļūst "neērtāk" - īsti nesaprotu, no kurienes tas "visbiežāk" ir radies.
04.02.2019 22:51 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Lieņuks beidzot aizgājis pie friziera matiņus sakopt.(l) Insta storijā sēž krēslā un visiem atrāda :-D
05.02.2019 09:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vispaar jau Kataleja no Skulmenes atshkjiras tikai ar to, ka mati izmazgaati, taada pati intelekta neskarta buutne vien esi :-D
Dancoshana pie stienja, breekaashana par uuberkruto karjeru, kurai pamtaa ne izgliitiibas, ne zinaashanu attieciigajaa laucinjaa. Fotografeeshanaas ar brendu uzrakstiem fonaa un pieguleetaaja roku kaajstarpes tuvumaa, nabadziigs vaardu kraajums ... Taada pati kaa Skulmene vien esi, tikai izpausmes savaadaakas.
P.S. Cerams, ka maatei kaadu Shaneli esi atvedusi, nevis aplaimo ar shopingu vieteejaa humpalaa.
P.P.S. Ja Tevi interveetu tieshajaa eeteraa, nekaa labaaka nebuutu, tikai tie mati..., tie mati izmazgaati buutu.
05.02.2019 10:43 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Jaa man gribeetos izteikties,par sho teemu bet es par cilvekiem nemaku kaut ka vienvierziena slikti runat,apsmiet tmldz man tad butu objektivitatei jasaka kaut kas kur pats neesmu tik labs,bet manas sliktaas ipashibas ir 100x mazakas kaa te vai citiem,lidzarto atkal nesanak objektivi,sanak otram ar akmeni met un sev ar mikstu spilvenu nav jau jega man labam ka es pats labs tagad meklet kaut kadus vaaajaakus kuri 100x vajaki par mani un izteikt domas par to cik vinji vaaji,nu neinteresanti kkaa
05.02.2019 10:52 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
man bij 1x meitnee pat,kura bija no nabadzigas gjimenes un vinja smeejaas par citam ka taam pashas leetaakaas kurpes kaajaas tmldz,man tas likaas kka divaini,bet nu tadas jus esat
05.02.2019 10:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
zatjiits
bet nu tadas jus esat

Es kaut kā pamanu, ka Tu visu laiku vispārini (te bija nesen Tevis veidota tēma par to, ka mēs te visas tādas analfabētes, tad vēl arī par dzīvokļu izmaksām - visas melo, u.t.t.). Ja viena ir jocīga, tātad visas tādas esam, un mums ir tieši tāda pati loģika un uzskati, vai tai vienai? :-D Kamooon... :-D
05.02.2019 11:22 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Kaut ka nepameta sajuta, ka Timrots iekseji par visu zinoso un studejoso un varoso Lieni smejas.

Jā,man arī tā likās. Viņa jau arī ļoti plātijās ar to gudrību un visu, ka šķita ka patiesi gudri vēl šaubās vai vispār ir gudri un katrā ziņā tā nelielās, ka visu paspēj, visu māk un dara. Klusē un dara, darbi par viņiem runā... Kaut kā tā. :-)
05.02.2019 11:52 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Meiteneem ir ljoti viegli iepatikites pasaki ejam atradisim kkur vaajaakus kaadus un apsmiesim vinjus un tu jau patiksi meitenei,jo taa meitenes daba mekleet kaadus vaajakus kurus varetu aspmiet:-D
05.02.2019 12:24 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Vai aprunaajaam kaadu paskataties forumu pa 10 000 ierakstu teemaas,kur kaads jaaprunaa:D Viszinoshaas aprunaataajas:D
05.02.2019 12:25 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Un intersanti, no kurienes ir tas "visbiežāk to dara tieši sievietes"? Protams, ka ir pietiekami daudz sieviešu, kuras uzspļauj bērniem, bet ir tik daudz vīriešu, kuri par bērniem aizmirst tiklīdz ir kopā ar citu, vai pat vispār pazūd tālēs zilajās, tiklīdz ar bērnu kļūst "neērtāk" - īsti nesaprotu, no kurienes tas "visbiežāk" ir radies.

Novērojumi. Vīrietis paceļ cepuri, kad bērns vēl ir zīdainis, bet vēlāk, kad jau bērns staigā, tieši sievietes ir tās, kas vieglu prātu skrien pie jaunajiem brūtgāniem atstājot bērnu kam nu sanāk.
05.02.2019 13:34 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
https://instagram.com/skulme.store?utm_source=ig_profile_share&igshid=g21zk63jmk0y
Iečekojiet šo :-D
07.02.2019 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits