Sapinusies jūtās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labdien! Vēlos izstāstīt problēmu par ko esmu nedaudz noraizējusies.
Esmu kopā ar draugu 3 gadus. Abiem šīs ir pirmās attiecības. Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
Taču pirms apmēram pusgada sākās problēma. Manī atgriezās sajūtas no pusaudžu gadiem, kad ieķēros kādā nesasniedzamajā puisī, vai arī kādā no ikdienā satiekamajiem. Nu, lūk. Vairs iekāroju ne tikai savu vīrieti... Man ir radušās simpātijas pret dažiem pazīstamajiem vīriešiem, bet vislielākā problēma pašlaik ir crush on viens skatuves mākslinieks (LV), kura dēļ jūku prātā, stalkojot googli, rokot ārā visādas vecas ziņas, sekojot soc.tīklos utml. Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs... Jo mani šī personība pievelk arī seksuālā ziņā. Fantazēju par kaislīgiem momentiem kopā ar viņu, dažreiz pat mīlēšanās laikā iztēlojos, ka to daru ar viņu (s)
Ak, Kungs, man tiešām ir neērti šo visu stāstīt. Vienkārši ja tas notiktu kādos gados 14, uztvertu to veselīgi, bet šobrīd, kad gadu 10 jau ir vairāk un esmu attiecībās, nemitīgi ir sajūta, ka daru kaut ko sliktu.
Vai tas ir traucēklis un drauds attiecībām? Ir nepieciešama psihologa palīdzība, vai to var uztvert kā normālu dzīves sastāvdaļu, ka iekārojam ne tikai to cilvēku, ar ko esam kopā? :-(
Ceru uz jūsu atsaucību un labestību komentāros!
11.01.2019 12:45 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs...

:-D pieļauju, ka nē, pusmūža sievietēm tomēr ir lielāka pieredze savu emociju kontrolēšanā un mazāk laika, lai stalkotu kaut kādus jaunības laika dziedātājus
man liekas, ka problēma ir tāpēc, ka šīs ir pirmās attiecības un varbūt kaut kur iekšā sākas trauksme par to, ka nezini kā ir būt ar citiem vīriešiem un varbūt gribās pamēģināt kā būtu, ja būtu :)
11.01.2019 13:59 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
viens skatuves mākslinieks (LV)

tātad grupas dalībnieks, savādāk teiktu 'dziedātājs'.
Khmmm...galva plika? :-P
11.01.2019 13:59 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Kurš tad? :-P
11.01.2019 13:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs?
Kad rakstīju savu stāstu, nez kāpēc nojautu, ka kāds to pajautās :-D Galu galā, "degošākā" tēma pašlaik visos medijos:-D
Nu, protams, ka nē.
11.01.2019 13:44 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs? :-D:-D:-D
11.01.2019 13:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits