Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapinusies jūtās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labdien! Vēlos izstāstīt problēmu par ko esmu nedaudz noraizējusies.
Esmu kopā ar draugu 3 gadus. Abiem šīs ir pirmās attiecības. Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
Taču pirms apmēram pusgada sākās problēma. Manī atgriezās sajūtas no pusaudžu gadiem, kad ieķēros kādā nesasniedzamajā puisī, vai arī kādā no ikdienā satiekamajiem. Nu, lūk. Vairs iekāroju ne tikai savu vīrieti... Man ir radušās simpātijas pret dažiem pazīstamajiem vīriešiem, bet vislielākā problēma pašlaik ir crush on viens skatuves mākslinieks (LV), kura dēļ jūku prātā, stalkojot googli, rokot ārā visādas vecas ziņas, sekojot soc.tīklos utml. Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs... Jo mani šī personība pievelk arī seksuālā ziņā. Fantazēju par kaislīgiem momentiem kopā ar viņu, dažreiz pat mīlēšanās laikā iztēlojos, ka to daru ar viņu (s)
Ak, Kungs, man tiešām ir neērti šo visu stāstīt. Vienkārši ja tas notiktu kādos gados 14, uztvertu to veselīgi, bet šobrīd, kad gadu 10 jau ir vairāk un esmu attiecībās, nemitīgi ir sajūta, ka daru kaut ko sliktu.
Vai tas ir traucēklis un drauds attiecībām? Ir nepieciešama psihologa palīdzība, vai to var uztvert kā normālu dzīves sastāvdaļu, ka iekārojam ne tikai to cilvēku, ar ko esam kopā? :-(
Ceru uz jūsu atsaucību un labestību komentāros!
11.01.2019 12:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs? :-D:-D:-D
11.01.2019 13:37 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs?
Kad rakstīju savu stāstu, nez kāpēc nojautu, ka kāds to pajautās :-D Galu galā, "degošākā" tēma pašlaik visos medijos:-D
Nu, protams, ka nē.
11.01.2019 13:44 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Kurš tad? :-P
11.01.2019 13:51 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
viens skatuves mākslinieks (LV)

tātad grupas dalībnieks, savādāk teiktu 'dziedātājs'.
Khmmm...galva plika? :-P
11.01.2019 13:59 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs...

:-D pieļauju, ka nē, pusmūža sievietēm tomēr ir lielāka pieredze savu emociju kontrolēšanā un mazāk laika, lai stalkotu kaut kādus jaunības laika dziedātājus
man liekas, ka problēma ir tāpēc, ka šīs ir pirmās attiecības un varbūt kaut kur iekšā sākas trauksme par to, ka nezini kā ir būt ar citiem vīriešiem un varbūt gribās pamēģināt kā būtu, ja būtu :)
11.01.2019 13:59 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Nesaprotu, kādēļ jums visiem tik interesē, kurš tas ir...:-P:-D
Njā, šķiet, ka esmu pārāk ātri satikusi savu īsto. Atzīstu, ka iepriekšējas attiecību pieredzes izpalikšana ir raisījusi interesi par citiem vīriešiem. Jo es nezinu, kā var būt citādāk- man nav ar ko salīdzināt. Tā tik turpinu idealizēt visādus nesasniedzamos vīriešus, kā šobrīd.
11.01.2019 15:44 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Uzraksti tam skatuves māksliniekam mesidžu "čau būsim kopā¿"
11.01.2019 15:52 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Njā, šķiet, ka esmu pārāk ātri satikusi savu īsto

Neizklausās....ka esi satikusi īsto. Var jau puisis būt super labs un ideāls, bet ja nav līdz galam tad manuprāt nav īstais...
Pirmais vispār reti kad ir īstais un uz visiem laikiem. Arī pirmajās attiecībās svēti ticēju ka ideālais, īstais, uz mūžu utt :D protams nebija.
11.01.2019 16:04 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Lasot šo, tā vien gribas domāt, ka ir vien tie 14:-D
11.01.2019 16:09 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Es ,šodienas diskusiju rezultātā, šonakt lkm iztēlošos Dzelzīti . (l):-D:-D
11.01.2019 16:28 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Uzraksti tam skatuves māksliniekam mesidžu "čau būsim kopā¿"
:-D Šis būs uz mutes. Nē, labāk uzrakstīšu "caw skajstajs pujsi newelies satikties kafeinica? ":-D:-D

tātad grupas dalībnieks, savādāk teiktu 'dziedātājs'.
pareizi...
Khmmm...galva plika?
nepareizi :-P
12.01.2019 12:30 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Es tiešām nezinu, kā lai dzīvoju pašreizējās attiecībās, kuras tiešām ir laimīgas, stabilas, līdz šim arī abpusējas... Ja vienkārši manu hormonu trakuma dēļ esmu iekārojusi citu vīrieti, kuru neesmu satikusi klātienē. Mans vīrietis seksuāli vairs īpaši mani neuzrunā. :-|
Un, pat ja es būtu brīva dāma - kāda tur būtu iespēja iepazīties ar sabiedrībā ievērojamu personu?
Kā lai nolaižas no debesīm, ja aizliegtais auglis šķiet tik salds? (s) Bez kam, objektīvi skatoties mans puisis ir vīrišķīgāks, izskatīgāks, cik radies priekšstats par iekāroto - arī raksturs manējam ir labāks, un protams, ka piemērotāks personīgi!
Bet es nevaru beigt fantazēt...esmu savaldzināta. (s)
13.01.2019 17:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet es nevaru beigt fantazēt...esmu savaldzināta.

Bērnudārzs... (t) Kas tev liedz turpināt fantazēt un sapņot? Tas tāpat drīz pāries, jo nav nopietni. Kāpēc uzreiz tāda panika un vēlme sev visu sačakarēt esošās attiecībās? Turpi pie sevis savas fantāzijas un dzīvo laimīgi.
13.01.2019 18:23 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pārāk agri satiku īsto
===
šo laikam vajadzētu ierāmēt
13.01.2019 20:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Varbūt pāries. Ja šis ir tiešām tas, ko Tu domā
Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
, nevis esi uzrakstījusi, jo “tā tam vajadzētu būt”, tad ieteiktu pārāk nedramatizēt, sevi nešaustīt un attiecības pārāk nepreperēt. Varbūt pamēģini atcerēties, kas Tev lika iemīlēties Tavā tagadējā draugā, jūsu pirmos randiņus. Varbūt variet kaut ko pamainīt savā ikdienā - ieviest jaunas randiņvietas, pamēģināt ko jaunu intīmajā jomā?
13.01.2019 22:39 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Turpi pie sevis savas fantāzijas un dzīvo laimīgi.
Protams, ka tā var. Bet tik un tā es mazāk čubinos gar savējo, retāk gribas seksu... Sāk palikt gandrīz tikai platoniskās jūtas, ja seksuālas fantāzijas rodas par citu vīrieti. (s)
Ja šis ir tiešām tas, ko Tu domā
Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
, nevis esi uzrakstījusi, jo “tā tam vajadzētu būt”
Jā, tā ir patiesība, ko es izjūtu. Viņš ir tas, ar kuru vēlos dibināt ģimeni. Mēs viens otru papildinām, jo esam kopumā pretpoli, neskaitot dzīves uzskatus un mērķi.
Bet uz šo citu vīrieti man ir tikai seksuāla iekāre, kaut kāda vēlme pēc "friend w/ benefits". Nu, vispār apbur arī personība un nodarbošanās.
Varbūt variet kaut ko pamainīt savā ikdienā - ieviest jaunas randiņvietas, pamēģināt ko jaunu intīmajā jomā?
Jāteic gan, ka jau 2 gadus nekur sevišķi kopā nedodamies. Neizklaidējamies, jo pat brīvdienās esam aizņemti. Sekss arī ir paredzams, visas reizes vienāds. Jauna veļa vai ieteikumi par kaislīgāku priekšspēli neko nav mainījuši. :-/
14.01.2019 11:13 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Galvenais, ko vēlos saprast - vai tas ir kaut kas neordinārs - esot attiecībās, iekārot citu vīrieti savējā vietā?
Vai kādai tā ir bijis, vai vienīgais iekārojamais jums ir bijis un būs vīrs/draugs?
Vai psihologs šo problēmu atrisinātu? Varbūt ir vēl kādi ieteikumi, kā pašai tikt galā? (s)
14.01.2019 11:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.01.2019
Tu viņu esi jau nokrāpusi, tikai emocionāli, nevis fiziski. Principā, krāpt emocionāli (visu laiku, pastāvīgi, kā tavā gadījumā - regulāri fantazējot, kā tevi drāž šī slavenība vai vienalga, kurš, ir daudz kaitīgāk jūsu "attiecībām" kā vienreiz nokrāpt spontāni, bet fiziski, nevis garīgi/emocionāli. Kāpēc? Jo tā būtu bijusi mirkļa iegriba, kuru tu realizētu, un pēc tam arī izvērtētu, vai tavas emocijas pret tavu draugu patiešām ir tādas, par kādām tās uzskati.
Uzskatu, ka šī tava nepiepildītā kaisle vilksies tev līdzi tik ilgi, līdz būsi dabūjusi vēl kādu vīrieti. Un, jo ilgāk tas vilksies, jo vairāk darīsi pāri savam puisim un sāksies ievērojamas nesaskaņas dēļ šī, pat ja viņš par to nemaz nenojautīs.
Mans ieteikums tev - pastāsti viņam par to, sagaidi atbildi, un šķiries, nemoci puisi, jo agrāk vai vēlāk tu viņu nokrāpsi, tas ir redzams jau tagad.
Vai arī otrs variants, aizmirsti par savām fantāzijām (ko tu, visticamāk) neizdarīsi un dzīvo visu atlikušo laiku ar vienu locekli starp kājām, bet ar citiem - smadzenēs.
Protams, vari šos ieteikumus neņemt galvā. Man vienalga.
14.01.2019 15:26 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai arī otrs variants, aizmirsti par savām fantāzijām (ko tu, visticamāk) neizdarīsi un dzīvo visu atlikušo laiku ar vienu locekli starp kājām, bet ar citiem - smadzenēs.

Vai Jūs neviena neesat piedzīvojušas simpātijas pret kādu citu, esot attiecībās? Tas ir iespējams nodzīvot entos gadus laulībā, iekārojot tikai vienu cilvēku? Kādreiz es tā domāju, tagad nespēju noticēt..
Ja jums ir bijis, ka patīk kāds cits, kā šis stāsts ir beidzies? Izšķīrāties un satikāt savu simpātiju? Varbūt saglabājāt attiecības un pārstājāt iekārot citu?
14.01.2019 17:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai Jūs neviena neesat piedzīvojušas simpātijas pret kādu citu, esot attiecībās?

Esmu.. bet tajās attiecībās nejutos laimīga. Tagad attiecībās nav bijusi interese par citu.. pat fantāziju līmenī :)
14.01.2019 17:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits