Vecuma atšķirība, here we go again

 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Sveikas, meitenes !
Lieta tāda - man ir tikai 18, bet ļoti simpatizē 30 gadīgs vīrietis. Es, protams, uzreiz šo domu izmetu no galvas un pateicu viņam, ka nekas nesanāks, bet viņš vēljoprojām man pastiprināti pievērš uzmanību, flirtē. Katru reizi runājoties, taureņi vēderā danco un sejā parādās smaids. Cenšos nepievērst viņam uzmanību, bet tas paliek ar vien grūtāk, it īpaši tāpēc, ka viņš ir ļoti pievilcīgs un gudrs.
Ko nu darīt ?!? Pat nevaru iedomāties, kā reaģētu vecāki.. Bet pati, manuprāt, lēnam smagi iemīlos :D
06.01.2019 23:31 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Peekaboo1 @ 19.06.2019 16:25
Nav nopietnu attiecību - mauka. Jauki...kārtējā loģika kas iespārda :D
Iedomājies, ar visu savu "jaunības" dzīvesstāstu, esmu tāpat vēl jauna un atradu vīru plus mīnus vienaudzi, sapratu ka man beigu beigās nav daddy issues un nevēlos sev blakus 40 gadīgu veci ar problēmām galvā, jo jā, lielākā daļa veco, kas grib jaunās skolnieces NAV normāli beigu beigās un neviens man neiestāstīs pretējo.

Tā ir loģika, un tā bija norma simtiem gadu, līdz brīdim kad normālas ģimenes sāka izjukt - masveida šķiršanās, viens vecāks, utt. Un pavisam nesen to vairs masveidā sāka neuzskatīt par normu, precīzāk 1960. gados kad dažas feministes panāca savu, tālāk jau varam pateikties rietumu propagandai caur TV un medjiem.
Tāpēc ārpus rietumiem, piem. Azijā (Ķīnā, Japānā), un arī Indijā sievietes kas nav normālās attiecībās ir vēl joprojām uzskatāmas par maukām, pavisam vienkārši.
19.06.2019 17:14 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Kā arī neuzskatu, ka tagad visas sievietes iedalās divās daļās - mūķenes un maukas, tikai tāpēc, ka viena daļa pārguļ ar čali, nedomājot uzreiz par ģimenes dibināšanu un attiecībām līdz mūža galam, bet tās, kuras pārguļ ar čali pēc mēnešiem esot attiecībās uzreiz ir nodrošinājušas sev izdevušos ģimenes dzīvi.
19.06.2019 16:53 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Peekaboo1 @ 19.06.2019 16:25
Nav nopietnu attiecību - mauka. Jauki...kārtējā loģika kas iespārda :D
Iedomājies, ar visu savu "jaunības" dzīvesstāstu, esmu tāpat vēl jauna un atradu vīru plus mīnus vienaudzi, sapratu ka man beigu beigās nav daddy issues un nevēlos sev blakus 40 gadīgu veci ar problēmām galvā, jo jā, lielākā daļa veco, kas grib jaunās skolnieces NAV normāli beigu beigās un neviens man neiestāstīs pretējo.

Negribu vairāk strīdēties, bet 30 gadi un skolu es pabeidzu, kā arī daddy issues man nav ;)
19.06.2019 16:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nav nopietnu attiecību - mauka. Jauki...kārtējā loģika kas iespārda :D
Iedomājies, ar visu savu "jaunības" dzīvesstāstu, esmu tāpat vēl jauna un atradu vīru plus mīnus vienaudzi, sapratu ka man beigu beigās nav daddy issues un nevēlos sev blakus 40 gadīgu veci ar problēmām galvā, jo jā, lielākā daļa veco, kas grib jaunās skolnieces NAV normāli beigu beigās un neviens man neiestāstīs pretējo.
19.06.2019 16:25 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tavi komentāri ir tik pat debīli kā veco cosmo raganu.
Kas tev liek domāt ka viņa un visas citas jaunās grib 23 gados dzemdēt?? Vai ka viņa vispār grib nopietnas attiecības??
Viņai ir 18!! Es viņas vecumā jau biju aizceļojusi tālu prom uz citu valsti pie 12 gadus vecāka džeka un ne jau lai precētos un bērnus dzemdētu šim. Ja varetu atgriezties 17 gados, es to drītu atkal un vēl ko trakāku, es neiespringtu baigi uz attiecību veidošanu bet uz dzīves baudīšanu, man pat žēl ka nesatikos ar vairākiem, lai gan bija iespējas vairākas, gan jau piedzīvojumu un jautrības un ceļojumu būtu daudz vairāk bijuši
Jaunībā to visu vajag izmantot nevis par ģimeni un bērniem domāt, to tāpat paspēs...bet ja nu tomēr pagadās tāds kā lietotājs kurš drīz gribēs tevi apbērnot, laidies prom.

Patiesība var būt sāpīga.
Tāpēc, ka primārais mērķis kāpēc vīriešus piesaista jaunas sievietes ir vairošanās, tas ir dabīgs zemapziņas instinkts, tāpat kā sievietes meklē vīriešus priekš tāda paša mērķa, tikai mūsdienās to vairs nesaprot, jo viss ir samazināts bez jebkādām emocijām tīrā noseksošanās līmenī ar tabletēm un prežiem.
Negribēt nopietnas attiecības? Būt par mauku ir pavisam cita lieta, nedomāju, ka temats šeit ir par to.
https://i.redd.it/kzp67at5r1oz.jpg
"To tāpat paspēs" , normāli, ar galvu domājoši, turīgi vīrieši tādas neizvēlēsies, tici man, tikai tādi resni, neglīti neveiksminieki kas ir bijuši vientuļi un nogribējušies ilgu laiku, tādi parasti būs pieejami vienmēr. Tikai pēc gadiem nevajag bļaustīties 'kur ir visi normālie vīrieši'.. Tie kas regulāri tādas ievelk gulta protams vienmēr izdevību izmantos lai paseksotu arī 40 gadīgās nevienam nevajadzīgās cum dump vientuļnieces, tikai vai tad jutīsies laimīga par savu dzīvi?
Tādā gadījumā ja 18 gados jau ir vieglas uzvedības sieviete bez respekta pret sevi, tad tas ir cits stāsts, tad nav vispār jēgas autorei šeit prasīt par to vai tas ir normāli, kāda atšķirība?
Vīriešiem reprodukcija aizņem minūtes, kamēr sievietēm tie ir mēneši, kas ir daudz riskantāk jo sieviete procesā var mirt, tas ir pilnīgi dabīgi vīriešiem seksot sievietes cik vien var, nevar pārmest, bet tā ir sieviešu atbildība (kura mūsdienās nav) izvēlēties to, kas būs labākais priekš sevis un bērniem un nākotnes.
Jo ja tādas kā tu, ir 'izbaudījušās' uz maksimālo, tad nekas vairs neliksies pieņemami, jo neviens vīrietis nespēs aizstāt to visu kopējo pieredzi. Tā kā šis bieži vien ir iemesls kāpēc sievietes jūtas depresīvas, un ar jebkuru vīrieti jutīsies nelaimīgas visos vecumos.
Intereses pēc, cik vidēji ilgu laiku tu vari sadzīvot ar vīrieti pirms šķiraties?
19.06.2019 15:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Peekaboo1 @ 19.06.2019 07:42
Un vēl kas, automātiski pieņemt ka 30 gadīgais būs labāks gultā...uz to baigi nevajag paļauties :D

Uz neko nepaļaujos ?
19.06.2019 12:39 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Peekaboo1 @ 19.06.2019 07:42
Un vēl kas, automātiski pieņemt ka 30 gadīgais būs labāks gultā...uz to baigi nevajag paļauties :D

??? +++
19.06.2019 09:39 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un vēl kas, automātiski pieņemt ka 30 gadīgais būs labāks gultā...uz to baigi nevajag paļauties :D
19.06.2019 07:42 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pamest un izmantot var arī vienaudzis. Problēmas var būt arī ar vienaudzi. Un, ja grib kaut ko “stabilu un nopietnu”, manuprāt tieši 30 gadīgs vīrietis ir labāks kandidāts nekā 18 gadīgs puisis.

Man liekas daudzām pašām te 18 gados ir bijušas stulbas attiecības ar vienaudžiem un tad nu sapņo atgriezties jaunībā un nocopēt vecāku veci haha
Tikai realitāte ir savādāka...gribu dzirdēt kurai te ir personīga pieredze esot jaunai (17-19) attiecības ar vecāku, vismaz 10 gadi?? Ja nav, tad beidziet te sapņot tak un rakstīt tos stulbos tekstus "manuprāt tā un šitā būtu labāk" .
Ar spriditi viss ir kārtībā, gan jau tiks ar visu galā, pieredzi nenožēlos, varbūt būs ilgākas attiecības, varbūt salauzta sirds, bet visu pārdzīvos.
Viss atkarīgs no nodomiem, ja viņam prātā ir tikai doma 'just for fun' uz nedēļu priekš kāda ceļojuma, tad nav jēga nemaz tikties, ja viņš grib normālas attiecības un bērnus no tevis 23-25 gados, tad ieteiktu tikties un turpināt procesu. Labāk izvēlēties normālu 30 gadnieku nekā kādu 18 gadīgu frīku

Tavi komentāri ir tik pat debīli kā veco cosmo raganu.
Kas tev liek domāt ka viņa un visas citas jaunās grib 23 gados dzemdēt?? Vai ka viņa vispār grib nopietnas attiecības??
Viņai ir 18!! Es viņas vecumā jau biju aizceļojusi tālu prom uz citu valsti pie 12 gadus vecāka džeka un ne jau lai precētos un bērnus dzemdētu šim. Ja varetu atgriezties 17 gados, es to drītu atkal un vēl ko trakāku, es neiespringtu baigi uz attiecību veidošanu bet uz dzīves baudīšanu, man pat žēl ka nesatikos ar vairākiem, lai gan bija iespējas vairākas, gan jau piedzīvojumu un jautrības un ceļojumu būtu daudz vairāk bijuši :D
Jaunībā to visu vajag izmantot nevis par ģimeni un bērniem domāt, to tāpat paspēs...bet ja nu tomēr pagadās tāds kā lietotājs kurš drīz gribēs tevi apbērnot, laidies prom.
19.06.2019 07:34 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu nav precīzas klišejas. un nebūs.
18.06.2019 23:24 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Pārāk liela drāma no šī visa iznāca :D
Un, jā, es zinu gan par viņa pagātni, gan, kas notiek tagad, jo viņš ir diezgan labi zināms cilvēks. Pazīstu viņu pāris gadus, jo dažkārt satiekamies treniņos, bet sākām interesēties viens par otru pirms kāda gada. Tomēr nekad nedomāju, ka kaut kas varētu notikt tieši šo gadu dēļ, bet tagad šķiet, ka kaut kas pat varētu sanākt, jo tiešām pagaidām neredzu domstarpības age gap dēļ.
18.06.2019 23:20 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
ekspertize @ 18.06.2019 13:13
Tici man, pieredze man ir, lai aptuveni saprastu kas,ko un kā. Riski pastāv vienmēr. Taču nevajag naivi cerēt,ka viss der visam un visiem.

Es arī naivi neceru uz neko, jā, būšu priecīga, ja sanāks, bet nu tad jau redzēs
18.06.2019 23:12 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
chikse1994 @ 18.06.2019 19:35
Sprīdīti, tev tās ir pirmās attiecības ?
Ja tā, tad gan viss varētu būt sarežģītāk ??
Ja ir kaut kāda pieredze, tad arī tik stulbi neuzķersies uz viņa skaisto runāšanu.
Kā arī, ja tā tev ir “pirmā reize”, tad varbūt tikai pēc tā viņš tik ļoti tīko. ?

Nav pirmās attiecības, mans ex bija piecus gadus vecāks un tur viss izjuka, jo es pārvācos uz LV
18.06.2019 23:10 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2019
Sprīdīti, tev tās ir pirmās attiecības ?
Ja tā, tad gan viss varētu būt sarežģītāk ??
Ja ir kaut kāda pieredze, tad arī tik stulbi neuzķersies uz viņa skaisto runāšanu.
Kā arī, ja tā tev ir “pirmā reize”, tad varbūt tikai pēc tā viņš tik ļoti tīko. ?
18.06.2019 19:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2019
Nu, bet meitene jau pati saka, ka grib paskatīties, kas sanāks vai nesanāks. Cosmo meičas sāka runāt par ģimenes dibināšanu un laulībām - 18 gados par to noteikti nedomā, viņa gan jau arī grib izbaudīt laiku nevis meklēt attiecības uz visu dzīvi.
18.06.2019 19:30 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
lietotājs @ 18.06.2019 16:47
Autorei ieteiktu neņemt nopietni nevienu no šīm vecajām skaudīgajām cosmo raganām, kurām daļai ir neizdevusies dzīve, laulība un attiecības.
Izlem pati, kā jau teicu, viss atkarīgs no viņa nodomiem, tāpēc svarīgi izpētīt viņa vēsturi un paradumus pirms uzsākt kaut ko.
Ja ir normāls, tradicionāls cilvēks ar darbu un ienākumiem, tad viss ir pilnīgi OK, labāk izvēlēties tādus nekā 18-28 gadīgus alkoholiķus ar BMW.
? Mana dzīve ir izdevusies, man ir vīrietis vecumā, ar kuru man sakrīt domāšana, mēs augam un attīstamies attiecīgi laikam kopā.
Šeit pat neiet runa par autori, bet skolas laikā(12.klasē)man bija klasesbiedrene, kura ņēmās tikai ar vecākiem, vismaz 35 gadi, un visi šie veči solīja zelta kalnus viņai, un pēc izskata tiešām pievilcīgi, mašīna, dzīvoklis, uz skolu brauca pakaļ ar lielu ziedu klēpi, visām skauda, bet, kad ik pa laikam nāca uz skolu raudādama, tad vairs neskauda. Beigās šai meitenei bija salauzta sirds, jo pēdējās attiecības tiešām bija cerīgas, vecus simpātisks, nodrošināts, kopā pavadīja laiku, bet pameta, jo esot par jaunu. ?
P. S tas nav attiecināms uz autori, bet vienkārši pieredze. Saucamais,, generation gap,, jo 12 gadi ir diezgan liels laiks.
18.06.2019 17:28 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Autorei ieteiktu neņemt nopietni nevienu no šīm vecajām skaudīgajām cosmo raganām, kurām daļai ir neizdevusies dzīve, laulība un attiecības.
Izlem pati, kā jau teicu, viss atkarīgs no viņa nodomiem, tāpēc svarīgi izpētīt viņa vēsturi un paradumus pirms uzsākt kaut ko.
Ja ir normāls, tradicionāls cilvēks ar darbu un ienākumiem, tad viss ir pilnīgi OK, labāk izvēlēties tādus nekā 18-28 gadīgus alkoholiķus ar BMW.
18.06.2019 16:47 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018

dzerveneee
Piekrītu @gamegirl
Čalim prātiņā diez vai visi mājās, ja pašam 30 un grib sev 18gadīgo. Tas neatbilst īsta vīrieša tēlam, jo viņam būtu šī meitene, jāuzskata kā meitene, nevis sieviete.

:DDD
Tieši par šādām lasiju dažas dienas atpakaļ...
Old Woman Wants People to “Call Out” Men for Dating Younger Women
18.06.2019 16:40 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tas ir normāli, lielākai daļai sieviešu patīk vecāki vīrieši (kaut arī viņas to nekad neatzīs), tā ir moderno laiku smadzeņu skalošana, ka ir uzskats, ka jātiekās ar savam vecumam atbilstošu cilveku..
Ilgu laiku pirms 1960. gadiem 10 gadu atšķirība bija kā norma, jo tajā vecumā vīrieši parasti ir nodrošinājuši sev karjeru un stabilu dzīvi ar ienākumiem, māju, u.c. lietām.
Ja viņam ir nauda un viņš var uzturēt 18 gadnieci, tad viss ir normāli, parasti tajā vecumā vīrieši jau meklē svaigas sievietes ar kurām taisīt ģimeni un bērnus.
Viss atkarīgs no nodomiem, ja viņam prātā ir tikai doma 'just for fun' uz nedēļu priekš kāda ceļojuma, tad nav jēga nemaz tikties, ja viņš grib normālas attiecības un bērnus no tevis 23-25 gados, tad ieteiktu tikties un turpināt procesu. Labāk izvēlēties normālu 30 gadnieku nekā kādu 18 gadīgu frīku.
Ieteiktu parrunāt ar viņu viņa vēsturi, vai ir jau precējies, alkohola lietošana, vai staigā pa klubiem, utt, pēc tā var jau izlemt kāds tips, un tad izlemt ko darīt.
18.06.2019 16:37 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ak jē,cik šaura domāšana. Es taču nesaku,ka tā ģimene obligāti jāveido un jālaulājas. Te vairāk autorei pašai jautājums sev - kāpēc vispār grib ko veidot un cik nopietni ko saskata/vēlas.
18.06.2019 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits