Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu draudzību izgāšanās

 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Sveikas!
Šī tēma domāta sievietēm par sieviešu draudzību.
Ir bijušas daudz smieklīgas tēmas par vīriešu dīvainībām randiņos.
Piedāvāju dalīties stāstos, kad esat sastapušās ar izgāšanos no sieviešu puses.
Dalīšos ar gadījumu no savas pieredzes. Reiz jaunībā (agros 20-mit), kāda kolēģe uzaicināja pusdienu pārtraukumā doties kopā, draudzīgi papļāpāt. Sarunās pie pusdienu galda, kolēģe citu tēmu starpā ļoti aizrāvās ar tematu "kā visi vīrieši manis dēļ jūk prātā, cik es skaista" ar sejas izteiksmi un uzvedību, kas nepārprotami liecināja- tu jau noteikti nezini, kā tas ir, kad vīrieši skrien pakaļ. Lai gan neviena no mums nebija supermodele, abas meitenes- parastās, viņa bija iedomājusies, ka ir skaistule, bet es neglītuma iemiesojums. Kad viņas monologs ieilga, sarunas uzturēšanas nolūkā pastāstīju dažus līdzīgus viņējai atgadījumus no savas pieredzes ar vīriešiem, jo arī man no vīriešu puses uzmanība bija liela, pielūdzēju daudz. Kolēģes sejas izteiksme bija "Ko tu dirs?!" Rezultātā sapratu, ka kolēģe bija iecerējusi man piešķirt "neglītās draudzenes" lomu, lai spodrinātu savu pašapziņu- "cik es skaista, cik laba, bet ak, tu nabadzīte, kā tev neiet" stilā :D Lieki teikt, ka pēc šīs sarunas kolēģe izskatījās neapmierināta un nekad ar mani vairs nekomunicēja privāti :D
02.01.2019 08:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neko tādu nespēju tagad atcerēties, bet vienu varu teikt - dažreiz man šķiet, ka sakarīgas sievietes mūsdienās vnk ir izmirstoša suga... :-P
02.01.2019 09:21 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ui man jau gandrīz divi šādi stāsti:
1.Draudzējos ar meiteni, zināmu sen. Abas kopā tusējām, pavadījām kopā brīvo laiku, daudz viņai uzticēju, viņa man. Atbalstījām viena otru. Vēlāk izveidojās 4 draugu kompānija - es, viņa un vēl divi kolēģi (vīrieši). Viens no tiem bija nesen atnācis koleģis. Pagāja laiks un viņa jauno kolēģi manā priekšā nolika no galvas līdz kājām. Tāds, šitāds babņiks, dzērājs, nenopietns, krāpnieks, utt. Sākumā tam nepievērsu uzmanību. Sanāca tā, ka es tam noliktajam puisim iepatikos. Pats man pateica, ka ir simpātijas pret mani. Es to neuztvēru nopietni un tā arī dzīvoju tālāk. Biju ilgu laiku jau brīva tad. Beigās tas jaunais kolēģis ļoti centās man iepatikties, aicināja uz randiņiem. Protams, ka es draudzenei arī to stāstīju un teicu, ka nezinu ko darīt. Viņa par viņu tik daudz man stāstīja no negatīvās puses. Pat izteicās, ka manā vietā neietu. Tad vienā reizē manā vārda dienā devāmies spēlēt boulingu. Toreiz es patiku vēl vienam puisim par kuru draudzene arī zināja un zināja arī to, ka pēc boulinga tas puisis teica, ka piebrauks pie mājām un apsveiks mani. Jau boulinga laikā viņa skaļi, tā kolēģa priekšā sāka teikt - Tad tu uz to randiņu iesi? Nu ar to puisi, kas tev patīk :-D:-D kaut gan tā nebija patiesība. Toreiz arī nepievērsu viņas uzvedībai uzmanību. Vēlāk pēc laika jau uzzināju, ka tā pati draudzene, lai gan manā priekšā tas kolēģis bija zemāks par zemi no viņas vārdiem, viņam rakstīja, pati sauca ārā, aicināja uz mājām dzert vīnu. Viņam skandināja cik viņš labs un stalts un jāatrod laba meitene viņam, tāda kā viņa. Tikai vēlāk saliekot visu kopā sapratu, ka viņa manā priekšā par kolēģi izteicās tā tāpēc, ka pašai ļoti vinš patika. Gribēja, lai man viņš riebjas :-D lieki piebilst, ka tas kolēģis ļoti centās man iepatikties un nu jau nepilnus 3 gadus esam kopā. Un zinu to, ka viņa man stāstīja lietas, kas mav patiesība. Kad es ar tagadējo draugu sagājām kopā, viņa apvainojās un pārstāja ar mani komunicēt :-D nu tur arī bija gals sieviešu draudzībai.
2.Variants vēl nav skaidrs :-|
02.01.2019 09:48 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Man studiju laikā arī bija tāda kursa biedrene, kas gribēja mani pataisīt par "neglīto pīlēnu". Stāstīja cik daudz viņai puišu piesienas un ka man jau tā droši vien tā nav, cik viņa ļoti gribētu draugu utt. Pat deva mājienu ka es varētu būt lesbiete. Tad es pateicu ka man ir patstāvīgs draugs un vairāk nenāca ar mani runāties. Viņai arī patika klačoties par citām meitenēm, kā viņas izskatās.
02.01.2019 09:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
dažreiz man šķiet, ka sakarīgas sievietes mūsdienās vnk ir izmirstoša suga...

Jā, man ar' tā šķiet. Kas tik nav pieredzēts- regulāra kavēšana (no 30-60min), plānu atcelšana pēdējā brīdī (dažreiz pat nepaziņojot par to vispār), regulāra naudas (vai lietu) aizņemšanās un neatdošana, mēģinājumi aizvilt partneri, slimīga vēlme dominēt ( ja vienreiz piekāpsies kaut kam, kas nav pašai izdevīgi, tad to otra puse uzskatīs par pašsaprotamu) utt. Uztvertu personīgi (meklētu vainu sevī), ja vien nebūtu redzējusi, ka tā nu sievietes uzvedas cita pret citu.
Normālas sievietes (kas ciena sevi un citus) ir, bet to ir ļoti maz.
02.01.2019 10:43 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Jaunībā man bija forša kolēģe. Meitene atnāca strādāt kā jauniņā, tāda komunikabla, smaidīga, enerģiska. Nu riktīgi forša. Sadraudzējāmies, daudz pļāpājām par visu ko, mūsu darbavietas arī sanāca blakām. Forši. Es vēl nopriecājos, ka labu draudzeni būšu atradusi. Tā pagāja pāris mēneši. Tad vienu dienu pļāpājām un es pastāstīju kaut kādu atgadījumu par puisi, ar kuru biju sākusi tajā laikā tikties. Kolēģe pēc tās sarunas tāda dīvaina palika, nerunīga, baigi darbā ieurbās un rupji sakot "uzlika man ignoru". Es nevarēju saprast, ko es tādu pateicu, bet nu uzbāsties jau arī neiešu. Pagāja vēl īss laiciņš un kolēģe aizgāja no darba. Tikai pēc tam virtuvē no cita kolēģa uzzināju, ka meitēnam patika meitenes.. a es muļķe priecājos, ka draudzeni būšu atradusi. :-/
02.01.2019 10:50 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
o jā.. Viedās Minkas komentārā atpazīstu arī savu ex-draudzeni :D kas tiešā tekstā var pateikt, ka ir daudz skaistāka par mani, bāzt acīs visus manus fiziskos trūkumus, apvainoties, ja kāds man izsaka komplimentu (kaut vai ne par izskatu :D ) un mētāt šokētus izteicienus un sejas izteiksmes, ja kāds man pievērš uzmanību un viņai nē.
bet tā bija vidusskola, tagad esmu daudz selektīvāka draugos un spēju arī izšķirties no indīgām draudzenēm.
02.01.2019 11:25 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ar tāda tipa meitenēm, kuras meklē sev fonu, nevis draudzeni, es vienmēr esmu uzreiz nogriezusi attiecības - tā jau nav draudzība, ja kāds grib tevi nepārtraukti noniecināt. Tāpat arī neciešu cilvēkus, kuri tikai runā, bet neklausās vai arī pārtrauc otru un nekad nenoklausās otra sakāmo līdz galam - arī ar tādiem man nav pa ceļam... Par tēmu runājot, pārpratumi un jokainas situācijas man gadījušās tikai studiju gados - nu, piemēram, istabas biedrene izdemolēja manas mantas, kad viņai šķita, ka esmu uzlikusi aci viņas čalim. Vai atkal - draudzene uzmeta lūpu un nerunāja ar mani, kad es izvēlējos aiziet uz randiņu, nevis sēdēt ar viņu pie TV. Bet tie jau tādi jaunu skuķu gājieni. :D
02.01.2019 11:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mēģināju iedraudzēties ar laba drauga meiteni. Viņa mani uzvēra kā konkurenti un draudu attiecībām. Runājot centās ļoti uzsvērt to, cik viņa ir lieliska, cik viņai ir labas attiecības.. man izmisīgi meklēja puišus..
Bet es vienkārši gribēju rast sirsnīgu kontaktu :D
Rezultātā distancējos no pārīša, jo negribēju, lai viņiem rodas kāda disharmonija manis dēļ.
02.01.2019 11:32 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Ļoti līdzīga situācija man gadijās arī kā dreambig rakstīja ,ar manu nu jau izbijušo draudzeni :-D arī viens puisis izrādija pret mani simpātijas, man viņš nesaistija,tāpēc īsti uz to nereaģeju, taču draudzene gan tik teica,ka viņš tāds dīvains,nav par ko ar viņu runāt, nav simpātisks utt. Beigās šī sagāja ar to puisi kopā :-D
02.01.2019 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kur jūs tādas personas uzrokat.:-D Lasu un reāli brīnos, un smejos, jo man nekad nav izveidojies kontakts ar tāda tipa meiteinēm.:-D
02.01.2019 11:42 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
andie viņas pašas uzrodās un pielīp :D jo parasti tādām meitnenēm nav daudz draugu, bet viņas jūt vajadzību pēc draugiem un iespējām citus kontrolēt.
02.01.2019 11:47 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
viņas pašas uzrodās un pielīp
Ir tāds teiciens - parādi man, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas tu esi. :-D
02.01.2019 12:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lasu un domaju daza pazinas nez kapec ieraksta uzteiz draugu liste. Cita atkal besas ka draudzene sevi paliela nevis kausa pelnus uz galvas. Ir sevi jamil un jaliela! Man drusja kura ir daudzus gadu desmitus tiesan ir daudz skaistaka,bagataja veikamigaja par mani! Un turklat vel lieliska saimniece un pedante! Es ar to biezi lielos un mani tas rada prieku. Kam man neskuma dumja neveiksmiga un nelaimiga muzigi raudosa druska? Un vispar sueviesu draudzibas pamats dazadas gaumes uz viriesiem un vienada gaume uz vînu :-P
02.01.2019 12:53 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man arī aiz muguras ir neizdevušās draudzības, bet nu tādu stāstu kā jums, man gan nav.. vai arī esmu jau aizmirsusi :D nu ok, stāsts par to, ka meitenei izrādās es patiku vairāk kā vienkārši draudzene, gan bija, žēl.. bet nu diez gan ātri viņa pati to pateica :D Varu piekrist, ka no jocīgajām draudzenēm nemaz nav tik viegli tikt vaļā, kamēr viņām neatrodas kāds jauns upuris, bija man agrāk viena tāda, kura laikam domāja, ka esmu viņas dienasgrāmata- visu laiku sūtīja un katrā tikšanās reizē stāstīja savus pārdzīvojumus, bet par to, kas man notika dzīvē vai kas mani interesēja, neklausījās vispār, vai arī neieinteresēti, un ne reizi neatceros, kad viņa būtu papriecājusies par kaut ko labu, kas man notiek, pēc reakcijas izskatījās, ka viņai tas patiesībā nemaz nepatīk :D Nekad nekautrējās no manis kaut ko paprasīt, bet kad es izdarīju to pašu, priecīga nebija :D Tuvas draudzenes nebijām, bet jā, viņa vienmēr uzradās, kad vajadzēja kaut ko stāstīt un bija grūti izbeigt kontaktu. Kontakts izbeidzās, kad viņai uzradās jauns upuris :D Vēl esmu saskārusies ar meitenēm, kam ir komunikācijas problēmas- kaut ko savā galvā sadomā, izskraida pa pusi pasaules un man aiz muguras sastāsta brīnumus un pēc tam nesaprot, kāpēc mana attieksme pasliktinās un viss kaut kādā brīdī izbeidzas, kaut gan tā visa vietā varētu arī apsvērt iespēju kaut reizi atvērt muti manā klātbūtnē. Bet ir arī sakarīgas meitenes, man ir arī foršas draudzenes un ir tikai normāli, ka ne ar visiem cilvēkiem mums izveidojas laba draudzība :-)
02.01.2019 12:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kur jūs tādas personas uzrokat. Lasu un reāli brīnos, un smejos, jo man nekad nav izveidojies kontakts ar tāda tipa meiteinēm.

Šis man atsauc atmiņā teicienu- katrā radu lokā ir viens idiots. Ja tavā tādu nevienu nezini, varbūt tas esi tu? :D
02.01.2019 13:07 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Šis man atsauc atmiņā teicienu- katrā radu lokā ir viens idiots. Ja tavā tādu nevienu nezini, varbūt tas esi tu?

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
02.01.2019 13:08 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
vidusskolas laikā bijām trīs itkā labākās draudzenes. taču viena vienmēr tēloja krutāko, pārāko. muldēja mums, ka visiem džekiem tikai viņa patīk, ka viņai neskaitot mūs ir daudz citas draudzenes, ka viņai puisis pērk nez kādas dārgas dāvanas.. no sākuma jau ar otru draudzeni vinai ticējām, bet ar laiku no citiem paziņām dzirdējām visu taisnību - ka lielākoties džekiem viņa riebjas nevis patīk, citu draugu viņai vispār nav, un zelta ķēdīte izrādās ir bižutērija un nike botas pirktas humpalās. :-D no viņas bija grūti tikt vaļā, bet pamazām izdevās. ar otru meiteni vēl tagad esam labākās draudzenes, un tā dullā vēl tagad pa retam watsapaa mēdz uzrakstīt un nomētāt itkā kruto, un viņa nesaprot ka mēs sen vairs neticam un tikai iesmejam pa viņu.
02.01.2019 13:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
no sākuma jau ar otru draudzeni vinai ticējām, bet ar laiku no citiem paziņām dzirdējām visu taisnību -
jaaaa
02.01.2019 13:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un nike botas pirktas humpalās.
:-O:-O:-O:-O:-O nu un..
02.01.2019 13:33 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Kaut kāda skolnieču līmeņa kašķēšanās un čaļu dalīšana nekad nav bijusi aktuāla manā draugu lokā. Pat pamatskolā nē! Man ir lieliskas draudzenes un es viņas ļoti cienu. Atvēru diskusiju ar domu, ka būs forši stāsti par visādiem piedzīvojumiem un izgāšanos kopā ar draudzenēm, bet izrādās, nē, kārtējā tēma, kur izpausties čūskulēniem. Un dēļ šitādas ņemšanās arī rodas iespaids, ka visas sievietes ir drāmas karalienes un normāla sieviešu draudzība neeksistē. (t)
02.01.2019 13:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits