7-13.janvāris '19

Laba nakts!
Kas notiek jūsu pusē?
`
Šodien paziņas vienam salstošam cilvēkam izsauca ātros. Viena no brigādes gan bija visai neapmierināta, ka traucējot ar tādām lietām, bet nu cilvēks nekustīgi gulēja sniegā. Atjēdzies tikai tad, kad jau ātrie bija klāt, palicis slikti, nemaz piedzēries nebija. Kaut kāda neforša pēcgarša.
07.01.2019 02:18 | Saite

Scandinavian
Man paaris zinaami cilveeki ir lidojushi uz NYC no Eiropas un nekad nav bijushas probleemas.
Vajag pieteikties ESTA atljaujai un viss buus ok. Es domaaju vinjiem nevajadzeetu piesieties normaalam vidusmeera cilveekam kursh dodaas +/- uz nedeelju apskatiit pilseetu.
Ja man buutu kaadas nopietnas krediita probleemas vai kriminaala pagaatne tad buutu veerts uztraukties par neielaishanu.:-D
08.01.2019 17:19 | Saite

Scandinavian, Eiropas savienības pilsonim viss kas ir vajadzīgs ir ESTA iebraukšanas atļauja, kuru aizpilda internetā un maksā nieka 14 dolārus. :) Lidostā vnk uzjautā pāris jautājumus par mērķi ASV apmeklējumam, cik ilgi un kur plāno palikt.
08.01.2019 17:51 | Saite

Ņujorka ir super, bijām pagājušā gada novembrī, arī samīlējos, šogad plānojas atkal. Turu īkšķus, lai izdotos.
Es nez, mēs bijām tā aizrāvušies ar pilsētas apskati, ka iet, sēdēt restorānos nemaz neprasījās, pa lielākai daļai uzkodām kaut ko pa ceļam - dolāru picas, tacos chealsea market un viskaut ko citu, kas pa ceļam likās, ka jāpagaršo. :-D tā 'pasēdēt, paēst' laikam aizgājām tikai 2 reizes un arī tad tās bija barbekjū ēstuves. Bieži arī porciju dalījām uz diviem, jo nu porcijas daudz kur lielas un pārēsties arī negribējās, jo pēc tam grūti kustēt. :-D Es pieņemu, ka ēšana mums bija relatīvi vienkārša ir iemesls tam, ka brauciens izmaksāja daudz mazāk, kā mums sākumā šķita, ka tas būs. :-)
9/11 memoriālā es pirmdienā 'noķēru' brīvbiļetes uz trešdienu. Tur obligāti ir jāaiziet.
Augšā braucām Rockefeller centrā, brīdi pirms saulrieta. No turienes var redzēt gan centrālparku, gan pašu Empire building. Nicks spēli gan nomainījām pret Brodvejas izrādi. :-D
08.01.2019 21:09 | Saite

Ak, kā man patīk šī puiša humors (l) /tā, uz tenku nots turpinot/:-D bilde kolosāla :-D
https://apollo.tvnet.lv/6494261/andris-kivics-sola-izrekinaties-ar-aktieri-kurs-apsmej-vina-miloto-skulmi
08.01.2019 21:16 | Saite

Paldies, meitenes, tik ļoti tuvu vēl plāns par NY nav, tādēļ nebiju neko dziļāk pētījusi.
Par Kiviču.. nu kāds sakars uzreiz 3 bērnu mātei nāves paskatā.. tur tak nav stāsts par māti, bet nu jā.. ka tik reaģēt kā īstam vīrietim.. Tie tetovējumi abiem kā 6.klases skolēniem..
08.01.2019 21:30 | Saite

Kā Jums Aishas attiecības ar Aišpuru? Interesanti, ka tik tagad publiskojušies, tak sen jau bija redzams, ka tur kaut kas IR tiem draugiem..
08.01.2019 21:31 | Saite

Kā Jums Aishas attiecības ar Aišpuru? Interesanti, ka tik tagad publiskojušies, tak sen jau bija redzams, ka tur kaut kas IR tiem draugiem.

Satuvinājās ceļojuma laikā pirms 2 gadiem. Ilgi gan sēdēja uz 2 krēsliem. Ar tām vērtībām mūsdienās ir slikti, jo izskatās, ka otrai pusei un bērniem dotie solījumi neko nenozīmē. Galvenais, ka pats uz brīdi laimīgs.
08.01.2019 21:36 | Saite

Aišpuru zinu ļoti maz, nemaz nezināju, ka bija precējies (izskats tāds puišelīgs) un bērni jau palieli. Aisha tik precas un ik pa laikam izšķiras :-|
Kivičs savā dullumā noteikti mēģinās sadot pa mūli tam māksliniekam (t) dūres izvilināt patīk, pieredze ir
08.01.2019 21:38 | Saite

Lizete , cik apmēram maksāja biļetes uz izrādi? Un patika? Mēs šoreiz arī gribam aiziet. :-)
08.01.2019 21:47 | Saite

Aišpurs bērnu sievai pagādāja tieši pēc satuvināšanās ar Aiju, sanāk. Nesmuki. Nespēju vairs priecāties par sound poetiem kā grupu, jo nespēju distancēties no domas, ka solists atstājis sievu ar zīdaini jaunas mīlas dēļ :-/ Lai arī ko viņš tur stāsta, ka abi turpina rūpēties par bērniem un ka viņš visu savu BRĪVO laiku pavadot ar meitām, viņš atstāja sievai 6 mēnešus vecu zīdaini uz rokām. Tagad jau bērniņam vairāk kā gads. Otrai meita paliela, ap 10 gadiem vai tik nav.
08.01.2019 22:46 | Saite

Sisiii, gājām uz Chicago - abi bijām sajūsmā. Ļoti patika! Mēs jau zinājām, ka uz šo gribam iet, biju novilkusi tkts aplikāciju un esot tur čekoju (viņiem ir vairākas būdiņas, kur pārdod biļetes uz neizpārdotajām vakara izrādēm) atlaides, kad Chicago bija 50% atlaide gājām uz Time square būdiņu pirkt, bija diezgan rinda, bet no tā nevajag baidīties - ļoti ātri iet uz priekšu, viņiem ir darbinieki, kas to rindu virza. Ar 50% atlaidi bija kaut kādi 52 dolāri katram (piedāvāja arī dārgākas labākās vietās), sēdējām diezgan aizmugurē, bet pēc pirmā cēliena pārsēdāmies uz mazliet uz priekšu.
08.01.2019 23:43 | Saite

Meitenes, paldies (l)
09.01.2019 08:00 | Saite

Labrīt!
Mans šā rīta šoks - Adrenaline tan vairs tikai divas studijas ir? 8-)
09.01.2019 08:03 | Saite

Kad Augustā bijām ASV, tai skaitā NYC, tajās vietās, kurās ēdām un takšos, 15% bija minimālā dzeramnauda. Vienā pankūku ēstuvē NYC pat bija piebilduši rēķinā, ka 15% dzeramanudu atstāj, “ja serviss nav bijis pārāk labs” vai kaut kā līdzīgi. 20% ja serviss Ok utt līdz 50% ar piebildēm :-D.
Man garšoja bagel brokastīs un bija daudzas vietas, kurās salāti un to dažādība bija fantastiska. Diemžēl tas bija darba ceļojums un nebija diži daudz brīvā laika, bet es arī gribētu atgriezties kā tûrists.
09.01.2019 09:06 | Saite

Lizete, paldies par info. :) Būs jānokačā arī tā aplikācija.
Pasadena , man bija nobildēts čeks no ēstuves netālu no time square, un kkā atmiņa palicis, ka tur bija tie 10% bija kā minimālā.
Man vispār asv kaitināja tas, ka visur cenas ir bez nodokļa, un to piemēro pēc tam. (t)
09.01.2019 09:23 | Saite

Labrīt,
dzeru savu rīta kafiju, paralēli skatos tv un čeko internetu.
Plānā šodien aizstaigāt atkal uz mežu, šoreiz aiznesīšu zvēriem ķirb, lai mielojāsi. :-D
09.01.2019 09:41 | Saite

Madonna, sit pieci! Man arī joks likās tiešām asprātīgs. :-D
09.01.2019 09:48 | Saite

Es izlasiiju bloga rakstu kuraa amerikaaniete bija ljoti labi izskaidrojusi kaa taa dzeramnaudu sisteema straadaa.
Tik tieshaam 15% ir tad ja servis ir ljoti viduveejs un nothing special. Ja tiek atstaats zem 15% tad vispaar degsi elles liesmaas un labaak tajaa restoraana apviduu vairaak neraadies savaadaak nolinchos. .:-D
18%-25% ir laba dzeramnauda. Protams jo vairaak, jo labaak.:-D
Bet izraadaas, ka USA 60.gados noteica likumu - Ja darbinieks sanjem vairaak kaa $30 dzeramnaudaas ik meenesi tad vinjam stundaa pienaakaas tikai $2.13 ( kkas ap to summu ). Un shis likums nav izmainiits liidz pat shodienai, kas ir diezgan traki iisteniibaa. 60 gadus atpakalj tie 30 dolaari dzeramnaudaas droshvien bija tas pats kas shodien tuukstotis.Taadeelj viesmiilji, baarmenji utt tik ljoti paljaujaas uz dzeramnaudaam.
Izraadaas , ka dzeramnaudas arii ir katru reizi jaatstaaj baarmenim (par katru roundu) , kaa arii ja paliek hotelii tad katru dienu jaatstaj paaris dolaari apkopeejaam , protams taksistiem, ja kaads piedaaavaa lidostaa vai hotelii paliidzeet ar somaam - arii jaadod paaris dolaari.
Vaardu sakot vieteejiem iedziivotaajiem pus alga aiziet dzeramnaudaas. :-D
09.01.2019 10:25 | Saite

Rit jaaizstav Diplomdarbs,stress is on (t) Vienmer ir bijusas bailes uzstaties,eh :-(
09.01.2019 10:26 | Saite

Lattte, vispār traki, ja jāpaļaujas uz kkādām dzeramnaudām. (t) Par cik mēs ceļojām rinķī, tad palikām daudz moteļos. Bijām kopā ar vienu pāri un divas naktis pavadījām kopīgā istabiņā ar divām gultām. Braucot dienas gaitās atstājām pāris dolārus (no visiem kopā) un vnk nometām uz vienas gultas. Atbraucam vakarā atpakaļ un skatamies, ka saklāta tikai viena gulta, uz kuras arī bija uzmesti tie dolāri. :-D Pasmējāmies un nākamajā dienā braucot prom pavisam uzlikām uz abām gultām, lai nedomā, ka galīgi briesmoņi bijuši. :-D
09.01.2019 10:32 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits