Melna matu krāsa

 
Reitings 54
Reģ: 28.12.2018
ir pienācis laiks jauniešu trakumam un nolēmu kļūt par melnmati.Visi mani atrunā,jo saka,ka tas ir diezgan vecmodīga krāsa,to ļoti grūti izņemt no matiem,tā padara koptēlu diezgan lētu utt.Tāpēc gribētos dzirdēt meiteņu atsauksmes,kuras nokrāsoja matus tādā krāsā.Vai tiešām viss ir tik slikti?Uz doto brīdi,es nereizi neesmu krāsojusi savus matus(krāsa kā uz bildes)
02.01.2019 19:55 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es goda vārds pirmo reizi vienas diskusijas ietvaros izlasu tik daudz reižu vārdu "lēti". Piedēvet šo vārdu matu krāsai (jebkurai),man šķiet vairāk nekā dīvaini. Kā matu krāsa var izskatīties lēti? Drīzāk mati varētu būt nekopti.
03.01.2019 23:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kāda matu krāsa piestāv grumbainai sejai? :-D
03.01.2019 23:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja par tēmu, tad es arī ieteiktu sākumā pamēģināt kādu tonējošo krāsu (nosaukumus gan nezināšu), lai saprastu vai tā krāsa vispār ir domāta Tev. Man pašai melni mati bijuši divreiz mūžā un abas reizes esmu pēc tam nomocījusies, lai no krāsas tiktu vaļā. Man ļoti patīk melna matu krāsa, taču sapratu, ka esmu cilvēks, kurš ilgstoši nevar nostaigāt ar vienu matu krāsu. Ja blondos matos vēl var ielaist kādu tonējošo krāsu, piešķirot blondajai krāsai citas nokrāsas, melna krāsa neatstāj vietu eksperimentiem, tāpēc sapratu, ka vairāk nekad neatgriezīšos pie melnās krāsas. Tā der cilvēkiem, kuriem nerodas vēlme ik pa pusgadu mainīt matu krāsu. :D Tāpēc, tieši tā iemesla dēļ, ka no melniem matiem tikt vaļā var būt grūti, pamēģini sākumā tonējošu krāsu, jo var gadīties, ka varbūt nemaz nejūties labi ar tādas krāsas matiem/nepiestāv u.tml.
03.01.2019 23:45 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Manuprāt nožēlosi tādu izvēli. Tas nozīmē, ka praktiski katru mēnesi jāveic sakņu piekrāsošana, jo nekas nav šausmīgāks par salīdzinoši gaišākiem matiem un ataugušām saknēm, kad mati ir melni. Ja man būtu tādi mati kā bildē autorei, es arī nekrāsotu. Vari pamēģināt Palette krāsojošie šampūni paciņās.
https://www.drogas.lv/lv/palette/-/instant-color-tonejosa-matu-zeleja--20-zilganmelns--25ml/p/BP_9304
https://www.drogas.lv/lv/palette/-/color-shampoo-matu-krasa--339-zilganmelns--50ml/p/BP_281580
pastaigā ar tādiem kādu mēnesi, divus, tad zināsi vai patīk, kad pirmā sajūsma par pārmaiņām būs noplakusi ;-)
04.01.2019 08:05 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Visām krāsām ir jāpiekrāso saknes - ne tikai melnajiem, bet arī blondajiem, brūnajiem, sarkanajiem toņiem un apakštoņiem, lai mati izskatītos skaisti un kopti. Ataugušas saknes nevienai krāsai neizskatās labi! Man personīgi vislielāko nepatiku izraisa blondi mati ar ataugušām tumšām saknēm. Ja nevar profilaktiski veikt matu sakņu piekrāsošanas, tad nevajag tik krasi atšķirīgi krāsot matus no dabīgās matu krāsas! Jo krāsoti mati prasa papildus kopšanu un rūpes.
Neatkarīgi no tā, kādā krāsā nokrāsosi matus, par visu krāsu matiem ir jārūpējas nevis tikai īpaši melnajiem kā te uzsvar.
04.01.2019 09:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja salīdzina, kā izskatās atauguši tumši mati, krāsoti blondā krāsā, un atauguši gaiši mati, krāsoti melnā, manuprāt, otrais variants izskatās dīvaināk - kā pliks pauris...
04.01.2019 09:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Dzervenes kurš te salīdzina, kas izskatās briesmīgāk vai nē. Meitene skaidro, ka dabīgā matu krāsa ir kā bildē, tātad matus nekrāso, es stāstu, kā saknes būs jākopj, ja nokrāsos melnus. Mēs tagad runājam par blondiem vai sarkaniem matiem? Kurā vietā? Lūdzu parādi. Izdomāja pati kaut ko. Gan jau pati esi melnmate un tagad jāuzdi*š obligāti par citām matu krāsām :-D jo redz aizskāra MELNO MATU KRĀSU PAR KURU KONKRĒTAJĀ DISKUSIJĀ TIEK RUNĀTS.
Pilnīga tupila esi laikam :-D
04.01.2019 10:07 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
dreambig, mans komentārs bija vērsts uz to, ka neatkarīgi no tā, kādā krāsā meitene beigās matus nokrāsos, par tiem būs jārūpējas. Jo šobrīd izskatās, ka nav pārliecināta, bet vēlas eksperimentēt, tāpēc to es teicu gadījumam, ja beigās nosvērsies par labu citai matu krāsai.
Ceru, ka tagad jūties labāk, kad esi rupji izteikusies par mani savā komentārā tikai tāpēc, ka mums nesakrīt viedoklis.
04.01.2019 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Es no šādas krāsas uz melniem nekrāsotu.
un piekrītu meitenei, kas saka, ka melnā krāsa neatstāj vietu citiem eksperimentiem. jo, ja vēlāk sapratīsi, ka gribi atpakaļ savus dabīgos, vai kādu citu krāsu, no melnas uz sarkaniem\gaišbrūniem vai dajebkādiem citiem nevar tikt sakarīgā veidā. tur tad būs vai kārtu kārtām jābalina (tātad jāsabojā) vai jāgaida, kad ataugs savā krāsā. un tie tad jau būs gadi, ko gaidīt.
05.01.2019 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits