populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Vo, cherr pareizi pateica, man pēc Saulietes storijiem viņa šķiet paduma, bet tos pleķus nu nav nevienam jākomentē, varbūt viņai slimība, ko nevar izārstēt.
10.04.2019 23:30 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Un te jau arī argumenti kā Rīdziniecei - cosmo visas jau pelna virs 1000 vai 2000 eiro. Kaut gan tā teikusi tikai varbūt viena vai divas cosmo lietotājas, ne visas. Piemēram, es par resnumu neko nekomentēju un arī Saulietes pleķus nokritizēt man liekas pilnīgi nevietā.
10.04.2019 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
* paskatītos ar dusmīgu aci - man tas nevis šķiet normāli,bet esmu pieradusi, ka daudzas tā skatās, bet kādēļ? Laikam jau tādēļ, kā te viena dāma tikko teica- ka esot gājušas tam un tam cauri. Tikai laikam Lindas vietā, kurai pofig, ko citi domā, un mēģināt ar to sadzīvot, dažas tās savas traumas un pāri darījumus veļ lielākus un lielākus, līdz beigās tur tās sievietes vietā ir vienkārši milzu dusmu kalns.
10.04.2019 23:29 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Tiešām kā pret sienu.
10.04.2019 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Ai, man vispār šķiet, ka šī diskusija ir aizgājusi neceļos, jo jautājums oriģināli bija, ar ko šīs insta dāmas nodarbojas? :D
BET, mums tas ir dabā, aprunāt, un ir interesanti, arī man, tikai žēl, ka biežāk cilvēks otru noliks nevis pateiks kaut ko labu. Es goda vārds būtu apmulsusi, ja man Latvijā kāda nepazīstama uz ielas pateiktu "Tev forši mati" vai tamlīdzīgi, bet ja paskatītos dusmīgu aci, man tas liekas normāli, es vienkārši neņemu galvā :D
Un katram var būt savs viedoklis, bet ir jāfiltrē, ko runā. Un ar šitām te dullajām, kas uzskata, ka sieviete, kas izvēlas netonēt melnas uzacis, ir ciplanētiete, nu tad čau, tur nav jēga runāt vairs, man tādas sievietes atgādina čūsakus, un es izvēlos tādas no sava draugu/paziņu loga izslēgt. :D
10.04.2019 23:26 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nezinu, kāpēc nosaukt cilveku sliktam rakstura īpašībām ir kaut kā pieņemamāk par izskata aizrādījumu.

Paga, šis ir for real? Jo cilvēks pats sava rakstura īpašības var mainīt vai ietekmēt tās. Kamēr degunu varbūt tik vienkārši nevar (t)
10.04.2019 23:26 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es atkal nekad dzīvē nesapratišu, kāpēc mazākuma viedoklis ir pilnīgi noteikti nepareizs. Arī es uzskatu, ka visas jūs "kā pret sienu". Neviena nav uztverusi dziļāku domu visam pateiktajam.
Tikai sevi attaisnojat-, resnumu var nodzīt, tāpēc to nodirst var. Bet ja kads pasudzesies, ka resnums vinam ir slimiba, tad viss - es to cilvēku zelosu un neko slikti neteikšu. Tā ir divkosiba. Kas ir ļaunāk par neglītu komentāru izteikšanu.
10.04.2019 23:23 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Par Emīliju nezinu, bet ja nu tomeer viņai ir problēmas ar veselību un tapec ir liekaks svars, tas tev dod tiesiibas atsaukt atpakal savas patiesaas domas? :-D tak zinam, ka tas ko mes redzam instagramma ne vienmer ir patiess...varbut vinja ir ari slinka un rij par daudz, bet varbut vinai ari tomer ir citas problemas. Tads pats gadijums ar Lindu-es nezinaju par vinjas problemam, bet tapec nepardomaju to ko domaju ieprieks.. un NEKO TĀDU JAU ARĪ ES NEUZRAKSTĪJU :-|:-P
10.04.2019 23:22 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Piedzīvotā vardarbība noteikti neļauj - šādi uzvesties, kaut vai tādēļ, ka esi pieaudzis cilvēks un saproti sabiedrības normas. Savu apdrišanu - tu vari izlabot. Tas vienkārši prasa laiku. Terapija. Zāles. Un Tu busi daudz laimīgāks cilvēks. ;-)
Un Lindai noteikti visa problēma nav zodā, Tu šķiet bildes nečekoji.
10.04.2019 23:22 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Un ja es pateiktu, ka esmu piedzīvojusi ļoti lielu emocionalu vardarbību ģimenē, ka rezultātā tagad man ir tendence visus nodirst, jo šādi jūtos drosmīgaka, skaistāka un milētāka?
Vai arī šajā gadījumā kāds pateiks -wooow, nekad nebūtu iedomajusies. Tu, amazing, esi tik drosmīga to pateikt un tagad mēs tevi visas lilitas saprotam.
Arī man ir izskata defekti. Man ir arī tādi defekti, kas nav labojami ar plastisko ķirurģiju vai vienkārši operāciju. Man ir diagnozes, ar kurām sadzīvot nav viegli un lielāko ties tas beidzas skumjāk kā neglīts zods. Neesmu dzirdējusi, ka no neglita zoda kapā jaliekas. Bet nekas no šī neizdarīs mani tagad labāku, vai jaukāku. Jūsu viedoklis par mani ir tāds, kads tas tagad ir. Nezinu, kāpēc nosaukt cilveku sliktam rakstura īpašībām ir kaut kā pieņemamāk par izskata aizrādījumu.
10.04.2019 23:18 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Jā, esmu heitojusi pāris lapas atpakaļ Emīliju - par lieko svaru. ( bet nu netik skarbi, kā cita dāma šeit var izteikties ) ja Emīlija, kaut vienā video/postā pateiktu, ka viņai liekais svars ir dēļ - veselības problēmām. Ok. Viss. Es vairs nekad neuzdrošinātos ko tādu pateikt vai uzrakstīt, bet visiem ir skaidri zināms, ka tā ir bezdarbība un slinkums.
Lūk, ir atšķirība - kad Tu formā heito cilvēku, jo viņš ir kristietis un krustu sauc par Karekli, bērnu māti, kas brutāli dzer un uzvedas kā malaļetka vai heito cilvēka izskatu, kaut viņš ir izdarījis visu, lai izskatītos “ normāli “ neviens neliek Tev Lindas bildi likt ikonas vietā pie gultas, bet lieki izteikt tādu viedokli - nu sorī ir tizli.
10.04.2019 23:12 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kaya - nav vērts. Abas kā pret sienu, nu neuztver vispār tekstu, ko mēs te rakstam (t)
10.04.2019 23:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Negribēju neko komentēt, bet nenoturējos. Šķiet, te joprojām, neskatoties uz pēdējās pāris lapās atrodamajiem komentāriem, daža laba nav sapratusi par ko te visas sacepās. Neviens nesaka, ka ir aizliegts izteikt kritiku vai pateikt, ka kāds cilvēks neliekas simpātisks. Aber, lūdzu! Es arī varu pateikt, ka man neliekas skaisti, ja sievietei ir liels liekais svars, nepatīk kā izskatās uzpumpētas lūpas vai pārāk uzkrītošs grims. Taču es nerunāju par citiem cilvēkiem tā, kā tiek runāts, piemēram, šajā tekstā:
Nesekoju viņai un nesekotu jebkurā gadījumā, ja vizuāli nevar pat paskatities uz cilvēku. Tāpat kā Dvinskai reiz redzēju (neredzēju) uzacis. Nu vairs to citplanētieti neskatos.

Tāda sajūta, ka tiek runāts par izkropļotiem cilvēkiem, kuru sejas ir tik drausmīgas, ka nav iespējams virsū skatīties, citādi, vai, dieniņ, nelabi paliks.
Ir jāsaprot, ka kritiku var izteikt dažādos veidos. Ir milzīga atšķirība starp "man šī sieviete neliekas simpātiska!" un "viņai ir tik šausmīgi neglīta seja, ka vizuāli virsū nevaru paskatīties!". Ir atšķirība starp "uzskatu, ka šai sievietei labāk piestāvētu ietonēt uzacis!" un "ārprāts, noskatīties nevaru uz to citplanētieti!" Un, protams, tiklīdz aizrādi kaut ko, tā seko nākamais pārliecinošais arguments: "Nav ko izlikt sevi visu apskatei, ja baidies no kritikas!" Like... really? Tā nav kritika vai normāla viedokļa izteikšana, bet gan brutāla, nežēlīga otra cilvēka nolikšana, apsaukājot cilvēku par viņa izskatu un pataisot Lindu bez maz vai par kaut kādu kropli uz kuru noskatīties nevar. Ak, dies', acis vēl izēdīs, jāiet izmazgāt ar svēto ūdeni!
Saprotu, ka no mana komentāra diža jēga nebūs, tāpēc nobeigumā tikai novēlēšu, lai nekad, patiešām nekad dzīvē šo komentāru rakstītājām pašām un/vai to radiniekiem, draugiem neatgadās kāda nelaime, kuras dēļ seja/ķermenis var kļūt kropls. Tad diez vai savā un/vai savu tuvinieku virzienā raidīti svešinieku komentāri par šausmīgi neglītām sejām un citplanētietim līdzīgu izskatu liksies kā "nevainīga viedokļa izteikšana". Karma ir baigā kuce. Tas tā, atgādinājumam. ;)
10.04.2019 23:08 |
 
Reitings 1214
Reģ: 10.12.2014
Man gan Linda īsti nepatīk, jo ļoti vienveidīgi storiji (roku māšana ), un arī nešķiet skaistākā pēc sejas, bet dzirdot to šodienas storiju, sapratu, ka neviens nevienu nedrīkst publiski nolikt, jo nu mēs nekad nezinām, kam tas pretim gājējs ir gājis cauri.
Palika ļoti žēl un saprotu, ka ir neglīti nolikt otra cilvēka izskatu. Prieks, ka viņa par to runā, un vispār IR jārunā, jo, kā jau te viena minēja, tas palīdz citiem sevi pieņemt. Man arī ir daudz kompleksu, bet visas šitās insta čikas, kas par saviem mīnusiem runā, baigi iedvesmo.
Šim visam piekrītu!
10.04.2019 23:06 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
bet dzirdot toa šodienas storiju, sapratu, ka neviens nevienu nedrīkst publiski nolikt, jo nu mēs nekad nezinām, kam tas pretim gājējs ir gājis cauri.

Tā ir. Gribēju izstāstīt, ka es tādu mācību guvu pamatskolā. Atceros, ka sāku draudzēties ar jauno klasesbiedreni, kaut kā viņai negāja matemātika.. it kā elementāras lietas nesaprata. Noteicu apmēram tādā stilā, ko tad tu vispār iepriekšējā skolā darīji, ja nesaproti tik vieglu vielu. Pēc tam viņa atklāja, ka ilgāk kā gadu pavadīja slimnīcā un mājās, jo bija ļoti nopietna operācija un atlabšana. Vēl šodien atceros to stulbo sajūtu sevī, no tās reizes apdomāju kārtīgi vai teikt ko sliktu pirms nezinu apstākļus..
10.04.2019 23:06 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Dzenīte - kristinedzen
10.04.2019 23:00 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Es saprotu, ka šis ir forums un drīkst izteikt savu viedokli, bet visam ir robežas..
Jāpiekrīt šim. Personīgi es uzskatu, ka arī mūsu ieraksti kaut šajā pašā forumā daudz ko pasaka par pašu cilvēku.
10.04.2019 22:58 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Īstāunvienīgā - bet varbūt kāds par saviem matiem pārdzīvo tikpat kā cits par savu zodu :-P te laikam mīļākais teiciens ir “salīdzinājums nevietā” (t);-) salidzinajums ir tieshi laikaa.. ;-)
10.04.2019 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Kas tā par dzenīti? Kā viņu atrast?
10.04.2019 22:54 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Rosey- es vairāk biju to domājusi, ka mums visām noteikti būtu par ko tādu postu uzcept.
10.04.2019 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits