populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 28
Reģ: 11.11.2017
Šķiet, ka Deimonei drīzāk problēmas ar alkholu nevis Saulietei kā te dažas izteicās ;)
11.04.2019 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 3098
Reģ: 09.10.2009
Man gan palika žēl Lindu. Nezināju,ka viņai ir daļēja sejas paralīze. Un negribu zināt,kā tas ir un kā jūtas cilvēks,kad kaut kas tāds "piemetas". (t) Jā, viņai ir dēls, n-tie ceļojumi, skaists dzīvoklis utt., bet ,manuprāt, tā ir liela trauma - sejas paralīze. Iedomājaties - katru dienu tev ir jāpiedomā pie tā,kas mums,"normālajiem" ir ikdiena,nekas sevišķš? Piemēram, pasmaidīt. Tik vienkārši...
**Es nesekoju Lindai, bet tā kā jūs tik ļoti viņu apspriedāt, apskatījos. Tām, kurām tik ļoti traucē viņas izskats - vai jūs varat (kaut uz brīdi) iedomāties tādu scenāriju uz sevi? (t)
11.04.2019 10:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šī Raklinskas atzīšanās manuprāt tikai apstiprināja vispārpieņemto faktu, ka tām dāmām, kas izliek sevi instagram no visiem rakursiem, ir kompleksi par sevi un viņām ir vajadzīgi publikas atzinība, lai justos labāk.
Nu, bet vai tad ir brīnums, ka kāds ir ticis iedzīts kompleksos, dzīvojot sabiedrībā, kurā daudziem ir svētā misija norādīt uz viņuprāt neglītiem sejas vaibstiem?
11.04.2019 10:38 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Jo nu būsim reālas-Lindai nav nekādas izteiktas kroplības, viņa ir jauna, simpātiska dāma kurai atzinība par izskatu nav trūcis.. bet tagad tas viss būs 2x vairāk, jo katrā bildē cilvēki neko nepamanīs un to uzsvērs.
11.04.2019 10:00 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Šī Raklinskas atzīšanās manuprāt tikai apstiprināja vispārpieņemto faktu, ka tām dāmām, kas izliek sevi instagram no visiem rakursiem, ir kompleksi par sevi un viņām ir vajadzīgi publikas atzinība, lai justos labāk.

Ļoti precīzi. Un vēl tie flegmātiskie storiji ar “paldies Jums..” un asaru valdīšanu. Var jau būt, ka kādu iežēlina, bet man tā vien derdzas tā kaukšana pēc uzmanības :-P
11.04.2019 09:54 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Sanāk iepriekšējo laiku melojusi un likusi melot radiniekiem/draugiem. Negaidīts pavērsiens.

Kāds sakars.. (t) Par ko tieši viņai būtu bijis jāmelo? Viņa neizskatās diži citādāka no jebkura cita cilvēka. Jā, ir drusku dīvains zods, bet nekas traks..
Dēls drošivien nemaz tādu sīkumu nav nekad ievērojis, tāpēc nav prasījis, un nav arī nemaz par to runājuši.
11.04.2019 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Lūk, atkal. :D Teikt, ka kāds kaut kādiem radiniekiem licis melot, pati meloja, lika ārstiem melot, prezidents meloja, es nevaru :D
šitie jumping to conclusions, nezinot, kas un kādēļ, ir vienkārši wow.
11.04.2019 09:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šī Raklinskas atzīšanās manuprāt tikai apstiprināja vispārpieņemto faktu, ka tām dāmām, kas izliek sevi instagram no visiem rakursiem, ir kompleksi par sevi un viņām ir vajadzīgi publikas atzinība, lai justos labāk.

Precīzi un trāpīgi pateikts
11.04.2019 09:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Sauliete pati vienreiz teica,ka pleki jo bērnība suns sakoda!
Nav viņa slima! Vistas !
O, jā, nu tad jau gan vajag tik mesties virsū un gānīt cilvēku par tiem pleķiem! Suns sakoda - tas maina kaut ko?? Ja godīgi, negribu zināt atbildi, ir skaidrs, ka izpratne par dažām fundamentālām ētikas un morāles normām, attieksmi pret apkārtējiem un savu lomu sabiedrībā ir pārāk atšķirīga. Vispār nav brīnums, ka ir cilvēki, kuri sāk aizrauties ar mākslīgo skaistumu, ja nākas dzīvot sabiedrībā, kurā ir šādi indivīdi.
11.04.2019 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 3056
Reģ: 13.11.2011
Un kāpēc jādomā, ka Linda likusi kādam melot?! Lielākā daļa no tiem komentētājiem, nemaz nezināja, ka ar viņu kaut kas tāds ir noticis, dēls varbūt vienkārši nebija neko tādu ievērojis. Vai domājis, ka tā ir kopš dzimšanas.
11.04.2019 08:50 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.04.2019
FIFa nē :)
Viņa pati teikusi,ka bērnība sakoda suns un kolīdz iesaulojas tā ļoti izcelas viņi :)
11.04.2019 08:50 |
 
10 gadi
Reitings 3056
Reģ: 13.11.2011
Man likās, ka Saulietei pleķi ir vienkārši no saules. Īpaši aizbraucot uz siltajam zemēm, tie vairāk parādās.
11.04.2019 08:47 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.04.2019
Sauliete pati vienreiz teica,ka pleki jo bērnība suns sakoda!
Nav viņa slima! Vistas !:-P
11.04.2019 06:50 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Pag, nopietni - viņas dēls šo uzzināja caur instagramu? Esmu mazliet šokā. Man ir ļoti daudz jautājum - ļoti maz atbilžu. Iespējams saprotu iemeslu, lai puika nejustos vainīgs par to, ka tas noticis ar mammu, bet.. bāc, ja tā točna ir - tad tas ir čāpīgi. Sanāk iepriekšējo laiku melojusi un likusi melot radiniekiem/draugiem. Negaidīts pavērsiens.
11.04.2019 01:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Lūdzu, vispirms pirms postojat ko instagram, pārbaudat vai jums ir angel skull, savādāk uz raganām ir riebīgi skatīties.
Angel vs Witch Skulls In Women
https://www.youtube.com/watch?v=t3--uqTarXA
Kā arī, ja jums seja neatbilst golden ratio maskai, vai seja nav simetriska, varat nemaz nemēģināt 'instagram modelēšanu'.

PhD’s in Applied Maths aside, what seemed very interesting about this proportion to intellectuals who studied this mathematical value (like Euclid, Pythagoras, Leonardo da Vinci or Roger Penrose) is that this proportion seems to be found in everything and anything in the world, from nature, to ancient architecture (like the Pyramids), to music, to…human physical features. According to some of these intellectuals, the presence of determined proportions in the human face that reflect measures based on the golden ratio, would be aesthetically pleasing to the eye. Although Luca Pacioli is thought to be the first to apply the Golden Ratio to the idea of aesthetic perfection, merged with religious significance, in his book De Divina Proportione of 1509; it is attributed to a contemporary plastic surgeon, Dr. Stephen Marquardt, the creation of the Golden Decagon Mask, a model of proportions between features (distance between eyes, upper size of the face compared to lower, distance from eye to lip, distance from the tip of the nose to year, etc…) which is thought to define what a “perfect” face is.

Vēl interesanti palasīt -
https://www.goldennumber.net/facial-beauty-new-golden-ratio/
11.04.2019 00:48 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es ar pirkstu nerādīsšu, kurā šajā pašā postā ielika atsevišķi kādas sievietes bildi (da kaut nezināma vārda, uzvārds, bet tomēr reālā cilvēka) ar tekstu "briesmīgs izskats". Tas, protams, uzreiz ir šausmīgi saudzīgi pret to fotocilveku

Jā, jā, droši! Es nekaunos - to komentāru šīs diskusijas 173.lapā rakstīju es un bildi arī ieliku es (pie tam, tolaik komentāru rakstīju kā atbildi citam komentāram, kurā tika apgalvots, ka visām, kuras izsaka negatīvu viedokli par mākslīgo skaistumu, skauž). Un jā, es joprojām uzskatu, ka tāds izskats ir briesmīgs. Tikai lieta tāda, ka tas nav radies no sejas paralīzes, autokatastrofas vai ugunsgrēka, bet apzināti veidots, guļoties zem skalpeļa, liekot klāt visu mākslīgo un kačājot sev lūpas tādos izmēros, kādi no dzimšanas nemēdz būt. Tā ir konkrētās sievietes apzināta izvēle - padarīt sevi tādu, līdz ar to es komentēju to, ko viņa pati pēc savas brīvas gribas ir izdarījusi un, jā, man tas šķiet briesmīgi un bezgaumīgi. Taču cilvēkus, kuriem kaut kādi defekti radušies traumu dēļ vai tādi bijuši jau no dzimšanas (un no kuriem daudzus nevar ne mainīt, ne labot!), nevar likt vienā katlā ar plastiskās ķirurģijas upuri, jo vienam ar to ir jāsadzīvo visu atlikušo mūžu, kamēr otrs pats izvēlas sevi kropļot.
11.04.2019 00:29 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013

Diez kā tas ir bērnam uzzināt to caur instagram...
11.04.2019 00:27 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Taisnība... Varbut samazināsies plilbilžu skaits un sāksies foto ar viediem tekstiem....
11.04.2019 00:21 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Šī Raklinskas atzīšanās manuprāt tikai apstiprināja vispārpieņemto faktu, ka tām dāmām, kas izliek sevi instagram no visiem rakursiem, ir kompleksi par sevi un viņām ir vajadzīgi publikas atzinība, lai justos labāk.
11.04.2019 00:16 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Cherr -es uzrakstīju, ka asimetrija ir neglīta.Nevis esmu neglīta.
11.04.2019 00:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits