populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es neteicu, ka Lindai pretigs zods, vemsanu izraisošs, kroplīgs, briesmīgs, šausmīgs. Es uzrakstīju korekti -neglīts zods un tāpēc nesimpātiska. Nevis neglitene, daune, pretekle vai vēl kādiem vārdiem. Uzrakstīju par viņas drosmi, kājām un harizmu. Tomēr pilnīgi visiem acis parādīja ka vārda "neglīts un nesimpātisks" esmu uzrakstījusi kā "pretīga kroplene" .
11.04.2019 00:09 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Amazing - žēl, ka tu domā, ka esi neglīta! Lai izdodas saskatīt sevī skaistumu, lai varētu arī to citos saskatīt! No tiesas to novēlu ;-)
11.04.2019 00:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Core, te vairākas reizes tika uzsvērts, ka neiet runa par kritiku kā tādu vai teikts, ka nekad neko negatīvu nevar teikt (tā ir otra galējība).
11.04.2019 00:05 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu re kāda uzraksta, ka viņai zods šķiet neglīts un viss.kāpēc jāsāk diskusija kāpēc tu tā uzrakstīji? No tā taču nekas nemainīsies.. Uzrakstiet labāk - ea gan tā nedomāju un viss. Kāda starpība
11.04.2019 00:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Uzskatu gan, ka ir dažas lietas, par kurām varētu ieminēties saistībā ar izskatu - piem., asimetriskā dzimumzīme, kas nav bijusi cilvēkam iepriekš, bet lēkšņi uzradusies un ir asimetriska vai kā citādi aizdomīga. BET veids kā to pateikt cilvēkam noteikti neskanētu pēc "aizrādījuma" un runa nebūtu par "neglītumu", jo a) tā nebūtu pat kritika B) motīvs būtu raizes par cilvēka veselību.
11.04.2019 00:02 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Protams, ka jebkuru var piemeklēt sejas paralīze. Man pašai vienā sejas pusē ir mazāk attīstīta mimika. Acīs nevar sažmiegt vienādi, lūpu kaktiņš nokritis, viena pusē grumbas mazāk, nav bedrītes, smaidot vaigā daļa vienā pusē nekustas. Un tas ir neglīti. Tieši tāpat kā kādai citai ir neglīts zods. Es neesmu Raklinsku par kropli nosaukusi. Pateicu, ka neglīts zods un viņas atklāsme par iemesliem nepadara viņu par glitāku.
11.04.2019 00:00 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Neizteicos pareizi- ne lielāko daļu, bet vienkārši daļu
Un cilveku apspriešana nenozīmē tikai izskats uz ko visas tik ļoti ieciklējušās..
11.04.2019 00:00 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Es neuzskatu sevi par divkosīgu un jā - ja es uzzinu, cilvēks dzīves nianses tas var man dot iespēju mainīt viedokli. Tas ir tikai normāli. Ja ir kāds cilveks, kas visu mūzu nodzīvo - nemainot viedokli un uzskatus, tad tas ir sasodīti, dīvains cilvēks, kas nevēlas attīstīties.
Jā, es uzskatu, ka var “ aprunāt “ cilvēku par to, ko viņš varētu ietekmēt. Piemēram, Emīlija izlasot tekstu, ka ( ko es un vēl viena meitene rakstīja pāris lapas iepriekš ) ka viņai ir skaisti sejas vaibsti, bet tomēr būtu forši nomest svaru - varētu aizdomāties, ka hm, tā ir konstruktīvs kritika neviss tupa heits.
Un, jā - ja viņai būtu veselības problēmas ( zinu, ka nav - tādēļ nav citas variācijas ) tad protams, mans viedoklis mainītos, tādēļ, ka viņa to nevar ietekmēt, izmainīt vai jeb kā citādi to mainīt. Un lieki bāzt to sejā - prieškam? Vel vairāk dzīt depresijā? Tas ir divas pilnīgi diametrāli pretējas situācijas.
Un es atkārtošos - man tiešām šķiet šausmīgi, ja cilvēks kāds var otram pateikt “ Omg, viņai ir tik šausmīga seja, pretīgi “ apmēram zinot, kas ar to cilvēku ir noticis. Es arī nevienu šeit neesmu heitojusi - par to, ko nevar izmainīt. Nu sorī, neviens nevar izmainīt kāju garumu vai vaigu lielumu, tā tas ir. Un par tiem pleķīem - nezinu par kādiem pleķiem ir runa, bet piekritu, ka vienalga - nedrīkst aprunāt to, lai vai - cik neadekvāti vai amorāli viņa uzvestos.
10.04.2019 23:58 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Atcerieties meitenes, ka sejas paralīze var piemeklēt jebkuru no jums, arī mani piemeklēja negaidot, arī es lēju asaras, ka vienu dienu esmu jauna un skaista meitene, bet nākamajā izskatos, es atvainojos, atpalikusi dēļ savas sejas, tā var notikt ar jebkuru no jums, kuras saka, ka kroplīgums nav skaists ;-)
10.04.2019 23:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet sorry, jūs tiešām savi draudzeņu bariņos lielāko daļu sarunu neveltat citu cilvēku apspriešanai? Tā tajā dzīvē iekārtots
Nē, lielāko daļu neveltam un noteikti neapsriežam to, cik neglīti ir citu cilvēku sejas panti, jo mums jau no agrīniem pusaudžu laikiem ir skaidrs, ka tas, kas vienam neglīts, citam skaists, vai neitrāls.
10.04.2019 23:54 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es apzinos, ka varu būt ļoti ļauna.. Bet par tiem pleķiem arī neko neiedomajos teikt.. Jo kāda jēga.. Manuprāt, ir saprotams, ja uzraksta par ko tādu, ko cilvēks pats var ietekmēt, grimms, uzvedība, drēbes, poza utt. Un reti, kad ko tiešām uzrakstu par pašu izskatu... :-D
Bet sorry, jūs tiešām savi draudzeņu bariņos lielāko daļu sarunu neveltat citu cilvēku apspriešanai? Tā tajā dzīvē iekārtots
10.04.2019 23:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Un ja es pateiktu, ka esmu piedzīvojusi ļoti lielu emocionalu vardarbību ģimenē, ka rezultātā tagad man ir tendence visus nodirst, jo šādi jūtos drosmīgaka, skaistāka un milētāka?
Vai arī šajā gadījumā kāds pateiks -wooow, nekad nebūtu iedomajusies. Tu, amazing, esi tik drosmīga to pateikt un tagad mēs tevi visas lilitas saprotam.
Vispār jau, ja cilvēkam ir tendence būt agresīvam (arī verbāli), tad emocionāla vardarbība ģimenē tiešām to izskaidrotu un, jā, es Tavu komunikācijas stila cēloni saprastu labāk. Atšķirībā gan no cilvēka, kuram ir kāda fiziska trauma, kas neietekmē viņu uzvedību, Tu turpini būt emocionāli vardarbīga pret apkārtējiem, un, ja vien Tu neesi man ļoti tuvs cilvēks, man tīri pašsaglabāšanās ziņā gribētos sevi un sev tuvos no Tevis pasargāt. Tas, protams, teorētiski atbildot uz Tavu teikto.
Attiecībā uz šo
Nezinu, kāpēc nosaukt cilveku sliktam rakstura īpašībām ir kaut kā pieņemamāk par izskata aizrādījumu.
- aizrādīt tieši uz ko? Kāds ir pamatojums šim "aizrādījumam"? Man nepatīk Tavs deguns, tāpēc... Tev tagad būtu jāpadomā vai nevajag riskēt ar komplikāciju risku un skriet pie plastiskā ķirurga? Vai vēl labāk, sejas īpatnības, kuras plastiskais ķirurgs nevar koriģēt vispār. Vienīgais, ko varu iedomāties, ka pati sajuties labāk "iebāžot" cilvēkam sejā to, ko viņš tā pat var redzēt spogulī (liekot roku uz sirds, daudzi šeit nosauktie defekti, manuprāt, absolūti nav defekti, bet vienkārši konkrētas formas sejas daļa). Atšķirībā no "neglīta" deguna, "neglīts" raksturs (kas gan arī var būt subjektīvs jēdziens) var radīt nepatīkamus brīžus vai grūtības citiem cilvēkiem. Piem., Tevis nosauktā piekoptā emocionālā vardarbība - tā var novest arī pie fiziskas vardarbības, pašnāvības un kaut vai vienkārši stresa.
10.04.2019 23:48 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
amazing lol nau werc :-D:-O:-O
10.04.2019 23:47 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu es arī sākotnēji uzrakstīju, ka zods liekas Raklinskai neglīts un ka viņas atklāsme nepadara viņu skaistāku. Tas protams bija attaisnojums mani nosaukt par prātā izkropļotu un lepni paziņot, ka zin, kada esmu raksturā un attieksmē bezmaz.
Es ar pirkstu nerādīsšu, kurā šajā pašā postā ielika atsevišķi kādas sievietes bildi (da kaut nezināma vārda, uzvārds, bet tomēr reālā cilvēka) ar tekstu "briesmīgs izskats". Tas, protams, uzreiz ir šausmīgi saudzīgi pret to fotocilveku
10.04.2019 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Emely - bet tu nezini, kas tie par pleķiem, varbūt viņa agrāk viņus mālēja ar fotošopu ciet. :D es gan nezinu, kas ir NL, man nav ne jausmas, varbūt vari mani apgaismot. :D Nevienu neaizstāvu.
10.04.2019 23:43 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.11.2017
Ārprāts! Es tik tiešām nespēju noticēt, ka eksistē pieaudzis cilvēks, kuram kā mazam bērnam jāskaidro, ka par izskatu apcelt nav smuki.(t)
Jā, kritiku var izteikt, bet man šķiet, ka būtiska atšķirība starp pieaugušu cilvēku un bērnu ir spēja filtrēt, ko drīkst teikt un ko nedrīkst.
10.04.2019 23:42 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Tas gan, simts lpp atpakaļ visām bija vienalga cik zodi un pakaļas apdirstas :-D:-D:-D
10.04.2019 23:40 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Saulietes pleķus visas uzsvēra noteikti tāpēc, ka vinja to vien dara kā jūsmo par savu izskatu un dara visu, lai izskatītos perfekti, bet re, ka tomēr nesanāk. Turklāt kādreiz viņai tādi nav bijuši... + NL pārtikas slavināšana liek aizdomāties. Zinam tak, ka viss kas uz ādas nāk no iekšām!
10.04.2019 23:38 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pēkšņi visas kā enģeļi :-D
Saprāta robežās nav slikti izteikt savas domas, kas varbūt nav arī pozitīvas.. Par to, kas kaitina. Nepatīk.. Arī par izskatu. Bet nu to visu var pasniegt arī normāli.. Tā kā chill
Es atbalstu visu to instagram padarīšanu ar to, ka cilvēki dalās patiesībā un savām problēmām.. Bet brīžiem sanāk smiekli par to visu, it īpaši komentāriem, kas pēc tam seko.. Par drosmi. Skaistumu... Šoreiz ne tik ļoti runāju par Lindas gadījumu... Bāc cik tālu ir aizgājusi pasaule, kad Tevi uzskata par drosmīgu, tad kad esi ielicis instagramā bildi bez meikapa(pārspīlēts piemērs) :-D un pēkšņi visiem ir tik drosmīgas lietas ko stāstīt
10.04.2019 23:37 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
ildolcefarniente - tu tik forši pateici manas domas savos komentāros! 100% piekrītu!
10.04.2019 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits