SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Jopcik :D
04.02.2019 00:36 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Rīdziniece, Tev kā pārākajai Latvietei-Patriotei noteikti patiks Lienes Twitter ieraksti:D Tik tālu vēl neaizrakies?
Vispār šajā vīkendā īpaši aktīvi plostots, acīmredzot. Man ir sajūta, ka tam burbulim kaut kad ir jāplīst, ritinās arvien lielāks un lielāks ar katru dienu... Nevaru iedomāties, kā viņu bērni apmeklē skolu, rīt atkal pirmdiena... ceru vismaz, ka ir saprotoši un iejūtīgi pedagogi, ja vecāki ir tādi muļķi.
04.02.2019 01:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pilnigi neinterese. Un ari so nemekleju,cali damas ielika :-P
04.02.2019 01:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vispar tviteri bezmaz katru dienu lamaties ar nervozo kivicu, man prata neienaktu. Bet nu citi sadi izklaidejas.
04.02.2019 01:15 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ignorētu visi tos divus jampampiņus, tad šie arī liktos mierā. Es saku #boikotskivičamunskulmei
04.02.2019 07:41 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
Mja, nu baigie teksti.. Un vīrietim, kurš savu krānu nevar biksēs noturēt, vislielākais arguments ir, ka, ja dāma ko ne pa spalvai runā, tad nav dabūjusi (vislabāk, ja vispār nav vecis pie sāniem, jo tad nu tiešām sekss izpaliek).. Yeah!
04.02.2019 08:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Eu, a kā tagad bildes var ielikt? Bildites.lv vairs nepastāv?
04.02.2019 08:43 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Zinu personīgi kā Kivičš krāpis Madaru. Pretīgs tipāžs...
04.02.2019 10:43 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Jesus fucking Christ, tie tvīti it vāks. Iegūglēju vai Kivičs joprojām ir KPV, uzskrēju virsū šim. Nemācās taču no kļūdām.
04.02.2019 11:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šī situācija būtu laba, ja to pareizi interpretētu. Stāsts ir par to, ka viens vīrietis aizlaižas prom no ģimenes un neliekas ne zinis par bērnu aprūpi. Tas ir labs temats sākt vākt parakstus par izmaiņām likumdošanā.
1. Cilvēkam, kurš pamet ģimeni (ar bērniem) vai padara neiespējamu kopdzīvi ar partneri (krāpj, ir vardarbīgs), ir jānodrošina partnerim (pie kura paliek bērni), iepriekšējais dzīves līmenis, t.i., ja ģimene dzīvoja privātmājā Mežaparkā, tad ģimene tur paliek vai pametējs nodrošina līdzvērtīgu dzīvesvietu, ko otrs partneris akceptē. Strīdu gadījumā- partneris ar bērniem dzīvo turpat, kur pirms šķiršanās.
2. Šķiroties, pametējs partnerim, kura apgādībā paliek bērni, nodrošina iepriekšējo finanšu atbalstu, t.i., ja mājsaimniece, tad nodrošina arī sievu tāpat kā laulības laikā, līdz bērnu pilngadībai.
3. Ja partneris nepiedalās bērna aprūpē (vest uz pulciņiem, skolu, bernudārzu, pie ārsta, pavadīt laiku vakaros un brīvdienās utt.), tad tas maksā otram partnerim (kura apgādībā ir bērni),par saviem 50% bērnu pieskatāmā laika maksa otram partnerim aukles algu atbilstoši darba tirgus cenām (lai otrs partneris var algot aukli/palīgu).
04.02.2019 12:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Idejiski būtu jābūt tā, ka laulība garantē laulātajam aizsardzību, t.i., ja otram mīla beidzas, tad pirmajam neiestājas krīze- var dzīvot kā iepriekš, bet partnera vietā algot aukli/palīgu.
Pretējā gadījumā laulības jēga ir visnotaļ maza (tikai mantojumu un negadījumu lietās).
Bez sabiedrības (sieviešu) iniciatīvas nekad nekas tāds netiks ieviests. Bet žēl gan.
04.02.2019 12:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kāda jēga no tās naudiņas?
Viņ džērsnijas sāgu es rūpīgi izlasīju, pat avīzē un žurnālā bija. Kopš tā laika es viņu nelasu, viņ FB es neskatos nekad, tāpat ka paradnieka, bobzema profilus.
Tomēr, par cik citur sakopēts tw un fb saturs, tad man ir žēl bērnu! Skolotājas jau ir ētiskas, bet skolnieki tagad visi lasa tw un fb, viņi aprunās bērnus un apcels, es zinu, ka arī piektklasnieki lasa tw un fb pat ja neko neraksta, uzcep profilus un lasa tw, fb.
04.02.2019 12:28 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Problēma jau tajā, ka Kivičam un Lienei ir pajāt par to, kāda, viņu rīcības dēļ, var būt attieksme pret viņu bērniem. Vai arī slavas kāre un uzmanība pārspēj šīs jūtas pret bērniem, vēlmi tos aizstāvēt. Un man pat likās, ka Liene ir OK kā mamma, līdz brīdim, kad uzzināju, ka šie taisās braukt uz ārzemēm BEZ bērniem. Nu wtf? Tās 3 meitas Skulmei vienmēr dzīvoja kopā ar viņu un tagad viņa taisās tās atstāt kādam citam cilvēkam? Kaut vai tēvam, tas taču tāpat ir smags trieciens bērna psihei un pasaules uztverei. Māte iemaina bērnus pret mīļāko. Skaisti.. (t)
04.02.2019 13:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Neviens tiem bērniem nevar sagādāt tādas ciešanas kā citi skolēni, pat tik ilgas un smagas, ka vienalga, cik tev ir naudas un kā apğērbts esi.
Elitārākās skolās varbūt nav fiziskā veidā vai ar rupjiem vārdiem, bet......
Intelektuāli snobsikākie nelamās necenzētiem vārdiem, bet tāpat aprunā, turklāt tā, ka nevar pielietot represijas par to faktu. Atklāti, tur arī var ar normāliem vārdiem, it kā korekti, bet tik sāpīgi iedot pa pašapziņu, īstajā brīdī, ka sadauzīts deguns sāpētu mazāk gan tūlīt, gan ilgtermiņā, pat aizmirst būs grūtāk. Turklā tādus procesus var veikt kaut ikdienu, pat vairākas reizes dienā. Tas nav kautiņš vai rupji vārdi, kur tik ilgi un daudz neļautu itin nekur izvērsties.
Tomēr, jā, arī krutās skolās var iekraut ka maz neliekas, tikai pa seju tur parasti cenšas netrāpīt.
Bakstīt arī nevajag, ne sist ne lamāt, lai sagādātu pašsajūtu kā piekautam un īstos sūdos izmērcētam.
Skolnieki ļoti lasa tw, fb, bieži ar fake user profiliem, kamēr tie tur neko neraksta, pat nekrīt acīs. Sīkie sākumā iepazīst soctīklus diezgan ilgi tikai lasot, vēl kautrējas rakstīt.
Loğiski, tur tūkstošiem skolnieku to izlasījuši un čeko jaunumus.
04.02.2019 13:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
https://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/pazudusas-jacinas-epopeja-kivics-vina-sieva-un-milota-liene-sariko-kildu.d?id=50799667
:-D
04.02.2019 14:11 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Par to džemperi iedomājos... Ja arī tas būtu cits džemperis, tad kāda mārrutka pēc jāpērk tieši tāds pats? :-D
04.02.2019 15:53 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par gaumi nestriidaas,bet man veel likaas -briesmiigi abi.Te bija ielikts links,kur vareeja redzeet taas lietas,ko grib paardot Liene-nu lai cilveekm veicaas,bet nu ir kaa ir taa vizuaalaa puse...
04.02.2019 15:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Izlasiju kur tur komentaros,Kivics video radijis ciys tas dzemperis. Sievai ar kapuci ir Lienei bez kapuca. Pirka jo iepatikas. Bet par cik Liene madaras insta fito nepetija tad i nezinaja ka siecao tads vispar ir. Un sama tad jau ari zilas piem.dzinsas nevar vilkt :D
04.02.2019 16:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es vēl par to džemperi iedomājos... Sakritība, ka tad, kad Madara uzraksta, ka pamanījusi, ka džemperis pazudis, tieši tādu pašu esot nopirkuši Berlīnē. :D Varētu tam vēl noticēt, ja turpat nebūtu ielikta bilde ar Madaru tajā pašā džemperī. Tad nu gan teikšu, ka baigā veiksme viņiem gadījusies - Berlīnē atrast raksts rakstā tieši tādu pašu kā Madarai. :D
04.02.2019 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits