Sapinusies jūtās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labdien! Vēlos izstāstīt problēmu par ko esmu nedaudz noraizējusies.
Esmu kopā ar draugu 3 gadus. Abiem šīs ir pirmās attiecības. Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
Taču pirms apmēram pusgada sākās problēma. Manī atgriezās sajūtas no pusaudžu gadiem, kad ieķēros kādā nesasniedzamajā puisī, vai arī kādā no ikdienā satiekamajiem. Nu, lūk. Vairs iekāroju ne tikai savu vīrieti... Man ir radušās simpātijas pret dažiem pazīstamajiem vīriešiem, bet vislielākā problēma pašlaik ir crush on viens skatuves mākslinieks (LV), kura dēļ jūku prātā, stalkojot googli, rokot ārā visādas vecas ziņas, sekojot soc.tīklos utml. Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs... Jo mani šī personība pievelk arī seksuālā ziņā. Fantazēju par kaislīgiem momentiem kopā ar viņu, dažreiz pat mīlēšanās laikā iztēlojos, ka to daru ar viņu (s)
Ak, Kungs, man tiešām ir neērti šo visu stāstīt. Vienkārši ja tas notiktu kādos gados 14, uztvertu to veselīgi, bet šobrīd, kad gadu 10 jau ir vairāk un esmu attiecībās, nemitīgi ir sajūta, ka daru kaut ko sliktu.
Vai tas ir traucēklis un drauds attiecībām? Ir nepieciešama psihologa palīdzība, vai to var uztvert kā normālu dzīves sastāvdaļu, ka iekārojam ne tikai to cilvēku, ar ko esam kopā? :-(
Ceru uz jūsu atsaucību un labestību komentāros!
11.01.2019 12:45 |
 
Reitings 26
Reģ: 01.05.2017
SamSama
Viss šis ir tāpēc, ka neesi apmierināta attiecībās! Un kā gan lai būtu - Jūs esat kopā tikai 3(!) gadus un jau nekur kopā nedodaties, jo esat visu laiku aizņemti, mīļotais Tevi nelutina un dzīve ir kļuvusi vienmuļa, jo arī sekss vairs nav interesants, tas ir iepriekšparedzams!
Nav tā jābūt, pāri viens otru nebeidz pārsteigt un, ja ir tā mīlestība, ar laiku attiecības kļūst tikai tuvākas un sekss - labāks.
Psihologs Tev te nederēs, jo Tavs fantāziju objekts ir loģisks scenārija turpinājums, kad dzīve kļuvusi pelēka.
A ko Tavs vīrietis dara, lai Tevi iepriecinātu? Tu viņam saki, ka piem., vēlies aiziet uz kino, teàtri, slidotavu vai vēlies ziedus, lai uzdāvina?
14.01.2019 17:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai Jūs neviena neesat piedzīvojušas simpātijas pret kādu citu, esot attiecībās?

Esmu un noteikti vēl n-tās reizes piedzīvošu. Aktieri, grāmatu varoņi, random vīrietis uz ielas, dziedātājs u.tml. Bet... tās ir tikai fantāzijas, kam visai mazs sakars ar realitāti. Man vnk laba iztēle un smadzenes ar kaut ko ir jānodarbina... Varētu romānus laikam rakstīt... :-P
14.01.2019 18:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar!
Lūk, Tu jau sākumā visu atbildēji.
Pirmās abu attiecības, viss ir skaisti, visam ir kopīgi iets cauri, nekas jauns nenotiek.
Kāpēc, nejust jaunas emocijas, tiekties pēc kā nesasniedzama.
Bet, ir viens BET!
Tās ir ilūzijas, kas liek domāt, ka Tu nejūties laimīga ar to,kas Tev ir un vēlies sev blakus kādu populāru elku.Nesaku, ka tas nav normāli, mēs visi sekojam lielai daļai fitness modelēm un vēlamies līdzināties.Bet, iekārot vīrieti, kuram mazums ir sieva vai rindā citas sievietes.Tu tā ar pievilkšanās spēku vien nesasniegsi.Tikai izbojāsi savas attiecības.Padomā, vai dēļ tā, tas ir nepieciešams....:-O
17.01.2019 00:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015

atļausos ielikt labu padomu no Stendzenieka, kad tas tika dots Kivičam. Viedi vārdi.
17.01.2019 08:05 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Viņa tak pati atzinās - Gints Andžāns
17.01.2019 08:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits