populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Man gan Linda īsti nepatīk, jo ļoti vienveidīgi storiji (roku māšana :D ), un arī nešķiet skaistākā pēc sejas, bet dzirdot to šodienas storiju, sapratu, ka neviens nevienu nedrīkst publiski nolikt, jo nu mēs nekad nezinām, kam tas pretim gājējs ir gājis cauri.
Palika ļoti žēl un saprotu, ka ir neglīti nolikt otra cilvēka izskatu. Prieks, ka viņa par to runā, un vispār IR jārunā, jo, kā jau te viena minēja, tas palīdz citiem sevi pieņemt. Man arī ir daudz kompleksu, bet visas šitās insta čikas, kas par saviem mīnusiem runā, baigi iedvesmo. :-P
10.04.2019 22:53 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Es redzu tikai to, ka Lindu uz šo ierakstu pamudināja salīdzinoši populāra pasākuma publiskās bildes, ne komentāri lilit. Bet - mēs katrs redzam to, ko gribam redzēt
10.04.2019 22:52 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es jau sāktu visu patiesību lilitām - Emilija resna, Sauliete ņirdz kā vecis un šausmīgi pleķi uz ķermeņa, Jutai krūtis kā bumbas piešūtas, Bērziņa dzīvajā šausmīgi izskatās, Jeļena "rozā katastrofa", Didrihsone mālejas kā velns....un tā var turpināt un turpināt. Bet pateikt-, man konkrēts cilveks un ta konkrētā ķermena dala nepatīk un tāpēc liekas, ka cilvēks nepievilcīgs, tā viss - amazing galvā izkropļota un kompleksiem bagāta.
Tikai par zodu nevar pateikt neko ne Alisei, ne Lindai. Kam kompleksi ,kam speku vajadzēja, lai runātu par to.
Bet resnumh Emilijai turpmāk apspriest..Un Saulietes pleķus tāpat
10.04.2019 22:51 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nevisas mīl - sevi tādu kāda ir. ;-)
Skatoties Lindas storijus un redzot, kā viņa valda asaras, jo jūtas pateicīga, par atbalstu, sapratni un iespēju saprast - ka nav viena, es pati šovakar jūtos mazliet laimīgāka. Jā, varbūt esmu pārāk emocionāla un sentimentāla, bet es tiešām - esmu jau pāris asaras nobirdinājusi, jo šis mani ir aizkustinājis. Un jūtos forši, ka varu uzrakstīt - Tu neesi viena.
Salīdzināt matu augšanu ar 13gadus esošām sāpēm, ir diezgan nevietā. Ja nav ko pateikt - nevajag. Es saprotu, ka šis ir forums un drīkst izteikt savu viedokli, bet visam ir robežas.. dažreiz tiešām vajag mazliet pieklust un vienkārši atbalstīt vai aizvērties
10.04.2019 22:51 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Emely, šaubos, ka visas varētu uz sitiena ielikt postu par savu lielo nelaimi vai trūkumu. Nu es nevarētu. Negribu lai žēlo un šokējas.
10.04.2019 22:49 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Core, par Dzenīti piekrītu. Man sākumā patika, tagad nu tā tā. Sākumā viņas posti bija sirsnīgāki, interesantāki. Tagad pamatā taisnojas un lecās..:-|
10.04.2019 22:47 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Man arī nav skaidrs kāpē slikto ir jāpatur pie sevis, bet visu labo drīkst rakstīt kaut piecreiz :-P
Nu bet tak visiem mums ir kautkas ar ko mēs sadzīvojam?! Vai tad tā nav? Vienai sejaa kaut kas, otrai kājas līkas, trešai mati neaug kā vajag uttt... visas mēs ar kaut ko atšķiramies un esam īpašas un MĪLAM SEVI TĀDU KĀDAS ESAM..Un sadzīvojam ar to. Un rēķinamies, ka kādam tas var likties neglīti utt.
Es domāju mēs JEBKURA šeit varētu ierakstīt tādu atklāsmes postu instagrammā!
10.04.2019 22:45 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Amazing, bet taču neskaties Lindas ig kontu, ja viņa tev nepatīk..:-|
Turklāt nesaprotu to komentāra daļu par ugunsgrēku, nelaimes gadījumu-ja ir kādas pēdas palikušas, tad cilvēks automātiski ir neglīts?
Maybe trauma no negadījuma ir maza, vai neredzamā vietā..
Pieļauju, ka runā par seju tad. Jebkurā gadījumā, ja tev tāds cilvēks neliekas skaists, tad kādam liksies!!! Skarbi tādus faktus uzsvērt vairākos komentāros, tā auksti.
10.04.2019 22:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pēc instagram ir ļoti grūti spriest par cilvēku.. Bet jo ilgāk seko un salīdzini.. Rodas tomēr iespaids. Piemēram par Lindu var rasties ne labākais.. Bet iepazīstot tas mainās.. Par dzenīti gan man viss otrādi...
10.04.2019 22:41 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nē, nu salīdzināja - cilvēku ar apdegušu seju un Lindas gadījumu. Tie ir pilnīgi divi - atsevišķi stāsti un izskati. Es nebūt nesaku, ka Linda ir skaista. Es iepriekš nebiju manījusi šo defektu un tad jau domaju, ka tīri tā ok, meitene - nekas īpašs izskatā ( ja vien neskaita figūru ), bet seja, kā simtiem citu. Bet šis stāsts ļaij raudzīties ar citu skatapunktu - cik daudz darba, asaru, pūļu ir ielikts, lai viņa izskatītos tā tagad.. cik daudz meitenes sūdzas, ka lūpas mazas, deguns liels vai cita meitene veido pat diskusiju - jo redziet, neglīta seja viņai ir.. bet šis cilvēks ir izgājis ellei cauri un turpina dzīvot, smaidīt un pirmo reizi - pa 13gadiem šo izstāsta un daudzi vēl uzdrošinās šo saukt par žēlošanos.
Šis stāsts nepadara viņu par skaistu - šī atdzišanas pierāda, ka viņai ir “iekšas” un, lai lieku reizi meitenes, kuras besās, saprastu, ka ak - cik paveicies ir.
10.04.2019 22:40 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
cherr, pietiek ka uzraksti. Lasīt tak māku. Un vizualizet arī
10.04.2019 22:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ehh, žēl, ka cosmo nav facepalm seja :-D
10.04.2019 22:34 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nē, nē - nemaz nav attaisnošanās. Atliek lilitām padiskutēt, ka sākas publiskie stāsti pēkšņi. Neviens neliek būt publiskai personai.
Varat ēst mani cik gribat nost par tekstiem, bet, piemēram , ugunsnelaimē cietis cilvēks, kam pēc tam ir vizuāli defekti nekad nebūs skaists vai simpātisks vispārīgi ņemot. Vizuali.
Raklinskai seja varētu būt efekts, defekts, nelaime vai īpatnība. Vienalga. Tieši tāpat kā visiem ir tiesības rakstīt, cik viņa skaista, es paturu tiesibas uzrakstit, ka ta nedomaju. Nesekoju viņai un nesekotu jebkurā gadījumā, ja vizuāli nevar pat paskatities uz cilvēku. Tāpat kā Dvinskai reiz redzēju (neredzēju) uzacis. Nu vairs to citplanētieti neskatos.
Tas nenozīmē, ka meitene ir slikta. Viņai noteikti ir harizma, foršas kājas, patīkams sarunu biedrs un interesanta personība, drosmīga un kāda vēl ne.
Ja patiesībā nesāktu lilitas spļaut ārā frazes "man vina simptatisja liekas", "skaista" utt. Tad droši vien arī negatīvie komentāri nebūtu par izskatu.
Aaaa jaaaa - tikai labas lietas pateikt var. Nagus, matus, solārijā izceptu ādu, skropstas-tas gan pilnas tiesības apdirt.
Par prātā kroplu cilvēku es gan nevienu neesmu saukusi.
10.04.2019 22:30 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Es šaubos, ka Linda to rakstīja ar domu - omg, tagad visi rakstīs un domās, ka esmu vēl skaistāka. Nē. Domāju, ka palielam viņa to darīja priekš sevis - pārkāpt sev, ka - jā, es tāda esmu un man nav par to jākaunās. Jā, šis posts nepadara viņu par Pasaules skaistāko sievieti - un būtu debīli, ja kāds pēc tā posta, viņu uzreiz slavinātu un izmainītu savas domas.
Es kā cilvēks, kuram arī ir sejas defekti un saprot - cik sarežģīti ir fotografēties un momentāli dzēst tas bildes, kur vis ir redzams - ļoti labi saprotu viņu. Ka ikdienā visu laiku jāpiedomā un uzstraukums brīžos - viss redzams. Es varu tikai cerēt, ka kādreiz varēšu savos sociālajos tīklos ( un ikdienā cilvēkiem ) brīvi pateikt, ka esmu tāda. Punkts. Neko tur nemainīt un es mīlu sevi.
Nevienam nav jāžēlo Linda un šaubos, ka viņa to vēlas. Vienkārši izstāstīja faktu - tā ir, tā arī mēdz gadīties.
10.04.2019 22:27 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.11.2017
Atklāšanās publiski vispār nekādu neattaisno, ka tieši šobrīd, neatkarīgi no iemesliem, viņa nav simpātiska.

Neskaitot Rīdzinieces komentārus, šis laikam ir najaukākais un neiejūtīgākais komentārs, ko jebkad esmu šeit lasījusi(t)
Man liekas ļoti motivējoši un forši, ka cilvēks ir gatavs publiski runāt par tādām savām nepilnībām. Neskatoties uz to, Linda ir ļoti skaista, kopta un drosmīga sieviete.
10.04.2019 22:20 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
KristīnA, “čurā karstu” :-D:-D
10.04.2019 22:19 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Piekrîtu Dupijs un Pasadena.
Viņa neattaisnojas, dalās ar savu stāstu un pieredzi!
Amazing, nevar jau visiem patikt, gaumes ir dažādas, kas nav slikti! Bet cmoon, tavs koments galīgi garām.
Vai tas, ka es tagad izstāstīšu visiem, ka man ir milzīga rēta, man visiem ir jàpatīk?? Taču nē, tas nepadara mani skaistāku! Ne jau tāda ir posta pamatdoma!(t)
10.04.2019 22:18 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Amazing, tiec ar saviem aizspriedumu putniem galā ;-) skaistums ir subjektīvs, bet tu pat pēc būtības nesaprati Lindas posta vēstījumu (t)
10.04.2019 22:11 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Lindu iepazinu no šīs diskusijas. Sākumā likās - o, nē, nebūs! Beigās... Es pat sāku sekot(s) un man viņa patīk. Liekas ļoti saderīgs un laimīgs pāris. Un tā ņemšanās ap kaķiem (l)
10.04.2019 22:06 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Viņai NAV te nevienai jāattaisnojas par savu izskatu!! Nopietni???
Tieši tā, Lindas ieraksts taču nav nekāda taisnošanās vai papildus labuma meklēšana. Un jāatceras, ka mums katram ir savs viedoklis. Savs, ne mans - pareizais un tavs nepareizais. Man Linda šķiet simpātiska sieviete. Liekas ļoti gaišs cilvēks. Skaists gan iekšēji, gan ārēji! :)
10.04.2019 22:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits