SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Traki vini visi! Auto kredita, ires dzivoklis dargs,privatie bd, alimenti pirmajam bernam un viss par vienu kiva naudu!!/nu burbulis plisis....

Kad Madara rakstīja, ka 650 eur par dzīvokli - ar to bija domāts par mēnesi vai trim? Es pati, meklējot šomēnes dzīvokli Rīgā, neko lētāku par 400 eur par īri neredzēju. Tas par 400 bija ar noplukušu dīvānu, nekāda eiro remonta. Ja grib ko krutāku, tad jau dzīvoklis ir sākot no 550 eur par īri. Laimīgi tie, kas sāka īrēt pirms 20 gadiem :D
03.02.2019 17:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pss, pss, atklāšu tev lielo noslēpumu - dzīvē var paļauties tikai un vienīgi uz sevi. Lai arī cik labi pazītu otru, nav iespējams viņu pazīt līdz galam.
Pss, pss, vai man to neatklāt šo noslēpumu, man tas ir zināms. Piebildīšu, ka pat uz sevi nevajag super paļauties.
03.02.2019 17:10 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es nesaprotu, kāpēc vinai nedrīkst prasīt, bet obligāti būtu jādzīvo no uzkrājumiem.

vinjai ir japrasa, bet vinai tomer ir jabut realai, ka vinjam nav pilna laika darbs, ne nu varbut ir, bet vai vinam ir katru menesi 15.datuma alga? no ka panemt alimentus? nu es tadiem hudožņikiem neuzticos, vienu dienu ir koncerts, nakamaja nav...
03.02.2019 17:11 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Es nesaprotu, kāpēc vinai nedrīkst prasīt, bet obligāti būtu jādzīvo no uzkrājumiem.
Prasīt var daudz ko, bet tas, kas reāli pienākas, ir stipri tālu no tavām iedomām.
03.02.2019 17:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Man varetu but 100k uz konta, es tapat taadu kivichu izspiestu liidz peedeejam. Nauda sheit ir mazaakais, ko vinjsh var dariit, taa pazemot cilveeku, ko kaadreiz esi miileejis, ir zemiski.
03.02.2019 17:14 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Althea
Man viena meitene zinama ireja dzivokli Kengaraga pa 150 euro, viena istaba un tads remonts, nu taads kosmetiskais laikam saucas... cenas tiesam ir trakas...
03.02.2019 17:16 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pirmkārt, Latvijas likumdošanā ir punkts par dzīves līmeņa nodrošināšanu iepriekšējā līmenī šķiršanās gadījumā. Tāpat, arī laulātajam no kura aiziet ir tiesības pieprasīt alimentus. Es pieņemu, ka tieši tas ir iemesls kādēļ laulība vēl nav šķirta, jo A.K. pats izteicās, ka "viņi nespēj vienoties".
Otrkārt, kas uztur Skulmi un visus viņas 500 bērnus? Pati dzīvo no alimentiem, nekad nav normālam darbam pat tuvumā stāvējusi. Uz doto brīdi arī virs nav oficiālas darba vietas. Tad sanāk - kā? Andris atnāk pie Skulmes uz dzīvokli, Skulmes bērni ēd gaļu, Skulme neēd vispār, jo pati nepelna un Andris ēd to ko pats atnesis ar nevienu nedaloties? :D
Es nedaudz nesaprotu pašu situāciju. Andrim ir savi bērni par kuriem rūpēties, un ne tikai tie, kuri ar Madaru uzražoti. Bet viņš pats, uzturēdams šobrīd bezdarbnieci - alimentu rijēju (par to pašu par ko tiek Apsūdzēt Madara) un svešu bērnu baru, vēl tiek uzslavēts par attieksmi pret vēl ne-bijušo sievu? Pareizi! Savējiem jau neko nevajag. :D
03.02.2019 17:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu varbūt visa šitā Kivičepopeja liks kādai mājsaimniecei aizdomāties un liks kaut ko darīt lietas labā jau laicīgi. Kaut gan spriežot pēc komentāriem, diez vai. Sievietes saprotiet taču vienreiz - jūs varat paļauties tikai un vienīgi pašas uz sevi, jo nekad nav iespējams paredzēt kas tam otram darās galvā, tāpēc laicīgi jau veidojiet sev nodrošinājumu.
Man, kā reizi, liekas atsvaidzinoši, ka arī no vīrieša tiek prasīta atbildība. Īpaši, ņemot vērā, ka šajā gadījumā tieši viņš uzsāka publisko netīrās veļas mazgāšanu.
03.02.2019 17:17 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nē, nu mammulis vismaz ieviesa sižetiskas izmaiņas - tagad dzīvesgudrās tantes var sākt košļāt Madaru, viņas izvēles, backgraundu, finansiālo situāciju, uzliekot noklusinājumu faktam, ka tam vīrietim vienkārši vajadzētu pa šnobeli. Tā, kā viņš draudēja citiem, savas princeses godu aizstāvot, kādam vajadzētu vienkārši iestāties par Madaru un pateikt viņam kādu biezāku vārdu. Madara tika presē aprakstīta kā izmantotāja, krāpēja, tagad vēl nosaukta par vizuāli lielu salīdzinājumā ar sīko Lienīti, nu amēba ne vīrietis! Kamēr viņa publiski turējās kā karavīrs, vismaz skaļi vēlot viņam labu. Kamēr vairs neizturēja, kas ir saprotams.
Piekrītu, ka finansiāli viņiem abiem jārūpējas par bērniem, neviens nav nekāds sponsors, bet tas radījums ar krănu ir nožēlojami nevīrišķīgs.
03.02.2019 17:20 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pati dzīvo no alimentiem, nekad nav normālam darbam pat tuvumā stāvējusi.
Vai tad? Es gan nepārzinu algas, bet vai tad viņa nebija Abu Meri palīdze, vai kas tamlīdzīgs? Un tas darbs Apollo arī neizklausījās slikts. Kā jau teicu, nepārzinu algas.
03.02.2019 17:21 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Godīgi sakot, Skulmes bērnus man ir ļoti žēl.
03.02.2019 17:23 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
vai tad viņa nebija Abu Meri palīdze, vai kas tamlīdzīgs?

bija, bija, bet delj taa ka par daudz komenteja savas un Bulja attiecibas, nostradaja tur tikai maak par gadu...
03.02.2019 17:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nevienā no savām darba vietām viņa nav izcēlusies ar pārāk labu slavu, tāpat viņa nekur neko nav sasniegusi. Ja pareizi esmu sapratusi, tad no abām minētajām vietām viņa tika atlaista. Labus darbiniekus, parasti neatlaiž. Pie Abu Meri viņu iekārtoja, nevis pieņēma labas pieredzes vai atbilstošas izglītības dēļ.
03.02.2019 17:25 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Godīgi sakot, Skulmes bērnus man ir ļoti žēl.

es pat nesaprotu ka vinji tur dzivo tajaas 2 istabas, berni un vel tie abi taisa tos jandalinjus, video un dzied... shausmas....
03.02.2019 17:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Manas iedomas? Es labi zinu, ka oficiāli neko daudz nevar izspiest. Es nerunāju par oficiāli, bet par nosodīšanu, ka ir arī mājsaimnieces, kuras pēc tam sanem vairāk kā minimumu. Un kāpēc ne? Jums žēl, ja vinai dod vairāk un vina maksā no tās naudas ne uzkrājumiem? Pēc komentāriem neko nevari spriest, man ir gan sava nauda, gan būtu kur likties, ja vīrs pamestu. Jā, būtu mazāk, sākumā, nu tā kopumā, bet noteikti nepaliktu uz ielas bez naudas. Bet arī es sagaidītu, ka vīrs uznemas atbildību krietni vairāk kā 1x mēnesī 100€ ieskaita un sestdienā 2h paspēlējas ar bērnu. Un noteikti principa pēc netērētu savus iekrājumus, bet pienemtu naudu ko dod :-)
03.02.2019 17:28 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Bet arī es sagaidītu, ka vīrs uznemas atbildību krietni vairāk kā 1x mēnesī 100€ ieskaita un sestdienā 2h paspēlējas ar bērnu.
Gaidīt var viskautko. Ja vīrišķis uzskatīs, ka bērniem nekas vairāk par 100 eur mēnesī nepienākas, tad arī neko vairāk nesagaidīsi. Un lai pierādītu pretējo, tev (un nevis viņam) būs jāpierāda, ka ir nepieciešami vairāk par 100 eur. Un arī piespiest spēlēties vairāk tu nevari - nekā. Diemžēl tādi ir likumi. Un iepūt viņam.
03.02.2019 17:52 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
ir arī mājsaimnieces, kuras pēc tam sanem vairāk kā minimumu. Un kāpēc ne?
Nu ja saņem, tad viss ok, bet runa ir par to, kad ja vecis atsakās maksāt, tad viss notiek likuma ietvaros un tie nebūt nav par labu mājsaimniecei.
03.02.2019 17:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mēs laikam katra runājam mazliet par ko citu. To ka tā ir kā tu saki, es saprotu :-)
03.02.2019 18:03 |
 
Reitings 17191
Reģ: 27.11.2018
Par Andris loti sabojajies priekstats, bet sievietei jaspej pasai par sevi parupeties un par saviem berniem. Pec Madaras teikta sapratu, ka Andris vinai neko nemaksa, piekritu, ka tie 300 Eur divam meitam ir par maz, ipasi, ja Madara uznemas visas parejas rupes, bet tapec jau ari vajag vienoties par aizbildniecibas modeli, neesmu drosa, ka likumigi sanaks vairak. Bet ari gaidit, lai Andris viens turpina segt visas dzivosnas, auto, pilnigi visas berniem saistitas izmkakas un velmes sedz viens ari vairs nevar, vinam ir ari citi berni un tagad ir jauna dzive un sievite.
03.02.2019 19:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ka neko nemaksa?/izlasi mates teikto
03.02.2019 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits