populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par skirto laulobu,ari man tada kontair pec 12 gadiem
Ta daza laikam nesaprot ks it nekas sai dzive nav muzigs.Pat mes mirsim. Tacu man biha milestuba ka filmas, un no 12 gsduem veseli 10 loti skaisti un paldies par to liktenim. Viss kas labais bijis dziv:-Oe saku par to paldies, daza vecmeita te skatos tik zulti lej. Dzive ir gara...kapec jasplauj aka no kuras velak dzers?
02.01.2019 17:54 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nez kaada huja peec jaaseko kaut kaadiem sveshiem baabieshiem un jaaintereseejas par par vinju someleem, celjojumiem, viireljiem un beerneljiem :-D Man savu lupatu, celjojumu un interjera priekshmetu pietiek :-D Ar mazveertiibas kompleksiem arii neslimoju, silikona pupi,foto filtri un pieaudzeetaas pinkas nekaadas emocijas neizraisa, bez taa visa izskatos labaak kaa viena otra silikona-fotoshopa verdzene :-D :-D :-D
Instagramaa ir tikai personiigi paziistami draugi/pazinjas un piesekoju tos brendu bodeem un autletiem, no kuriem sho to peerku, instagramaa aatraak var iziet cauri jaunos kolekciju/izpaardoshanu bildeem.
Viss, aamen, nospljauties man par personiigi nepaziistamiem baabieshiem. :-D :-D :-D
02.01.2019 18:00 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es pati vispār neesmu IG, bet reizēm aplūkoju publiskus profilus, piemēram, Seek the simple, Dace Alpa, Viens+viens. Nevienu no šeit minētajām sievietēm nepazīstu un neskatos. Lielākoties publiskiem profiliem jau tie ieraksti dublējas arī Facebook, bet diemžēl liela daļa arī uzskata (esmu to lasījusi IG komentāros), ka IG ir ērtāks par FB. Nagi niez arī piereģistrēties IG, bet nu tas būtu vēl viens liels laika zaglis ekrānā...
02.01.2019 18:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labs..bet te tas meicam oki. Skst dazai es ta riebjos ka daudzus gadus ka traka seko ikkatram solim ko svesajiem atradu,radus izceko,foto zog, un visu te parpublice. Un ko nezin to piefanaze klat.Tada sajuta ka dzivo domajor tim par mano vai kadu citu dzivem
Te tas ok :-D
02.01.2019 18:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cheeky, nevajag neko nožēlot.. Tu esi skaista sieviete, radīji te pozitīvu atmosfēru ar komentāriem un bildem!
Te jau vienmēr būs kāda ziņkārīga vista, kurai labpatiksies knābāt :-)
02.01.2019 18:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tik daudz ''jauno'' gudrīšu. Nu Maija bija sajūsmā par bildinājumu, nu kas tur slikts? Nu viena uztaisa diskusiju par to, viena raksta dienasgrāmatu, viena pārkrāso māju, cita atkal uzcep trīs rozā kūkas. Tās ir dzīvas emocijas. Tas, kā notiks pēc vairākiem gadiem, mēs reāli neviens nevaram zināt - esam cilvēki, kas plūst un mainās atkarībā no miljons apstākļiem, kas ir ap mums katru. Katram tikai sava vienīgā dzīve, kuru mēģināt nodzīvot vislabākajā veidā reaģējot no visiem šiem apstākļiem.
02.01.2019 18:16 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Wow, esmu šokā, ka cheeky ir šķiršanās procesā. Šķiet, ka pavisam nesen lika bildes kāzu diskusijā. :-O Katrā ziņā neko sliktu nesaku, vienkārši tiešām nobrīnījos.
*
Runājot par ig, nevienai "slavenai" latvietei nesekoju, neticu viņu ārprātīgi labai dzīvei, ārzemju sekoju tikai dažām un ne fitnesmodelēm vai cacām.
Par Vaidmanes vīru, nebrīnītos, ja krāpj, es personīgi zinu pāris Latvijā atpazīstamus vīriešus, kuru sievietes publicē kopīgas bildes utt, bet tai laikā vīrieši izklaidējas ar citām.
02.01.2019 18:59 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Aizmirsu pateikt, ka šeit ir ielikta viena man labi zināma meitene. Par viņu visa pilsēta savulaik iesmēja. Viņa tiešām pēc uzvedības bija jocīga. Bildēs izskatās labāk nekā dzīvē.
Tāpēc mani smīdina, ka diskusijā viņa pieminēta, tāpat arī viņas ig sekotāji.
Es gan neteikšu, par kuru meiteni tas ir, tīri tāpēc, lai nesāktos tie jautājumi "esam no vienas pilsētas, vai esam pazīstamas?" :D
02.01.2019 19:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja butu IG man butu intrresanti (diez vai tadi ir,domaji drizak ka nav tiesi lv) sekot kadam cilvekam parastam. Omitei kas dzivo pansionata ,zinu ja ir tur ari tadi kas lieto internetu, lauku cilvekam , rimi kasierei , bd auklitei. Slavenibas tapat zinu, in zinu aro ka reala dzive ir citada neka smukas foto un intervijas. Krieviem ir viens gimenes paria pajains kam videoblogs slavens, pilsetnieki parvacas uz laukiem. Intetesanti
LV visi grib tikai kruti but. Jo latviesu dzives princips-Nav svarigi ka slikti iet,galvenais ka no malas izskatas labi. Garlaicigi
02.01.2019 19:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ja iesmuet barina par kadu LV skaitas stiligi.Tapat ka par Inesi Sauliti. Ja cilvekam neviegla dzive,ja sanem invaliditates pabalstu nu un? Nezog,nenogalina, cinas viena ka nu mak turklat nav launa..bet iznirgat vinu skaitas stiligi.....
02.01.2019 19:16 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Kāds sakars tavam komentāram? Tā meitene nav nekāda invalīde vai ar garīgiem traucējumiem, vienkārši raksturs stipri jocīgs - visi cilvēki esam dažādi, bet tīņu gados mēdz ņirgāties par to. Es šo faktu pieminēju vairāk ar domu, ka nevar ticēt ig profiliem, patiesībā tur var slēpties gan nelaimīgas dzīves, gan stipri savdabīgi (negatīvā nozīmē) cilvēki.
02.01.2019 19:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ja kas par daudzam holivudas slavenibam kas tagad miljonari savulaik vinu miestos iesmeja!
02.01.2019 19:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu par to ka IG kr 90% feika dzive sen visi zin. Smuki pieram viena tv sova slavena ru instagramiete pastastija la pareizi jamelo, ko un kur in ka foce ,ire,dara lak visi doma a esi bagata. Citas saja blait ti dura zacem vse vilazila
:-P
02.01.2019 19:26 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Divi no maniem favoriit-profiliem kuri te ieprieksh nav piemineeti :
Signe Mengote, Krista Strade.
Skatoties uz Jutu Valdmani man asinjo acis, es vienkaarshi nespeeju saprast kaa tas var likties kaut kas skaists.. Man nav nekas pret nedaudz botoksu, filleriem.. bet nu vinja jau saak liidzinaaties plastikaata gabalam.
Kaa arii tracina tie profili kuri reklameejaas katraa treshajaa postaa. Tiem es uzreiz atsekoju. Agraak sekoju Sandai Krastai, Paulai Rozentaalei - taa vien skjita, ka es skrulleeju cauri nebeidzamai reklaamas pauzei bilzhu versijaa.
Cik labi, ka taadu profile nav paaraak daudz ( pagaidaam ). :-)
02.01.2019 19:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es no Instagram arī nesagaidu patieso dzīves stāstu, tumšās puses utt. Manā izpratnē tā ir tāda aplikācija, kurā cilvēki ievieto skaisti iemūžinātus mirkļus.
Šaubos, vai kādam patiktu sekot, ja bildētu, piemēram, savas strijas :D :D
02.01.2019 19:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Tad sanāk, ka cheeky neapstiprinās lielo piesekotāju gūzmu? Kā reiz arī ieinteresēja profils :(
02.01.2019 19:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sakars ar strijam,nsvi,morgiem, un abortiem nekads! Tikai reala dzive kam tadam ko mineju butu interesanti sekot. Smuki bet incigi un reali
02.01.2019 20:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Piemeram visas mides blogefes bet kaut viena gerbtos tikai humpalas un ta interrsanti kombinejot stastot kur lirka pa cik
Luk tas buti interesanti,brvis msx mara un dargie pulksneti viriesu nu banaki un garlaicigi. Ka medmasa dzivo kss sgrada Riga bet dzivo lauku maja bez ertibam. Ka vona no neka ,bez lielas naudaa mak smuki pasniegt foto visu.
02.01.2019 20:05 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Manis pieminētā Beta visu laiku dalās ar savām humpalu pērlēm btw.
Tā pati Danergsone ( zinu, nepareizs uzvārds) ir smuka meitene pat par sevi un bildes vinai loti skaistas.
Vispār šeit minētie IG profili ir katrs pa savam interesants un prieks, ka mūsu dāmām tik interesanti profili, ka iedvesmu var smelt tepat.
Vēl gribēju pieminēt beautylisha profilu, liekas feina dāma ( dzīvo LV, bet krieviski runā).
02.01.2019 20:18 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Aizmirsu pateikt, ka šeit ir ielikta viena man labi zināma meitene. Par viņu visa pilsēta savulaik iesmēja. Viņa tiešām pēc uzvedības bija jocīga. Bildēs izskatās labāk nekā dzīvē.
Tāpēc mani smīdina, ka diskusijā viņa pieminēta, tāpat arī viņas ig sekotāji.
Es gan neteikšu, par kuru meiteni tas ir, tīri tāpēc, lai nesāktos tie jautājumi "esam no vienas pilsētas, vai esam pazīstamas?"

Un kas tur tāds, ka vina tīnu gados bij citādāk? Tas, ka vinu apsmēja nav nekāds rādītājs. Manā laikā arī daudzi tika izsmieti ar savām dīvainībām. Izauga un ir normāli cilvēki.
02.01.2019 20:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits