Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas āda

 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Labrīt ceturtdienā, dāmas! Kādai ir bijusi problēma ar ādu pieres zonā? Man metas visādas pumpas uz pieres. Ar visādām es domāju gan gaišās zemādas, gan tās sarkanās lielās. Viņas plosās uz pieres, pie matu augšanas līnijas, deniņos un pat uzacīs iemetas. Tie ragi kaitina. Viens pazūd, divas vietā. Dzeru rauga tabletes, bet nekāds īpašais efekts nav, savu sejas tīrīšanas līdzekli atstāju pie ciemiņiem, bet kamēr viņi vēl atbrauks un atvedīs..kaut gan tas līdzeklis ragu parādīšanos nenovērš. Nav jau arī tā, ka man akne pa visu seju, tik uzmetas pa kādam ragam un zemādas ir, ne ļoti izteiktas, bet ir. Esmu bijusi pie dermatologa. Izrakstīja tādu šķidrumu brūnā stikla pudelē, bet arī tas neko nemainīja. Nezinu, varbūt ēdu nepareizi..?
03.01.2019 12:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Esmu lasījusi, ka regulāra pumpu mešanās konkrētā vietā uz sejas var norādīt uz problēmu kur citur organismā. Nezinu gan cik tas tiesa.
03.01.2019 12:42 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Var pamēģināt aiziet pie endokrinologa - pumpas var mesties arī no hormonālām problēmām.
03.01.2019 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)