Darba dēļ

 
Reitings 32
Reģ: 18.05.2014
Sveikas! Neesmu gan aktīva foruma lietotāja, tomēr ceru uz jūsu padomiem.
...
Jau vairākus gadus strādāju - pirmā darba vieta bija lieliska - kolēği vienota komanda, vadītājs novērtē, darbs patika, alga laba. Tad izlēmu nomainīt pret darbu, kas tuvāks pabeigto studiju nozarei. Un tad sākās.
...
Visu šo laiku, kopš strādāju jaunajā darbā jūtos slikti un nejūtos savā ādā. Tuvākie kolēği vērpj kaut kādas aizmuguriskas intrigas, vadība nepārtraukti bļauj (darbs tiek izdarīts bez kļūdām), negrib redzēt darba rezultātu, pat elementāru "paldies" par darbu nepasaka un ir pieraduši, ka darbinieki mainās. Daļa pienākumu ir bezjēdzīgi. Mainīt arī neko nevēlas.
...
Iepriekš domāju, ka ir nepieciešams laiks, lai vienkārši pierastu. Es saprotu, ka nav normāli nejusties savā ādā, būt nepārtrauktā stresā, negulēt, murgot par darbu, bieži neēst un nedzert. Es nekad nedomāju, ka sastapšos ar kaut ko šādu. Man kauns par to. :-(
...
Varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze vai ir kādi ieteikumi?
02.01.2019 10:14 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Hvz, atļaušos teikt. Esmu riktīgā depresīvā bedrē šobrīd, no kuras grūti izrāpties. Bezspēks morāls. Gribu citādāk, bet nevaru, nesanāk.
02.01.2019 20:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tas taču labi, visgudrākais cilvēks ofisā. Otras gadījumā, tās datora prasmes varbūt algu nenosaka, cilvēki, piemēram, prot apvārdot klientus un padotos, par to arī maksā lielo algu.
02.01.2019 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
.. būt nepārtrauktā stresā, negulēt, murgot par darbu, bieži neēst un nedzert.

Rekur tev jau sekas! Gribi tā gaidīt līdz kam smagākam, respektīvi, nopietnām sekām veselībai? Bet, lūdzu, strādāt tik un gaidi, kad kādam interesēs, kā tu tur jūties!
Diemžēl mēs paši atbildam par to! Vadība var kliegt uz tevi, bet mēs paši izvēlamies, vai to klausīties un pieļaut vai nē! Ja nespēj sev izkarot robežas un cieņu, tad tāda vide absolūti tev neder! Ja nespēj abstahēties no intrigām - atkal neder! Nespēj pieņemt noteiktos pienākumus vai tajā ko mainīt - neder! Bez verbāla novērtējuma nespēj strādāt - neder! Tak acīmredzami vairāk mīnusu kā plusu. Palikšana ir mazohisms.
Protams, nevienam šāda attieksme nebūtu jācieš, bet jautājums - kāpēc tu to ciet?
02.01.2019 21:02 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Iepriekš domāju, ka ir nepieciešams laiks, lai vienkārši pierastu.

Milēna neteikšu ko Tev labāk darīt, pieteikties vecajā darbā vai meklēt pilnīgi jaunu, bet vienu zinu noteikti, Tavā darbā nekas nemainīsies, pat neceri. Tavi šefi noteikti nemainīsies, jo cilvēki nekad nemainās, vienīgais, kas cilvēkus var izmainīt ir tikai zārks.
02.01.2019 23:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ej prom! Būs labāka darba vieta!
02.01.2019 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Meklē citu darbu!
02.01.2019 23:15 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīgas sajūtas. Nē, uz mani neviens nekliedz, bet vispār ignorē. No sērijas dari, ko gribi, bet visu laiku ir pārmetumi, kāpēc nav kaut kas izdarīts, kāpēc nav kaut kas laikā utt. Kad prasu palīdzību, tad ignorē. Strādāju mēnesi. Visu laiku skatos cv.lv, bet reāla problēma ar atalgojumu. Iet uz pusi mazāku algu atļauties nevaru. Ceru, ka drīzumā ko atradīšu, jo :-(
03.01.2019 02:27 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Vai arī - darī savu lietu / hobiju.Ko varētu par bizsnesu pārvērst- pati sev tad būsi priekšniece. Protams, sākuma posms tam ir grūti. Vairākus gadus iesākumā var nebūt stabili ienākumi. Jābūt vecāku vai vīra/ drauga atbalstam...
03.01.2019 06:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits